Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Blondi i Mózgi
 • Escape Room Starożytna świątyna - Wynalazek z przeszłości

  Starożytna świątyna - Wynalazek z przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Krakowskie nowości

  15.07.2019 | Besuchsdatum: 15.07.2019

  Lokal od wejścia zachwyca swoją przestrzenią, a pokój starannym wykonaniem wystroju, a także zagadek.

  Nie jest to pokój liniowy, dlatego każdy będzie miał tam coś do roboty, ze względu na dość łatwe niektóre zagadki można przegapić co zrobiła drużyna wcześniej, z tego względu fajnie jak grupa przekazuje sobie co rozwiązała :)

  Bardzo klimatyczny pokój ze sporą liczbą zagadek, głównie elektronicznych, co jest jak najbardziej na plus.

  Widać, że właściciel ma profesjonalne podejście, do tego mistrz gry uśmiechnięty, pomocny i zaangażowany w swoją pracę, dodatkowo opowiada różne ciekawostki :D

  Pokój trzyma wysoki poziom, jak najbardziej polecamy odwiedzić!
  Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowości, na pewno pojawimy się ;)

 • Escape Room Sekretny Gabinet Al'a Capone

  Sekretny Gabinet Al'a Capone
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  Lekka rozgrywka

  21.05.2019 | Besuchsdatum: 21.05.2019

  Pokój całkiem dobry, ale widać, że jego czas już minął i przydałoby się go troszkę odnowić. Przyjemnie się w nim gra, zagadki są ciekawe i logiczne, polecam raczej w 3 osobowej drużynie chociaż my byliśmy w 4 i nie było źle, ale myślę, że jednak 3 byłoby idealnie. Pani, która nas wprowadzała całkiem miła, ale trochę zabrakło zaaganżowania w tą historię. Ogólnie polecam, pokój ciekawy do odwiedzenia :)

 • Escape Room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wszystkie pokoje odwiedzone i chcemy więcej! :D

  24.02.2019 | Besuchsdatum: 24.02.2019

  Z każdym pokojem tej firmy poprzeczka została podwyższana, ale przy Alchemiku to przeszli samych siebie, ten pokój zachwyca w każdym jego kawałku,a im dalej odkrywamy to tylko bardziej się rozkręca :D

  Wystrój jest świetny, od razu czuje się ten klimat, o dziwo mając za sobą ponad 30 pokoi potrafił nas baaaaardzo pozytywnie zaskoczyć czymś nowym, takiego rozwiązania jeszcze nie widzieliśmy nigdzie. Baardzo duży plus za to :D

  Zagadki są mieszane, bardzo dużo prostych zagadek,ale przeplatają się też z trudniejszymi nad którymi trzeba posiedzieć trochę, ogólnie bardzo grywalny pokój, poszedł nam dość płynnie ;) Tutaj o dziwo, jedno rozwiązanie też było dla nas nowością, normalnie totalną magią :D bardzo fajne rozwiązanie. Ogólnie wszystkie zagadki nam się bardzo podobały, wyjątkowe też były przejścia, za które kolejny ogromny plus, coś innego, coś ciekawego :D

  Mistrz gry bardzo sympatyczny, rozmowny,a za co następny ogromny plus pomimo,że miał za nie długo kolejną grupę poświęcił nam czas na wytłumaczenie niektórych rzeczy, które nas zainteresowały, cały czas uśmiechnięty z pasją do tego co robi ;)
  Pozdrawiamy! :D

  Dziękujemy za wszystkie gry u Was, było świetnie i mamy nadzieję,że może za jakiś czas jeszcze nas czymś zaskoczycie i Was odwiedzimy ponownie ;)

 • Escape Room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Skarb zdobyty, grobowiec nas oszczędził xD

  30.12.2018 | Besuchsdatum: 29.12.2018

  Bardzo przestrzenny pokój z elementami straszenia czego się nie spodziewaliśmy, ale w sumie dodaje to mu uroku, najstrachliwsze osoby spokojnie dadzą radę ;)

  Bardzo dużo współpracy, pokój też nie jest liniowy, więc mnóstwo roboty w nim :) Wystrój jest dobrze zrobiony, przenosi nas rzeczywiście do świątyni. Zagadki ciekawe, grywalne, ale jedna nie chciała zadziałać, po wielu próbach w końcu się udało, możliwe, że chodzi o wielką dokładność tam. Spotkaliśmy się też z rzadko występującymi kłódkami co bardzo na plus.

  Mistrzyni gry bardzo miła, wprowadziła nas dobrze w historię, tylko małe zastrzeżenie mamy żeby nie mieszać historii pokoju z zasadami, pierwsze zasady potem historia albo na odwrót ;)

  Ogólnie polecamy, jest to bardzo dobry pokój, świetnie się w nim bawiliśmy :)

 • Escape Room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Jak kanały to i wszędzie szczurki :D

  30.12.2018 | Besuchsdatum: 29.12.2018

  Na samym wstępie wspomnę, że mimo początkującego poziomu pokoju, grupa średniozaawansowana też świetnie się tam będzie bawić.

  Wielkie brawa za tak dobre zagospodarowanie pokoju, nawet sobie nie wyobrażacie ile tam się zmieściło :D Bardzo mi się podoba sposób w jaki został zbudowany.

  Zagadki są dość proste, bardzo przyjemnie się je rozwiązuje :) można przy tym się pobawić jak dzieci, np. powspinać co jest ciekawym motywem w ER.

  Polecamy wszystkim, bardzo przyjemny pokoik :D Do tego mieliśmy przemiła mistrzynię gry, która nas doskonale wprowadziła w historię, pozdrawiamy ;)

 • Escape Room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wszystko zgodnie z planem - ALE NASZYM! :D

  30.12.2018 | Besuchsdatum: 29.12.2018

  Pokój z czystym sumieniem zasługuje na najwyższą ocenę ;)

  Właściciele są mega sympatyczni, przemili, bardzo przyjemnie się z nimi rozmawiało przed grą jak i po niej. Po pokoju widać, że są to ludzie z pasją ;)

  A jeżeli chodzi o sam pokój to na prawdę warto przyjechać do Pszczyny tylko po to żeby tam zawitać. W środku jest baaaardzo dużo współpracy, nikt nie będzie się tam nudził, ale optymalnie pójść w 4 osoby. Bardzo dużo logicznych, ciekawych zagadek i pojawiają się też takie efekty woow :D Jak wiemy to stare kino, więc miejsca jest sporo,ale każdy skrawek miejsca jest idealnie zagospodarowany.

  Należy też wspomnieć o pięknych zdjęciach pamiątkowych, bardzo mi się spodobały i te stroje i całą obróbka, którą robią właściciele z tymi zdjęciami przed wrzuceniem. Po prostu pięknie.. jestem zachwycona ;)

  Pozdrawiamy gorąco przemiłych właścicieli :)

 • Escape Room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Agenci gotowi do dalszej współpracy :D

  30.12.2018 | Besuchsdatum: 29.12.2018

  Po tej firmie nie można się niczego innego spodziewać niż idealnie dopracowane pokoje, profesjonalne podejście do gości oraz oczywiście miła i luźna atmosfera.
  Lokalizacja przekroczyła wszelkie nasze oczekiwania, nie spodziewaliśmy się,że coś jeszcze nas może tak zaskoczyć, a tu jednak :D Z czystym sumieniem wystawiam 10 i jakbym tylko mogła to wystawiłabym nawet 11 :D

  WYSTRÓJ:
  Od samego progu wystrój poczekalni powala... im dalej tym tylko lepiej :D Wszystko ze sobą współgra, jest tak pięknie,że z podziwiem obserwuje się pomieszczenia (i chodzi tu o poczekalnie jak i już pokój).

  MISTRZ GRY:
  Jak wiemy wprowadzenie do historii jest bardzo istotnym elementem naszej gry. Powiem tak, jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z tak świetnym podejściem ze strony Mistrzów Gry. W wielu escape roomach było bardzo dobre wprowadzenie, ale tutaj ono nie jest bardzo dobre, ono jest fenomenalne :D Przebieg gry jest tak dobrze poprowadzony, że lepiej chyba już by nie mógł, jesteśmy mega zadowoleni. To są ludzie, którzy mają wyjątkowy talent do odgrywania swoich postawionych ról. Jest śmiesznie, można się doskonale wczuć w swoje role i potem świetnie bawić w pokoju. Dodam jeszcze, że jak będziecie potrzebować podpowiedzi to się nie wahajcie czy ją wziąć, na prawdę nie pożałujecie :D

