SandrexP
 • Escape Room Pan Świnka

  Pan Świnka
  Black Box
  Poznań

  Hey Piggy, Piggy, Piggy....

  05.01.2020 | Besuchsdatum: 04.01.2020

  Byliśmy już w Coś, który zrobił na nas dobre wrażenie i z takim nastawieniem poszliśmy i do tego pokoju, że "będzie się działo". Zdecydowanie się nie zawiedliśmy, a wręcz powiedziałabym, że nie spodziewaliśmy się, że ten pokój będzie tak niesamowity. Od samego wstępu budowane było napięcie, które z minuty na minutę rosło. Nie było takiego momentu, że dało się do czegoś przyzwyczaić. Jeżeli już niepokój malał to tylko po to , by zaraz powrócić ze zdwojoną siłą.
  Fabularnie? Nic dodać nic ująć. Od początku wiadomo, co się nam przytrafiło, ale z biegiem rozgrywki dowiadujemy więcej, co nie tylko uściśla nam historię, która się toczy, ale również pozwala zagłębić się w sposób myślenia owego Pana Świnki.
  Pokój jest dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Widać ogrom pracy, który został włożony w stworzenie takiego wystroju. System podpowiedzi bardzo oryginalny. Zagadki bardzo logiczne, intuicyjne - było ich dużo, każdy miał co robić.
  Podkład dźwiękowy odpowiednio niepokojący.
  Dla nas? Pokój był przecudowny pod każdym względem. Jeżeli poza ciarkami na plecach, chcesz odwiedzić pokój fabularny - to ten będzie idealny.
  Chyba nie muszę wspominać, że obsługa na najwyższym poziomie :)

 • Escape Room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Udana kradzież

  05.01.2020 | Besuchsdatum: 04.01.2020

  Pokój fajnie zagospodarowany jako muzem. Oryginalne kłódki, których jeszcze nie spotkaliśmy. Zagadek całkiem sporo, aczkolwiek momentami były one dla nas nielogiczne przez co pokój robił się trudny. Wyszliśmy chwilkę przed czasem, ale bez kilku podpowiedzi by się nie udało.
  Obsługa miła.

 • Escape Room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Urok ma swój urok

  05.01.2020 | Besuchsdatum: 04.01.2020

  Pierwszy pokój, który odwiedziliśmy w nowym roku :)
  We wnętrzu pokoju, pierwsze co naprawdę zachwyca to wystrój - widać, że jest on dopracowany w każdym calu. Zagadki są bardzo logiczne, dosyć proste, ale jest ich bardzo dużo - każdy ma coś do zrobienia w tym pokoju i nie ma takiej sytuacji, że ktoś się nudzi. Są momenty pełnej koncentracji w trakcie rozgrywki, są momenty śmiechu a także są momenty zaskoczenia! Ponadto kilka naprawdę fajnych rozwiązań. Polecam zabrać ze sobą dobrą ekipę, bo bez współpracy będzie ciężko :)
  Bawiliśmy się rewelacyjnie, obsługa przesympatyczna i teraz czekamy na kolejny pokój tej firmy :)

 • Escape Room 007 Bond

  007 Bond
  LOCKED Escape Room Piła
  Piła

  007 zgłoś się!

  22.11.2019 | Besuchsdatum: 16.11.2019

  Trzeci i ostatni pokój tej firmy. Tak jak i w poprzednich ten pokój również jest fajnie zagospodarowany. Zagadki ma tak proste i oczywiste..... że czasem ciężko na nie wpaść :D Kilka elementów, które zaginają orientację przestrzenną - ciekawie przemyślane, zdecydowanie na plus.
  Obsługa sympatyczna. Warto było jechać ze Szczecina, by odwiedzić pokoje tej firmy :)

 • Escape Room Hannibal

  Hannibal
  LOCKED Escape Room Piła
  Piła

  Tylko współpraca was ocali

  22.11.2019 | Besuchsdatum: 16.11.2019

  Pokój przestronny, fajnie zagospodarowany. Zagadek całkiem sporo, bardzo logiczne, proste w rozwiązaniu. Klimat pokoju jest całkiem ciekawy, natomiast zdecydowanie nie nazwałabym go horrorem, a nawet thrillerem. Coś raczej pokroju przygodówki, więc jeżeli ktoś spodziewa się strachu i niepokoju to tutaj tego nie znajdzie (wtedy lepiej wybrać się do pokoju Piła tej firmy :)).
  Do tego miejsca polecam wybrać się ze zgraną ekipą, bo bez współpracy nie uda się go opuścić.

