Ewelina Bitowska
 • Escape Room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Pokonaliśmy siły nieczyste!

  18.06.2019 | Besuchsdatum: 16.06.2019

  Piwnica pełna starych przedmiotów, dziwny dreszczyk przebiegający po plecach z niewiadomego powodu.... Tak to tutaj państwo Warren zgromadzili wszystkie diaboliczne przedmioty z którymi mieli do czynienia. Czy jesteśmy tu sami, czy coś się tutaj stało... tego na razie nie wiemy ale w powietrzu unosi się złowroga atmosfera. Zmysły szaleją, strach towarzyszy nam cały czas ale w końcu kto jak nie my rozwikłamy tę sprawę, musimy się śpieszyć czasu coraz mniej... a ona żywi się naszym strachem i jej siła rośnie.
  Po wejściu do pokoju czujemy się jak w filmie, tylko z tą różnicą że tutaj wszystko dzieje się dookoła nas a nie na ekranie. Klimat jest budowany od wejścia, scenografia idealnie pasuje się do historii, przez którą przechodzi się płynnie z satysfakcją ale i dreszczykiem emocji. Zagadki są różnorodne ale nie odbiegają od fabuły wręcz podkręcają nastrój co wciąga jeszcze bardziej. Obsługa bardzo pomocna i pozytywnie zakręcona prezentująca najwyższy poziom, z którą można rozmawiać godzinami zarówno przed jak i po rozgrywce.
  Po odwiedzeniu kopalni wiedzieliśmy że kolejny pokój tej firmy będzie ekstra i z niecierpliwością czekaliśmy aż się otworzy, kiedy tylko to nastało ruszyliśmy w drogę aby przeżyć to na własnej skórze i się nie zawiedliśmy, choć poprzeczka była postawiona bardzo wysoko. Ten ER jest stworzony przez ludzi z pasją i widać to na każdym kroku, warto przejechać pół Polski aby ujarzmić siły zła i zamknąć na zawsze złowrogą moc diabolicznej lalki Annabell. Ten pokój to absolutny must have nie tylko dla fanów ER ale i filmów grozy, nikt się nie zawiedzie. Mieliśmy duże wymagania ale teraz jesteśmy pewni że tak jak i ten tak każdy kolejny pokój ekipy z Exciting będzie mega.
  POLECAMY!

 • Escape Room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Mamy SUPERMOC!

  18.06.2019 | Besuchsdatum: 15.06.2019

  Walący się wieżowiec, miliony ton piachu i ON, nasz odwieczny wróg! Teraz świat stoi na krawędzi zagłady dlatego przybywamy z daleka naszym super busikiem, żeby uratować ludzkość!;) Zostaliśmy pozbawieni naszych super mocy więc biegniemy i do dzieła trzy, dwa, jeden... gooo....!!!
  Nasza escape-roomowa przygoda zaczyna się od ratowania Ziemi, bo przecież w innej kolejności się nie da;) Po przekroczeniu progu firmy przenosimy się z Bydgoszczy do Nowego Yorku, na naszych plecach pojawiają się super pelerynki a my czujemy już mrowienie utraconych supermocy.... Dalej jest tylko lepiej, to już nie jest ER, tutaj toczy się walka o przetrwanie, świat Marvela jest teraz naszym światem.
  Scenografia i rekwizyty nie pozwalają nawet na chwile zapomnieć o naszej misji, klimat jest tworzony już w poczekalni, którą można śmiało nazwać częścią escape roomu, gdyż rozmachem nie odbiega od samego pokoju. Dodatkowo Mistrz Gry jest bardzo pozytywnie zakręcony i wciąga jeszcze bardziej w fabułę, kiedy mówi biegnijcie bez zastanowienia zaczynasz biec i poziom ekscytacji wznosi się na wyżyny. Zagadki są fajnie wplecione w akcję, wszystko pasuje do siebie i układa się w jedną całość. My byliśmy we dwójkę więc trzeba było się uwijać ale daliśmy radę.
  Pokój jest godny polecenia, nawet tym którzy nie oglądają filmów tego typu. Zabawa jest znakomita i pozostanie na długo w pamięci a radość i duma z powodu ocalenia świata jest nie do opisania. ;) Właściciel to osoba która jest na idealnym miejscu widać że tworzy to z pasją i sercem co czuć na każdym kroku, kiedy coraz pojawia się efekt wow. Atmosfera i jakość tego pokoju jest warta swojej ceny, gdyż tam się nie gra a walczy o losy świata.
  TO TRZEBA PRZEŻYĆ!

