kotowate160
 • Escape Room Strefa Cienia

  Strefa Cienia
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Klimatycznie

  31.12.2018 | Besuchsdatum: 28.12.2018

  Wraz z kolejną wizytą w Tkalni Zagadek muszę przyznać, że poziom zagadek, jak i dopracowanie pokoju rośnie - wielki plus! Mając porównanie z pierwszym istniejącym pokojem - zbrodnią, bałam się, że Strefa Ciemności jest kolejnym średnim pokojem. Na szczęście pozytywnie się rozczarowałam. Zagadki spójne, zdecydowanie logiczne, wymagające nieschematyzowanego myślenia. 3 osoby to optymalna liczba osób. Jeśli chodzi o wystrój to na prawdę robi wrażenie i pozwala bardzo się wczuć w charakter miejsca co pozwoliło pobić rekord pokoju :)
  *No i oczywiście jak zawsze wspaniała obsługa! Na prawdę rzadko się spotyka tak miłą i wesołą obsługę ;)

 • Escape Room Odeon

  Odeon
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Wspomnienie Radomia

  26.06.2018 | Besuchsdatum: 12.11.2017

  Przede wszystkim wielki plus za stworzenie pokoju wspominającego jedno z miejsc starego Radomia. Mega pomysł na ,,inność" pokoju. Wykonanie bardzo dobre, niektóre zagadki proste, niektóre wymagają myślenia. Najważniejsza w tym pokoju jest współpraca - bez niej, wyjście jest bardzo trudne ;)

 • Escape Room Rytuał

  Rytuał
  Mystery House
  Radom

  Żenada!

  26.06.2018 | Besuchsdatum: 20.08.2017

  Pomysł może fajny ale wykonanie tragiczne. Zero wprowadzenia do gry, otwarcie drzwi przez dziurę w ścianie i nakaz zamknięcia i znalezienia klucza! - nie powinno być możliwości otworzenia drzwi inaczej niż kluczem!
  Dużo rzeczy zabierających czas, które okazują się nie potrzebne, a drzwi nie otworzyły się pomimo poprawnego kodu.

 • Escape Room Eksperyment

  Eksperyment
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  10/10

  26.06.2018 | Besuchsdatum: 26.06.2018

  Pokój klimatyczny, zagadki spójne, zmuszają do grupowej współpracy bardzo mało bezużytecznych zabieraczy czasu co jest bardzo ważne! Wprowadzony element elektroniki na wielki +, obsługa oczywiście jak zawsze rewelacyjna.
  Poziom pokoju w Tkalni Zagadek wzrósł, aż miło :)