Monika K. 69
 • Escape Room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Halo, Śląsk?

  05.10.2019 | Besuchsdatum: 07.09.2019

  Wizyta w Kopalni była świetnym pomysłem! Pokój dużo łatwiejszy od Muzeum, w moim odczuciu zagadek było mniej, nie uznałabym tego pokoju jako pokoju dla doświadczonych i polecałabym również mniej zaawansowanym grupom - nie bójcie się spróbować. My bawiliśmy się naprawdę dobrze! :) Klimat kopalni jak najbardziej odwzorowywany, zagadki tematyczne - jednak nie były niepowtarzalne (ale trochę pokoi tez już widzieliśmy, więc proszę się nie zrażać tym drobiazgiem). No i obsługa! W tej firmie zawsze na poziomie. Nie zdążyliśmy dopytać o kolejny pokój jednak mamy nadzieję, że powstanie, bo chętnie wrócimy :) a kto nie by niech zwiedzi obydwa pokoje Exciting!

 • Escape Room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Nazwa jak planszówka?

  05.10.2019 | Besuchsdatum: 14.09.2019

  Jako fani zarówno escape roomów jak i gier planszowych nie mogliśmy nie odwiedzić Kolonizacji Marsa. Pokój nietypowy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po pierwsze głównym celem nie jest celem nie jest wyjście jak w klasycznym escape roomie - chociaż jak się okazuje wyjście też jest nielada zagadką a po drugie brak kłódek co sprawia że pokój nie jest nudny i nie polega na znajdowaniu kodów, kłódek i kolejnych kodów. Plus także za nieliniowość rozgrywki. Obsługa jak pamiętamy jeszcze z wizyty w Komnacie tajemnic bardzo profesjonalna. Polecamy!

 • Escape Room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Tajemnic nie zabrakło

  04.10.2019 | Besuchsdatum: 13.09.2019

  Uwielbiamy pokoje z Majdańskiej, stanowczo za długo zwlekaliśmy z odwiedzeniem nowego pokoju - przyznajemy. Niestety czegoś w nim zabrakło. Musicie pamiętać aby stanowczo nie pytać czy możecie przyjść w więcej osób - popsujecie sobie zabawę albo się nie zmieścicie jeśli będziecie trochę więksi, mistrz gry nie oceni tego przez telefon ;) W zagadkach brakowało jakiegoś logicznego ciągu, jedna nie zadziała nam poprawnie, jednak obsługa szybko zareagowała, więc to na duży plus! Za to fabuła bardzo ciekawa i [spojler] była dla nas zaskoczeniem. Obsługa bez zarzutów - cięzko stwierdzić nam czy to słabe przygotowanie pokoju czy jakaś mała awaria.

 • Escape Room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podmorska przygoda?

  04.10.2019 | Besuchsdatum: 12.09.2019

  Wyjście Awaryjne słynie z pięknie robionych pokoi z efektem WOW, tak było i tym razem. Jednak ciężko Nam było ruszyć z zagadkami, nie wiem czy zabrakło jakiegoś naprowadzenia czy było to mało intuicyjne czy my mieliśmy gorszy dzień. Uważam je za ciekawe, jedna zagadka była dla nas nie do wykonania, ale wiem, ze to tylko kwestia niedoskonałości naszych zmysłów dobrze, że i dla takich jak my jest gotowa podpowiedź :D Nie zdradzę więcej aby nie psuć innym zabawy, bo uważam, że mimo tego pokój jest konieczny odwiedzenia, mimo, iż nasze osobiste odczucia są mieszane to i tak to dzieło :) Obsługa choć bardzo rozlatana i zajęta to pomocna, wrócimy do Cienia Piramid, napewno!