  POKÓJ I ZAGADKI:
  Kiedy wchodzimy do pokoju od samego początku widzimy jak starannie jest on wykonany oraz ile serca i pracy tam się znajduję. Przychodząc do tej firmy wiedzieliśmy czego można się po nich spodziewać, jak świetne pokoje robią, ale nawet przy takim założeniu potrafili nas mega zaskoczyć.
  Zagadki są bardzo logiczne, mega grywalne i w niektórych momentach rozwiązania nas tak zaskoczyły, że szczęka nam do podłogi opadała :D Dużo można by było o tym pisać, ale po co? Lepiej to zobaczyć na własne oczy.

  Podsumowując... to po prostu trzeba przeżyć, więc jak tylko macie czas i możliwości to wybierzcie się tam, to jest obowiązkowy punkt! Na pewno nie pożałujecie :D My już się nie możemy doczekać kolejnych pokoi :D

  Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy za grę u Was, było wspaniale ;)

 • Escape Room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Glaubwürdige Bewertung

  Blondi i Mózgi nie boją się żadnej rózgi !!! :D

  01.12.2018 | Besuchsdatum: 01.12.2018

  Plugawe myśli mieliśmy,
  więc do hotelu się udaliśmy.

  Od progu atmosfera była urzekająca,
  jak wystrój, jak klimat porywająca.

  Wprowadzenie udane,
  mieliśmy przesrane.

  Zbrodnie, porwania, morderstwo
  to tego hotelu następstwo.

  Czwórka nieustraszonych przybyła
  i w końcu porządek zrobiła.

  Sprawa była ciekawa,
  wiec bijemy brawa.

  Miejcie jakieś doświadczenie
  inaczej czeka Was stracenie.

  Każdy znajdzie jakieś zajęcie
  i ważne będzie się jego podjęcie.

  Czekają Was zadania logiczne,
  ale przy tym bardzo dynamiczne.

  Nas spotkało zaskoczenie,
  w nowych zagadkach spełnienie.

  Do tego wszystkiego,
  mieliśmy mistrza przedniego.

  Człowiek z niego wygadany,
  więc klimat był udany.

  Pokój gorąco polecamy
  i na nową zabawę czekamy!!! 😉

 • Escape Room Sekret Profesora Lipnitzkiego

  Sekret Profesora Lipnitzkiego
  Lock House
  Kraków

  Nietypowa sprawa

  09.11.2018 | Besuchsdatum: 09.11.2018

  Kiedy tylko weszliśmy od razu przykuł moją uwagę wystrój poczekalni, jest na prawdę przytulny :)
  Pokój jak najbardziej zasługuje na czołówkę, po przebyciu około 30 pokoi nadal nas zaskoczył niektórymi rozwiązaniami, oczywiście pozytywnie :) Od samego początku do samego końca fabuła jest odpowiednio przekazana z ciekawym finałem :D
  Wszystkie zagadki były logiczne oraz na prawdę ciekawe, polecam wszystkim pokój, warto do niego wpaść :) My na pewno pojawimy się wkrótce w drugim pokoju tej firmy.
  Pan, który nas wprowadzał pozytywnie zakręcony, baaaardzo sympatyczny i co ważne skory do rozmów, serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia :)

 • Escape Room Tajny pokój w bazie wojskowej

  Tajny pokój w bazie wojskowej
  Escape Challenge
  Kraków

  Akta wykradzione! :D

  16.10.2018 | Besuchsdatum: 16.10.2018

  Podjęłyśmy spontaniczną decyzję o dzisiejszej wizycie i nie zawiodłyśmy się :D W troszkę innej ekipie zawędrowałyśmy do tej firmy, 2 osoby dopiero zaczynające zabawe w escape roomach (pierwszy ich pokój) i 2 już ponad 20 pokoi :)
  Do czołówki nie zaliczę pokoju, ale na prawdę daje radę, podobał nam się, bardzo dobrze spędziłyśmy czas, zagadki ciekawe, trochę kłódek, trochę elektroniki i nawet znajdzie się manualna. Podsumowując ciekawy i warty odwiedzenia, udał nam się spontaniczny wypad do pokoju :D

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN