agnieszka 8
 • Escape Room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Dopracowany w każdym detalu, świetna przygoda dla wszystkich grup wiekowych

  07.10.2019 | Besuchsdatum: 07.10.2019

  Pokój wyróżnia się doskonale dopracowanym wystrojem. Zagadki są bardzo ciekawie przygotowane, w pokoju zastosowano rozwiązania mechaniczne, elektroniczne, a kłódki tylko w tych miejscach, gdzie jest to uzasadnione fabułą. Świetny klimat, aż nie chce się wychodzić z tego pokoju. Byliśmy tam w trzy osoby, dwoje dorosłych i ośmiolatek. Wszyscy bawiliśmy się doskonale. Szczerze polecam!

 • Escape Room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Wysoko postawiona poprzeczka

  12.02.2019 | Besuchsdatum: 09.02.2019

  Świetny, klimatyczny wystrój dopracowany w każdym szczególe. Interesujące zagadki, spójna fabuła, świetne rozwiązania elektroniczne. Nie udało nam się wyjść o czasie, ale nawet nie żałujemy, bo klimat tak fajny, że aż nie chciało się wychodzić :-). Doskonały pokój, wysoko postawiona poprzeczka, myślę, że może zapewnić świetną zabawę najbardziej wymagającym amatorom takiej rozrywki.

 • Escape Room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  Fun4Brain
  Poznań

  Niby zwykła szopa

  12.02.2019 | Besuchsdatum: 10.02.2019

  Świetnie spędzony czas, bardzo pomysłowe rozwiązania. Aż trudno uwierzyć, że zwykła szopa dziadka może dostarczyć takich emocji. Jest nad czym pogłówkować, escape room wymaga pracy zespołowej. Wszystko logiczne i spójne. Doskonałe rozwiązania elektroniczne, choć jak to w szopie dziadka nie zabrakło kłódek, ale zachowano tu doskonały balans. Jeden z najlepszych pokoi, jakie odwiedziliśmy. Fabuła była dla nas prawdziwym zaskoczeniem, mistrzyni gry przesympatyczna. Udało się wyjść o chwilę przed czasem, choć skorzystaliśmy z podpowiedzi.

 • Escape Room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Doskonały w każdym szczególe

  12.02.2019 | Besuchsdatum: 10.02.2019

  Mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem. Byliśmy w pokoju 5 osobową grupą, w tym jedno dziecko. Wszyscy bawili się doskonale. Dopracowany w każdym szczególe wystrój, zagadki i mechanizmy. Gra wciąga niesamowicie. Świetne elektroniczne rozwiązania. Przesympatyczny i profesjonalny mistrz gry.