Kratka
 • Escape Room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Wszyscy za jednego!

  26.02.2020 | Besuchsdatum: 26.02.2020

  Świetny pokój! Fantastyczne wykonanie, piękne rekwizyty i bardzo fajne dekoracje. Wielka dbałość o szczegóły i Dokładność wykonania od razu wprowadzają w ciekawy klimat. Zagadki ciekawe, niektóre bardzo oryginalne i faktycznie niełatwe. Podsumowując - naprawdę polecamy fanom pokoi historycznych, które stawiają na elektronikę kosztem klasycznych kłódek. Na pewno odwiedzimy pozostałe pokoje tych właścicieli.

 • Escape Room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Re-we-la-cja!

  10.11.2019 | Besuchsdatum: 09.11.2019

  Nie zawsze opinie, które tu czytamy są zgodne z prawdą, tym razem jednak naprawdę warto iść za ich wskazówkami. Pokój jest świetny! Przede wszystkim działa bez zarzutów w każdym szczególe, żadnym nawet najmniejszych frustrujących niedociągnięć. Rewelacyjne wykonanie i bardzo fajne logiczne i dobrze rozwijające się zagadki. Klimat fajny, ciekawy, fabuła wciągająca. A mistrzyni gry zgodnie z tym, co piszą inni w opiniach ujmująca. Polecamy! Absolutna czołówka do tej pory. Czekamy na więcej w tym miejscu!

 • Escape Room Klątwa Czarnoksiężnika

  Klątwa Czarnoksiężnika
  Porta Aenigma
  Łódź

  Strasznie fajnie

  01.09.2019 | Besuchsdatum: 30.08.2019

  Pokój zasługuje na pochwałę przede wszystkim ze względu na bardzo spójną wciągającą atmosferę, która jest tak zbudowana, że momentami da się zapomnieć, że to tylko zabawa. W naszym wypadku rozwiązywaniu zagadek towarzyszył wręcz strach i pośpiech, by koniecznie się wydostać. Ciekawe rozwiązania techniczne i fajne utrudnienia, które sprawiały, że walka z czasem naprawdę czasami wydawała się nierówna. Prawdziwa magiczna przygoda pełna przeciwności, których pokonanie było naprawdę satysfakcjonujące!

 • Escape Room Narnia

  Narnia
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Wiedźma pokonana!

  08.07.2019 | Besuchsdatum: 22.05.2019

  Fantastyczny pokój do zabawy z dzieckiem. Wybrałam się z koleżanką i synkiem przedszkolakiem. Wyszliśmy dzięki dużemu zaangażowaniu i spostrzegawczości malucha :) zagadki ciekawe, niektóre wyjątkowe i oryginalne, wykonanie i funkcjonalność na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

 • Escape Room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  (s)ekscytująco!

  15.03.2019 | Besuchsdatum: 14.03.2019

  Kolejna udana wizyta w Black Cat! Mamy już zaliczone wszystkie pokoje i wszystkie oceniamy naprawdę wysoko. Tym razem klimat zupełnie inny niż w poprzednich i w ogóle bardzo wyróżniający się na tle escape roomów znanych nam dotychczas. Zazwyczaj całej zabawie towarzyszy aura dużego skupienia, czasem stresu, ale generalnie najczęściej jest to koncentracja połączona z dreszczykiem emocji i pośpiechem, by na pewno wyrobić się w czasie - wszyscy to dobrze znają. Tu jednak było nieco inaczej. Atmosfera, jaka towarzyszyła całej zabawie była raczej wesoła, żartobliwa, co chwila wybuchaliśmy śmiechem, przy czym oczywiście nie obyło się od "świntuszenia". Zacięcia eskejperskiego nam nie brakuje, ale tym razem mieliśmy przede wszystkim właśnie mnóstwo śmiechu! Udało się wyjść sporo przed czasem, ale emocji było znacznie więcej niż w standardowej godzince. Jak zawsze w Czarnym Kocie wykonanie rekwizytów i dekoracji bardzo staranne, spójne i przekonujące. Jedyny mały mankament, to niepotrzebne ułatwienia. Umieszczono w pokoju podpowiedzi do rozwiązań, na które wpadliśmy już wcześniej sami. Wprowadza to lekkie niespójności i zamieszanie. Ale mimo to bardzo zachęcamy wszystkim, którzy lubią żartować bez pruderii!

 • Escape Room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  Miecze w dłoń!

  15.03.2019 | Besuchsdatum: 06.03.2019

  Do pokoju Rycerskiego wybrałam się z koleżanką i moim 6-letnim dzieckiem. My wytrawne eskejperki obawiałyśmy się, że będziemy się nudzić, lub co gorsza, gdy pokój będzie za trudny nudzić się będzie młody. Otóż nic takiego się nie wydarzyło! Zabawa okazała się emocjonująca dla całej trójki. Kolejne zagadki bardzo fajnie przemyślane, trudność nie zniechęcała, fajnie udało nam się wzajemnie naprowadzać na rozwiązania. Sporo rzeczy na spostrzegawczość, dzięki czemu maluch mógł się wykazać. Na największa brawa zasługują rekwizyty i dekoracje - całość wykonana świetnie, bez tandety i uszkodzeń, mnóstwo przedmiotów żywcem wyjętych z rycerskiego zamku. Fabuła spójna, ciekawa, nieprzeładowana. Bardzo nam się podobało! Zachęcamy serdecznie.

 • Escape Room Rozbitkowie w dżungli

  Rozbitkowie w dżungli
  Zagadkownia
  Warszawa

  Uratowani!

  17.02.2019 | Besuchsdatum: 11.02.2019

  To nasza kolejna wizyta w Zagadkowni na Widoku po Tutenchamonie. I mogłabym napisać niemal taką samą opinię. Znów zastaliśmy fajną, spójną fabułę, ciekawe zagadki, narastające napięcie i wciągającą historię. Niestety znów ten sam minus - pokój wymaga odświeżenia. Nie raz odwiedzaliśmy pokoje zrobione tak znakomicie, że czuło się, jakby się było w danym miejscu, a nie wśród dekoracji rodem z teatrzyku szkolnego. Dlatego też poprawki wizualne, nowe rekwizyty i zmiany w wystroju i będziemy w domu. Opinia pozytywna, zachęcamy do odwiedzenia i zmierzenia się z zagadkami. Chętnie przyjdziemy do następnych pokoi Zagadkowni.

 • Escape Room W pogoni za białym królikiem

  W pogoni za białym królikiem
  Quest Hunt
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  Królik złapany

  17.02.2019 | Besuchsdatum: 13.02.2019

  W pokoju byłam z moim sześcioletnim synem, to był nasz 4 wspólny pokój. Bawiliśmy się świetnie, od tego czasu czytamy sobie ponownie Alicję w Krainie Czarów. Zagadki fajne, część dopasowanych do mniejszych dzieci, dużo na spostrzegawczość, więc teamy z eskejperską młodzieżą, na pewno będą zadowolone. Klimat spójny, pasujący do atmosfery książki, lekko mroczny, ale nie na tyle, by przestraszyć dziecko. Jedynym mankamentem były nieco zużyte rekwizyty i elementy dekoracji. Całości należy się solidne odświeżenie i lekkie poprawki. Bo koniecznym odnowieniu pokoju będzie 10/10!

 • Escape Room Miasto w ogniu

  Miasto w ogniu
  Mysterious Room
  Łódź

  Szybciej, szybciej!

  11.02.2019 | Besuchsdatum: 08.02.2019

  Do pokoju trafiliśmy trochę przypadkiem, celowaliśmy w legendarnego niemalże Maxa Wincklera, ale niestety jedna osoba ze składu już tam było (co okazało się na miejscu). Rzutem na taśmę trafiliśmy więc do zastępów policji i straży pożarnej w jednym. Pokój jest malutki, ale to akurat nie jest dla nas nigdy mankamentem. Zagadki bardzo ciekawe, chociaż na koniec zdawało nam się, że było ich jakoś mało (może to właśnie przez rozmiar pokoju?). Wykonanie rekwizytów i dekoracji na najwyższym poziomie, spójna narracja, mocno narastające napięcie. Do czego można się przyczepić? Otóż chyba do braku realizmu. Trochę to wszystko było niespójne jednak i nie daliśmy się do końca ponieść klimatowi. Jednak świetnie uchwycona "łódźkość" i bardzo fajna obsługa sprawia, że zaliczamy ten wypad do udanych!

 • Escape Room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  W wirze historii

  11.02.2019 | Besuchsdatum: 04.02.2019

  To jeden z tych pokoi, które naprawdę potrafią owładnąć fabułą. Wkręciliśmy się porządnie już od filmu wprowadzającego (mimo, że wydawał nam się za długi). Bardzo fajnie, spójnie i konsekwentnie poprowadzona historia, zagadki sensowne, bardzo pasujące do klimatu, ciekawe i angażujące. Na wyjątkowy aplauz zasługuje piękne wykonanie rekwizytów i dekoracji, wszystko działało bez zarzutów, widać, że właściciele dbają o pokój i na bieżąco sprawdzają funkcjonalności. Szczerze polecamy fanom pokoi, w których łatwo się zatracić. Realizm był tak duży, że naprawdę łatwo się zapomnieć!

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4