Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Kucharczi
 • Escape Room Krakowska Bestia

  Krakowska Bestia
  Combinator Kraków
  Kraków

  Fajowo

  25.04.2019 | Besuchsdatum: 23.04.2019

  Pokój łatwy, przyjemny, powiedziałbym na rozgrzewkę. Jak najbardziej na początek przygody z tego typu rozrywką. Pojawiło się tam kilka autorskich pomysłów na zagadki, nie spotkanych przeze mnie nigdzie indziej.
  Polecam ten pokój jak i pozostałe dwa w tym miejscu!

 • Escape Room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wow!

  25.04.2019 | Besuchsdatum: 23.04.2019

  Był to trzeci w kolejności pokój Combinatora, który odwiedziliśmy i... był po prostu najlepszy.

  Zakochaliśmy się w Alchemiku, lecz ten był o poziom wyżej. W przypadku tej firmy wystrój oraz klimat stoją na najwyższym poziomie, a ten ER nie był od tego odstępstwem. Bardzo fajne wykorzystanie elementów rodem ze statku w praktyce.

  Pokój zdecydowanie dla doświadczonych grup. Jeśli nie ma się za sobą przynajmniej 15 pokojów, to nie warto tutaj się pojawiać. Zagadki bywają tu bardzo złożone i zawikłane, lecz jak najbardziej logiczne i sensowne.
  Ten pokój to wisienka na torcie, uwieńczenie długiej i niesłychanie przyjemnej wizycie w Combinatorze.

 • Escape Room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wzorowo

  25.04.2019 | Besuchsdatum: 23.04.2019

  Przyjechaliśmy 4-osobową grupką z Wrocławia specjalnie na wycieczkę po escape roomach w Krakowie i lepiej trafić nie mogliśmy! Twórcy bardzo przyłożyli się do scenerii. Wszystko jest bardzo realistyczne, idealnie wkomponowujące się w otoczkę fabularną. Zagadki intuicyjne, średniotrudne, aczkolwiek sprawiające wiele radości i satysfakcji. Gorąco polecam!

 • Escape Room Tajemnica Backsville

  Tajemnica Backsville
  Outroom
  Wrocław

  Tak powinien wyglądać Escape Room

  06.04.2019 | Besuchsdatum: 05.04.2019

  Dokładnie to, czego od pokoju oczekuję ja.
  Będąc wieloletnim hobbystą uciekania z pokoi zauważyłem pewien trend: coraz częściej twórcy pokojów stawiają na wiele rekwizytów, gadżetów, mechanizmów oraz całej tej otoczki mającej stworzyć pewien klimat w pokoju, a zapominają o najważniejszym- poziomie zagadek! Tu na szczęście właściciele wykazali się głową na karku. Spora część zagadek z tego pokoju jest całkowicie unikalna. Z pokoju wyszedłem pod wrażeniem, że jednak są łamigłówki mogące mnie zaskoczyć. Zagadki w pełni logiczne, zmuszające do myślenia. I mimo, braku "fajerwerków" udało się twórcom utworzyć niebywale klimatyczne kilka metrów kwadratowych, gdzie wraz z przyjaciółmi bardzo miło spędziliśmy godzinę. Pokój polecam ludziom kochającym łamigłówki i logiczne myślenie, bo właśnie na tym opiera się zabawa w ER.

 • Escape Room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Klimat nie z tej Ziemii!

  06.04.2019 | Besuchsdatum: 07.03.2019

  Myślę, że twórcy Scooby-doo nie zawiedli. Poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. Autorzy bardzo przyłożyli się do wystroju, co poskutkowało niepowtarzalnym wrażeniem uczestnictwa w wydarzeniach z Harrego Pottera. Jeśli chodzi o zagadki, to miałem nadzieję na wyższy poziom. Kilka z nich było niejasnych, bądź po prostu zbyt oczywistych. Pokój bardzo miło wspominam i serdecznie polecam!

 • Escape Room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  Świetny pokój!

  13.02.2019 | Besuchsdatum: 12.02.2019

  Zaskakującym jest dla mnie to, jak nisko jest ten pokój w rankingu- zasługuje na dużo wyższą lokatę. Jest bardzo klimatyczny, a mówię to jako osoba, która nawet nie oglądała serialu. Od znajomych wiem, że było do niego bardzo wiele trafnych nawiązań.
  Zagadki były ciekawe, na wysokim poziomie, często wymagały nietuzinkowej spostrzegawczości. Cała nasza grupa bawiła się świetnie!

 • Escape Room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Niezawodni <3

  30.11.2018 | Besuchsdatum: 23.11.2018

  Pokojem Ostatni Templariusze House of Game ustawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko i nie zawiedli. Zaskoczyli ciekawymi zagadkami, które kompletnie odbiegały od rozmaitych schematów widzianych przeze mnie w kilkudziesięciu innych pokojach. Pokój łatwiejszy niż Templariusze, lecz przysparzający niemało zabawy. Czekam wraz z ekipą na kolejne pokoje!

 • Escape Room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ten ich głupi kundel!

  28.04.2018 | Besuchsdatum: 27.04.2018

  Najbardziej klimatyczny pokój w jakim byłem. Wystrój, muzyka, fabuła- wzór! Bajkę Scooby-Doo oglądałem ponad 10 lat temu, lecz po wejściu do ER cała seria stanęła mi przed oczami. Poczułem się jak dziecko, które wcieliło się w jednego z ulubionych bohaterów młodości i wraz z grupą przyjaciół wyruszyło zbadać zagadkę opuszczonego domu, by złapać potwora. W miarę rozwiązywania łamigłówek byłem pod coraz większym wrażeniem dopracowania pokoju i wszystkich jego smaczków. Ten ER wspiął się na zupełnie inny poziom: Tu nie chodziło o rozwiązanie zagadek i wydostanie się w dobrym czasie, przy niezłej zabawie- w końcu byliśmy na tropie zagadkowego straszydła!
  Gorąco polecam i dodam tylko, że po powrocie do domu, urządziliśmy sobie krótki maraton tejże bajki i zobaczyliśmy siebie na ekranie :)

 • Escape Room Skarbówka

  Skarbówka
  Exit19.pl
  Wrocław

  Archivale Bewertung

  Klimat

  14.04.2018 | Besuchsdatum: 13.04.2018

  Pokój bardzo klimatyczny- to trzeba podkreślić od początku. Wszystko jest dopracowane, przemyślane i realistyczne. Niestety patrząc od strony zagadek logicznych- muszę przyznać troszkę się zawiodłem, bo było ich po prostu niewiele. Myślenia było sporo, przy analizowaniu rozmaitych dokumentów, lecz brakowało mi łamigłówek. Jest to inny rodzaj pokoju, który zdecydowanie może się podobać, mnie nie zachwycił.

 • Escape Room Ostatni Templariusze

  Ostatni Templariusze
  House of game
  Wrocław

  Genialny!

  06.04.2018 | Besuchsdatum: 05.04.2018

  Pokój całkowicie manualny, co w tym przypadku wyszło całkowicie na korzyść pokoju wpasowując się w jego klimat. Zagadki były całkowicie logiczne, ciekawe i oryginalne. Pokój dla escapowych wyjadaczy. Zagadki były trudne, ale nie było to spowodowane ich niejasnością, czy zawiłością. Pokój bardzo dobrze przemyślany, dający masę radochy ?

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN