Cosette
 • Escape Room Rytuał - Historia prawdziwa

  Rytuał - Historia prawdziwa
  Questrooms
  Sopot

  Ale jak to, za godzinę umrę?

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 01.03.2020

  Ciemno, zimno, mięśnie napięte, co się dzieje? Zaczyna się walka z czasem. Klimat daje się we znaki, powoduje obecność niepewności i strachu. Muzyka przysparza dreszczy na plecach. Zagadki są niezbyt trudne, inaczej nikt, by nic nie zrobił. Były różnej maści, nawet takie, których nigdy wcześniej nie spotkałam. Wyszliśmy prawie na styk przez pewne niezrozumienie treści podpowiedzi. Ale udało się, żyjemy i to najważniejsze. Mistrzyni Gry poświęciła nam czas na rozmowę i była bardzo sympatyczna.

 • Escape Room Czarnobyl – ostatnia godzina

  Czarnobyl – ostatnia godzina
  Questrooms
  Sopot

  Już kiedyś to było

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 01.03.2020

  Zanim wsiądziesz w samolot i polecisz innego kraju, to może zdążysz uratować jeszcze inny kraj? A no czemu nie :) Czarnobyl, historia wszystkim dobrze znana, nie łatwe zadanie. Podjęliśmy się wyzwania i było warto. Klimat oddany w 100%, zagadki bardzo ciekawe i idealnie wyważone na grupę 3 osób. Każdy miał swój wkład, co zawsze buduje graczy do dalszych wyzwań. Bardzo fajnie rozłożona elektronika i połączona z tradycją. Mistrzyni Gry bardzo miła, pomocna i rozmowna. Super!

 • Escape Room Misja wojskowa

  Misja wojskowa
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Kryć się, atakują!

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 28.02.2020

  Szybko, zostało mało czasu, biegiem. Atakujemy ile sił, a po wcześniejszych 3 pokojach to wierzcie mi nie jest łatwo. Mimo to, nie zwalniamy tempa. Pokój bardzo pozytywnie nas zaskoczył, świetny wystrój, super zagadki w danym klimacie. Lubimy kłódeczki, bo one tak na prawdę wyciągają z nas potrzebę prawdziwego myślenia. Bardzo dobrze się bawiliśmy, było wesoło, radośnie, ale niech to Was nie zgubi, bo raz nie było do śmiechu. Mistrz Gry mega sympatyczny, poświęcił się dla nas i wyszedł szybciej z pracy, aby nas ugościć. Bardzo dziękujemy! Gorąco polecam!

 • Escape Room Operacja: Metro

  Operacja: Metro
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  I poszło z dymem

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 28.02.2020

  Czego można było się spodziewać po Wyjściu Ewakuacyjnym? A no to chyba wiadomo - wystroju, że czapki z głów. Ani jednej kłódeczki, więc walka zacięta i ostra. Wiele rzeczy do zrobienia, ale w takim klimacie, chciałoby się raczej usiąść na krzesełko i poczekać na metro. Bo my tak na prawdę nagle znaleźliśmy się na peronie. Trzeba być bardzo spostrzegawczym, wiele ten pokój od nas wymaga. Mini minusik, jak dla mnie, to brak zegara, który by pokazywał czas. Z zegarem czuje się pewniej i szybciej ogarniam zagadki.
  Mistrzynie Gry bardzo sympatyczne, rozmowne i szczegółowo opisujące nasze błędny, dzięki czemu mieliśmy jasność, że musimy się jeszcze dużo nauczyć. Polecam!

 • Escape Room Skazani na śmierć

  Skazani na śmierć
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Cicho, powiedziałem CICHO!

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 28.02.2020

  Kiedy ledwo uszliśmy z życiem z "Tajemnicy Strychu", nie mieliśmy czasu na ostateczną ucieczkę, od razu nas zamknięto. Ale było nas czworo... Gdzie reszta? Ależ ulga, gdy okazało się, że mama jest ze mną. Muszę ją uratować! I zawalczyć o resztę... Tylko ten strach i kroki, nie dają mi się skupić. Oni są wszędzie.
  W tym pokoju trzeba wykazać się super współpracą, inaczej klapa. Ale jak już się rozkręcicie, to pójdzie z górki. Dosłownie ;) Zagadki bardzo fajne, zarówno manualne, jak i mechaniczne.
  Mistrz Gry według mnie przeszedł samego siebie. To co się przy nim czuło wbija w fotel. Emocji tyle, że wychodziłam jak wyciśnięta gąbka. Ukłony!

