beaeska
 • Escape Room American School Story

  American School Story
  Fox O'clock
  Wrocław

  Czy to aby na pewno szkoła?

  17.02.2020 | Besuchsdatum: 16.02.2020

  Na zakończenie naszego escapowego tripa do Wrocławia zostawiłyśmy sobie American School Story. Oj dużo się tu działo! Psychodela to ideale określenie tego pokoju. Tu nic nie jest takie jak by nam się wydawało przychodząc do tego pokoju. Sporo smaczków rodem z amerykańskiego filmu lat 80. Zagadek jest dużo, a nie łatwo jest się na nich skupić, do tego też nie są najłatwiejsze. Pokój mocno angażuje całą grupę, byłyśmy w piątkę i w zasadzie nikt się nie nudził!
  Jesteśmy jedynie rozczarowane, że koty nie stanowiły żywego elementu rozgrywki, bo skradły nasze serca ;-)

 • Escape Room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Poznawanie Wrocławskich Tajemnic

  17.02.2020 | Besuchsdatum: 16.02.2020

  Nasz drugi trip do Wrocławia rozpoczęliśmy od Zdrady w Breslau. To również nasza druga wizyta w firmie Exit19 więc już wiedzieliśmy, że obsługa pokoju to pełen profesjonalizm! Sztab ludzi który ma na nas oko, duża poczekalnia, tutaj wyraźnie da się odczuć, że wszystko jest zrobione z najwyższą starannością.
  Sam pokój, choć ma już swoje lata, więc nie jest obfity w mechanizmy które zaczynają dominować rynkiem, robi bardzo dobre wrażenie. Klimat jest świetny, spójny, wystrój pokoju jest autentyczny, tutaj nie ma żadnych elementów które nie pasują do epoki z fabuły pokoju. Zagadki wymagają skupienia i współpracy, są logiczne, ale nawet mając już doświadczenie w kilkudziesięciu pokojach, to miałyśmy nie lada wyzwanie, żeby je rozwiązać, chociaż i tak okazało się, że ostatecznie podpowiedź musiałyśmy wziąć przez nieuważne przeszukanie pokoju ;)
  To był bardzo fajny pokój, ale brakowało mi trochę efektu WOW :-)

 • Escape Room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Odlotowo!

  17.02.2020 | Besuchsdatum: 16.02.2020

  RE-WE-LA-CJA! Naprawdę, dawno aż tak dobrze się nie bawiłam w żadnym pokoju :) Już od samego początku dzięki świetnemu Mistrzowi Gry można zaangażować się w akcję naszej rozgrywki. Świetne, nietypowe miejsce na escape room, brak jakiejkolwiek kłódki, konieczność wczucia się w rolę, zagadki nastawione na współpracę, to wszystko przekłada się na wyśmienitą zabawę. To jest pokój który zostaje na długo w głowie i zdecydowanie trzeba go odwiedzić będąc we Wrocławiu.

 • Escape Room Pan Świnka

  Pan Świnka
  Black Box
  Poznań

  Nie taki zły ten Pan

  20.01.2020 | Besuchsdatum: 20.01.2020

  To był jeden z tych pokoi w których naprawdę przyjemnie (pomimo elementu grozy ;)) mi się spędzało czas. Wszystko tu zagrało tak jak powinno - mechanizmy działały, wystrój był spójny z fabułą, zagadki na odpowiednim poziomie trudności, a system podpowiedzi bardzo przypadku mi do gustu :D było trochę dreszczyku, ale z czasem można się oswoić z panującym w pokoju klimatem.
  Myślę że z tytułowym Panem Świnka na pewno znalazlabym wspólny język (niech tylko rozważy, czy jednak Baśki nie są bardziej warte uwagi :p)

 • Escape Room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Magicznie!

  23.08.2019 | Besuchsdatum: 22.08.2019

  Po udanym "Jak uratować smoka" i wyśmienitym "Koneserze" kolejny projekt od DreamEscape musiał być sukcesem!
  Tu jest bajecznie! Wystrój robi wrażenie, można się naprawdę przenieść do baśniowego świata. Ale niech nie będzie to zbytnio mylące! Pokój wcale nie należy do łatwych. Dzięki nietypowym rozwiązaniom należy odrzucić na bok wszelkie schematy działań znane nam z większości pokoi.
  Wykorzystanie umiejętności i pomysłowości twórców tego pokoju daje się odczuć na każdym kroku, nie znajdziecie tutaj nic oczywistego i banalnego. Kto zna inne pokoje od tej ekipy, może się w "Uroku" spodziewać wszystko co najlepsze i jeszcze więcej. Ratowanie Smoka było przyjemnym pokojem, ale to co tu się dzieje jest znacznie lepsze, aż nie ma ochoty się opuszczać tego świata!
  Ogromny plusy za wprowadzenie do gry, Futrzastego towarzysza który od progu wita kolejnych gości oraz za jego przesympatycznych i zaangażowanych "Podwładnych" z którymi można by było rozmawiać jeszcze do późnej nocy :)

