Łukasz S. 48

Łukasz S. 48

Hallo, ich bin Łukasz S. 48. Ich habe 66 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

66 Besucht

0 Geplant

Wanderer

46 Punkte

25
46 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room Operacja Byfyj
Operacja Byfyj

Śląska perełka

17.02.20 | Besuchsdatum: 16.02.20

Nie będę się za bardzo rozwodził w tej opinii. Ten pokój to jest coś oryginalnego i coś czego nigdzie indziej nie znajdziecie. Must have na waszej eskejpowej liście podbojów.

Zagadki są oryginalne, mega satysfakcjonujące, a fabuła to wszystko pięknie spina. Dbałość o detale powala, wszystko jest wypieszczone i dopięte na ostatni guzik. To plus specyficzny urok prowadzącego sprawi, że każdy wyjdzie zadowolony.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Niepokój
Niepokój

Niepokojąco wspaniały...

22.01.20 | Besuchsdatum: 11.01.20

Pokój był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, jeśli można tak to ująć w kontekście tego co może nas tam spotkać. Wprowadzenie ok, choć można by je zrobić bardziej przyjazne graczom pod pewnym względem. Klimat, no cóż Inny Wymiar świetnie wykorzystuje atuty swojego lokalu i świetnie to działa.

W pokoju zeszło w pokoju dość długo ale pozwolono nam dokończyć grę po czasie za co ogromny plus i ukłony. Pokój na pewno wchodzi do mojej topki i zapamiętam go na długo. Ocenę ucinam jednak troszeczkę za pewne niedociągnięcia techniczne, które niepotrzebnie utrudniły i przedłużyły nam grę.

Polecam ten pokój z całego, zatrwożonego serca. Nie zawiedziecie się.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Złe Miejsce
Złe Miejsce

Nazwa bywa myląca

06.11.19 | Besuchsdatum: 05.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Doczekaliśmy się wreszcie premiery złego miejsca i.. nie jest źle. Pokój jest na pewno bardzo dobrym wyborem dla niedoświadczonych grup i świetny na rozpoczęcie swojej przygody z ER, jeśli ktoś lubi dreszczyk emocji. Nam poszło bardzo szybko, ale nie wyszliśmy stamtąd zawiedzeni. Wystrój bardzo fajny, zagadki jak na ten poziom trudności ciekawe. Urwałem trochę ocenę, bo wprowadzenie i zagadki wymagają jeszcze szlifów. Ale pokój ma jakieś 3 dni, więc na spokojnie :) Pokój na pewno potrzebny na eskejpowej mapie Krakowa. Polecam z czystym sumieniem

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za uczciwą i konstruktywną opinię! Czujemy się zmotywowani do kontynuowania pracy nad pokojem. Mamy jeszcze kilka pomysłów na zagadki, więc sukcesywnie będą one wdrażane, tak aby ciekawie utrudnić rozgrywkę. :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Miło nam było Państwa gościć!