Waldek M.
 • Escape Room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Park17 Sp. z o.o.
  Bydgoszcz

  U wiedźmy w ogródku

  02.10.2019 | Besuchsdatum: 08.08.2019

  Pokój bardzo przyjemny, starannie wykonany, klimatyczny i bardzo ciekawy. Świetny pomysł z lokalizacją, aby zainteresować nowe, przypadkowe osoby, do odwiedzenia escape room. Trudność zadań nie za bardzo wyśrubowana, jednak trochę pokombinować trzeba. 2 osoby były z nami pierwszy raz i świetnie sobie dały radę. Polecam!

 • Escape Room Ahoj żeglarzu

  Ahoj żeglarzu
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Gdzie ta keja

  05.09.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2019

  Pokój z pomysłem i dużym potencjałem, ale z kilkoma niedociągnięciami, które niestety wpływają na całokształt. Coś nam odpadnie, czegoś tam brakuje. Jednak końcówka zaskoczyła nas zdecydowanie in minus. Szukamy klucza, którego nie ma, a drzwi otwiera prowadzący, ze słabą wymówką o jego braku. Pozostaje niedosyt.

 • Escape Room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Kto się boi klauna

  04.09.2019 | Besuchsdatum: 29.07.2019

  Od samego początku jesteśmy wprowadzani w klimat gry w oryginalny sposób. Przez kolejne minuty robi się coraz ciekawiej. Jak na horror jest całkiem przyjemnie, choć momentami pojawiają się ciarki. Zagadki zdecydowanie różnorodne, klimatyczne i z wyważonym poziomem trudności. Pokój wart polecenia! Bardzo przyjemnie spędzony czas.

 • Escape Room Po nici Ariadny

  Po nici Ariadny
  Go! Escape
  Lublin

  Po nitce do kłębka

  04.09.2019 | Besuchsdatum: 02.08.2019

  Pokój z pomysłem i potencjałem, jednak z małymi niedociągnięciami, co jednak wcale nie wpływa na grę i świetną zabawę. Zadań całkiem spora ilość z możliwością rozwiązywania kilku na raz. Końcówka pozostawia jednak mały niedosyt. Bardzo sympatyczna prowadząca. Przyjemnie spędzony czas.

 • Escape Room Bydsterious - Legenda szyfru

  Bydsterious - Legenda szyfru
  No Rules Escape Room
  Bydgoszcz

  Bydgoska gra

  11.07.2019 | Besuchsdatum: 01.05.2019

  Pomysł na zabawę dobry, choć odtwórczy, gdyż podobna przygoda w Bydgoszczy była od roku. Różni się jedynie pomysłem na zagadki. Przy jednym zadaniu straciliśmy grubo ponad 20 minut, kombinując różne kody, a po telefonie do "prowadzącego grę" okazało się, że kłódki pomylił. Po tej niedogodności i małym deszczu, który niejako jest wkalkulowany w grę, zabawa przerodziła się w walkę z czasem. Na plus nagroda na koniec za złamanie ostatniego szyfru.

 • Escape Room Afrykański skarb

  Afrykański skarb
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Poszukiwanie skarbu

  24.06.2019 | Besuchsdatum: 27.05.2019

  Pokój solidny, jednak bez fajerwerków. Raczej klasyk z początków polskiego rynku escape room. Zagadki logiczne, jednak podstawa zabawy to dokładne przeszukanie. Jedynie mozna mieć uwagi do prowadzącego, którego nie mogliśmy za Chiny zrozumieć.

 • Escape Room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Powrót do przeszłości

  09.05.2019 | Besuchsdatum: 04.05.2019

  Od samego początku czujemy się jak wybrańcy, odpowiedzialni za losy świata, dzięki rekwizytom i wprowadzeniu. Sam wehikuł czasu to super sprawa, a podróż w czasie za każdym razem wywołuje uśmiech :-) Miejsca jest aż nadto, [spojler] rewelacyjne, a zagadki ciekawe, różne, każdy coś dla siebie znajdzie. Świetny pomysł na scenariusz pokoju. Jest to jeden z fajniejszych escape roomów w jakich byliśmy. Mieliśmy obawy, że nie damy rady, jednak zadania są intuicyjne, a sam pobyt bardzo przyjemny. Serdecznie polecamy wehikuł czasu jak i super prowadzącą. Tym bardziej, że czas pokoju dobiega końca.

 • Escape Room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Eksperymentalnie

  23.04.2019 | Besuchsdatum: 31.03.2019

  W pokoju można znaleźć pomysłowe, różnorodne zagadki, wkomponowane w temat przewodni. Choć uciekający czas i bijące serce budują klimat, to nie czuć, podczas spędzonej godziny, opowiedzianej wstępem historii. Choć to nie był nasz dzień, a pokój też miał słabszą chwilę poprzez mała usterkę, był to dobrze spędzony czas. Końcówka z małym niedosytem.

 • Escape Room Ocean strachu

  Ocean strachu
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Beczki rumu dajcie

  11.04.2019 | Besuchsdatum: 08.04.2019

  Pokój z pomysłem, zagadki jak i wystrój w spójnej tematyce. Trzeba być uważnym, dobrze szukać, łączyć fakty i kombinować, aby osiągnąć upragniony cel. Zadania nieliniowe, przez co każdy może się czymś zająć. A, że zagdek sporo, jest co robić, szczególnie we 2 osoby. Jest klimat, jest fun, jest dobrze.

 • Escape Room Pokonaj Gargamela

  Pokonaj Gargamela
  Dom Kłódek
  Toruń

  Smerfy uratowane !

  09.04.2019 | Besuchsdatum: 08.04.2019

  Jest to świetny pokój rodzinny. Mamy tutaj kilka zagadek idealnych dla dzieci, kilka takich, na które przyda się spojrzenie dojrzałym okiem, jednak każdy w nim będzie się świetnie bawić. Pokój wart odwiedzenia. Trzeba się jednak bardzo pośpieszyć, gdyż jego dni są policzone. Prowadząca jak zawsze na duży +.

  Dom Kłódek

  Antwort Dom Kłódek

  Dziękujemy za kolejną wizytę w naszych skromnych progach 😊 dziękujemy również za tak miłe słowa. Przesyłamy pozdrowienia od koleżanki 😉😉 i czekamy na kolejną wizytę 🤗

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 6 7 8