Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Paweł Prugar
 • Escape Room Excalibur

  Excalibur
  Key To Be Free
  Poznań

  Udało się!

  15.08.2019 | Besuchsdatum: 11.08.2019

  Pokój Excalibur jest miejscem wartym odwiedzin. Zagadki są dość logiczne, choć czasami można chwile się zawiesić i zastanowić. Klimat pokoju zgodny z opisem. Godny polecenia.

 • Escape Room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Zdumieni

  08.08.2019 | Besuchsdatum: 07.08.2019

  W mojej skromnej opinii najlepszy pokój firmy Exodus. Dobrze, że odwiedziliśmy "Frankensteina" dopiero teraz, gdy mamy już większe doświadczenie. Pokój wymagający, bardzo szybko upływa czas przy super zagadkach, których jest sporo. Zadania są bardzo logiczne i raczej nie sprawiają aż takiej trudności, lecz ich liczba robi wrażenie z resztą jak i wielkość samego ER. No i co dość ważne nie za zbyt wiele kłódek, głównie mechanizmy w różnych wariantach. Kilka ciekawych rozwiązań, które nie pojawiły się na naszej drodze w odwiedzonych już pokojach. Pokój zdecydowanie dla grup doświadczonych, myślę, że 4 osoby to taki standard w tym pokoju. Gorąco polecam.

 • Escape Room Mumia

  Mumia
  ESC HOUSE
  Zakopane

  Przeklęta mumia

  04.08.2019 | Besuchsdatum: 31.07.2019

  Mumia to klasyczny pokój w egipskim klimacie, naszpikowany ciekawymi zagadkami. Choć nasz dwuosobowy zespół nie jest miłośnikiem astrologii, hieroglifów czy piramid i spora część zadań była naprawdę wyzwaniem to bawiliśmy się bardzo dobrze. Pokój zdecydowanie dla bardzo doświadczonych grup lub bardzo dobrze orientujących się w klimacie pokoju. Polecam.

 • Escape Room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  LetMeOut
  Zakopane

  Podwodna podróż

  04.08.2019 | Besuchsdatum: 30.07.2019

  Super pokój, ale dla większej ilości osób. My wybraliśmy się w dwuosobowym składzie i mimo sporego doświadczenia zagadki stały się dla nas kłopotliwe, choć bardziej doskwierała nam presja czasu. Faktycznie przejście pokoju w 60 min szczególnie w 2-3 osoby jest kłopotliwe. Zagadki są bardzo zróżnicowane i niezmiernie ciekawe. Bardzo polecam, szczególnie doświadczonym grupom escape room'owiczów.

 • Escape Room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  Zbój z Gór

  04.08.2019 | Besuchsdatum: 29.07.2019

  Bardzo przyjemny i dość przewidywalny pokój. Choć chwilowo byliśmy zaskoczeni nagłą zmianą klimatu... to bawiliśmy się bardzo dobrze. Pokój przeszliśmy w dwie osoby, podpierając się 1-2 wskazówkami sympatycznego mistrza gry. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się aż tak dobrego ER. Gorąco polecamy.

 • Escape Room Faraon

  Faraon
  Lock&Escape
  Poznań

  Egipska przygoda

  16.07.2019 | Besuchsdatum: 11.07.2019

  Bardzo przyjemny pokój. Widać, że nie jest on z nowej generacji ER, ale przy obranej tematyce pokoju raczej nie powinno się przesadzać z elektroniką. Spoko jeśli chodzi o powierzchnie, czas oraz poziom trudności. Choć warto dodać, że naprawdę trzeba płynnie przechodzić od zadania do zadania, aby później nie ścigać się z czasem. Zadania bardzo nawiązujące do tematyki i sprawiające duża przyjemność z ich rozwiązania. Zdecydowanie dla grup doświadczonych, zgranych, max. dla 4 osób. Polecam.

 • Escape Room Ca$ino

  Ca$ino
  Action Escape
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Ciekawe doświadczenie

  01.07.2019 | Besuchsdatum: 29.06.2019

  Faktycznie od momentu wejścia do tego ER da się zauważyć nieco inny charakter zabawy, niż w klasycznych pokojach zagadek, ale przecież o to chodzi, aby wyróżniać się w tłumie. :) Choć mamy tutaj nie tylko do czynienia z wykonywaniem zadań to śmiało można powiedzieć, że ta część potrzeba do wyjścia z pokoju jest najważniejsza. No chyba, że masz tak zwaną "dobrą kartę" i idzie Ci przy stole, to możesz sobie sporo życie ułatwić. Zdecydowanie pokój na plus. Warto wybrać się do tego ER w min. 3 osoby. Czasowo dla dwóch osób może być problem.

 • Escape Room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Sztuka przez duże S

  21.06.2019 | Besuchsdatum: 20.06.2019

  Kolejny ER za nami! Primadonna zaskakuje przede wszystkim bardzo ciekawym połączeniem zagadek z tematem samego pokoju oraz powierzchnią całej zabawy. Zadania nie są zbyt skomplikowane, ale z pewnością miłośnicy dużej ilości zagadek nie będą narzekać, bo autorzy przygotowali ich sporo. Czas na przejście tez jest wystarczający i dający dużą swobodę w grze. Pokój na pewno można jeszcze ulepszyć, bo jak to się mówi ma potencjał i sprawić, że jest się w prawdziwej oprze czy teatrze. Czekamy na kolejne pokoje. Przemiła obsługa, która robi to z pasji.

 • Escape Room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Kosmiczna przygoda

  04.06.2019 | Besuchsdatum: 31.05.2019

  Escape Arena po raz kolejny na świetnym poziomie. Galaktyka tajemnic zaskoczyła naszą 4-osobową grupę pod wieloma względami. Z każdą chwilą poznawania galaktycznej przygody było co raz lepiej. Jeszcze przed wejściem do pokoju można było dostrzec ogromny wkład pracy oraz nietuzinkowe podejście do tematu. Później podczas zabawy było jeszcze bardziej ekscytująco. Zagadki od tych łatwych po dość trudne. Ale ich mnogość i różnorodność zwala z nóg. No i ten klimat, poczuliśmy się jak prawdziwi gwiezdni wojownicy.

 • Escape Room Szeol - Schron Ostateczny

  Szeol - Schron Ostateczny
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Uwaga na potwory!

  19.05.2019 | Besuchsdatum: 19.05.2019

  Szeol to przygoda, która przypadnie do gustu największym fanom ER. Zabawa z każdą chwilą się rozkręca i robi się coraz bardziej ciekawa. Po pierwsze pokój stawia bardzo na współpracę, która jest niezbędna już na samym początku rozgrywki. Klimat odpowiedni, fajne rekwizyty, jednak raczej tylko do pooglądania. Bardzo spójna historia i pomysłowe połączenie elektroniki ze standardowymi kłódkami. Myślę, że grupa 3-4 osobowa będzie się tam dobrze czuć. Gorąco polecam.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN