Paulina D. 20
 • Escape Room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Kto jest morderca !

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 19.05.2019

  Byliśmy we 4 i nie żałujemy ! Pokój świetny, dużo zagadek, świetne wprowadzenie w klimat pokoju- obsługa fenomenalna !
  Szliśmy na rekord - niestety jedna zagadka nas trochę przyblokowała !
  Kilka zagadek rozwiązaliśmy na swój sposób i tym samym wcześniej wyszliśmy z pomieszczenia zaś Pani z obsługi pozwoliła nam wrócić i dokończyć rozgrywkę tak jak należy za co duży plus ! Polecam z czystym sumieniem, warto zobaczyć ten pokój

 • Escape Room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Woda, piasek- ale to nie wakacje !

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 19.05.2019

  Zamykasz oczy, słyszysz szum drzew, czujesz piasek pod stopami i wtedy wiesz że zaczyna się walka o przetrwanie na bezludnej wyspie.
  W dniu wczorajszym to był nasz 2 pokój, więc nasze głowy już nie pracowały na pełnych obrotach. Pokój na pewno nie jest liniowy, co prawda wskazuje kolejne punkty podróży zaś nie mówi o nich wprost, jeżeli chodzi o pokój oznaczony był jako dla początkujących : mam za sobą ok 10 pokoi, znajomi którzy byli razem ze mną mają na koncie ok 20 i ten pokój sprawił nam wiele trudności. Po zakończonej rozgrywce Pani która nas obsługiwała mówiła że doszukiwaliśmy się większego sensu tam gdzie go nie było. Cena jak za ten pokój dość wysoka, oczywiście wystrój robi wrażenie zaś poziom i ilość zagadek nie adekwatny do ceny- ogólnie mogę polecić ten pokój początkującym którzy jeszcze nie mają zmysłu "szukania dziury w całym"

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Porwana przyszła Panna Młoda

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 27.04.2019

  2 cele, przeciwna drużyna tuż obok, czas leci a my próbujemy wydostać się z pokoju !
  To był mój już kolejny pokój, decyzja aby odwiedzić cele nr 4 padła bardzo szybko ponieważ jest to jeden z niewielu pokoi gdzie można wejść większą grupa (powyżej 4 osób).
  Klimat pomieszczenia super, nasz wieczór Panieński zaczął się właśnie od ER, było nas 9 dziewczyn, podzieliłyśmy się na grupy i zaczęła się walka z czasem, bardzo podobało mi się to że każda z nas miała co robić, bardzo fajna atrakcja właśnie na wieczor Panienski/Kawalerski - u nas każda mogła się wykazać i rozszyfrować zagadkę, jeżeli chodzi o trudność pokoju oceniam na średni, wszystko raczej spójne i logiczne. Jedyne "ale" mam do jednego zadania gdzie trochę z drugą drużyną sobie przeszkadzałysmy i dużo czasu nam zabrało "dojechanie" mimo iż to nie była nasza wina- mam nadzieję że ekipa ER coś wymyśli żeby to naprawić bo przecież LICZY SIE CZAS 😊 Polecam każdemu a najbardziej ekipie właśnie w większej ilości osób

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  Klimat na 6+ !

  17.01.2019 | Besuchsdatum: 16.01.2019

  Po krótkiej rozmowie z obsługą zaczęliśmy zabawę !
  Po otworzeniu oczu czas zaczął płynąć nieubłaganie szybko A błędnik szalał ! Wystrój pokoju jest niesamowity !! Wielkie brawa ! Zagadki trudne, trzeba się skupić żeby odnaleźć sens.
  Obsługa bardzo pomocna, cały czas nawet kiedy kontaktowaliśmy się aby uzyskać podpowiedź Pan zwracał się do nas w taki sposób abyśmy czuli się nadal w grze, jakby to było realne.
  Chcieliśmy pokój z + zaś jest on dostępny tylko w weekendy, po zakończeniu pokoju dowiedzieliśmy się co jest tym + I POLECAM PÓJŚĆ W WEEKEND !! :)

 • Escape Room Przeklęty Obraz

  Przeklęty Obraz
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Niespodziewane zakończenie

  17.01.2019 | Besuchsdatum: 22.12.2018

  Klimat świetny, pokój wyglądał na spokojny, można było się wczuć w rolę i starać się rozwiązać zagadki, sprawił nam trochę trudności ale daliśmy radę wyjść przed czasem ! Polecam

 • Escape Room Zaginiona

  Zaginiona
  FunEscape
  Warszawa

  Ciemno, strasznie

  17.01.2019 | Besuchsdatum: 22.12.2018

  Wprowadzenie- MEGA !! Panie zaczepiły w nas niepewność, wprowadzając nas do pomieszczenia byłam zestresowana i ciekawa co będzie naszym zadaniem, CIEMNO CIEMNO CIEMNO !!!
  Mały niedosyt, rzeczy które nie działały wprowadzały nas w błąd, nie wiedzieliśmy czy musimy je wykorzystać czy też nie. Ogólnie klimat fajny, Panie naprowadzają podpowiedziami