MarchewaBlog
 • Escape Room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Płyńmy!

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Temat łodzi nie do końca wydaje się łatwy. Natomiast to tylko podkreśla jak można świetnie przygotować pokój mimo że temat może stawiać opory. Jeśli nie byliście w łodzi podwodnej a chcecie się poczuć nie wypływając na ocean to bądźcie tutaj! Klimat świetny a zagadki wspaniale zaaranżowane. To nie gra, to przygoda która zostaje Wam w pamięci do końca życia. Trudność polega na ruszeniu z miejsca bo potem płynie się bardzo przyjemnie będąc oczywiście całkiem skupionym bo presja przed zatonięciem jest duuuża :) Polecam

 • Escape Room Legende des Schwertes

  Legende des Schwertes
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Daj te sakwę!

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Tematyka średniowiecza może wydawać się oklepana ale Wyjście Awaryjne zawsze zrobi tak by przeżyć wszystko na nowo. Pokój ma wszystko czego szuka gracz. Mały lęk, ciekawość, presje ... a także zagadki tak zróżnicowane i wspaniale wplecione w klimat, że oczy wycieracie ze zdumienia. Tych pokoi nie można opisywać, je trzeba zobaczyć. Prezydent Miasta powinien być wdzięczny Wam, że ludzie przejeżdżają z całej PL specjalnie do Was :)
  Dzięki za tę niewątpliwą przyjemność!

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nie ma lepszego

  06.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Słuchajcie, będzie krótko. Byłem w kilku "piramidach" i pokojach o egipskich scenografiach. Czy to Gliwice, czy Rybnik, czy Wrocław i Warszawa ale to co oferuje nam Wyjście Awaryjne to przechodzi wszelkie wyobrażenia. Ten pokój nie jest tylko pokojem zagadek to jest przygoda i opowieść, którą przeżywa się krok po kroku. Poprzez każdy zmysł. Zagadki bardzo przyjemne i nie trudne (3 osoby i chwile przed czasem). Nie umiem napisać bardziej merytorycznie bo to trzeba zobaczyć i dotknąć. Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak jest na planie filmowym "Mumia" albo "Indiana Jones" to dokładnie miejsce dla Was! OBOWIĄZKOWO bądźcie tu. Pzdr.

 • Escape Room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Ugotowani!

  25.03.2019 | Besuchsdatum: 23.03.2019

  W końcu doczekałem się kulinarnego pokoju! Jeśli myślicie że będziecie tutaj gotować normalne potrawy to się trochę zdziwicie. Portal nie zawodzi fajnymi rozwiązaniami, zagadki spójne i bardzo wplecione w klimat pokoju. Byliśmy w 3 osoby i na prawdę było co robić. Pokój bardzo "przyjemny" ale ze względu na przemyślane zagadki, natomiast klimat trzyma w napięciu :) przekonajcie się i nie dajcie się ugotować!

 • Escape Room Klątwa Skarbu Majów

  Klątwa Skarbu Majów
  Exit19.pl
  Wrocław

  Glaubwürdige Bewertung

  Nie taka klątwa jak ją malowali

  21.03.2019 | Besuchsdatum: 20.03.2019

  Służbowy wyjazd do Wrocławia nie mógł skończyć się inaczej jak wizytą w Exit19 :) Udaliśmy się do pokoju w 3 osoby (dla 2 z nich to było pierwsze wyjście, ale chyba nie ostatnie bo się mega podobało). O Exit19 chodziły ciągle świetne opinie więc musiałem to sprawdzić. Oczywiście podtrzymuje inne opinie. Nie zawiodłem się w żadnym centymetrze pokoju. Pokój bardzo dopracowany, świetne detale wystroju, cudowny klimat i bardzo fajne zagadki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zabawa zaplanowana jest tak, że w jednym momencie każdy może działać i tak też było z nami, może dlatego udało się skończyć pokój 15 min przed czasem. Zagadki nie są trudne ale też nie typowe, więc każdy wyjdzie zadowolony. Pokój swoim wystrojem nie straszy więc jest dobry dla dzieci a manualne zagadki również dodają plus kids friendly. Zatem polecam :)

 • Escape Room Xpedycja

  Xpedycja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Czy to na pewno Neptun?

