JacM
 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Rzeczywiście pierwsze miejsce w Warszawie

  29.10.2019 | Besuchsdatum: 29.10.2019

  Mój bodaj 51 pokój. Ostatni jakiego jeszcze nie widziałem na Domaniewskiej. Poszliśmy w stałym dwuosobowym teamie i było znakomicie. Zagadki nieliniowe i niekłódkowe. To dobrze bo kłódki popsułyby klimat tego znakomicie przemyślanego i świetnie zaaranżowanego pokoju. Ogromna przyjemność z gry i w ogóle trzeba tam zajrzeć!!! :)

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Jak to w TLK

  16.10.2019 | Besuchsdatum: 16.10.2019

  Jedziemy TLK do... tam gdzie się jedzie 70 minut. Realizm pełen, zatem troje to max - czworo tłum. Zagadki wymagają skupienia i spostrzegawczości. Tak. Spostrzegawczy tu wygrają. My we dwóch ale z serią podpowiedzi skończyliśmy kilka minut przed czasem. Robi wrażenie i rzeczywiście warto!

 • Escape Room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Trudniej przejść tylko... przez ucho igielne :)

  06.08.2019 | Besuchsdatum: 06.08.2019

  Poszliśmy w nowym teamie, ja po pięciomiesięcznej przerwie. Pokój zaskakuje. Jest kłódkowy, naszym zdaniem wyrafinowany i bardzo wymagający. Dopracowany, przemyślamy i logiczny. Zagadek sporo, trochę liczenia - raczej pokój dla tych uzdolnionych matematycznie i logicznie. Zręcznościowcy się nie pobawią. :) Ogólna ocena - znakomita. Po Kopalni Węgla zrobili pokój znacznie trudniejszy, ale przez to moim zdaniem ciekawszy. I są jak zawsze mili, fajni i dbający o dobrą zabawę. Mocne 10/10

 • Escape Room Indiana

  Indiana
  Room Escape
  Warszawa

  Indiana jak z kina

  06.03.2019 | Besuchsdatum: 06.03.2019

  Zostało nam trochę czasu po Laboratorium i postanowiliśmy machnąć Indianę. To była dobra decyzja. Dodatkowym utrudnieniem było to, że czuliśmy już w starych kościach zagadki z poprzedniego pokoju, więc się nie nudziliśmy. Pokój jest ładny, fajnie urządzony i sporo włożono pracy w wywołanie efektu. Gra się sprawnie, dynamicznie i jest sporo do myślenia. nas to akurat bawi, bo nie lubimy pokoi gdzie wystarczy poskładać do kupy rozrzucone elementy i koniec. Tu tak nie jest, trzeba pomyśleć i poszperać. Bardzo fajna gra, naszym zdaniem łatwiejsza od Laboratorium i w zasadzie mając trzy-cztery pokoje na koncie można spokojnie Indianę przejść. A warto :)

 • Escape Room Laboratorium

  Laboratorium
  Room Escape
  Warszawa

  Wymagające laboratorium

  06.03.2019 | Besuchsdatum: 06.03.2019

  Pokój przyjemnie grywalny, choć trudny. Trzeba liczyć. Na szczęście jest kalkulator :) Dynamicznie się rozwijające zagadki, sporo główkowania. Raczej dla tych, co już trochę mają na koncie rozkminek. Udało się nam w dwuosobowym teamie i mam wrażenie że to właśnie zabawa dla dwóch osób, ale zaawansowanych. :)

 • Escape Room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  Lekkość i fruwanie

  27.02.2019 | Besuchsdatum: 27.02.2019

  Mieliśmy przerwę i chcieliśmy potrenować. Wybór Piwnicy był doskonały. Lekko, łatwo, przyjemnie. Zagadki kłódkowo - kluczykowo - kodowe, trochę matematyki i logiki. Fajna, odprężająca gra. Polecam pod rozwagę grupom zaczynającym przygodę z esc roomami, albo takim, którym ostatnio nie szło ze zmęczenia. Tu siębardzo przyjemnie wypoczywa.

 • Escape Room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Pierwsza piątka Warszawy

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 17.02.2019

  O pokojach na Marszałkowskiej można pisać wiele, ale wystarczy to, że tak zorganizowanego, zaaranżowanego i prowadzonego przedsiębiorstwa esc roomowego tylko pozazdrościć. Wszystko było 10/10. Muszkieterowie są trudni, moim zdaniem nawet bardzo trudni, a mam na koncie ponad 40 pokoi. Zagadki wymagają sporego skupienia i spostrzegawczości - ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, o skali trudności uprzedza lojalnie Game Master. Pokój nas zauroczył. Mechaniką, tym, jak jest przemyślany, jak jest wkomponowany w realia epoki i scenariusza. Nie ma ani jednej kłódki, ani jednego kodu. Wszystko to związek przyczynowo-skutkowy znajdowanych przedmiotów. Fantastyczna zabawa, naszym zdaniem spokojnie pierwsza piątka Warszawy. :)

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Dynamiczna przygoda

  31.01.2019 | Besuchsdatum: 31.01.2019

  Byliśmy we dwoje, oboje doświadczeni. Zabawa świetna, ale potrzebowaliśmy kilku wskazówek i pięciu dodatkowych minut. Nie zmienia to faktu, że pokój wspaniale grywalny, zagadki fajne. Przemyślane, logiczne i przejrzyste. Pokój nie jest zbyt trudny, trzeba jednak iść grupą, która po pierwsze współdziała, po drugie obserwuje, po trzecie nie bałagani :) Moim zdaniem troje to optymalny skład.

 • Escape Room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Kosmos jak trzeba

  29.01.2019 | Besuchsdatum: 29.01.2019

  Kolejny z pokojów tej firmy w tej lokalizacji, po Olimpie. Moim zdaniem najfajniejsza lokalizacja i najfajniejsza organizacja pokoi w Warszawie. Warto choćby po to przyjść, żeby zobaczyć jak można bezpiecznie i mądrze zorganizować escape room. Ale do rzeczy. Pokój jest... łatwy, co dla nas - mocno doświadczonych escapeowiczów - stanowiło trudność. Szukaliśmy rozwiązań, korzystając z dotychczasowych doświadczeń, zamiast po prostu obserwować. Dużo daje spostrzegawczość. Uwaga: To pokój dla drużyn zgranych i współdziałających. Zagadki fajne, mechanizmy świetne. Logicznie, krok po kroku, dobrze to wszystko ze sobą współgra.

 • Escape Room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Jest zaskoczenie

  22.01.2019 | Besuchsdatum: 22.01.2019

  Tak, ten pokój nas zaskoczył. I to zaskoczył na plus. W zasadzie - wszystkim. Nowoczesne wnętrze firmy, przemiły Game Master, znakomita organizacja. Potem Olimp. Miałem mieszane uczucia. Grecja i jej mitologia nie są moimi najbardziej ukochanymi. Bałem się taniochy i jarmarku. Tymczasem dostaliśmy znakomity, wysmakowany, nowoczesny jeśli chodzi o stronę techniczną, świetnie udekorowany - pokój. Nie chcę spojlerstwa, ale jedno miejsce, a w zasadzie jedna maszyna zamontowana w pokoju zrobiła na nas solidne wrażenie. Po prostu - warto!

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4