Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Wioletta Z.
 • Escape Room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  14

  16.01.2019 | Besuchsdatum: 15.01.2019

  Do pokoju wybrałyśmy się wyjątkowo w dwuosobowym składzie i muszę przyznać, że bardzo dobrze się bawiłyśmy. Fajnie jest czasem odpocząć od pokoi, w których czacha dymi od złożoności i ilości zagadek. W Klątwie Starej Wiedźmy znajdziemy zagadki mniej i bardziej złożone, manualne oraz czysto intelektualne, niektóre zaskakujące, jednak wszystkie rozwiązywalne zarówno dla dorosłego, jak i dziecka. Zdecydowanie na plus działa również fajny wystrój pokoju. Pierwszy raz spotkałam się natomiast z tym, żeby Mistrz Gry kilkukrotnie w różnych sytuacjach podpowiadał, że dany element jest niepotrzebny do rozwiązania którejś z zagadek. Miałyśmy jeszcze sporo czasu w zapasie, żadne z naszych działań nie powodowało szkód, a dochodzenie metodą prób i błędów do prawidłowego rozwiązania jest jedną z części rozgrywki. Trochę działało na nerwy. Pokój jest dobrym pomysłem zarówno dla rodziców (lub nie) ze swoimi pociechami (lub nie), ale także dla bardziej doświadczonych, którzy lubią bajkowy klimat i dla odprężenia chcą porozwiązywać trochę zagadek.

 • Escape Room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  12

  07.01.2019 | Besuchsdatum: 21.12.2018

  Kultysta był naszym pierwszym pokojem straszydłem i choć nie żałujemy, że spróbowałyśmy, to raczej pozostaniemy przy przygodówkach. Na plus prosty wystrój zgodny z klimatem, kilka ciekawych zagadek oraz ich spójność z tematyką pokoju, miła obsługa. Szacunek za odwagę dla właścicieli, bo [spojler]. Musimy także pochwalić akcję promocyjną przeprowadzoną przed otwarciem pokoju. Bardzo fajne zagadki i gra miejska, w której można było zdobyć zniżki. Minusem było dla nas zdecydowanie to, że spotkałyśmy się już wcześniej z większością zagadek w podobnej formie. Uważamy, że trochę za dużo było też elementów do przeczytania, co spowalniało dynamikę gry. Wolałybyśmy również, żeby każda z nas otrzymała własną latarkę, bo zwykle na początku rozdzielamy się i przekopujemy pokój, a tutaj nie do końca było to możliwe, ale to tylko osobista preferencja. Poza tym na wejściu do budynku nie ma żadnego oznaczenia! Mamy nadzieję, że to zostało już naprawione. Jest z czym pracować i myślę, że warto, bo pokój ma duży potencjał. Już teraz osoby które najbardziej dbają o klimat będą zachwycone. My jednak kochamy zagadki i to dla nich chodzimy do escape roomów. Czekamy z niecierpliwością na dalsze projekty (może jakaś przygodówka lub fabularny? :D)

 • Escape Room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  13

  03.01.2019 | Besuchsdatum: 03.01.2019

  Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem i nie mogę wyjść z podziwu. Klimat i wystrój są fenomenalne. Jednak najlepszym punktem są tu zagadki łączące się w ultra logiczną całość. Co do poziomu trudność muszę zgodzić się, że jest to pokój dla raczej doświadczonych zespołów (choć my mamy tylko 13 pokoi na koncie) i to dla nich zabawa będzie po prostu lepsza. Jeśli chodzi o zadania to ich zakres jest spory i obejmuje zarówno stosunkowo proste elementy, jak i skomplikowane łamigłówki wymagające skupienia i łączenia kliku elementów. Trzeba się też wykazać pewnymi zdolnościami manualnymi i spostrzegawczością. Zagadek jest sporo, więc każda z 5 osób miała w naszym przypadku co robić. Scenariusz nie jest liniowy, więc spokojnie można podzielić się na mniejsze grupy. Bardzo dziękujemy ekipie Break the Brain za świetną zabawę! A każdemu kto jeszcze nie odwiedził pokoju zalecamy szybko nadrobić zaległości.

