Sylwia P. 4

Sylwia P. 4

Hallo, ich bin Sylwia P. 4. Ich habe 69 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

69 Besucht

9 Geplant

Pfadfinder

63 Punkte

50
63 Pkt
100

Alle Bewertungen

Escape Room Lochy Króla Artura
Lochy Króla Artura

Mistrzowski pokój!!!

28.08.19 | Besuchsdatum: 09.08.19

Ach te EXITY;) Ten pokój po prostu miażdży konkurencje. Wystrój pierwsza klasa , od razu po wejściu przenosimy się w czasie do średniowiecza z rycerzami. Zagadki, hmm tutaj fani zagadek manualnych będą mieli pole do popisu. Pokój wymagający, naszpikowany zagadkami dlatego rekomendujemy aby iść w przynajmniej 4 osoby. Zwłaszcza, że nie jest liniowy.
No cóż zawsze bardzo czekamy na otwarcie nowego pokoju EXITÓW i zawsze mamy duże oczekiwania ale tym razem przeszliście samych siebie;) Ten pokój trafia do Naszego TOP 3.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Syreni Śpiew
Syreni Śpiew

Ciekawa podróż z Harrym Potterem;)

28.08.19 | Besuchsdatum: 08.08.19

No i oczywiście jak to w fox o'clock wystrój dopracowany do ostatniego szczegółu. Fabuła również ciekawa choć na dwie osoby jest naprawdę sporo pracy. Zagadki różnorodne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rekomenduje ekipom bardziej zaawansowanym bo pokój jest dość wymagający. Duży plus za obsługę no i efekt ŁAŁ;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Korporacja
Korporacja

Zagadki- hmm w tym pokoju nie da się nudzić;)

28.08.19 | Besuchsdatum: 24.08.19

To jest pokój dla fanów zagadek, ich różnorodność i wielopoziomowość to niewątpliwie największy atut tego pokoju. Ja osobiście popracowałabym nad wystrojem ale to moja subiektywna ocena. Byliśmy w tym pokoju w 6 osób i bawiliśmy się super, chociaż myślę, że największy fan będą miały 4 osobowe ekipy.
Mega sympatyczna Pani z obsługi!!! Taka pozytywna wariatka;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Pasażer
Pasażer

Przejechanie się pociągiem- Polecam każdemu;)

28.08.19 | Besuchsdatum: 26.08.19

Konwencja pokoju bardzo ciekawa. Myślę, że zaskoczy nie jednego doświadczonego escaperoomowicza;)
Wystrój no tutaj to ostro polecieli;) Zagadki według Nas bardzo proste i mieliśmy malutki niedosyt, że tak szybko skończyliśmy. Ale i tak warto było!!! Polecam najbardziej dla dwóch osób, jest większa zabawa;) Duży plus za symaptyczną obsługę.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Przeklęta wyspa
Przeklęta wyspa

Pokój na miarę XXI wieku.

28.08.19 | Besuchsdatum: 24.08.19

Niesamowita przygoda. To jest pokój w klimacie jakim najbardziej lubię. Fabuła jest poprowadzona w mistrzowski sposób !!! Wystrój petarda, a co dla mnie najważniejsze wszystko co znajduje się w pokoju jest w klimacie, nie ma tu zbędnych rzeczy, wszystko robi klimat pokoju. A piasek, hmmm mieliśmy go jeszcze w butach pod koniec dnia;)
Mimo, że zrobiłam już ponad 100 pokoju to ten pokój mega pozytywnie mnie zaskoczył. Grałam w nim jak małe dziecko, które jest pierwszy uczestniczy w takiej zabawie. GORĄCO POLECAM nawet dla 6 osób jest coś robić;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Tajemnica Alchemika
Tajemnica Alchemika

Niesamowity klimat+super poprowadzona fabuła= SUPER FAN

31.07.19 | Besuchsdatum: 29.07.19

Po 2 poprzednich pokojach oczekiwaliśmy dobrego fanu z gry i oczywiście się nie rozczarowaliśmy!!! Pokój świetny, dobrze dobrany wystrój do fabuły, ciekawe rekwizyty i zagadki .... no tutaj oczywiście właściciel poszalał i choć zrobiliśmy już ok 100 pokoju to wielu rozwiązań nie widzieliśmy.
Polecam dla grup bardziej doświadczonych bo zagadki nie należą do najłatwiejszych ale przecież oto chodzi w ER, żeby troszkę pokombinować;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room W gąszczu tajemnic
W gąszczu tajemnic

Pokój ciekawy ale ....