 • Escape Room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Świat uratowany przed totalna zagładą

  18.08.2019 | Besuchsdatum: 18.08.2019

  Wracając z Warszawy zajechalysmy do Pabianic sprawdzić, czy jest jeszcze co ratować na tym swiecie. Zebrałyśmy niezbędny ekwipunek i ruszyłyśmy w las!
  Świetny motyw, super pomysł połączenia gry outdoor i indoor. Zagadki logiczne, niezbyt trudne, szłyśmy jak dzikie, więc polecamy się w razie potrzeby kolejnego ratowania świata. Dawno się tak wyśmienicie nie bawiłyśmy, można było się wczuć w swoją rolę.
  Zdecydowanie wrócimy zobaczyć jeszcze Prolog i koniecznie w wersji nocnej, chociaż i tak gęste zadrzewienie nawet za dnia buduje świetny klimat.

 • Escape Room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Mars skolonizowany!

  18.08.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2019

  Wieczorem postanowilysmy nasza babska ekipa wziąć się za kolonizację Marsa. Pokój nieco przypominał mi pewien ER z Poznania, ale ten miał w sobie zdecydowanie więcej rozpraszacze. Niektóre zagadki które wydawały się w pewnym momencie niewykonalne, na szczęście udało się rozwiązać, jednak nie obylo się bez pomocy z zewnatrz.
  Mi osobiście chyba tematyka zagadek nie podeszła, ale bawiłyśmy się super i bardzo fajnie że na końcu moglysmy o każdej zagadce jeszcze porozmawiać z Mistrzem Gry, bo przez szeregowy układ zagadek, nie o wszystkim wiedziałam co się wydarzyło ;)

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Z Poznania przez Warszawę do Łodzi :)

  18.08.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2019

  O pasażerze słyszałyśmy dużo dobrego, więc był naszym drugim wyborem na naszej wycieczce do Warszawy. Na wstępie powitał nas przesympatyczny właściciel tego przybytku, z którym chętnie by się dłużej pogadalo, ale trzeba było trzymać się rozkładu i wsiąść do pociągu, ale nie byle jakiego :) zaskakuje autentyczność, efekty specjalne i parę innych smaczków :) zagadki sprawiały nam jednak trudności, ciężko powiedzieć czy przedpołudniowa godzina miała na to wpływ czy po prostu to nie był nasz klimat i tok rozumowania. Mimo wszystko ciekawy pokój, chociaż pozostawiający pewien niedosyt.
  Trochę wysoka cena na tle innych pokoi, ale nas na szczęście nie odstraszyła żeby odwiedzić to miejsce ;)

 • Escape Room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Lepkie rączki

  18.08.2019 | Besuchsdatum: 16.08.2019

  Naszą wyprawę do warszawskich escape roomow rozpoczęliśmy od przeklętej wyspy, a że lubimy emocje to postanowilysmy wybrać wersję z dreszczykiem.
  Wystrój bardzo przyjemny, warto zabrać klapki lub sandały ;) bardzo podobały nam się efekty dźwiękowe które stwarzały świetną atmosferę. Zagadki logiczne, nie męczyły nas także pokój przeszłyśmy bez większych problemów :)

 • Escape Room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Co w szumie piszczy

  08.08.2019 | Besuchsdatum: 08.08.2019

  Z wielką radością przyjmuje informacje o kolejnych nowych pokojach po tym jak poznański rynek dostał w kość. Po bardzo udanym Murder House nie ukrywam, że spodziewałam się od Szumu co najmniej takiego samego poziomu i nie zawiodłam się :-) są emocje, świetne zagadki, dawno nie miałam takiej dobrej fali w rozwiązywaniu kolejnych łamigłówek :) no i wisienka na torcie na zakończenie która ładnie podsumowała nasza ekipę ;-)
  Wszystko na plus, Continuum po raz kolejny udowadnia że świetnie się odnajduje w tworzeniu świetnych miejsc na mapie Poznania :-)

  W ferworze zachwytu aż zapomniałam, że miałam zniżkę na ten pokój po skończonej Manii Uciekania ;-)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5 6