 • Escape Room Komnata Merlina

  Komnata Merlina
  Unlocked
  Białystok

  Rycerze okrągłego stołu do akcji!

  13.06.2019 | Besuchsdatum: 01.06.2019

  Pokój fajny z dużą ilością dość wymagających, nie oczywistych zagadek. Przednia zabawa dla dorosłych i dzieci ale najlepiej już z doświadczeniem. Polecamy.

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Czyste szaleństwo!

  08.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Uwaga nazistowskie wojsko już się zbliża, więc szybko musimy odkryć co skrywają te piramidy! Wchodzimy, czegoś już zaczynamy się dowiadywać i tu nagle... ups i co teraz?? Trzeba się śpieszyć, czasu coraz mniej a emocje rosną z każdym krokiem, często niepewnym krokiem.

  Będąc w tym pokoju, o ile tak to można nazwać przenosimy się w czasie i miejscu. Scenografia jak i mechanizmy powalają z nóg już od samego początku, potem jest tylko lepiej. Idąc do tego pokoju mieliśmy bardzo duże oczekiwania i pomysły jak Oni mogli wykonać ten ER i się nie zawiedliśmy, jest super. To nie jest pokój stylizowany na piramidę, to jest PIRAMIDA. Klimat świetnie zaczerpnięty z filmów o Indianie, można się spodziewać wszystkiego a efekty specjalne godne Hollywood. Przygoda wciąga i porywa do samego końca, a oprawa muzyczna podnosi poziom realizmu. Zagadki idealnie pasują do historii, wszystko działa jak powinno, nie ma żadnych zapychaczy. Poziom trudności jest średni ale trzeba się śpieszyć przecież naziści depczą nam po piętach. Bardzo pozytywna Mistrzyni gry, dzielnie czuwająca nad przebiegiem zabawy z którą chętnie się rozmawia po rozgrywce.

  To trzeba przeżyć samemu, gdyż nie da się tego opisać. Mamy nadzieję że to będzie czołówka polskiej sceny ER już w niedługim czasie, zasłużone podium. Do zobaczenia w kolejnym pokoju, mamy nadzieje już niedługo.

 • Escape Room Ultimatum: Live or Die.. Make Your choice

  Ultimatum: Live or Die.. Make Your choice
  House Escape
  Warszawa

  Pan Piła- Mistrzostwo!

  08.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Ciemno, ciasno i my... z własnej woli wchodzimy aby spróbować zmierzyć się z Panem Piłą.

  Pokój zdecydowanie odchodzi od schematu typowego escape roomu, przez co jest ciekawym, nowym przeżyciem, które zapamiętamy na długo. Sam wystrój, dekoracja, gra światłem i oprawa dźwiękowa na mistrzowskim poziomie. Czujemy się jakbyśmy byli w filmie. Scenariusz przygotowany fantastycznie a sam Pan Piła ma niesamowite wyczucie do ludzi, bardzo szybko rozgryzł naszą grupę przez co doskonale dopasował się do nas. Dzięki niemu zabawa była genialna. Same zagadki nie są trudne i nie jest ich dużo aczkolwiek są one tylko dodatkiem do tej gry. Ultimatum to pokój w którym uśmiech nie schodzi z twarzy.

  Jeśli chcecie przeżyć coś nowego, innego, poczuć się jak bohaterowie filmu Piła to koniecznie musicie odwiedzić ten ER.

 • Escape Room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Ech... te legendy...

  07.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Przeklęta wyspa, piracki skarb, chęć przygody to wszystko nas zwabia na tą bezludną... wyspę. Po dotarciu na miejsce zostajemy zaskoczeni... i co teraz?? Czas na zabawę.

  Udany debiut twórców, którzy przenoszą uczestników gry w odległe krainy legend o pirackich skarbach. Dzięki autorom tego ER czuć klimat wyspy w 1000%, nie zapomnieli o niczym...300 km dalej wciąż wysypywaliśmy piasek z butów. Wchodząc na wyspę czuję się lekki klimat grozy, a rozwiązywanie kolejnych łamigłówek sprawia przyjemność i satysfakcję. Momentami jest zabawnie, ale są i chwile strachu jak to przystało na przeklętą wyspę. System podpowiedzi zasługuje na pochwałę, ponieważ jest idealnie wtopiony w historię i nie psuje klimatu, wręcz go podkręca. Mistrz gry bardzo sympatyczny z poczuciem humoru, można po rozgrywce się pośmiać i porozmawiać. Zdjęcia prawie tego samego dnia są dostępne na FB.

  Bardzo udany pokój, który zasługuje na czołówkę wśród ER. Liczymy na kolejne pokoje niebawem. Polecamy pojawić się na tej wyspie każdemu kto lubi dobrą zabawę. Do zobaczenia!

 • Escape Room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  ciiii.... wiedźma idzie!!

  07.05.2019 | Besuchsdatum: 25.02.2019

  Las, mrok i nagle światełko w oddali. Jupi jesteśmy uratowani... ale czy na pewno? Ciemny las daje zapowiedź co nas czeka ale my jesteśmy na tyle ciekawi że wchodzimy i co dalej?? Teraz mamy godzinę żeby uciec zanim czarownica wróci i nas dopadnie.

  Wiele słyszeliśmy na temat Majdańskiej więc chcieliśmy sprawdzić na własnej skórze czy naprawdę są tak dobrzy. I okazało się że tak! Ten ER to zaskakująca przygoda, która zaczyna się jeszcze zanim wejdziemy do domku wiedźmy. Twórcy mieli bardzo dobry pomysł na aranżację tego pokoju. Detale i rekwizyty wspaniale oddają klimat chaty wiedźmy, zróżnicowane zagadki wtapiają się w historię i tworzą spójną grę. Przebieg zabawy potrafi zaskoczyć, a także momentami podnieść ciśnienie, w szczególności strachusiom.

  Warto tez wspomnieć o poczekalni która jest również dopieszczona i już na wstępie zachęca do dalszej eksploracji. Na pewno wybierzemy się do kolejnych pokoi tej firmy, ponieważ wszystkie pochlebne komentarze były zasłużone, naprawdę widać włożone serce i pasję twórców. Polecamy warto odwiedzić.

 • Escape Room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Ahoj Kapitanie

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 25.02.2019

  Ojć... coś poszło nie tak i czyżby nasza przygoda miała się tak szybko skończyć utonięciem?? Trzeba się śpieszyć żeby nie wylądować na dnie oceanu!! Ratunku Kapitanie Nemo!!

  Pokój dopracowany pod względem scenerii i oprawy muzycznej co zapowiada już same wejście na pokład Nautilusa. Zasłużona czołówka na polskiej scenie ER. Nic w scenografii nie psuje atmosfery, żadnych znaczków nie dotykać itp. Widać dbałość o szczegóły oraz historię, chociaż nie wszystkie zagadki wpisywały nam się w temat tonącej łodzi stąd taka nie inna ocena. Dwa elementy naszym zdaniem dość irytujące w wykonaniu bo sama wiedza jak to uczynić nie wystarczyła. Różnorodne łamigłówki w większości o dość wysokim poziomie trudności, których jest znaczna ilość powodują iż pokój staje się trudnym. Zabawa przede wszystkim dla doświadczonych grup min 3 lepiej 4-osobowych.

