Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
JoaSze
 • Escape Room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  U Króla Artura

  04.08.2019 | Besuchsdatum: 29.07.2019

  Wprowadzenie ok. Wystrój MEGA! Klimat zbudowany świetnie właśnie przez ten wystrój. Chwilami po prostu patrzysz i podziwiasz a tu przecież czas leci. No właśnie czas. Niby dużo (90 min) ale zdecydowanie jest co robić. Zagadki generalnie nie są trudne ale jest ich sporo. Warto się podzielić na grupy.
  Byliśmy z dwójką dzieci (wiek 10 i 6 lat) i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Skoro jest to pokój "przyjazny dzieciom" to jeden element dekoracji [spojler] nie był konieczny, tzn nic nie wnosił do treści czy do zagadek, a nie był "przyjazny młodszym dzieciom".
  GM pozytywna i pomocna.
  Polecam!

 • Escape Room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Glaubwürdige Bewertung

  Ciekawa wizyta u Krasnoludów

  22.06.2019 | Besuchsdatum: 16.06.2019

  Mega! Rewelacyjne wprowadzenie! I ten poziom jest utrzymany przez cały czas. Zagadki bardzo różnorodne, konieczne wykorzystanie różnych zmysłów [spojler]. Nie są one trudne ale jest ich sporo. Byliśmy w 4 osoby (2 dorosłych i 2 dzieci) i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bajkowy klimat pokoju oddany w ogólnym wystroju i w wielu bardzo dobrze dopracowanych szczegółach. MG zaangażowany, mający czas na rozmowę i odpowiedzi na pytania. POLECAM!

 • Escape Room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Rewelacyjny wystrój i zagadki, ale...

  12.05.2019 | Besuchsdatum: 03.05.2019

  10 pkt - pokój niesamowity, 5 pkt - w pewnych aspektach mogło być lepiej. A zatem średnia to 8 pkt. Ale po kolei.
  Bardzo dobre wprowadzenie przez panią MG. Świetny wystrój, kolory, muzyka... Zagadki różnorodne i było ich sporo. Ale... [spojler] nie działała jak należy. Straciliśmy przy niej dużo czasu. Tu uratował nas [spojler]. Tego typu sytuacje mogą zniechęcić. Ale my nadal chcieliśmy odnaleźć te magiczne serca. I jak ponownie poczuliśmy nastrój pokoju i zaangażowaliśmy się w analizę notatek profesora to MG powiedziała żeby tej danej zagadki nie robić bo już to w sumie mamy tylko żeby zająć się kolejną. Hmm...
  Wyszliśmy chwilę po czasie. A tu w poczekalni TŁUM. Nie było szans na rozmowę o pokoju czy powrót do niego żeby zapytać o zagadki. MG sprawdziła nasz czas (zapisany na komputerze). Na nasze słowa dotyczące [spojler] odpowiedziała, że jest tam też inna zagadka, która gracze rozwiązują jakby przypadkiem a nie korzystając z pewnych elementów... Powiedzieliśmy, że widzimy że jest tu sporo osób i możemy poczekać na omówienie pokoju. Ale usłyszeliśmy, że ma jeszcze wprowadzić jedną grupę i potem kończy pracę. Rozumiem, że było wtedy sporo graczy a mało osób z obsługi. Ale może warto zadbać o to żeby MG mieli czas na rozmowę i udzielenie odpowiedzi na pytania osób, które wyszły z pokoju.

 • Escape Room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Smerfastycznie!

  12.05.2019 | Besuchsdatum: 03.05.2019

  Po wejściu do pokoju i otworzeniu oczu okazuje się, że naprawdę jesteśmy w Wiosce Smerfów. Ja na początku z ogromną przyjemnością po prostu się wszystkiemu przyglądałam. Dopiero po chwili przypomniałam sobie, że przecież to ER i mamy zadania do wykonania.
  Pokój przyjazny dzieciom i dorosłym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zagadki różnorodne zarówno jeśli chodzi o ich rodzaj jak i o poziom trudności.
  Mistrz Gry zaangażowany, pozytywny, mający czas na rozmowę.
  Polecamy!

 • Escape Room Muzeum Tortur

  Muzeum Tortur
  WydostanSie Escape Rooms
  Rzeszów

  Glaubwürdige Bewertung

  Uwięzieni w Muzeum Tortur

  24.04.2019 | Besuchsdatum: 22.04.2019

  Mistrz gry nie tylko dobrze wprowadziła nas w nastrój pokoju ale również dbała o to podczas gry (światło, dźwięki).
  Eksponaty jak w Muzeum Tortur. Różne zagadki. Początkowo współpraca konieczna, a potem można się rozdzielić.
  .
  Brakowało nam urządzenia (nie musi to być zegar), które odmierzałoby czas.
  I według nas znak klucza na czymś w pokoju sugeruje, że jest to element gry. Obserwowanie, szukanie, dotykanie i naciskanie nie dały oczekiwanego rezultatu. I wtedy zadaliśmy o to pytanie. Okazało się, że nie jest to element gry, ale tylko rekwizyt. Nas to zmyliło.