 • Escape Room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Mission complete

  23.10.2018 | Besuchsdatum: 16.04.2018

  Pierwszy, lecz nie ostatni ER w karierze naszej drużyny. Jako biedne świeżynki nie widziałyśmy jeszcze do końca co robić, jednak z kilkoma podpowiedziami przemiłej obsługi udało nam się wyjść o czasie. W porównaniu z nowszymi, naszpikowanymi elektronikom pokojami Wyjścia Awaryjnego, widać, że Plan na wlam ma już swoje lata. Absolutnie nie ujmuje mu to jednak uroku i nadal pozostaje ciekawą propozycją na bydgoskim rynku ER. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że pokój zapewnia dużo rozrywki poprzez logiczne zagadki z ciekawymi rozwiązaniami, co z resztą jest standardem Wyjścia Awaryjnego. Czapki z głów dla właścicieli, każdy z ich pokoi jest wyjątkowy.

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  Kair 1936

  23.10.2018 | Besuchsdatum: 22.10.2018

  Po Legendzie Miecza wątpiłyśmy, że kiedykolwiek jeszcze znajdziemy się w tak dobrym ER, a tu proszę, zaskoczenie. Jak widać każdy kolejny projekt Wyjścia Awaryjnego jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Idealna sceneria, perfekcyjnie logiczne i spójne zagadki, świetna obsługa dają sumarycznie najwyższą ocenę. Kolejny pokój potwierdzający, że to Bydgoszcz jest stolicą escape roomów :D.

 • Escape Room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  BUM!

  12.10.2018 | Besuchsdatum: 11.10.2018

  Świetny klimat, nietuzinkowe zagadki (np. ciekawe wykorzystanie lusterka) i cudowna obsługa składają się na najwyższą możliwą ocenę. Brawa dla wykonawców za pomysłowość i zbudowanie bardzo klimatycznej scenerii. Jeśli ktoś jeszcze nie był, zalecamy szybko naprawić ten błąd!

 • Escape Room Piramida Chwały

  Piramida Chwały
  No Rules Escape Room
  Bydgoszcz

  Wyszły zawiedzione

  05.10.2018 | Besuchsdatum: 05.10.2018

  Na plus: niektóre zagadki w miarę ciekawe, miła obsługa. Na minus: widok ludzi chodzących za oknem był strasznie rozpraszający i psuł namiastkę klimatu zbudowaną przez dość ubogą scenerię. Nie rozumiem też w jakim celu [spojler], skoro w żaden sposób nie wiązało się to ze scenariuszem rozgrywki. Z lekkim zawodem muszę przyznać, że był to jak dotąd najsłabszy pokój, jaki odwiedziłyśmy.

 • Escape Room Reaktor atomowy

  Reaktor atomowy
  One Way Out Bydgoszcz
  Bydgoszcz

  BUM!

  26.09.2018 | Besuchsdatum: 26.09.2018

  Może i pokój trochę starszawy ale za to jakie zagadki!?Ciekawe, logiczne, niekiedy nieco manualne, co więcej jest ich naprawdę dużo. Fajnie jak ktoś wybiera się większą ekipą, bo i tak nikt nie będzie się nudził. Serdecznie polecamy i jeszcze raz przepraszamy za oderwany obrazek :(.

 • Escape Room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  Dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

  24.09.2018 | Besuchsdatum: 11.09.2018

  Pod względem wizualnym jeden z najlepiej zrobionych pokoi w Bydgoszczy. Zagadki przemyślane, chodź dosyć proste i przez niepotrzebne poszukiwania drugiego dna straciłyśmy sporo czasu. Dla każdego fana escape roomów wizyta jest obowiązkowa ;)

 • Escape Room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  Gorączka złota

  31.07.2018 | Besuchsdatum: 31.07.2018

  Krótko mówiąc świetny pokój. Zagadki nieliniowe w dużym stopniu oparte na operacjach matematycznych, czyli moje ulubione połączenie. Bardzo dobre wykorzystanie elektroniki i prosty klimatyczny wystrój dopełniają całości. Zagadki wbrew powszechnie panującej opinii wydały nam się dość proste, choć nieraz łączyły wiele elementów, a ich rozwiązywanie przynosiło niemałą satysfakcję. Pomimo czterech osób w drużynie, każdy miał co robić. Pokój zdecydowanie godny polecenia i odwiedzenia :)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN