lubieale

lubieale

Hallo, ich bin lubieale. Ich habe 5 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Thriller. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

5 Besucht

13 Geplant

Wanderer

39 Punkte

25
39 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room Krypta
Krypta

Warto zajrzeć

24.11.19 | Besuchsdatum: 24.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Przemiła obsługa. Jako grupa z kilkupokojwym doświadczeniem, w składzie 3 calkiem rozumnych osób i tak spotkaliśmy się z zagadkami, które sprawiły nam trudność. Na plus nowoczesne, wcześniej przez nas nie znane mechanizmy zagadek i rozwiązań.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Coś
Coś

Naprawdę warto

18.08.19 | Besuchsdatum: 17.08.19

Glaubwürdige Bewertung

Już nie pierwszy raz mieliśmy styczność z opisem tego pokoju, ale zawsze wybór padał na inne, ze względu na ograniczenia do ilości uczestników. Tym razem zebraliśmy ekipę 4osobowa i wyruszyliśmy szukać brata.

Klimat budowany od samego początku, wszystko spójne, mnóstwo nawiązań do filmu IT, smaczki, ciągły strach i napięcie. Jeśli macie fajna ekipę, która sprawnie rozwiązuje zagadki to jak najbardziej wybierzcie się przy najbliższej okazji.

Obsługa pokoju również na najwyższym poziomie, po wydostaniu się na "wolność" poświęcono nam dużo czasu na omówienie całego przebiegu ucieczki.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel