zaneta.stepien95
 • Escape Room Golden Hajs

  Golden Hajs
  CentEr Poznań
  Poznań

  Pieniądze są nasze!

  31.12.2019 | Besuchsdatum: 28.12.2019

  Pojawiamy się na miejscu, zostajemy wprowadzeni w szczegóły misji i zaczyna się prawdziwa przygoda!
  Pokój jest niesamowity pod każdym względem! Wszystko spójne, logiczne, zagadki jak najbardziej wpisane w klimat. Nikt nie zastanawiał się „co autor miał na myśli”. Wątpię czy da się zrobić pokój o tej tematyce jeszcze lepiej! Noi oczywiście obsługa - przemiła! Polecam każdemu!

 • Escape Room Kraina Wiecznej Nocy

  Kraina Wiecznej Nocy
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Hmm

  17.08.2019 | Besuchsdatum: 16.08.2019

  Pokój ten ma wszystko czego należy szukać w er. Jest elektronika, są klasyczne kłódki, myśle, że pod tym względem każdy znajdzie coś dla siebie. Co do klimatu to właśnie mam mieszkanie uczucia, co prawda wystrój jest, jak to w brain code bywa, na najwyższym poziomie, jednak ani mnie, ani moich współgraczy jakoś specjalnie nie porwał :/ zagadki są logiczne i spójne, jednak mimo tego, że to pokój początkujący, to czegoś w nim brakowało.

 • Escape Room Przeklęty Pierścień

  Przeklęty Pierścień
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Super

  17.08.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2019

  Wow! Świetny pokój! Zagadki, klimat oraz wystrój to po prostu mistrzostwo świata! Polecamy każdemu! Zarówno tym zaawansowanym jak i tym, którzy swoją przygodę z er dopiero zaczynają :)

 • Escape Room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wow

  12.08.2019 | Besuchsdatum: 11.08.2019

  Kolejna wizyta w exit19! I kolejna super przygoda!
  Klątwa Skarbu Majów to pokój ze świetnymi zagadkami i jeszcze lepszym klimatem!
  Zagadki spójne, osadzone w klimacie, logiczne!
  Klimat to istny majstersztyk! Zreszta jak w każdym pokoju tej firmy!
  Obsługa na 5+!
  Polecamy każdemu!

 • Escape Room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  WOW

  29.06.2019 | Besuchsdatum: 20.06.2019

  Brak jest jakichkolwiek słów żeby ocenić ten pokój bez spojlerów! Rewelacja, zaczynając od wprowadzenia, wystroju zagadek, skończywszy na obsłudze ! Wszystko jest zaplanowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół! Zagadki logiczne i spójne! Polecamy zdecydowanie każdemu !

 • Escape Room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Super!

  09.05.2019 | Besuchsdatum: 08.05.2019

  Jako grupa mająca ponad 40 pokoi na koncie, idąc do pokoju dla początkujących, niegórującego w rankingu, czytając opinie, nie spodziewaliśmy się żadnego efektu wow....a jednak! Cela jest świetną pozycją na escape-owym rynku! Polecam każdemu! Zarówno dla grup zaawansowanych, jak i dla tych początkujących. Może nie jest to pokój na pierwszy raz, ale grupy o małym stażu powinny sobie tutaj poradzić. Zagadki są logiczne, intuicyjne, przemyślane! W jednych potrzeba współpracy, w innych spostrzegawczości, sprytu oraz przede wszystkim trzeba ruszyć głową! Kolejna kwestia-wystrój! Rewelacja! Przenosimy się do prawdziwej celi śmierci! Nic dodać, nic ująć! I na koniec obsługa , która spisała się na 5+!!!! Pomimo tak małego stażu Mistrz Gry spisał się świetnie! Polecam ten pokój każdemu!!

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Super!

  18.03.2019 | Besuchsdatum: 16.03.2019

  Świenite przygotowany pokój, wystrój rewelacja, obsługa na 5+! W pełni zasłużone miejsce w rankingu! Zagadki wpasowane w temat, logiczne, ale i wymagające! Polecam każdemu!

 • Escape Room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Super!

  17.03.2019 | Besuchsdatum: 16.03.2019

  Wow wow i jeszcze raz wow!
  To nie jest tylko gra, to w pełni zaplanowane i świetnie poprowadzone przedstawienie! Można poczuć się jak prawdziwy superbohater, jak Ojciec Mateusz w Sandomierzu, a nawet jak Dawid Hasselhoff w słonecznym patrolu! Zagadki logiczne, spójne, wymagające! Wystrój dopracowany w każdym calu! Obsługa na 5 z plusem!! Warto było przejechać ponad 500km zeby to zobaczyć! W pełni zasłużone 1 miejsce! Polecamy każdemu!!!

 • Escape Room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  WOW!

  07.03.2019 | Besuchsdatum: 05.03.2019

  Jest to jeden z tych pokoi, gdzie żałuję się, że się już w nim było i nie można tego powtórzyć! Po poprzednich wizytach w Fox O'clock wiedzieliśmy, że poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko i tym razem również się nie zawiedliśmy! Pokój dopracowany w każdym calu, fani Harrego Pottera znajdą w nim smaczki i nawiązania do kilku książek serii! Zagadki logiczne i wymagające myślenia, rozwiązania innowacyjne! Perełka na mapie Wrocławia i zdecydowana czołówka! Polecamy każdemu!

 • Escape Room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Super

  29.12.2018 | Besuchsdatum: 27.12.2018

  Super! Najlepszy pokój wg nas z całej trylogii! Świetne zagadki, logiczne, wymagające myślenia, wystrój- jak w każdym pokoju tej firmy- coś niewyobrażalnego! Uważam, że każdy twórca er powinien brać przykład! Kawał dobrej roboty! Gratulacje!

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3