  Obsługa bardzo miła, pomocna i wyrozumiała co sprawia, że chce się wracać do innych pokoi tej ekipy. Widać że zależy im aby klienci wyszli naprawdę zadowoleni z zabawy, nawet jeśli wiązało by się to z lekkim przeciągnięciem czasu gry za co jesteśmy wdzięczni. Lokalizacja przy dużym ale płatnym parkingu jest plusem, zawsze można znaleźć z łatwością miejsce parkingowe. Polecamy uzbroić się w mocny skład i odwiedzić Nautilusa, ponieważ naprawdę warto.

 • Escape Room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Mars skolonizowany!;)

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 25.02.2019

  No i się udało możemy się przeprowadzać, wszystkie parametry osiągnięte!! Ech... cóż to była za przygoda, po prostu kosmiczna.

  Kolonizacja Marsa to inny pokój niż do tej pory odwiedziliśmy, dlatego też długo się zastanawiałam dać 9 czy 10. Jednak wspólnie stwierdziliśmy że faktycznie niczego nie brakowało więc niższa ocena byłaby niesprawiedliwa dla twórców, którzy włożyli serce w ten ER. Brak kłódek idealnie wpisuje się w temat i dzięki temu nie ma łamigłówek które by nie pasowały do historii, zagadki wiernie oddają klimat laboratorium i cel naszej misji a ich poziom trudności jest zróżnicowany. Natomiast duża ilość rozpraszaczy podnosi poziom trudności tego pokoju ale i atrakcyjność scenografii.

  W pokoju każdy znajdzie coś dla siebie. są zagadki zręcznościowe, na szukanie, główkowanie i logikę. ER raczej dla grup które mają choć trochę doświadczenia, my byliśmy we trójkę i myślę że 3-4 osoby to optymalna ilość graczy aby każdy miał radość z rozwiązywania napotkanych trudności ale i momentami podziwiania scenografii choć przez chwilkę.

  Obsługa na najwyższym poziomie cały czas czuwająca nad przebiegiem zabawy i pomocna w razie potrzeby. Z Mistrzynią gry miło rozmawiało się po rozgrywce a zdjęcia są praktycznie tego samego dnia. Lokalizacja w centrum handlowym też fajna choćby ze względu na duży bezpłatny parking i co przydatne dla osób takich jak my kiedy jedziemy ponad 300 km do celu, w koło są restauracje więc można chwilę odpocząć po podróży i nabrać sił na kolejne przygody.
  Polecamy odwiedzić. • Escape Room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Mroczny cyrk...

  22.11.2018 | Besuchsdatum: 10.09.2018

  Pojawia się niespodziewanie, jest inny niż tradycyjny, dziwny i tajemniczy... i do tego Rose zniknęła. Ona nigdy tak nie zachowywała się więc się martwimy. Sprawdźmy więc co się kryje za kulisami tego podejrzanego cyrku.

  Escape room bardzo dobrze oddający charakter kulis, każdy element scenografii idealnie pasuje. Panujący półmrok dodaje klimatu ale i podnosi poziom trudności. Historia ładnie prowadzi nas przez zadania i rozwija się aż do samego końca. Zagadki dość trudne i nietypowe, jedna była trochę uszkodzona ale obsługa informuje o tym, więc nie ma z tym większego problemu. Mistrz gry miły i służący pomocą w razie potrzeby.

  Polecamy pokój wart odwiedzenia przede wszystkim doświadczonym grupom, ponieważ poziom jest dość wysoki. Fajnie oddany klimat, zagadki różnorodne i przednia zabawa gwarantowana.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3