Sylwia P. 4
 • Escape Room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Mistrzowski pokój!!!

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 09.08.2019

  Ach te EXITY;) Ten pokój po prostu miażdży konkurencje. Wystrój pierwsza klasa , od razu po wejściu przenosimy się w czasie do średniowiecza z rycerzami. Zagadki, hmm tutaj fani zagadek manualnych będą mieli pole do popisu. Pokój wymagający, naszpikowany zagadkami dlatego rekomendujemy aby iść w przynajmniej 4 osoby. Zwłaszcza, że nie jest liniowy.
  No cóż zawsze bardzo czekamy na otwarcie nowego pokoju EXITÓW i zawsze mamy duże oczekiwania ale tym razem przeszliście samych siebie;) Ten pokój trafia do Naszego TOP 3.

 • Escape Room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Ciekawa podróż z Harrym Potterem;)

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 08.08.2019

  No i oczywiście jak to w fox o'clock wystrój dopracowany do ostatniego szczegółu. Fabuła również ciekawa choć na dwie osoby jest naprawdę sporo pracy. Zagadki różnorodne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rekomenduje ekipom bardziej zaawansowanym bo pokój jest dość wymagający. Duży plus za obsługę no i efekt ŁAŁ;)

 • Escape Room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  Zagadki- hmm w tym pokoju nie da się nudzić;)

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 24.08.2019

  To jest pokój dla fanów zagadek, ich różnorodność i wielopoziomowość to niewątpliwie największy atut tego pokoju. Ja osobiście popracowałabym nad wystrojem ale to moja subiektywna ocena. Byliśmy w tym pokoju w 6 osób i bawiliśmy się super, chociaż myślę, że największy fan będą miały 4 osobowe ekipy.
  Mega sympatyczna Pani z obsługi!!! Taka pozytywna wariatka;)

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Przejechanie się pociągiem- Polecam każdemu;)

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 26.08.2019

  Konwencja pokoju bardzo ciekawa. Myślę, że zaskoczy nie jednego doświadczonego escaperoomowicza;)
  Wystrój no tutaj to ostro polecieli;) Zagadki według Nas bardzo proste i mieliśmy malutki niedosyt, że tak szybko skończyliśmy. Ale i tak warto było!!! Polecam najbardziej dla dwóch osób, jest większa zabawa;) Duży plus za symaptyczną obsługę.

 • Escape Room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Pokój na miarę XXI wieku.

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 24.08.2019

  Niesamowita przygoda. To jest pokój w klimacie jakim najbardziej lubię. Fabuła jest poprowadzona w mistrzowski sposób !!! Wystrój petarda, a co dla mnie najważniejsze wszystko co znajduje się w pokoju jest w klimacie, nie ma tu zbędnych rzeczy, wszystko robi klimat pokoju. A piasek, hmmm mieliśmy go jeszcze w butach pod koniec dnia;)
  Mimo, że zrobiłam już ponad 100 pokoju to ten pokój mega pozytywnie mnie zaskoczył. Grałam w nim jak małe dziecko, które jest pierwszy uczestniczy w takiej zabawie. GORĄCO POLECAM nawet dla 6 osób jest coś robić;)

 • Escape Room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Niesamowity klimat+super poprowadzona fabuła= SUPER FAN

  31.07.2019 | Besuchsdatum: 29.07.2019

  Po 2 poprzednich pokojach oczekiwaliśmy dobrego fanu z gry i oczywiście się nie rozczarowaliśmy!!! Pokój świetny, dobrze dobrany wystrój do fabuły, ciekawe rekwizyty i zagadki .... no tutaj oczywiście właściciel poszalał i choć zrobiliśmy już ok 100 pokoju to wielu rozwiązań nie widzieliśmy.
  Polecam dla grup bardziej doświadczonych bo zagadki nie należą do najłatwiejszych ale przecież oto chodzi w ER, żeby troszkę pokombinować;)

 • Escape Room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Pokój ciekawy ale ....

