Weronika Kazimierczak

Weronika Kazimierczak

Hallo, ich bin Weronika Kazimierczak. Ich habe 4 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

4 Besucht

2 Geplant

Neuling

15 Punkte

0
15 Pkt
25

Alle Bewertungen

Escape Room Ciemnia fotografa
Ciemnia fotografa

Rozczarowanie

15.02.19 | Besuchsdatum: 15.02.19

Do odwiedzenia tego ER skusił nas opis, więc postanowiliśmy sprawdzić co i jak. I tutaj kończy się pozytywne nastawienie. Od samego wejścia miejsce to wyróżniało się na tle innych odwiedzonych wcześniej ER brakiem zorganizowania szatni czy miejsca na rzeczy wartościowe. Obsługa wyszła z założenia, że skoro nie jest to nasz pierwszy ER, to nie trzeba nam nic mówić i bez żadnych wstępów fabularnych zamknięto nas w 4 ścianach. Pokój niby był klimatyczny, ale panujący tam chaos nie pozwalał tego odczuć. Brakowało oznaczeń rzeczy, które nie biorą udziału w zabawie, co utrudniało rozgrywkę. Pokój bazował na kłódkach i zagadkach matematycznych, co sprawiało wrażenie, że pokój zatrzymał się na etapie pierwszych ER w Polsce. Pokój mocno zużyty, zagadki były niedopracowane i brakowało im logiki, więc sporo rzeczy wykonywało się metodą prób i błędów, co wybijało z zabawy i spalało entuzjazm. Obsługa i kontakt z mistrzem gry pozostawia wiele do życzenia, podobnie jak stosunek ceny do poziomu pokoju.

Allgemeine Note: 3/10

Game Master: 3/10

Klima: 3/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

Skarb jest nasz!

15.02.19 | Besuchsdatum: 13.02.19

Przyjemna przygodówka, w sam raz dla początkujących graczy. Mix kłódek i manuali świetnie wpasowuje się w klimat poszukiwaczy skarbu. Zagadki są liniowe, ale niebanalne. Szczerze polecam ten oraz pozostałe ER tej firmy ;)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Lunapark
Lunapark

Ubaw po pachy!

15.02.19 | Besuchsdatum: 13.02.19

Trafiliśmy do prawdziwego lunaparku! Wystrój doskonale odzwierciedla klimat lunaparku ze szczyptą grozy. Zagadki zdecydowanie są nieliniowe, co sprawia, że 2-4 osoby będą mieć ręce pełne roboty. W 2 osoby wykorzystaliśmy pełną godzinę i wyszliśmy w ostatnich sekundach o własnych siłach. Większość zagadek nie jest oczywista na pierwszy rzut oka, ale nie ma tutaj miejsca na niedopracowanie i wszystko łączy się w logiczny ciąg. Zagadki komponują się z klimatem pokoju i zdecydowanie wymagają chociaż małego doświadczenia. Śmiało mogę powiedzieć, że aparycja firmy i poziom wykonania pokoi to mój nr 1 pośród Toruńskich ER :D

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room 007 Misja Toruń
007 Misja Toruń

Uratowaliśmy Toruń!

15.02.19 | Besuchsdatum: 13.02.19

Bawiliśmy się we dwoje i poszło nam naprawdę świetnie :D część zagadek jest dość łatwych, ale pozostałe wymagają współpracy i łączenia faktów. Zagadki bazują na klasycznych kłódkach i kluczach, ale nutka technologii także dodawała klimatu Bonda. Pokój idealny dla 2-3 osób, które będą miały co robić przez 60 minut.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel