Bizonek
 • Escape Room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Powrót do dziecięcych lat

  12.11.2019 | Besuchsdatum: 12.11.2019

  La... La.. Lalala... La... Jak to miło przenieść się do beztroskich dziecięcych lat. Każdy zawsze chciał spotkać smerfa w tym pokoju jest to możliwe. Można stać się jednym z nich 😁 duży plus za wystrój! Zastosowane rozwiązania są bardzo dobrze umieszczone w klimacie. Nawet sposób komunikacji nie psuje atmosfery 😁zagadki są dosyć proste lecz niebanalne i wymagają spostrzegawczości. Niezwykle przyjemny pokój 😊aż szkoda było wychodzić 😊

 • Escape Room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Filmowa przygoda

  12.11.2019 | Besuchsdatum: 12.11.2019

  Kolejne na naszej liście pokoje odwiedzone w Wrocławiu. W dwójkę na początku gry zakrecilismy się mocno, bo nie mogliśmy znaleźć początku... Spostrzegawczość ma tu duże znaczenie 😊🙈jak już się rozkrecilismy (dzięki podpowiedziom niezwykle sympatycznego Mistrza gry) to poszło gładko. Duży plus za odtworzenie tytułowej gry. Zagadki potrafią tutaj zaskakiwać, są niebanalne i wymagają niestandardowych działań 😁 polecamy graczom z jakimś doświadczeniem. Pokój w którym dwie osoby wystarcza 😊

 • Escape Room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Na tropie Jaguara

  12.11.2019 | Besuchsdatum: 11.11.2019

  To kolejny odwiedziny przez naszą dwójkę pokój w Exit19 w tym samym dniu. Dzięki temu że weszliśmy do niego jako drugi w kolejności to po krolo Arturze wydał się nam super prosty i praktycznie przeszliśmy przez niego bez żadnej podpowiedzi. Zdecydowanie bardziej przystosowany dla dwóch osób. Do tego na pewno dzieciaki miałyby co robić. Wystrój wciąż utrzymany na wysokim poziomie co oddaje klimat świata Majów. Zagadki raczej proste dla doświadczonych graczy. Jakby to powiedzieć pokój łatwy, miły i przyjemny 👌😁

 • Escape Room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Średniowieczna przygoda

  12.11.2019 | Besuchsdatum: 11.11.2019

  Wybraliśmy się w dwójkę pozwiedzać Wrocław i jego escape roomy. Zdecydowanie największe wrażenie wywarł na nas ten pokój. Jest nowy, autentycznie zaaranżowany i niesamowity. Pokój na wysokim poziomie pod względem scenografii. Zagadek jest bardzo dużo jak na dwóch graczy. Spokojnie 4 osoby miałyby co robić. Zagadki są intuicyjne, doskonale się z sobą łączą i najważniejsze że nie prowadzą do ciemnych zaułków. Rozwiązania zastosowane zaskoczyły nas nie raz co jest dużym plusem dla graczy którzy mają już wiele pokoi na koncie 😁👌 ogólnie pokój super! Gra płynna i sprawiając wiele frajdy. Malutki minusik tylko za brak indywidualnego podejścia do klienta już po wejściu w machine masowej odwiedzalnosci.

 • Escape Room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Co by tu dzisiaj ukraść

  05.06.2019 | Besuchsdatum: 05.06.2019

  Od dłuższego czasu się wybieralismy do tajemniczej lokalizacji. Ciekawość nie dawała nam spokój więc zaryzykowalismy i ruszyliśmy w 2 osoby - efekt był taki, że spokojnie 4 osoby miałyby tam co robić. Mimo to warto było i polecam każdemu kto uważa, że widział już wszystko i nic go nie zaskoczy 😊 Z niecierpliwością czekamy na kolejne dzieła tej firmy.

 • Escape Room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Arrrrrrr! I'm a Pirrrrrate!

  05.06.2019 | Besuchsdatum: 05.06.2019

  W dwójkę mieliśmy pełne ręce roboty, ale udało się się zmieścić w czasie choć nie obyło się bez podpowiedzi. Wchodzisz pod piracki pokład i możesz zwiedzać go od każdej możliwej strony 😊 Zagadki zarówno elektroniczne oraz kłódkowe. Szukaczy pomoc okaże się nieoceniona. Aby nie spoilerowac nie pisze nic więcej 😊 sami się przekonajcie że to nie jest zwykły statek 😊

 • Escape Room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Bardzo przyjemny pokój

  05.06.2019 | Besuchsdatum: 05.06.2019

  Pokój dla osób chcących się pobawić i przyjemnie spędzić czas w dwójkę. Pokój poukładany i logiczny a przy tym można bawić się jak dziecko przy rozwiązywaniu zagadek. Zastosowane technologie są ciekawie wplecione w wystrój.

 • Escape Room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Najlepszy z wszystkich

  15.03.2019 | Besuchsdatum: 15.03.2019

  Spontaniczna wycieczka do Krakowa przeobrazila się w podróż do komnaty Alchemika w dosłownym znaczeniu. Mamy na koncie już kilka pokoi w różnych miastach ale ten różni się od nich pod każdym względem. Wystrój jest niesamowity. Kiedy początkowo wchodzi się do pokoju i wydaje się, że to będzie początek i koniec to okazuje się że nic bardziej mylnego. Mnóstwo zaskakujących rozwiązań. Ważne tylko aby nie mieć lekku przed małymi przestrzeniami jak się decyduje wejść do pokoju ponieważ są miejsca które wówczas mogą sprawić wyzwanie. Byliśmy w 2 osoby i spokojnie daliśmy sobie radę reagujac na każdym kroku wielkim WOW. Naprawdę wielki szacunek dla twórców bo widać ogrom pracy włożony w przygotowanie pokoju. Wszelkie detale są dopracowane i sprawiają że można skupić się na tajemnicy Alchemika. Oby jak najwięcej pokoi tego typu. Brawo Wy!

 • Escape Room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  z gąszczu na pokład rakiety

  03.10.2018 | Besuchsdatum: 01.10.2018

  Zaskakujące przejścia w klimacie pokoju. Potrzebna jest duża spostrzegawczość i zdolność łączenia faktów ponieważ nie zawsze znalezienie odpowiedzi jest oczywiste. W drugiej części zdecydowanie nabiera tempa akcja. Nietypowy pokój w którym należy rozkręcać. Zdecydowanie lepiej mieć wygodne ubrania do swobodnego poruszania się po pokoju.
  Dla dwóch osób nawet z doświadczeniem pokój trudny - przydałyby się dodatkowe ręce do działania i oczy do pomocy. Polecamy odwiedzić!

 • Escape Room Speed

  Speed
  Break The Code
  Katowice

  bardzo szybki autobus

  03.10.2018 | Besuchsdatum: 01.10.2018

  W trzy osoby wsiedliśmy do pędzącego autobusu z bombą na pokładzie. Bardzo realny wystrój. Zagadki logiczne i poukładane. Ciekawe pomysły wplecenia zagadek w wystrój. Obsługa bardzo miła. W 3 osoby poradziliśmy sobie z ucieczką. Pokój dobry dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3