 • Escape Room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Czy odnajdziemy artefakt?

  18.09.2019 | Besuchsdatum: 17.09.2019

  Przestrzeń pokoju jest fajnie zagospodarowana. Ciekawe rekwizyty i elementy wystroju. Zagadki logiczne, kilka nawet zaskakujących. Fajne zadania nawiązujące do mitologii greckiej. Nie jest trudny, ale wymaga łączenia pewnych faktów ze sobą.
  Fajnie się w nim bawiliśmy. Polecamy innym grupom.
  Mistrz Gry bardzo miły i chętny do rozmowy po zakończonej rozgrywce :)

 • Escape Room Seryjny morderca

  Seryjny morderca
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Wasz azyl okazał się więzieniem

  18.09.2019 | Besuchsdatum: 17.09.2019

  Pokój widać, że swoje lata ma - a co za tym idzie zagadki w dużej mierze na spostrzegawczość i szukanie. Fabuła jest ciekawa. Podkład muzyczny pokoju też jest fajny. Kilka momentów, po których podskoczyła nam adrenalina.
  Fajny do przejścia, zdecydowanie godny polecenia dla grup początkujących.
  Mistrz Gry bardzo sympatyczny :)

 • Escape Room Statek Piracki

  Statek Piracki
  Find The Key
  Grudziądz

  By ukraść skarby...

  16.09.2019 | Besuchsdatum: 16.09.2019

  Pokój widać, że dosyć nowy, fajnie zagospodarowany. Zagadki proste - zarówno na spostrzegawczość, jak i na logiczne myślenie. Fajna, nie za głośna ścieżka dźwiękowa. Ciekawe rozwiązania, których nie da się obejść "szablonowym myśleniem grup doświadczonych". Dużo rekwizytów nawiązujących do klimatu. Kilka ciekawych niespodzianek :)
  Mistrz Gry - super osoba, widać, że lubi to co robi i zna się na rzeczy :)

 • Escape Room Pokój Czarnego Pana

  Pokój Czarnego Pana
  Find The Key
  Grudziądz

  Czy uda Ci się znaleźć wszystkie horkruksy?

  16.09.2019 | Besuchsdatum: 16.09.2019

  Niby najstarszy pokój firmy, natomiast nie można powiedzieć o nim złego słowa. Mocno związany z fabułą Harry'ego Pottera - dla fanów sagi na pewno będzie to niezła gratka. Zagadki zróżnicowane i logiczne. Kilka fajnych rozwiązań, które miło nas zaskoczyły. Muzyka rodem z filmów. Wystrój pokoju bardzo, bardzo klimatyczny.
  Mistrz Gry ma bardzo wiele fajnych pomysłów jak można jeszcze "podrasować" ten pokój i na pewno w wolnym czasie wcieli je w życie :)
  Przesympatyczny Mistrz Gry.
  Zdecydowanie pokój godny polecenia :)

 • Escape Room Laboratorium strachu

  Laboratorium strachu
  Find The Key
  Grudziądz

  Albo wszyscy albo nikt

  16.09.2019 | Besuchsdatum: 16.09.2019

  Od samego początku czuć grozę. Niby thriller, ale są w nim elementy, które mogą podnieść adrenalinę. Pokój wymagający współpracy. Bez zgranej grupy raczej marne szanse na wyjście z niego. Zagadki przemyślane, nieszablonowe i przede wszystkim logiczne. Wystrój pokoju oddaje jego tytuł - surowy, ale dopracowany w każdym szczególe. Ścieżka dźwiękowa odpowiednio wyważona.
  Przesympatyczny Mistrz Gry, z którym spędziliśmy bardzo wiele czasu na rozmowie zarówno przed, jak i po rozgrywce.
  Pokój dla grup początkujących może okazać się trudny, natomiast grupy doświadczone będą się w nim świetnie bawić i na pewno wyjdą z niego z efektem WOW.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 6 7 8