pandka
 • Escape Room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Chatka myśliwego

  16.08.2019 | Besuchsdatum: 10.08.2019

  Ciekawy pokój, kilka fajnych zagadek, kilka zupełnie oczywistych, ale kilka nas zaskoczyło. Powiedziałabym, że pokój raczej łatwy. Wystrój dobrze przemyślany i wykonany. Średnio polecam dla więcej niż 3-4 osób, trochę mało miejsca na więcej ;) My w trzy (jedna doświadczona, dwie początkujące osoby) wyszłyśmy w 35 minut bez podpowiedzi :) Obsługa przemiła, jak zawsze!

 • Escape Room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Bardzo klimatyczny pokój

  16.08.2019 | Besuchsdatum: 10.08.2019

  Klimat pokoju jest bardzo kopalniany, jeśli chodzi o wystrój to nic dodać nic ująć. Fabuła ciekawa, zakończenie również. Zagadki pomysłowe i na średniozaawansowanym poziomie, niespotykane ale mogłoby być ich ciut więcej. Obsługa jak zawsze przesympatyczna! :)

 • Escape Room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Ocaleliśmy

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 16.05.2019

  Bardzo dobrze zrobiony pokój, zagadki logiczne i niezbyt trudne, wszystko można łatwo ze sobą powiązać. Udało nam się uciec bez podpowiedzi w mniej niż 60 minut. Na dwie osoby było odpowiednio dużo roboty, jednak pokój nie jest za duży i spodziewam się, że w cztery osoby ciężko by było nie obijać się łokciami... Obsługa sympatyczna jak zawsze :) Były chwile grozy ale horrorem bym tego nie nazwała.

 • Escape Room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłędny pokój!

  27.02.2019 | Besuchsdatum: 25.02.2019

  Niesamowity klimat, przesympatyczna obsługa, rewelacyjna gra aktora. Nie dodałabym ani nie odjęła ani jednej rzeczy w tym pokoju. Ilość zagadek, różnorodność, wielkość pokoju i fabuła powalają na kolana. Wykonanie najlepsze na świecie. To była najlepsza gra w moim życiu!

 • Escape Room Dziki Zachód: Western Saloon

  Dziki Zachód: Western Saloon
  Lucky Lock
  Kraków

  Rewelacyjny pokój!

  19.11.2018 | Besuchsdatum: 17.11.2018

  Przeklimatyczny, przeciekawy pokój, rewelacyjne zagadki, mnóstwo rekwizytów, dużo niespotykanych motywów, świetna fabuła ze szczęśliwym zakończeniem. Była nas czwórka w pokoju i właściwie nikt z nas się nie nudził przez ani chwilę, jest co robić. Przesympatyczna obsługa, świetnie radząca sobie w języku angielskim. Bardzo się cieszę, że odwiedziłam Wasz pokój!

 • Escape Room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Rewelacja

  18.10.2018 | Besuchsdatum: 16.10.2018

  Pokój rewelacyjny, masterpiece - wyposażenie, klimat, zagadki, absolutnie wszystko jest dobrze zrobione. Na 90 minut naprawdę jest co robić. Jedyną uwagę mam do systemu podpowiedzi czyli Pana z obsługi krzyczącego podpowiedzi przez drzwi gdy o nie nie prosimy... To trochę zaburza grę.

  Obsługa sympatyczna, pomogła przy zrobieniu niespodzianki mojemu współgraczowi za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :) Czekam na kolejne pokoje Waszej firmy!

 • Escape Room Military

  Military
  Escape Leszno
  Leszno

  Klimatycznie

  21.09.2018 | Besuchsdatum: 16.08.2018

  Chociaż klimaty wojskowo-militarne to zupełnie nie moja bajka, to wystrój tego pokoju jest bardzo spójny i dobrze dopracowany i sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Z zagadkami jednak trochę gorzej, jest ich nie za wiele, a zdecydowana większość to zwykłe nudne kłódki... Do myślenia nie ma za dużo, większość to szperanie.

 • Escape Room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Dla fanów i dla nie-fanów

  21.08.2018 | Besuchsdatum: 19.08.2018

  Pokój jest naprawdę rewelacyjny, dzieje się w nim prawdziwa magia. Mnóstwo zagadek wywołuje efekt wow. Jest w nim bardzo dużo powiązań z fabułą Harrego Pottera ale ci, którzy zupełnie nie znają historii też bez problemu odnajdą się w pokoju i będą mieli frajdę. Na pewno nie jest to pokój na pierwszy raz, ale jakiś super trudny też nie jest. Właściwie tylko jedna zagadka zatrzymała nas na dłużej.

  Obsługa przesympatyczna (z kotami włącznie) :)

  Jedyna moja uwaga to: jak na pokój otwarty zaledwie miesiąc temu, wygląda on na strasznie zmasakrowany. Rozumiem, że nie wszyscy gracze rozumieją co znaczy "nie używać siły" ale naprawdę tak dużo elementów było uszkodzonych, że chociaż część powinno się na bieżąco chociaż prowizorycznie podoklejać...

  Trap Jungle

  Antwort Trap Jungle

  Niestety w ostatnim okresie wspomniana zasada była łamana wielokrotnie, dlatego staramy się umocnić newralgiczne miejsca, aby były jeszcze bardziej odporne. Dziękujemy za odwiedziny i serdecznie pozdrawiamy! :)

 • Escape Room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Rewelacja!

  30.05.2018 | Besuchsdatum: 27.05.2018

  Niesamowity pokój, klimatyczny, odpowiednio straszny (jeden motyw do teraz budzi we mnie ciarki) i pomysłowy. Zagadek sporo, powiązanych ze sobą i z fabułą i niespotykanych. Już dawno mnie tak nie usatysfakcjonowało wyjście z pokoju!
  50 minut w dwie osoby bez podpowiedzi :)

  Obsługa jak zawsze rewelacyjna, Alex i Kulka jak zawsze dodają klimatu :)

 • Escape Room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Piękny choć trochę zaniedbany pokój

  30.05.2018 | Besuchsdatum: 29.05.2018

  Obsługa jak zawsze przesympatyczna! Wystrój piękny, większość zagadek bardzo dobra, pomysłowa i doskonale związana z bajką, jednak cały pokój wydawał mi się nieco zaniedbany. Spodziewam się, ze ciężko się dba o drewniane elementy przy tylu grupach odwiedzających pokój i naprawdę potężnej ilości rekwizytów, ale było sporo rzeczy uszkodzonych (poodrywane figurki, warzywka i inne WAŻNE elementy, które zmieniały rozumienie zagadek), które spodziewam się, nie wszystkie zostały zepsute tego dnia przez grupy przed nami...

  Mimo wszystko to mój czwarty pokój w Fox O'clock (licząc te przed zmianą nazwy) i nadal jest to jedna z moich ulubionych firm ER :)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4