 • Escape Room Sekretny Gabinet Al'a Capone

  Sekretny Gabinet Al'a Capone
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  W Sekretnym Gabinecie

  16.04.2019 | Besuchsdatum: 12.04.2019

  5 punktów - ocena neutralna -"ten pokój był OK - miał pewne ciekawe elementy, ale w innych aspektach mogłoby być lepiej" (informacje przy ocenach pomogły mi podjąć decyzję ile punktów dać).
  Toaleta oryginalna, warto zobaczyć, można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie 😉 lub skorzystać.
  Wprowadzenie przez Mistrza gry - ok. Ale brakowało mi większego zaangażowania.
  Interesujący początek, wymagający współpracy. Kilka zagadek / pomysłów ciekawych.
  Niestety udało nam się przejść dalej bez rozwiązania kilku zadań. Więc pod koniec jeszcze wróciłyśmy przeczuwając, że pewne miejsca nie powinny być zamknięte, że tam w środku musi coś być.
  Mistrz gry zachęciła nas, żeby zostawić to i zająć się ostatnim zadaniem. Tak zrobiłyśmy i wyszłysmy przed czasem.
  Ale potem chciałyśmy wrócić. I rzeczywiście okazało się, że nie wiadomo czemu pewne miejsca (szafki, szuflady itp) wciąż skrywały tajemnice / zagadki.
  Podsumowując, było ok. Jednak pozostał niedosyt.
  Po wyjściu przeczytałam różne opinie na temat tego pokoju. Wiele osób zwraca uwagę na psujące sie mechanizmy. Myślę, że warto coś z tym zrobić, gdyż ten pokój ma potencjał.

 • Escape Room Fabryka Potworów: Detektywistyczna przygoda

  Fabryka Potworów: Detektywistyczna przygoda
  KMK Systems
  Wieliczka

  Super pokój na rodzinne wyjście 🙂

  04.04.2019 | Besuchsdatum: 31.03.2019

  Świetne wprowadzenie przez mistrza gry. Okazało się, że nie tylko mieliśmy znaleźć misia Boo i złodzieja (o czym wiedzieliśmy już wcześniej z opisu pokoju) ale również dowody na przestępstwo.
  Pokój rewelacyjnie oddający klimat filmu. Zagadki różnorodne - manualne, wykorzystujące zmysł słuchu, węchu, a jedna bardzo związana z tematyką pokoju. I znów (czwarty pokój w tym zestawie osób) okazało się, że dzieciaki szybciej zauważyły pewne rzeczy niż dorośli 🙂
  Czekamy na kolejne pokoje tej firmy!

 • Escape Room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Przeszukać statek żeby się wydostać!

  02.04.2019 | Besuchsdatum: 29.03.2019

  Bardzo dobre wprowadzenie przez mistrza gry. Cała akcja dzieje się na statku pirackim. Klimat świetnie oddany przez wystrój i muzykę.
  Zagadki różnorodne (manualne, logiczne, wykorzystujące zmysły nie tylko wzroku ale też dotyku czy węchu). Byłyśmy w 4 osoby i działałyśmy w dwóch 2osobowych zespołach co bardzo dobrze się sprawdziło.
  Jedyny minus dotyczy nie pokoju ale obsługi. O godzinie wejścia do ER, nikt nam nadal nie otwierał drzwi. Po wykonaniu telefonu do firmy okazało się, że musiałyśmy czekać na pracownika.

 • Escape Room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Hotel zdecydowanie PLUGAWY

  09.03.2019 | Besuchsdatum: 08.03.2019

  Nazwa tego pokoju zdecydowanie oddaje jego klimat...
  Rewelacyjne wprowadzenie przez mistrza gry. Następnie wejście do hotelu, z pozoru całkiem zwykłego. Po przyjemnym i niezbyt trudnym początku wszystko się zmienia. Jest trudniej, a przede wszystkim plugawo. Chwilami zdecydowanie odrażająco. Zadania różnorodne. Sporo kłódek i miejsc na wpisanie kodów. Konieczność wykorzystania zmysłu słuchu - niby prosty a bardzo ciekawy pomysł. Z jednej strony byłyśmy skupione na rozwiązywaniu zadań i miałyśmy świadomość upływającego czasu, a z drugiej miałyśmy wrażenie że zaraz ktoś wejdzie i nas tam znajdzie. A tego zdecydowanie nie chciałyśmy.
  Przedłużono nam czas dzięki czemu udało się wykonać zadania i wyjść.
  Polecam grupom, które lubią tego tylu klimat i które mają już trochę ER na swoim koncie.

 • Escape Room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Glaubwürdige Bewertung

  Świetna zabawa dla całej rodziny

  04.03.2019 | Besuchsdatum: 03.03.2019

  Wybraliśmy się do tego pokoju z dwójką dzieci (wiek 6 i 9 lat). Pani z obsługi na początku zapewniła nas o bezpieczeństwie a następnie fantastycznie wprowadziła w klimat pokoju i czekające na nas zadanie. To było nasze kolejne rodzinne wyjście do ER, ale pierwszy raz dzieciaki miały takie miny jeszcze przed wejściem 🙂
  Było ciekawie, klimatycznie i słodko, każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej podobały nam się zadania manualne, sprawiły one frajdę zarówno dzieciom jak i dorosłym.
  Pani z obsługi pomocna i bardzo pozytywna.
  Polecamy!

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN