JacM

JacM

Hallo, ich bin JacM. Ich habe 51 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

51 Besucht

1 Geplant

Wanderer

42 Punkte

25
42 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room W cieniu piramid
W cieniu piramid

Rzeczywiście pierwsze miejsce w Warszawie

29.10.19 | Besuchsdatum: 29.10.19

Mój bodaj 51 pokój. Ostatni jakiego jeszcze nie widziałem na Domaniewskiej. Poszliśmy w stałym dwuosobowym teamie i było znakomicie. Zagadki nieliniowe i niekłódkowe. To dobrze bo kłódki popsułyby klimat tego znakomicie przemyślanego i świetnie zaaranżowanego pokoju. Ogromna przyjemność z gry i w ogóle trzeba tam zajrzeć!!! :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Pasażer
Pasażer

Jak to w TLK

16.10.19 | Besuchsdatum: 16.10.19

Jedziemy TLK do... tam gdzie się jedzie 70 minut. Realizm pełen, zatem troje to max - czworo tłum. Zagadki wymagają skupienia i spostrzegawczości. Tak. Spostrzegawczy tu wygrają. My we dwóch ale z serią podpowiedzi skończyliśmy kilka minut przed czasem. Robi wrażenie i rzeczywiście warto!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Muzeum okultyzmu Państwa Warren
Muzeum okultyzmu Państwa Warren

Trudniej przejść tylko... przez ucho igielne :)

06.08.19 | Besuchsdatum: 06.08.19

Poszliśmy w nowym teamie, ja po pięciomiesięcznej przerwie. Pokój zaskakuje. Jest kłódkowy, naszym zdaniem wyrafinowany i bardzo wymagający. Dopracowany, przemyślamy i logiczny. Zagadek sporo, trochę liczenia - raczej pokój dla tych uzdolnionych matematycznie i logicznie. Zręcznościowcy się nie pobawią. :) Ogólna ocena - znakomita. Po Kopalni Węgla zrobili pokój znacznie trudniejszy, ale przez to moim zdaniem ciekawszy. I są jak zawsze mili, fajni i dbający o dobrą zabawę. Mocne 10/10

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

Escape Room Indiana
Indiana

Indiana jak z kina

06.03.19 | Besuchsdatum: 06.03.19

Zostało nam trochę czasu po Laboratorium i postanowiliśmy machnąć Indianę. To była dobra decyzja. Dodatkowym utrudnieniem było to, że czuliśmy już w starych kościach zagadki z poprzedniego pokoju, więc się nie nudziliśmy. Pokój jest ładny, fajnie urządzony i sporo włożono pracy w wywołanie efektu. Gra się sprawnie, dynamicznie i jest sporo do myślenia. nas to akurat bawi, bo nie lubimy pokoi gdzie wystarczy poskładać do kupy rozrzucone elementy i koniec. Tu tak nie jest, trzeba pomyśleć i poszperać. Bardzo fajna gra, naszym zdaniem łatwiejsza od Laboratorium i w zasadzie mając trzy-cztery pokoje na koncie można spokojnie Indianę przejść. A warto :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Laboratorium
Laboratorium

Wymagające laboratorium

06.03.19 | Besuchsdatum: 06.03.19

Pokój przyjemnie grywalny, choć trudny. Trzeba liczyć. Na szczęście jest kalkulator :) Dynamicznie się rozwijające zagadki, sporo główkowania. Raczej dla tych, co już trochę mają na koncie rozkminek. Udało się nam w dwuosobowym teamie i mam wrażenie że to właśnie zabawa dla dwóch osób, ale zaawansowanych. :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Piwnica
Piwnica

Lekkość i fruwanie

27.02.19 | Besuchsdatum: 27.02.19

Mieliśmy przerwę i chcieliśmy potrenować. Wybór Piwnicy był doskonały. Lekko, łatwo, przyjemnie. Zagadki kłódkowo - kluczykowo - kodowe, trochę matematyki i logiki. Fajna, odprężająca gra. Polecam pod rozwagę grupom zaczynającym przygodę z esc roomami, albo takim, którym ostatnio nie szło ze zmęczenia. Tu siębardzo przyjemnie wypoczywa.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Spisek Kardynała
Spisek Kardynała

Pierwsza piątka Warszawy

18.02.19 | Besuchsdatum: 17.02.19

O pokojach na Marszałkowskiej można pisać wiele, ale wystarczy to, że tak zorganizowanego, zaaranżowanego i prowadzonego przedsiębiorstwa esc roomowego tylko pozazdrościć. Wszystko było 10/10. Muszkieterowie są trudni, moim zdaniem nawet bardzo trudni, a mam na koncie ponad 40 pokoi. Zagadki wymagają sporego skupienia i spostrzegawczości - ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, o skali trudności uprzedza lojalnie Game Master. Pokój nas zauroczył. Mechaniką, tym, jak jest przemyślany, jak jest wkomponowany w realia epoki i scenariusza. Nie ma ani jednej kłódki, ani jednego kodu. Wszystko to związek przyczynowo-skutkowy znajdowanych przedmiotów. Fantastyczna zabawa, naszym zdaniem spokojnie pierwsza piątka Warszawy. :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Cela nr 4
Cela nr 4

Dynamiczna przygoda

31.01.19 | Besuchsdatum: 31.01.19

Byliśmy we dwoje, oboje doświadczeni. Zabawa świetna, ale potrzebowaliśmy kilku wskazówek i pięciu dodatkowych minut. Nie zmienia to faktu, że pokój wspaniale grywalny, zagadki fajne. Przemyślane, logiczne i przejrzyste. Pokój nie jest zbyt trudny, trzeba jednak iść grupą, która po pierwsze współdziała, po drugie obserwuje, po trzecie nie bałagani :) Moim zdaniem troje to optymalny skład.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Interactive
Interactive

Kosmos jak trzeba

29.01.19 | Besuchsdatum: 29.01.19

Kolejny z pokojów tej firmy w tej lokalizacji, po Olimpie. Moim zdaniem najfajniejsza lokalizacja i najfajniejsza organizacja pokoi w Warszawie. Warto choćby po to przyjść, żeby zobaczyć jak można bezpiecznie i mądrze zorganizować escape room. Ale do rzeczy. Pokój jest... łatwy, co dla nas - mocno doświadczonych escapeowiczów - stanowiło trudność. Szukaliśmy rozwiązań, korzystając z dotychczasowych doświadczeń, zamiast po prostu obserwować. Dużo daje spostrzegawczość. Uwaga: To pokój dla drużyn zgranych i współdziałających. Zagadki fajne, mechanizmy świetne. Logicznie, krok po kroku, dobrze to wszystko ze sobą współgra.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Olimp
Olimp

Jest zaskoczenie

22.01.19 | Besuchsdatum: 22.01.19

Tak, ten pokój nas zaskoczył. I to zaskoczył na plus. W zasadzie - wszystkim. Nowoczesne wnętrze firmy, przemiły Game Master, znakomita organizacja. Potem Olimp. Miałem mieszane uczucia. Grecja i jej mitologia nie są moimi najbardziej ukochanymi. Bałem się taniochy i jarmarku. Tymczasem dostaliśmy znakomity, wysmakowany, nowoczesny jeśli chodzi o stronę techniczną, świetnie udekorowany - pokój. Nie chcę spojlerstwa, ale jedno miejsce, a w zasadzie jedna maszyna zamontowana w pokoju zrobiła na nas solidne wrażenie. Po prostu - warto!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Seite 1 von 4

Weiter anzeigen