 • Escape Room Tajemnica Strychu

  Tajemnica Strychu
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Mroczna rozgrywka

  04.03.2020 | Besuchsdatum: 28.02.2020

  Ze strachem w oczach przekroczyliśmy próg Fabryki Czasu. Wystarczyło otworzyć drzwi i już czuło się wszechobecny mrok i nasze szybsze bicia serc. Trzeba mieć dużo odwagi, żeby się tam wybrać. Pokój bez zastrzeżeń, wszystko bardzo komponowało się z historią, zagadki różnego typu, ale czy można coś więcej powiedzieć, kiedy człowiekowi najlepiej wychodziło oglądanie się za siebie i trzymanie razem? Rozłąka może być zgubą...
  Mistrz Gry wprowadził nas w taki klimat, że nie da się tego opisać. Ogromne przeżycie.

 • Escape Room Sala Przesłuchań

  Sala Przesłuchań
  Escape Time
  Gdańsk

  Co takiego zrobiliśmy?

  31.01.2020 | Besuchsdatum: 30.01.2020

  Wyszliśmy z Chatki i z Cyrku, natomiast Sala nas położyła. Szło nam dobrze, gdyby nie 2 zagadki, które zatrzymały nas na amen. Jedna z naszej nieumiejętności, a druga w wyniku małego chochlika obsługi. Jednak w czasie gry, nasza Mistrzyni prowadziła nas bardzo dobrze. Pozwoliła nam ukończyć grę, mimo, że już było po czasie. Po wyjściu wyjaśniliśmy sobie wszystkie problemy i okazało się, że nie było z nami tak najgorzej :D Pokój na prawdę typowo policyjny, surowy, było tylko to, co być powinno. Zagadki trudne, ale taki jest poziom tego pokoju. Trzeba wyostrzyć myślenie. Ogólnie po spędzonym całym dniu w Escape Time wyszliśmy zadowoleni i na pewno wrócimy :)

 • Escape Room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Panie i Panowie przed Wami...

  31.01.2020 | Besuchsdatum: 30.01.2020

  Gdy emocje już opadną, można napisać opinie. Ale moje emocje jeszcze nie opadły i długo tak się nie stanie. Pokój od wprowadzenia po zakończenie to istna, świetna, niezapomniana zabawa. W czymś takim nigdy nie byłam. Zawsze każdy pokój wywiera presję wyjścia i rozwiązania zagadek. Tutaj jest coś zupełnie innego. Mamy dużo czasu, więc spokojnie poświęcamy go na zabawę. Wychodzimy z uśmiechem od ucha do ucha i chcemy jeszcze raz!
  Nasza wspaniała Duszyczka, która nas prowadzi w czasie naszego pobytu spisuje się po raz kolejny świetnie. Polecam!

 • Escape Room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Pomóc wioseczce.

  31.01.2020 | Besuchsdatum: 30.01.2020

  Pierwszy zaatakowany pokój w tej firmie. Zacznę od obsługi. Mega sympatyczna, wesoła duszyczka ugościła nas od samego progu. Prowadziła nas przed 3 pokoje, które tego dnia odwiedziliśmy. To była godna polecenia współpraca. Natomiast, jeśli chodzi i pokój
  to był skromny, ładny, a wystrój oddawał tematykę. Zagadki ciekawe, zarówno kłódki jak i troszkę technologii. Ogólnie fajnie się bawiliśmy. Szczególnie na końcu :)

 • Escape Room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Rycerze Jedi ruszają na pomoc!

  13.12.2019 | Besuchsdatum: 27.11.2019

  Co tu się działo? Magia, czary, przeniesienie w czasie? Musicie sami sprawdzić. Ja jako fanka Gwiezdnych Wojen długo nie mogłam pozbierać szczęki z podłogi. Wykonanie pokoju bezbłędne. Zagadki bardzo różnorodne i wymagające od gracza dobrej organizacji. Obsługa mega sympatyczna. Aż mi przykro, że stamtąd wyszłam. Złoty medal za stworzenie tego pokoju.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5