Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Marcin W. 23
 • Escape Room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Puk puk, czy w tym domku ktoś jest>

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 31.03.2018

  Bardzo dobry ER. Zarówno półmrok, scenografia jak i pewne dodatkowe efekty sprawiały że klimat był wyjątkowy. Zagadki bardzo dobre. Natknęliśmy się na parę zupełnie nowych, nie spotykanych jak dotąd w innych pokojach zagadek. Zdecydowanie polecamy :)

 • Escape Room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Bardzo dobry klimat

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 31.03.2018

  Świetna propozycja na ER. Dobry, nieco mroczny klimat. Zagadki dość spójne. No i dodatek który sprawił że emocje się nieco zwiększyły :)

 • Escape Room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Znalazłeś się w samym środku filmu grozy w którym odgrywasz pewną rolę...

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2018

  Jednym słowem Obłęd! Jest to jak dotąd najlepszy ER w którym byłem, który absolutnie sprawił że zapomniałem kim jestem i przeniosłem się zupełnie do innej rzeczywistości. Wcieliłem się w rolę człowiek, poszukiwacza przygód i adrenaliny który przeszukiwał zamknięty wiele lat temu szpital psychiatryczny w celu odnalezienia ordynatora, jego córki Emily, lub tego co po nich zostało. Jak się okazało szpital nie był jedynie tym, za co go wszyscy uważali. Kryło się tam coś więcej. Mroczne tajemnice, dziwne sposoby leczenia, tajne rytuały. Zupełnie jak w scenariuszu mrocznego filmu który naprawdę Cie przeraża. Tym razem z taką różnicą że byłeś w samym środku tego filmu i odgrywałeś w nim jedną z ról. Jest to absolutny fenomen Escape Roomów który trzeba odwiedzić. Mam nadzieję że będą powstawały kolejne ER tego typu. Wielkie gratulacje dla właścicieli, kawał dobrej roboty.

 • Escape Room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Porwany samolot - dokładnie jak w opisie :)

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 14.04.2018

  Zastanawiałem się jak można zorganizować i urządzić dobrze ER w autobusie tak aby w pełni był strzałem w dziesiątkę. Okazuje się.... że można :) Taką propozycją jest właśnie ten ER. Klimat bardzo dobry, przestrzeń i scenografia jak w samolocie. Zagadki oraz "dodatki" sprawiały że naprawdę mieliśmy wrażenie że naszym celem jest odzyskanie uprowadzonej maszyny. Zdecydowanie polecamy :)

 • Escape Room Pogrzeb Arystokraty

  Pogrzeb Arystokraty
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Udany kawalerski

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 14.07.2018

  Pokój zaplanowany był na wieczór kawalerski. Zagadki , scenografia i klimat bardzo dobra. Przenieśliśmy się w zupełnie inne miejsce, jakby do innej czasoprzestrzeni. Bardzo miło i przyjemnie spędzony czas. polecamy !

 • Escape Room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Polecamy

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 21.09.2018

  Pokój zaplanowany był na wieczór kawalerski. Klimat, zagadki scenografia bardzo dobra. Bardzo miło i przyjemnie spędzony czas. polecamy !

 • Escape Room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Miło spędzony wieczór

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 21.09.2018

  Pokój zaplanowany był na wieczór kawalerski. Zagadki i scenografia bardzo dobra. Przenieśliśmy się w zupełnie inne miejsce, jakby do innej czasoprzestrzeni. Klimat naprawdę bardzo dobry. Bardzo miło i przyjemnie spędzony czas. polecamy !

 • Escape Room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podwodna przygoda

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  Jeden z topowych przygodowych ER. Zaskakująco dopracowana scenografia która sprawia że masz odczucie jakbyś naprawdę przebywał w łodzi podwodnej. Zagadki bardzo fajnie skonstruowane, dużo dobrych mechanizmów. Obsługa na plus. Zdecydowanie polecamy :)

 • Escape Room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Rose... gdzie jesteś?

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Cyrk dziwadeł to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Naszą misją było odszukanie naszej koleżanki Rose, która zaginęła. Poszukiwania odbywały się w cyrku, nie zwyklym, lecz cyku dziwadeł. To co spotkaliśmy po drodze .... no właśnie. Tego się nie spodziewaliśmy. ER świetnie dopracowany, jest groza, jest klimat. Obsługa na plus. Polecamy :)

 • Escape Room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Niezwykła pracownia wielkiego mistrza.

  20.01.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Wykorzystujac wehikuł czasu przemierzasz do pracowni mistrza renesansu. Klimat jego pracowni sprawia ze niemalże wyczuwasz jego oddech na swoich plecach. Masz niewiele czasu i od Ciebie zależy czy odnajdziesz przedmiot ktory odmieni przyszłość. ER bardzo dobry, wręcz wzorowy. Doskonała przygodówka. Scenografia top, świetna obsługa. Polecamy !

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN