Kolejarze

Kolejarze

Hallo, ich bin Kolejarze. Ich habe 78 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

78 Besucht

0 Geplant

Pfadfinder

64 Punkte

50
64 Pkt
100

Alle Bewertungen

Escape Room Superheroom
Superheroom

3...2...1...Boooom !!!

01.08.19 | Besuchsdatum: 30.07.19

No i w końcu zawitaliśmy do Bydgoszczy. Z racji ograniczonej ilości czasu musieliśmy zdecydować który pokój chcemy odwiedzić najbardziej i chyba dobrze wybraliśmy :) od samego wejścia wrażenie robi wystrój poczekalni, a mistrz gry świetnie przygotowuje klimat przed rozpoczęciem zabawy. Kiedy zabawa się rozpoczyna przenosimy się w inny wymiar i tak już zostaje do samego końca ;) Dla grupy 3 osobowej z jednym żółtodziobem czasu wystarczyło idealnie, zagadki z reguły średniej trudności, a dla fana tematyki niektóre bardzo oczywiste co w naszym przypadku sporo pomogło :)
O efektach nie ma co pisać, trzeba to po prostu zobaczyć bop jest tego sporo.
Wyszliśmy z pokoju z bananami na ustach, no w końcu świat ocaliliśmy :D
Cieszymy się, że mogliśmy tak miło spędzić czas i przy następnej wizycie w mieście na pewno wpadniemy sprawdzić co tam u Czarnobrodego :D

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Lochy Króla Artura
Lochy Króla Artura

Oj Tak!!

23.05.19 | Besuchsdatum: 22.05.19

Od naszej ostatniej wizyty w exit19 minął już niemal rok, a wspomnienia z "obłędu" pozostały do tej pory wyznaczając poziom nowoczesnego ER. Idąc do Lochów Króla Artura obawialiśmy się, że może być to jednak troszkę niższy poziom zabawy... nic bardziej mylnego :) poziom wykonania wnętrza, różnorodność i ilość zagadek, świetne rozwiązania technologiczne w połączeniu z klasycznymi kłódkami dają efekt końcowy w postaci wielkiego WOW !! Brawo i jeszcze raz brawo, obsługa oczywiście na 100pkt ;) jedyny minus to to że nie otwieracie nowych pokoi tak chociaż co miesiąc :D
Pozdrawiamy

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Kraina Wiecznej Nocy
Kraina Wiecznej Nocy

Bójcie się kata :D

04.04.19 | Besuchsdatum: 03.04.19

Bardzo przyjemna propozycja od Secret Room, zupełnie coś innego niż wcześniejsze pokoje, poziom wykonania pokoju oczywiście najwyższy, zagadani łatwe aczkolwiek czasami można trochę przekombinować i robi się trudno :D rozwiązania technologiczne pierwsza klasa, a fabuła bardzo ciekawa. Ciekawa propozycja dla nowicjuszy jak i dla doświadczonych grup :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Wrota Czasu - Egipt
Wrota Czasu - Egipt

Faraonki

27.02.19 | Besuchsdatum: 17.02.19

No i na koniec został nam Egipt, jest to jak najbardziej wciąż ciekawa propozycja pomimo swojego wieku, zagadki średniej trudności choć czasami trzeba pogłówkować, fajnie oddany egipski klimat :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Wrota Czasu - Tortuga
Wrota Czasu - Tortuga

Ahoj !!

27.02.19 | Besuchsdatum: 17.02.19

A więc po wizycie w Lokalizacji przyszedł czas na słynną Tortugę, no i cóż tu więcej dodawać, jest to klasyk który po prostu trzeba odwiedzić, zagadki bardzo ciekawe, a przygotowanie oprawy robi spore wrażenie, niemniej po najnowszym dziele tik-taka Tortuga w naszych oczach plasuje się szczebelek niżej, no ale taka chyba jest kolej rzeczy ;)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Lokalizacja
Lokalizacja

Buuum !!!

27.02.19 | Besuchsdatum: 17.02.19

Nasza pierwsza wizyta u tik-takowców i od razu strzał z armaty, pokój jest po prostu świetny, zagadki różnorakie, łatwe, trudne, dla każdego coś się znajdzie, a wystrój i rozwiązania techniczne powalają, no i sama fabuła z wprowadzeniem pierwsza klasa !! czekamy na kolejną propozycję ;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Wulkan na Madagaskarze
Wulkan na Madagaskarze

Jungle Jungle :)

27.02.19 | Besuchsdatum: 26.02.19

Archivbewertung

Co tu dużo pisać, po prostu trzeba iść żeby to zobaczyć, pokój świetnie przygotowany, wystrój powala, a zagadki spójne, miłe i przyjemne, idealny przykład jak w niewielkiej przestrzeni można przygotować bardzo dobry pokój :)
czekamy na więcej !!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że się Wam podobało :)

Escape Room Więzienie
Więzienie

Na koniec Więznienie

10.12.18 | Besuchsdatum: 05.12.18

A zatem jest to już nasz ostatni pokój w tej lokalizacji, początek troszeczkę trudny, bardzo liczy się gra zespołowa, później już właściwie z górki, oczywiście pokój ma już swoje lata ale nadal bardzo przyjemny nawet na początek przygody z ER. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wpadniemy, także czekamy na nowe pokoje :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Zakład Karny
Zakład Karny

Przyjemny areszt

27.11.18 | Besuchsdatum: 20.11.18

Kolejny pokój i kolejne miłe zaskoczenie, standardowo pokój łatwy jak to przystało na LetMeOut, ale nie oznacza to, że doświadczona ekipa nie powinna spróbować :) nam jedna zagadka trochę sprawiła problem z racji naszego przekombinowania jak również przez zbieg okoliczności, że rozwiązanie dwóch zagadek jest prawie takie same, niemniej jednak bardzo polecamy :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Polowanie na Czerwony Październik
Polowanie na Czerwony Październik

Truuuudny

16.11.18 | Besuchsdatum: 14.11.18

Pokój faktycznie zupełnie inny niż to wszystko co do tej pory widzieliśmy, klimat lodzi podwodnej można odczuć aczkolwiek nad wystrojem możnaby bardziej popracować, niestety naszą grupę pokój pokonał sromotnie, jakoś nie mogliśmy sie odnaleźć z tymi wszystkimi instrukcjami, na szczęście na koniec po kolei wszystko zostało nam wytłumaczone i po czasie wszysko było sensowne ale ciagle trudne. Może dobrze by było przygotować również łatwiejszą wersję dla mniej kumatych :D
Pokój oczywiście polecamy zaawansowanym grupom.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

Weiter anzeigen