04.07.19 | Besuchsdatum: 29.06.19

Naszym zdaniem pokój jest ciekawy ale już troszkę odstaje od trendów ER w Polsce.
1. Obsługa- Pani, która Nas wprowadzała mega sympatyczna, ale niestety na po zakończeniu gry była już inna, która rozmawiając z Nami patrzyła się w komputer i nawet gdy opowiadaliśmy co Nam się nie podobało ona zaprzeczała, że innym się podoba. Ponadto my nie lubimy sytuacji, gdy obsługa musi interweniować w pokoju a tak niestety się wydarzyło.
2. Wystrój- to pokój w którym mi osobiście wytrój słabo podpadł ale to już moja personalna ocena. Wiele zagadek moich zdaniem mało spójnych z fabułą.
3. Zagadki w samym pokoju zróżnicowane, choć jedne były ciekawe znów inne były mało logiczne. Więc mamy mieszane uczucia.
Na pewno w pokoju lepiej będziecie się bawić w kilka osób i myślę, że bardziej doświadczonych.
Po pokoju wyszliśmy nieco zmieszani ale to dlatego, że godzinkę wcześniej byliśmyw Moriarty a to już inna skala pokoju. Dlatego też te pokój Nas troszkę rozczarował, ponadto rozmowa z obsługą po zakończeniu była nieprzyjemna co również wpłynęło znacząco na naszą ocenę.

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Moriarty sp. z o.o.
Moriarty sp. z o.o.

Zaskakujący Pokój- Niesamowicie pociągnięta FABUŁA;) Ogromny plus dla obsługi!!!!

04.07.19 | Besuchsdatum: 29.06.19

Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w ER a jednak;)
Wystrój pokoju idealnie pasuje do fabuły. Wachlarz zagadek od łatwych do trudnych, myślę, że kazdy znajdzie coś dla siebie. Pokój dla fajny dla klikuosobowych gróp, bo we dwójke może być ciężko. Fajnie też jak będziecie mieli troszkę doświadczenia to będzie większy fan.
Zagadaki i intelektulane i manulane, naprawdę jest co robić w tym pokoju.
A obłsuga, hmmm no tutaj ogromny plus!!! Były małe problemy techniczne ale Ekipa Obsługi wybrnęła w taki sposób, że czapki z głów, wogóle się nie zorientowaliśmy, ze miało być inaczej;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Lokalizacja
Lokalizacja

NIESAMOWITY POKÓJ- DLA MNIE TOP 3 W POLSCE

01.07.19 | Besuchsdatum: 28.06.19

Ten pokój na pewno jest w moim TOP3. Wystrój, mechanizmy, zagdaki fabuła- to wszytsko idelanie ze sobą grało. Naprawdę polecam ten pokój wszytskim miłośnikom ER, bo wychodząc z niego masz wrażanie jakby zakończyła się jedna z fajniejszych przygód w Twoim życiu. I jeszcze dodatkowo, wprowadzenie... No nie chce spoilerować fabuły ale Pan, który daje Wam misję, tak wkręca, że już po 3 minutach byłam w roli;) Pokój nie należy do łatwych dlatego polecam go bardziej doświadczonym ekipom, no i przynajmniej na 3 osoby, bo we dwójkę jest trudno;)
Dziękuje twórcom pokoju za cudowna przygodę, Warto było do Was przyjechać i pokonac 350 km;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Sekret Maga
Sekret Maga

Pokój bardzo ciekawy ale wszytsko popsuła obsługa;(

22.06.19 | Besuchsdatum: 21.06.19

Glaubwürdige Bewertung

No niestety rzadko się zdarza, żebym aż taki negatywny komentarz musiała wystawić co do obsługi. No ale sam każdy z Nas wie jak ważne jest wprowadzenie w klimat pokoju no i podczas gry czuwanie Mistrza Gry. No niestety tutaj zawiodło wszytsko. Pan, który Nas wprowadzał, zapytał czy byliśmy w jakimś ER, po czym gdy odpowiedzielismy, że tak to powiedział, zapraszam do pokoju i otworzył drzwi. No masakra;( Ponadto mieliśmy podczas gry jeden problem i po kontakcie z Mistrzem Gry On wogóle nie wiedział, co robimy i na jakim etapie jesteśmy. Ogólnie sam pokój był ciekawy, zagadki fajne, a wystrój bardzo spójny. Dlatego też chcieliśmy iść do jeszcze jednego ER w tej lokalizacji. Wyszliśmy o 19:50 więc postanowiliśmy zrobić jeszcze jeden pokój, który był akurat wolny ale Pan z obsługi powiedział, że pokój jest na 90 min ( w czym Nas okłamał bo pokój był na 60 min ) i jest bardzo trudny więc lepiej nie, no i zamykają o 21. My z poprzedniego pokoju wyszliśmy 20 min przed czasem ale i tak nie za bardzo chciał nas wpuścić mówiąc ciągle, że doświadczone ekpiy wychodzą po 75 min. Jak przyszliśmy do domu i zobaczyłam, że pokój jest na 60 min, to bardzo się wkurzyłam. Nie wiem jak tak można.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 1/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Seite 1 von 2

Weiter anzeigen