Czarny Ł.

Czarny Ł.

Z pewnością miłośnik Escape Room i Horror House! Wesoły, lubiący dobrą zabawę na poziomie i nieco zwariowany ;)

22 Besucht

37 Geplant

Pfadfinder

61 Punkte

50
61 Pkt
100

Alle Bewertungen

Escape Room Obcy: Operacja Aurelia
Obcy: Operacja Aurelia

Tajna Misja

21.04.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Środek nocy, niespodziewane wezwanie ze sztabu głównego. Stawiłem się tak szybko jak mogłem. Sytuacja nie była ciekawa. Odebrano sygnał alarmowy z jednej z placówek badawczych na odległej planecie, niestety nie udało się nawiązać sygnału zwrotnego. Sztab postanowił sformować na szybko oddział rozpoznawczo- ratunkowy, któremu miałem dowodzić, a w skład którego weszli marines z wieloletnim doświadczeniem w misjach galaktycznych, kierownik działu technicznego w sztabie głównym oraz najlepszy medyk, którego udało się ściągnąć. Wyruszyliśmy bezzwłocznie. Odtransportowano nas na docelową planetę, a nasza kapsuła zabrała nas do samej śluzy w bazie. Jak miało się za chwilę okazać, wejście do środka było najmniejszym z naszych problemów. Wnętrze wyglądało jakby grasowała tu zgraja najgorszych międzygalaktycznych szubrawców, a i to byłoby po stokroć lepsze niż to co spotkaliśmy. Buzowały z nas skrajne emocje przy czym strach i panika brały górę. Zespół choć sklecony w kilka minut okazał się jednak bardzo zgraną drużyną i tylko dzięki współpracy udało nam się zrealizować powierzone nam zadania (oczywiście biorąc pod uwagę stan sytuacji zastany na miejscu uległy one nieco modyfikacji).

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Urok
Urok

Magiczna misja

09.02.20 | Besuchsdatum: 08.02.20

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Dostałem pilną wiadomość z Ministerstwa Magi. Arcymag pokrótce poinformował mnie, że w cieniu zaczarowanego lasu czai się niebezpieczeństwo, a stworzenia nieznane szerzej zwykłym śmiertelnikom są zagrożone. Niezwłocznie zawiadomiłem swoich przyjaciół a kiedy nasza czwórka była w komplecie wyruszyliśmy na rozmowę do samego arcymaga. Ja, czarownica i dwoje naszych uczniów wysłuchaliśmy dokładnego sprawozdania ostatnich wydarzeń. Czasu było niewiele, a do zrobienia dużo. Zostaliśmy przeniesieni nieopodal docelowego miejsca i już tam czekały na nas pierwsze niebezpieczeństwa. Daliśmy radę przedrzeć się, niestety nie udało nam się powstrzymać czarodzieja. Jego zagadki okazały się ponad nasze zdolności jednak od wykonania zadania dzieliło nas naprawdę niewiele. Wierzcie mi, dzikie magiczne stworzenia, napięty klimat i gra z uczuciami to nie dziecinne igraszki! Strzeżcie się, powiadam wam! Ale póki nosicie w sercach nadzieję pokonacie każdą przeszkodę!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Nemo
Nemo

Tu jest Nemo

25.01.20 | Besuchsdatum: 25.01.20

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Pokój bardzo fajny, exodus jak zawsze trzyma poziom. Zagadki dopasowane do dzieci. Byłem sam z córką, że wszystkim poradziła sobie praktycznie sama. Gorąco polecam grupie dzieci jak i rodzicom z pociechami ☺

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

Escape Room Szeol - Schron Ostateczny
Szeol - Schron Ostateczny

Ostatnia deska ratunku

05.01.20 | Besuchsdatum: 05.01.20

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Z dziennika mieszkańca schronu 110: "Nie wiemy ile czasu minęło odkąd nas tu zamknięto, na pewno miesiące, może nawet lata. Zapasy kończą się, a ostatnie części zapasowe do aparatury podtrzymującej życie wewnątrz krypty zużyliśmy jakiś tydzień temu. Umieramy tutaj. Z grupy kilkudziesięciu osób którym udało się na czas dotrzeć do punktu ostatniego ratunku zostało nas tylko troje: ja i dwie kobiety. Mimo wszystko nie pociągniemy tutaj... [...]
Zdecydowaliśmy opuścić kryptę w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia, jeśli i tak mamy umrzeć to co nam szkodzi spróbować? Pozbieraliśmy sprzęt i resztki zapasów, powinno wystarczyć na kilka dni... [...] To niesamowite! Nadal w to nie wierzę ale udało nam się odnaleźć Szeol! Kiedy to piszę stawiamy właśnie pierwsze kroki w korytarzu wiodącym do środka. A więc to prawda, on istnieje! Zaraz, coś jest nie tak... To gaz usypiający! [...]
Nie wiem co się wtedy stało ale znaleźliśmy się w środku. Szeol znacząco różnił się od wszystkiego co widzieliśmy wcześniej. To był chyba jakiś test. Musieliśmy wytężyć nasze zmęczone i przestraszone mózgi by dostać się do schronu właściwego, mnóstwo zagadek i łamigłówek, napromieniowane przedmioty i mnóstwo innych dziwacznych rzeczy... Rzeczy i nie tylko... Momentami miałem wrażenie że to sen, jakiś film albo gra komputerowa... Wszystko wydaje się takie nierzeczywiste... Czuliśmy jakby ktoś spoglądał zza ściany na każdy nasz krok i odmierzał czas... [...]
Koniec końców udało nam się! Jesteśmy bezpieczni. Jeśli ktokolwiek znajdzie tą wiadomość... Jeśli ktoś to czyta... Szeol istnieje! Zbierzcie zapasy i przybywajcie najszybciej jak to możliwe, czekamy na was!"