 • Escape Room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Niezapomniana wizyta w muzeum

  01.10.2019 | Besuchsdatum: 08.09.2019

  Zachęceni dobrymi opiniami oraz tematyką postanowiliśmy odwiedzić słynne muzeum! To był dobry wybór, zagadki niebanalne (niezbyt łatwe), klimat z dreszczykiem (nie horror, choć to ma się zmienić i w tym pokoju byłby to duży plus, nie przepadam się bać, ale tutaj to pasuje) i fantastycznienie miła obsługa. Polecam grupom mającym już jakies doświadczenie ze względu na trudnośc zagadek, choć lubiącym sie bać również - może będzie fart nowicujusza ;)

 • Escape Room Labirynt Minotaura

  Labirynt Minotaura
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Z wizytą u Minotaura

  01.10.2019 | Besuchsdatum: 07.09.2019

  Zaciekawieni nową firmą postanowiliśmy wydostać się z labiryntu. Co prawda trochę inaczej wyobrażałam sobie ujęcie tego tematu, ale trzeba przyznać, że wykonanie porządne. Wszystko działało bez zarzutu. Niestety mieliśmy problem z jedną zagadką, którą chcieliśmy rozdzielić na conajmniej dwie-trzy różne, a okazało się być jedną. W każdym razie polecam - chociaż nie na pierwszy raz, bo można nie zdążyć przed Minotaurem.

 • Escape Room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  No i co z tym deadlinem?

  05.07.2019 | Besuchsdatum: 09.06.2019

  Pewnego dnia z pracy trafiliśmy... Prosto do pracy! Biurko, komputer i kilka ciekawych zagadek do rozwiązania. Pokój całkiem przyjemny - grywalny, a zagadki logiczne. Nieliniowe - to lubimy, przy coraz większej ilości pokojów na koncie doceniamy ten aspekt. Pokój jednak urządzony w dość skromnym klimacie i za to minus.
  Ogólnie warto odwiedzić, dziękujemy obsłudze za krótką pogawędkę po 🙂
  Na pewno jeszcze tu wrócimy.

 • Escape Room Podróż

  Podróż
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Tysięczna rocznica 🙂

  05.07.2019 | Besuchsdatum: 08.06.2019

  Zagadkowo raczej nie ma do czego się przyczepić. Wszystko logiczne i liniowe. Pokój urządzony dość prosto, ale na pewno w klimacie. Duży plus za ilość... No cóż, niestety nie mogę zdradzić 🙂 Jeśli ktoś chce się przekonać o co chodzi to trzeba odwiedzić Dom Zagadek i wybrać się w te daleką podróż!
  Obsługa bardzo miła 🙂

 • Escape Room Miasto w ogniu

  Miasto w ogniu
  Mysterious Room
  Łódź

  Która kamienica płonie?

  30.06.2019 | Besuchsdatum: 07.06.2019

  Popędziliśmy pomóc komisarzowi rozwikłać zagadkę płonących budynków. Nie było to proste! Zagadki bardzo ciekawe, chociaż liniowe, więc nie ma zbyt dużego pola manewru. Temat super,nawiązanie do książki jeszcze bardziej na plus, jednak szkoda, że w tak małej przestrzeni, jesteśmy jednocześnie i na komisariacie i na uliczce - trochę nie do końca zrozumieliśmy tą koncepcje. Jednak jeszcze raz podkreślę, że zagadki były super i bawiliśmy się dobrze i polecamy wszystkie pokoje tej firmy (a przynajmniej te, które udało Nam się odwiedzić!)Obsługa miła, jednak tutaj musieli mieć już więcej roboty, bo nie wiedzieli co robimy w pokoju, musieliśmy opowiedzieć, za to drobny minus, czujmy mistrz gry to podstawa.

 • Escape Room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Indiana na tropie

  30.06.2019 | Besuchsdatum: 07.06.2019

  Pokój ciekawy, ładnie wykonany, z wielkim wyczuciem smaku i dbałością o szczegóły. Trzeba dobrze szukać i czytać ze zrozumieniem - najlepiej kilkukrotnie :) Osobiście nie przepadam za korzystaniem z jakiegoś elementu gry kilkukrotnie, jednak w tym przypadku nakreślała to fabuła - rozumiem koncept ale nie jestem fanką takich rozwiązań. Szkoda, że gdy fabuła się rozkręca i jesteśmy coraz bliżej rozwiązania to w drugiej części zagadek jest niewiele (albo zwyczajnie to my utknęliśmy na zbyt długi okres czasu na początku gry, chociaż licząc mniej więcej ilość zadań to w mojej opinii nie jest to zrównoważone). Niewątpliwie jednak to bardzo dobrze przygotowany scenariusz. Polecam wszystkim, bez względu na wiek czy upodobania, przygodówki cieszą każdego ! ;)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5