  04.07.2019 | Besuchsdatum: 29.06.2019

  Naszym zdaniem pokój jest ciekawy ale już troszkę odstaje od trendów ER w Polsce.
  1. Obsługa- Pani, która Nas wprowadzała mega sympatyczna, ale niestety na po zakończeniu gry była już inna, która rozmawiając z Nami patrzyła się w komputer i nawet gdy opowiadaliśmy co Nam się nie podobało ona zaprzeczała, że innym się podoba. Ponadto my nie lubimy sytuacji, gdy obsługa musi interweniować w pokoju a tak niestety się wydarzyło.
  2. Wystrój- to pokój w którym mi osobiście wytrój słabo podpadł ale to już moja personalna ocena. Wiele zagadek moich zdaniem mało spójnych z fabułą.
  3. Zagadki w samym pokoju zróżnicowane, choć jedne były ciekawe znów inne były mało logiczne. Więc mamy mieszane uczucia.
  Na pewno w pokoju lepiej będziecie się bawić w kilka osób i myślę, że bardziej doświadczonych.
  Po pokoju wyszliśmy nieco zmieszani ale to dlatego, że godzinkę wcześniej byliśmyw Moriarty a to już inna skala pokoju. Dlatego też te pokój Nas troszkę rozczarował, ponadto rozmowa z obsługą po zakończeniu była nieprzyjemna co również wpłynęło znacząco na naszą ocenę.

 • Escape Room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Zaskakujący Pokój- Niesamowicie pociągnięta FABUŁA;) Ogromny plus dla obsługi!!!!

  04.07.2019 | Besuchsdatum: 29.06.2019

  Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w ER a jednak;)
  Wystrój pokoju idealnie pasuje do fabuły. Wachlarz zagadek od łatwych do trudnych, myślę, że kazdy znajdzie coś dla siebie. Pokój dla fajny dla klikuosobowych gróp, bo we dwójke może być ciężko. Fajnie też jak będziecie mieli troszkę doświadczenia to będzie większy fan.
  Zagadaki i intelektulane i manulane, naprawdę jest co robić w tym pokoju.
  A obłsuga, hmmm no tutaj ogromny plus!!! Były małe problemy techniczne ale Ekipa Obsługi wybrnęła w taki sposób, że czapki z głów, wogóle się nie zorientowaliśmy, ze miało być inaczej;)

 • Escape Room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  NIESAMOWITY POKÓJ- DLA MNIE TOP 3 W POLSCE

  01.07.2019 | Besuchsdatum: 28.06.2019

  Ten pokój na pewno jest w moim TOP3. Wystrój, mechanizmy, zagdaki fabuła- to wszytsko idelanie ze sobą grało. Naprawdę polecam ten pokój wszytskim miłośnikom ER, bo wychodząc z niego masz wrażanie jakby zakończyła się jedna z fajniejszych przygód w Twoim życiu. I jeszcze dodatkowo, wprowadzenie... No nie chce spoilerować fabuły ale Pan, który daje Wam misję, tak wkręca, że już po 3 minutach byłam w roli;) Pokój nie należy do łatwych dlatego polecam go bardziej doświadczonym ekipom, no i przynajmniej na 3 osoby, bo we dwójkę jest trudno;)
  Dziękuje twórcom pokoju za cudowna przygodę, Warto było do Was przyjechać i pokonac 350 km;)

 • Escape Room Sekret Maga

  Sekret Maga
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Glaubwürdige Bewertung

  Pokój bardzo ciekawy ale wszytsko popsuła obsługa;(

  22.06.2019 | Besuchsdatum: 21.06.2019

  No niestety rzadko się zdarza, żebym aż taki negatywny komentarz musiała wystawić co do obsługi. No ale sam każdy z Nas wie jak ważne jest wprowadzenie w klimat pokoju no i podczas gry czuwanie Mistrza Gry. No niestety tutaj zawiodło wszytsko. Pan, który Nas wprowadzał, zapytał czy byliśmy w jakimś ER, po czym gdy odpowiedzielismy, że tak to powiedział, zapraszam do pokoju i otworzył drzwi. No masakra;( Ponadto mieliśmy podczas gry jeden problem i po kontakcie z Mistrzem Gry On wogóle nie wiedział, co robimy i na jakim etapie jesteśmy. Ogólnie sam pokój był ciekawy, zagadki fajne, a wystrój bardzo spójny. Dlatego też chcieliśmy iść do jeszcze jednego ER w tej lokalizacji. Wyszliśmy o 19:50 więc postanowiliśmy zrobić jeszcze jeden pokój, który był akurat wolny ale Pan z obsługi powiedział, że pokój jest na 90 min ( w czym Nas okłamał bo pokój był na 60 min ) i jest bardzo trudny więc lepiej nie, no i zamykają o 21. My z poprzedniego pokoju wyszliśmy 20 min przed czasem ale i tak nie za bardzo chciał nas wpuścić mówiąc ciągle, że doświadczone ekpiy wychodzą po 75 min. Jak przyszliśmy do domu i zobaczyłam, że pokój jest na 60 min, to bardzo się wkurzyłam. Nie wiem jak tak można.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2