malgorzatak71

malgorzatak71

Hallo, ich bin malgorzatak71. Ich habe 8 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

8 Besucht

3 Geplant

Wanderer

38 Punkte

25
38 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room Przeklęty Obraz
Przeklęty Obraz

Klimatyczny pokój malarza

20.01.20 | Besuchsdatum: 17.01.20

Glaubwürdige Bewertung

Pokój w klimacie pracowni artysty malarza, dopracowany w najmniejszych szczegółach. Duży plus za nieliniową fabułę, można (a wręcz trzeba było) myśleć jednocześnie o kilku zagadkach. Niektóre zagadki bardzo nieszablonowe, zaskakujące - nie będę tu spoilerować, ale momentami trzeba samemu postawić się na miejscu artysty i uruchomić kreatywne myślenie. Sympatyczna obsługa - pani Sylwia wprowadziła nas w tematykę, służyła pomocą podczas gry i omówiła z nami zagadki po wyjściu. Zapewne to nie ostatni odwiedzony przez nas pokój w Black Cat ;)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Kryjówka Genialnego Wynalazcy
Kryjówka Genialnego Wynalazcy

Mój pierwszy escape room

05.11.17 | Besuchsdatum: 04.11.17

Glaubwürdige Bewertung

Była to moja pierwsza przygoda z escape roomem i na pewno na niej się nie skończy, zostałam pozytywnie zachęcona do kolejnych. :) Pokój klimatyczny, jak stary strych z czasów dzieciństwa. Kilka razy zaskoczyły mnie wykorzystane rozwiązania. Bardzo sympatyczny właściciel pokoju pomaga wczuć się w klimat, a po ucieczce z pokoju chętnie wyjaśnia, "jak to działa". Polecam, szczególnie na początek :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel