kasiakasia
 • Escape Room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Komnata Tajemnic
  Moszna

  Przygoda na Zamku

  20.01.2020 | Besuchsdatum: 19.01.2020

  Super pokój, z super klimatem i wystrojem. Usytuowanie w jednej z wież Zamku robi robotę :) Było kilka zaskoczeń :) Zagadki na średnim poziomie trudności. Warto odwiedzić również dlatego, że samo miejsce jest piękne, nawet zimą i w deszczu :)

 • Escape Room Mały Książę. Sen Pilota

  Mały Książę. Sen Pilota
  Escape Room Kluczbork
  Kluczbork

  Mały książę

  20.01.2020 | Besuchsdatum: 19.01.2020

  Fajny pokój, z dużą liczbą nawiązań do książki :) Zagadki raczej proste. Klimat i wystrój sprawiają, że pokój jest dobrym miejscem na wyjście z dziećmi.

 • Escape Room Podróż do..nikąd

  Podróż do..nikąd
  Escape Room Kluczbork
  Kluczbork

  Było ok :)

  20.01.2020 | Besuchsdatum: 19.01.2020

  Pokój z dość ciekawą historią , oparty w większości na kłódkach. Raczej dla ekip początkujących. Miła Pani z obsługi :)

 • Escape Room American School Story

  American School Story
  Fox O'clock
  Wrocław

  11/10!!!

  06.01.2020 | Besuchsdatum: 05.01.2020

  Jest to jeden z tych pokoi, które po prostu trzeba zrobić! Absolutny TOP w Polsce! Tutaj wszystko działa - fabuła (tutaj nie trzeba się wczuwać po prostu w niej jesteś), zagadki (bardzo różne, każda w klimacie, nie są trudne, ale jest ich bardzo dużo), wystrój (ilości WOW wypowiedzianych w trakcie gry nie zliczę) i wspaniała obsługa (interakcja na niespotykanym wcześniej poziomie). Jeśli chodzi o trudność to średnia w kierunku trudnej, 3-4 doświadczone osoby będą miały co robić przez całą rozgrywkę, dla początkujących będzie prawdziwym wyzwaniem! :)

 • Escape Room Tajemnice Elfandiru

  Tajemnice Elfandiru
  LockER
  Legnica

  Tajemniczy lasek

  27.12.2019 | Besuchsdatum: 22.12.2019

  Pokój z fajnym klimatem i historią. Zagadki bardzo różnorodne, jedna z nich szczególnie skradła moje serce :) Widać ogrom pracy włożony w wystrój pokoju. Wszystko jest spójne, nie ma przypadkowych przedmiotów, nie pasujących do klimatu. Dla doświadczonych graczy pokój jest średni jeśli chodzi o trudność, a dla początkujących ekip może być dużym wyzwaniem. Po rozgrywce był czas na miłą rozmowę, co niestety coraz rzadziej się zdarza. Obecnie najlepszy pokój w Legnicy :) Czekamy na więcej :)

  LockER

  Antwort LockER

  Dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • Escape Room Ostatni Artykuł

  Ostatni Artykuł
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Było ok :)

  27.12.2019 | Besuchsdatum: 22.12.2019

  Tak jak w opisie, pokój po prostu ok. Jest całkiem przyzwoity, ale nie było efektu wow. Zagadki różne i niby wszystko ok, ale chyba to nie był mój klimat. Niestety jedna z zagadek nam nie zadziałała, Pan z obsługi musiał wejść do pokoju i ją odblokować, co trochę popsuło zabawę :( Pokój dobry dla 3 graczy, nasza dwójka czasem nie potrafiła dostrzec niektórych szczegółów i przydałaby się dodatkowa głowa i oczy do pomocy :)

 • Escape Room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podwodna przygoda

  16.12.2019 | Besuchsdatum: 08.12.2019

  Pokój wygląda jak wnętrze łodzi podwodnej, co nadaje mu specyficzny klimat, który nie każdemu może przypaść do gustu. Znalazło się w nim wiele ciekawych zagadek, niektóre z nich z dość skomplikowanymi rozwiązaniami technicznymi, na które trzeba wpaść. Dla dwóch osób ciężki do przejścia, ale z małą pomocą można dać radę :) ogólnie pokój trzyma poziom do jakiego przyzwyczaiło mnie Wyjście Awaryjne :)

 • Escape Room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Strach się bać

  05.12.2019 | Besuchsdatum: 01.12.2019

  Pokój w klimacie strasznego cyrku, z masą ciekawych zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji. Bardzo spodobał mi się wystrój, jeśli można tak napisać o nawiedzonym cyrku to pokój jest bardzo ładny, zrobiony z dbałością o detale. Na końcówce, ze względu na ogromną ilość „efektów specjalnych” było nam się bardzo ciężko skupić się na zagadkach, niemniej pokój warty odwiedzenia :) Optymalna liczba graczy to moim odczuciu 3 osoby.

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  PIRAMIDA

  05.12.2019 | Besuchsdatum: 30.11.2019

  Zachodziliśmy w głowę, co może nas czekać w pokoju, który jest pierwszy w Polsce… i co zastaliśmy – prawdziwą piramidę (serio, byliśmy w szoku jak realistycznie to wygląda), ogrom super zagadek, spójną historię i zaskakujący finał. Warto, po prostu warto było przejechać tyle kilometrów! Pokój, który zapada w pamięć i ciężko będzie go przebić :) Nie chcę więcej pisać żeby nie spojlerować, ale polecam w 100% Obsługa super :) Teraz nic tylko trzeba odwiedzić pozostałe pokoje Wyjścia Awaryjnego!

 • Escape Room Legende des Schwertes

  Legende des Schwertes
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Legendarna przygoda

  05.12.2019 | Besuchsdatum: 30.11.2019

  Świetny pokój zarówno dla początkujących grup (jeśli ma to być Wasz pierwszy pokój to poprzeczka zostanie zawieszona naprawdę wysoko i ciężko będzie to przebić!), jak również zaawansowanych (jest czas na zachwyt nad detalami). Tutaj wszystko się zgadza klimat, wystrój, zagadki (jedna zdecydowanie skradła moje serce!), historia ehhh … co tu dużo pisać. Jeśli zastanawiacie się nad wycieczką do Bydgoszczy (lub Warszawy bo tam jest kalka tego pokoju) to nie ma się nad czym zastanawiać! Obsługa bardzo miła, można było pogadać po przejściu pokoju pomimo ogromnego ruchu, co po przejściu pokoju w ogóle nie dziwi :)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 7 8 9