  05.01.2019 | Besuchsdatum: 08.11.2018

  Portal zaczyna zaskakiwać nas ilością swoich pokoi. Ekspedycja którą odbyliśmy w 3 osoby nie odbyła się bez podpowiedzi. Pokój zaskakuje swoimi rozwiązaniami i jest nieprzewidywalny, myślisz że już wychodzisz ? Nie nie, to tylko wrażenie :) Zagadki dość trudne a przynajmniej nam stawiały opory :P Bardzo fajnie wykorzystana przestrzeń, choć wystrój miejscami zostawia wiele do życzenia. We dwoje może być ciężko więc polecam większą grupą :P

 • Escape Room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Czy to sześcian?

  10.11.2018 | Besuchsdatum: 10.11.2018

  To były bardzo miłe ponowne odwiedziny Portalu. W końcu udało się po długiej przerwie razem trzema świnkami pogłówkować. Tak właśnie w Quadrum jest, trzeba użyć głowy. Pomieszczenie wprawia w lekki zawrót głowy. Chwila konsternacji, jak zacząć ... ale udało się wyjść, nawet 17 min przed czasem. Lubie zagadki Portalu. Przemyślane, spójne, intuicyjne. Ten pokój jest na tyle abstrakcyjny, że trzeba wysilić swoje inne myślenie, ale jeśli nam się udało to Wy też dacie radę :) (heh) polecam dla 3-4 osób, bo zagadek jest średnia ilość i są dość liniowe, więc większa ilość może się nudzić.
  Polecam DM.

 • Escape Room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  A może wentylacją ?

  01.11.2018 | Besuchsdatum: 17.09.2018

  60 minut i 2 osoby, czy to mogło się udać ? Ano właśnie tak! Pokój jest bardzo dobrze zrobiony. To czy ktoś z niego wyjdzie w dużym stopniu zależy oczywiście od doświadczenia graczy, ale również ogromny wkład ma konstrukcja scenariusza pokoju. Może być trudny ale może być tak dobrze zrobiony, że idzie się przez niego przyjemnie. Tak jest tutaj. Skarbiec jest bardzo dobrym pokojem. Bawiliśmy się świetnie. Bardzo fajne zagadki, manualne, logiczne i matematyczne. Kooperacja jest równie bardzo ważna tutaj. Bardzo lubię takie pokoje :)
  Oczywiście pokój nie pokonał Władcy Nilu, natomiast również zasługuje na 10!
  Polecam

 • Escape Room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Egipt na 100 procent

  01.11.2018 | Besuchsdatum: 17.09.2018

  Byłem w kilku pokojach z moimi kochanymi Świnkami stylizowanych na Egipt, piramidy etc. Natomiast to co zobaczyłem we Władcy Nilu niestety wysuwa się na prowadzenie (nie jakoś bardzo znacząco, ale jednak tak). Piękny wystrój i klimat pokoju. Miesiące ciężkej pracy w każdym detalu. Wiele zagadek zrobionych własnoręcznie. Zagadki za kooperacje, liniowe i też nie. Dużo współpracy, dużo świetnej zabawy, wiele bardzo fajnych zaskoczeń i niespodzianek. Ten pokój po prostu trzeba przeżyć a piasek z Egiptu zostanie Ci na długo w butach ;)
  Bardzo polecam

 • Escape Room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Odjazd!

  01.11.2018 | Besuchsdatum: 23.09.2018

  To co się dzieje w tym pokoju jest trochę niestety nie do opisania, serio trzeba to po prostu zobaczyć i przeżyć. Od samego wejścia czujesz się trochę jakbyś był w jakimś filmie. Bardzo fajna poczekalnia. Właściciel ma grubego frika, co pomogło zbudować mu tak świetny pokój. Nie da się za dużo powiedzieć by nie zdradzić. Od początku, pierwszych 3 sekund gry czujesz tak bardzo fabułę jak prawie nigdzie indziej a potem jest tylko lepiej, scenografia, muzyka są tak dopracowane, że czapki z głów. IDŹCIE I WEŹCIE W TYM UDZIAŁ! KONIECZNIE

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5