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Walkiria
Walkiria

Gabinet Führera

05.01.20 | Besuchsdatum: 02.01.20

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Rok 2020, Polska. Tajna organizacja rządowa wysyła mnie wraz z jedną z agentek do zadań niewykonalnych w podróż w czasie. Z akt wynika że lądujemy bezpośrednio w gabinecie Adolfa H. Zadanie: znaleźć i uzbroić ładunek wybuchowy i zapobiec tragicznym skutkom II Wojny Światowej poprzez wyłączenie głównego elementu jakim jest Führer we własnej osobie. Przebieg misji: transmisja w czasie bez żadnych problemów, rozlokowanie według współrzędnych, obiekt gabinet. Część pierwsza pomyślna. Faza druga znalezienie i uzbrojenie ładunku: gabinet z pozoru zwyczajny jednak okazuje się pełen pułapek i zamków do otwarcia. Elementy ładunku rozsiane są po całym pomieszczeniu, jednak doświadczenie i spryt pozwalają otworzyć nam wszystkie zamki i mechanizmy. Nie było tak łatwo jak zakładaliśmy, ale udało nam się wykonać misję zanim ktokolwiek zdążył wykryć naszą obecność. Nie obyło się bez drobnego wsparcia z bazy jednak cel został osiągnięty z wielką przyjemnością. Misja wykonana! Koniec raportu.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Da Vinci
Da Vinci

Godzina w muzeum

02.01.20 | Besuchsdatum: 21.12.19

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Pokój bardzo klimatyczny i zagadkowy. Mistrz gry również bardzo dobrze oddaje jego klimat. Jest co robić i trzeba wiedzieć na czym się skupić. Na pewno godny polecenia i byle tak dalej.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Krwawy Baron
Krwawy Baron

Porządna robota

15.12.19 | Besuchsdatum: 14.12.19

Glaubwürdige Bewertung

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Wykonanie pokoju zasługuje niewątpliwie na szacunek, choć w moim mniemaniu nie zrobił na mnie efektu wow o którym naczytałem się w opiniach. Pokój jak najbardziej klimatyczny i bardzo budujący klimat o którym mowa w wprowadzeniu, dodatkowy atut wprowadzenie aktora też oceniam jak najbardziej na plus. W pomieszczeniu znajduje się kilka elementów prowadzających nieco w błąd choć może to też po części na plus bo nieco podnosi poziom trudności wprowadzając nieco gracza na ślepy tor. Generalnie zabawa przednia tu akurat nie da się nic ująć, nawet dla niezbyt doświadczonych graczy rozgrywka brnie płynnie do przodu dawkując emocje do samego końca. Jak najbardziej polecam odwiedzić zainteresowanych tematem ER.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Szum
Szum

Prosta sprawa (?)

10.09.19 | Besuchsdatum: 01.08.19

Czarny Ł. 22 Bewertungen

To miała być prosta robota: wejść, zabrać co trzeba i wyjść. Robota jak każda inna. Tyle że z takim czymś nie miałem nigdy do czynienia. Nie można tego nazwać człowiekiem, jest zbyt inteligentne i potężne. prosta robota zamieniła się w nierówną walkę w której stawką było nasze życie! Do dziś nie wiem co to jest ani co temu siedzi w głowie... i szczerze? nawet nie próbuję się domyślać. I dobrze wam radzę trzymajcie się od tego z dala jeśli życie wam miłe. My uciekliśmy to fakt. Ale taki był chyba plan tego czegoś. Mieliśmy was ostrzec. Wierzcie lub nie... ale nie sądzę by ktokolwiek wyszedł stamtąd jeszcze żywy!

Continuum... The best Escape room ever! Niepowtarzalna fabuła, niepowtarzalny klimat, to co możecie tam zobaczyć i czego doświadczyć nie znajdziecie nigdzie indziej! Jeśli lubicie escape roomy to pozycja obowiązkowa na waszej liście!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Skarby Majów
Skarby Majów

Już wiemy co jest największym skarbem!

10.09.19 | Besuchsdatum: 17.08.17

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Pokój choć mniejszy od innych nie odstaje im na krok. Bardzo fajny i choć wydaje się prosty, pozostaje wielką zagadką i bardzo interesującym miejscem! polecam!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Murder House
Murder House

A miała być fajna wycieszka...

10.09.19 | Besuchsdatum: 13.04.19

Czarny Ł. 22 Bewertungen

Mówili jedź z nami, będzie fajnie... No to kurna pojechałem... Z początku dom jak dom, nic specjalnego. tylko było się trzymać grupy! odłączyliśmy się i to był nasz największy błąd. Pamiętam jak schodziliśmy... później już tylko jak obudziłem się w zamkniętej piwnicy. I na co mi to było?! On tam był! słyszałem jego kroki wszędzie, czułem jego oddech na karku! to było najgorsze przeżycie w moim krótkim życiu. Byłem pewny że to koniec. Ale cóż... upór maniaka chyba wyparł reszki inteligencji więc jakimś cudem udało nam się stamtąd zwiać. Nie pytajcie jak. Stres i chęć przeżycia były zbyt wielkie i po prostu nie pamiętam. Nigdy nie sądziłem że widok centrum miasta tak bardzo mnie ucieszy...

Pokój bardzo klimatyczny, buduje klimat i wzmaga emocje już od pierwszej sekundy a im dalej tym straszniej. Z pewnością na długi czas zostanie w czołówce mojego prywatnego rankingu!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen