Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Paweł Prugar
 • Escape Room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Sztuka przez duże S

  21.06.2019 | Besuchsdatum: 20.06.2019

  Kolejny ER za nami! Primadonna zaskakuje przede wszystkim bardzo ciekawym połączeniem zagadek z tematem samego pokoju oraz powierzchnią całej zabawy. Zadania nie są zbyt skomplikowane, ale z pewnością miłośnicy dużej ilości zagadek nie będą narzekać, bo autorzy przygotowali ich sporo. Czas na przejście tez jest wystarczający i dający dużą swobodę w grze. Pokój na pewno można jeszcze ulepszyć, bo jak to się mówi ma potencjał i sprawić, że jest się w prawdziwej oprze czy teatrze. Czekamy na kolejne pokoje. Przemiła obsługa, która robi to z pasji.

 • Escape Room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Kosmiczna przygoda

  04.06.2019 | Besuchsdatum: 31.05.2019

  Escape Arena po raz kolejny na świetnym poziomie. Galaktyka tajemnic zaskoczyła naszą 4-osobową grupę pod wieloma względami. Z każdą chwilą poznawania galaktycznej przygody było co raz lepiej. Jeszcze przed wejściem do pokoju można było dostrzec ogromny wkład pracy oraz nietuzinkowe podejście do tematu. Później podczas zabawy było jeszcze bardziej ekscytująco. Zagadki od tych łatwych po dość trudne. Ale ich mnogość i różnorodność zwala z nóg. No i ten klimat, poczuliśmy się jak prawdziwi gwiezdni wojownicy.

 • Escape Room Szeol - Schron Ostateczny

  Szeol - Schron Ostateczny
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Uwaga na potwory!

  19.05.2019 | Besuchsdatum: 19.05.2019

  Szeol to przygoda, która przypadnie do gustu największym fanom ER. Zabawa z każdą chwilą się rozkręca i robi się coraz bardziej ciekawa. Po pierwsze pokój stawia bardzo na współpracę, która jest niezbędna już na samym początku rozgrywki. Klimat odpowiedni, fajne rekwizyty, jednak raczej tylko do pooglądania. Bardzo spójna historia i pomysłowe połączenie elektroniki ze standardowymi kłódkami. Myślę, że grupa 3-4 osobowa będzie się tam dobrze czuć. Gorąco polecam.

 • Escape Room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Pełne zaskoczenie

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 05.05.2019

  Historia zaginionego oficera wciąga bardzo mocno. Pokój wiernie oddaje tematykę zabawy. Powojenne rekwizyty, meble, obrazy itp. Idealny dla 4 osobowej grupy. [Spojler] to ciąg logicznych łamigłówek. Pokój nie jest liniowy dlatego podział zadań jest tutaj bardzo ważny. Zagadki zróżnicowane choć wszystkie utrzymane w klimacie lat wojennych. Gratka dla miłośników militariów. Ostatni etap rozgrywki bardzo emocjonujący i ciekawy. Szczerze to nie spodziewaliśmy się tego. Zabawa przednia. Gratulację dla Mistrza Gry za stworzenie takiego ER.

 • Escape Room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Boski plan

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 04.05.2019

  Pokój inny niż wszystkie. Tematyka na pewno oryginalna, jak na ER. Zadania na łatwym lub średnim poziomie. Nas zaskoczyły dwa z nich. Na pewno szkoda, że całość odbywa się w dość ograniczonym obszarze. Wątki multimedialne zdecydowanie na korzyść. Obsługa bardzo miła, pomocna i super przygotowana.

 • Escape Room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Złoto jest nasze!

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Drugim pokojem odwiedzonym w Gdańsku była przygodówka od Zorkout ER. Tematyka złotego pociągu jest nam mniej więcej znana, ale dzięki przybyciu do tego pokoju zagadek poznaliśmy jej alternatywną wersję. Na pierwszy plan widoczna tematyka wojskowości itp. Zadania bardzo ciekawe, widać ogrom pracy włożony w szczegóły, które czasami mogą umknąć nawet doświadczonej grupie. Choć jak się okazało w naszym przypadku, warto w drużynie mieć mniej doświadczonego gracza, który ma inne spojrzenie na otaczające go warunki gry. Generalnie pokój kłódkowy, ale jest także kilka innych rozwiązań. Końcówka zdecydowanie na korzyść. Gdańskie ER słyną chyba z miłej i profesjonalnej obsługi, bo po raz kolejny pod tym względem nie zawiedliśmy się. Gorąco polecam.

 • Escape Room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Kryminalna sprawa

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Majówkowy wypad połączyliśmy z odwiedzeniem kilku ER na pomorzu. Szukaliśmy pokoju gdzie preferowana ilość graczy jest raczej mniejsza niż standardowe 4/5 i się udało. Pokój 5 morderstw bardzo przypadł nam do gustu. Zagadki, mimo niewielkiej powierzchni na prawdę ciekawe rozlokowane. Sporo pracy nawet dla doświadczonej pary. No i co ważne - wszystko spięte w logiczną, spójną historie. Super pomysł z oświetleniem, było parę rozwiązań (przyrządów), które zaskoczyły nawet doświadczonych graczy. Przemiła obsługa, to ważne kiedy mistrz gry wie kiedy i czy potrzebujesz pomocy ( nam nie była potrzeba na szczęście). Pokój na duży plus.

 • Escape Room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Kraina baśni

  28.04.2019 | Besuchsdatum: 27.04.2019

  Bardzo przyjemny pokój. który zaskakuje przede wszystkim tematyką i klimatem. Zagadki nie są wymagające, ale bardzo oryginalne, no i ten brak kłódek zdecydowanie na plus. Zadań w sam raz dla grup 3-4 osobowych. Obsługa miła i kompetentna. Polecam.

 • Escape Room Program Goździk

  Program Goździk
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Niezła historia!

  22.04.2019 | Besuchsdatum: 22.04.2019

  Jako 4 osobowa doświadczona grupa wyszliśmy grubo przed czasem, biorąc jedną podpowiedź. Pokój bardzo logiczny, po ruszeniu z miejsca jest raczej łatwiej niż trudniej, a wszystko zbiera się w logiczną całość. Na pewno nie dla grup początkujących. W pokoju wykorzystano wszystkie znane nam elementy ukrycia zagadek, ale końcowa "misja" to nietuzinkowe, bardzo przyjemne zadanie. Obsługa super, jak i miejsce tego ER.

 • Escape Room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  GameOver Escape
  Poznań

  Biały proszek

  20.04.2019 | Besuchsdatum: 19.04.2019

  Bardzo ciekawy pokój zagadek utrzymany w klimacie kolumbijskich porachunków narkotykowych. Nasza 4-osobowa grupa poradziła sobie dość sprawnie z bardzo logicznymi i różnorodnymi zagadkami. Na pewno pokój dla nieco bardziej doświadczonych grup. My bawiliśmy się świetnie. A na koniec bardzo miły prezent na nas czekał.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN