Patyczki
 • Escape Room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Wszystko SUPER :)

  15.08.2019 | Besuchsdatum: 14.08.2019

  Super klimat, super zagadki, super Pan z super pieskiem przy boku :) Dziękujemy za przedłużenie czasu, bo na początku nie mogliśmy ruszyć. Było momentami naprawdę trudno i strasznie, ale ostatecznie jakoś daliśmy radę :D I te rekwizyty :)

 • Escape Room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Mini zawał co chwila ;)

  11.08.2019 | Besuchsdatum: 11.08.2019

  Cyrk, taki co przyjeżdżał do miasta zawsze nas przerażał i przeraża do dzisiejszego dnia, miejsce przedziwaczne z przedziwnymi rzeczami.
  Bydgoski cyrk pt. Freakshow przeraża milion razy bardziej :D Mniej więcej w połowie gry ze strachu przestaje się myśleć logicznie. I zapomina się, że to tylko gra ;)
  A tak serio, to świetny pokój, świetne zagadki i niesamowita ekipa wprowadzająca. Do Bydgoszczy naprawdę warto przyjechać :) Najlepsze pokoje w Polsce :)

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Mistrzostwo świata :)

  10.08.2019 | Besuchsdatum: 10.08.2019

  W trakcie Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wpadliśmy do Piramidy. To co tam zobaczyliśmy i przeżyliśmy przebiło to co było na stadionie Zawiszy milion razy. Po prostu sztos :) Zasłużone wysokie miejsce w rankingu na Lockme, wystrój powala, scenariusz na miarę Indiana Jones, zagadki rewelacyjne. Z tego pokoju nie chce się wychodzić, bo chce się wszystko dotknąć i zobaczyć. Pan z obsługi mega wkręcony i przesympatyczny :) Tylko to 4 piętro .... to jakby chyba normalnie ósme :D

 • Escape Room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Świetny po prostu :)

  23.06.2019 | Besuchsdatum: 22.06.2019

  Co roku do Katowic przyjeżdżamy na Festiwal Tauron Nowa Muzyka i co roku odwiedzamy m.in. Quest Cage. I tak było teraz. Pokój rewelacyjny, ale nie jak piszą niektórzy, bardzo trudny tylko po prostu bardzo fajny. W dwójkę udało nam się wyjść 2 minuty przed czasem, wzięliśmy w trakcie gry dwie podpowiedzi. Zagadki super logiczne, temat kasyna dominuje, ale znajomość reguł gier hazardowych nie jest wymagana. Wszystko jest rewelacyjnie wytłumaczone. Wiedza matematyczna na poziomie podstawowym zupełnie wystarczy. W tym pokoju wystarczy po prostu myśleć. Fajna muzyczka w tle, fajny wystrój i ekstra Pan wprowadzający :) Po prostu Quest Cage jak zawsze :) Super spędzony czas.

 • Escape Room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Czaszka czaszkę pogania ;)

  30.10.2018 | Besuchsdatum: 29.10.2018

  No Wrocław to Wrocław :) tu nie ma słabych pokoi. A ten ER to top of the top :) Tu wszystko powala, gra się świetnie, emocje sięgają zenitu w pewnym momencie :D Nawet nie mam wyobrażenia jak takie pokoje się tworzy, bo ilość zagadek, wykonanie i pomysłowość autorów rozwala. Zazdrościmy takich miejsc i pozdrawiamy z Łodzi :)

 • Escape Room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  No w końcu się udało wbić :)

  30.10.2018 | Besuchsdatum: 30.10.2018

  Za każdym razem, od kilku lat, podczas wycieczki do Wrocławia, próbowaliśmy zarezerwować Motylka i niestety nigdy nie było wolnych terminów. Dzisiaj się udało :) no i zdziwienia nie ma, że tak ciężko o wolny termin w tym ER.
  Jest po prostu rewelacyjny! Skąd ekipa z Fox O'clock bierze pomysły to tylko oni wiedzą, ale jest super :) Nie ma co rozpisywać się o fabule i klimacie, bo to po prostu powala. Było tak fajnie, że dostaliśmy mega flow i wyszliśmy po 46 minutach bez podpowiedzi. To świadczy tylko o tym, że pokój wkręca i jest taki jak lubimy najbardziej:) Czyli przemyślany, na maksa logiczny i po prostu fajny :) Pan Wprowadzający jak zawsze ekstra! Róbcie tych pokoi jak najwięcej:)

 • Escape Room Cartel

  Cartel
  LCJescape
  Łódź

  Super, i to na naszym lotnisku ;)

  11.10.2018 | Besuchsdatum: 11.10.2018

  Jedna wielka rewelacja. Ogromny teren przy lotnisku (po muzeum) i hangar robią niesamowity klimat. To miejsce ma duży potencjał na bycie nr 1 w Łodzi :) Zagadki po drodze bardzo logiczne i przemyślane. Byliśmy wieczorem, więc dodatkowy dreszczyk emocji i strachu już na starcie. Hangar i laboratorium mistrzostwo świata. Polegliśmy przy [spojler], ktoś z nas za dużo majstrował przy kabelkach i 30 min przed końcem zabawa się skończyła, a byliśmy naprawdę blisko wyjścia. Ale i tak było super :) Pani prowadząca rewelacyjna. Podsumowując: WARTO :)
  Dziwi tylko taka mała ilość komentarzy na temat tego miejsca na portalu lockme, przez to przyznam szczerze długo zastanawialiśmy się czy warto tam pójść. I pewnie przez to Cartel nie jest nr 1 w naszym mieście ;) Na szczęście spojrzeliśmy na profil firmy na FB, tam jest mnóstwo pozytywnych opinii :) Zasłużonych :)

 • Escape Room Plague Doctor (STEAMPUNK)

  Plague Doctor (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Perfekcyjny :)

  30.09.2018 | Besuchsdatum: 29.09.2018

  Pokój super! Wykonanie kosmos :) Zagadki na początku wydają się nie do ogarnięcia, ale po paru minutach zagubienia udało się ruszyć z tematem. Super spędzony czas w Krakowie :) Naprawdę warto, bo zagadki bardzo logiczne, strasznie fajnie wszystko przemyślane i ten klimat :) Obsługa pokoju na medal!

 • Escape Room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  10/10 to za mało :)

  23.09.2018 | Besuchsdatum: 23.09.2018

  Ten pokój powinien być obok Scooby Doo na 1 miejscu we Wrocławiu, w sumie powinien być na 1 miejscu w Polsce. Coś niesamowitego :) Klimat, wystrój, muzyka, zagadki i fabuła to kosmos. Ilość lokacji, ich wykonanie to w ogóle jakaś INNA JAKOŚĆ w porównaniu z innymi pokojami, które do tej pory odwiedziliśmy w Polsce. Po wyjściu poczuliśmy jakąś pustkę, jak po ostatniej części Matrixa czy Władcy pierścieni ;) Przez całą drogę do Łodzi przeżywaliśmy ten pokój minuta po minucie. Kurcze, dziękujemy! Wrocław rozwala jednak system :) Byliśmy w dwójkę, wyszliśmy bez podpowiedzi po 68 minutach :) Flow na maksa :)

 • Escape Room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wow :)

  22.09.2018 | Besuchsdatum: 22.09.2018

  Szczęka opada:) ilość zagadek rozwala. Nie sa jakieś bardzo trudne ale wszystkie przemyślane i dopracowane na tip top. Tak. To numer 1 we Wrocławiu :) tak rozbudowanego pokoju nie spotkaliśmy wcześniej. Brawo! No i ten klimat scooby doo :) rewelacja 😁

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 5 6 7