Madzia (M&M Team)
 • Escape Room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Eeeee.... Macarena

  22.12.2019 | Besuchsdatum: 21.12.2019

  Uprowadzono nasz samolot... W naszych rękach jest zycie tysiecy ludzi na powierzchni..... I dajemy radę. Bezpiecznie spprowadzamy samolot na ziemie.
  Jak można zrobić samlot w autobusie?jak widac można .Pokoj w pełni elektroniczny co jest fajne. Bardzo sympatyczne zagadki. Fajnie sie je rozwiązywalo. Naprawde mozna sie poczuc jak w porwanym samolocie.

 • Escape Room Legende des Schwertes

  Legende des Schwertes
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Księżniczka na tropie miecza

  13.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

  Najstarszy pokoj Wyjścia Awaryjnego i tak damo dobry jak pozostałe. Fabula pokoju i klimat mega. Naprawde można przenieść sie w czasy średniowiecza. Zagadki wyważone. Mi najbardziej przypadly do gustu te na współpracę . Ciesze się ze wreszcie odwiedzilismy tą firmę. Zasługują jak najbardziej na miejsce w czołówce .

 • Escape Room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Toniemy, toniemy...

  13.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

  ... I nie utonęliśmy. To nie była nasza pierwsza łódź podwodna ale zdecydowanie najfajniejsza. Klimat Nautiliusa świetny. Zagadku jak to w Wyjściu awaryjnym na wysokim poziomie. Tutaj nie ma czasu na odpoczynek, cały czas coś trzeba robić jak to na tonącej łodzi. Pokój spójny, logiczny. Człowiek sie spocił od główkowania a czas ucieka razem z powietrzem z tonącej łodzi podwodnej.

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Cheops i inni.

  13.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

  Na kilka piramid jakie odwiedziliśmy ta bezapelacyjnie była najlepsza. Od samego poczatku do końca misji nie ma przypadków. Wszystko jest przemyślane, poukładane jak trzeba i grywalne. Nie ma nic co by było przypadkowo. Wystrój pokoju sztosik, zagadki świetne, cały pokój tak jak lubimy rozgrywany logicznie jak trzeba, a jednak nieliniowo. Każdy ma tutaj coś do roboty a tej jest niemało . Cała firma jak najbardziej zasługuje na miejsce w czołówce. Obsługa świetna, pomocna i uśmiechnięta .

 • Escape Room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Bbbbbbbbbb....boję się.

  13.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

  Pokoj mega! Strachu co niemiara ale wyważone wszystko w punkt. Jako że jestem z tych co bardzo się boją i czasem bardziej sie nakręcam niż naprawde mnie straszą to stwierdzam że tutaj wszystko odbywa sie bardzo spokojnie. Zagadki świetne i jak na poziom strachu ani za trudne ani za łatwe. Pokój napewno nieszablonowy i w 💯% warty odwiedzenia. Jakbym za klimat mogla dac 20 to bym dala a za obsluge nawet wiecej. Serdecznie pozdrawiam przecudownego i uśmiechnietego pana z obsługi.

 • Escape Room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Smacznego!!

  12.05.2019 | Besuchsdatum: 12.05.2019

  Uwielbiam portal za ich zagadki! Bawiliśmy sie super. Klimat trzyma w napięciu. Zagadki swietne. Nie wydumane nie za trudne nie za łatwe po prostu w punkt. :-)
  Polecam wszystkim smakoszom.

 • Escape Room Wulkan na Madagaskarze

  Wulkan na Madagaskarze
  Exit19.pl
  Wrocław

  Archivbewertung

  Madaga.... że jak?

  24.02.2019 | Besuchsdatum: 24.02.2019

  Booooooomba. Trafiliśmy tutaj z polecenia i nie żałujemy. :-) byliśmy pierwszą grupą która odwiedziła ten pokój tuż po otwarciu. Dziewiczy lot do osady u stóp wulkanu uważamy za jak najbardziej udany. Klimat w pokoju jak i jego wystrój nie pozostawiają złudzeń, że jesteśmy w samym centrum dżungli na Madagaskarze...Pokój gra jak trzeba, jest intuicyjny... nie ma w nim przypadków. Zagadki przemyślane, logiczne i nietuzinkowe.
  Świetne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa. Szkoda, że skala ocen jest tylko 10 stopniowa... Obsługa super! Dziekujemy za rozmowę po grze.
  Jest to obowiązkowy punkt na mapie ER dla wszystkich graczy.

  Exit19.pl

  Antwort Exit19.pl

  Tak jak pisaliśmy w odpowiedzi obok - cieszymy się, że Wam się podobało, świetna ekipa nam się trafiła na pierwszą oficjalną grę w Wulkanie :) Dzięki za miłą pogawędkę po i zapraszamy do kolejnych pokoi!

 • Escape Room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Jesteś czarodziejem czy nie?

  24.02.2019 | Besuchsdatum: 24.02.2019

  Użyj różdżki...! To jest pokój pelen magii! Najprawdziwszej w czystej postaci. Jest to pokoj trudny pelen nietuzinkowych, często skomplikowanych zagadek. Ale jaki miałby być pokój o młodym czarodzieju? Swietny przekrój przez całą sagę... wystrojem jaralam sie najbardziej. Mnóstwo czasu spędziłam podziwiając kolejne skrywane tajemnice. Pokoj zdecydowanie dla grup które kilka ERów maja za sobą. :-)

 • Escape Room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Hordy zombie nas nie dopadły

  24.02.2019 | Besuchsdatum: 24.02.2019

  Grrrhrrr... słychać zza drzwi. To hordy zombie sie zbliżają! Pokój świetny. Klimat, muzyka, wystrój i to wszystko z zombiakami w tle. Zagadki świetne, logiczne... super rozwiązania. Nic tu nie jest przypadkowe, wszystko jest na swoim miejscu. Jako miłośnik filmów o zombie i człowiek przygotowany na apokalipsę czułam sie jak ryba w wodzie. Obsługa przemiła dziekujemy za rozmowę przed i po pokoju.
  Pozdrawiamy.

 • Escape Room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  The eye of the tiger!

  23.02.2019 | Besuchsdatum: 23.02.2019

  Przyznaję od razu, że trafiliśmy do tego pokoju zupełnie spontanicznie. Pod wpływem impulsu wybraliśmy i zarezerwowaliśmy Stranger Room. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w tym pokoju. Klimat lat 80 po prostu super. Ta muzyka, ten wystrój.... ten klimat. Chciałoby się dać wiecej punktów ale niestety można tylko 10.
  Zagadki fajne. Na myślenie, spostrzegawczość (z tym u mnie gorzej: przez 10 minut nosiłam rozwiązanie w rękach :) ) Pokój w którym z każdym kolejnym zadaniem myślisz że wychodzisz a tu kuku bo kolejne zadania i zagadki przed Tobą.
  Obsluga boska. Dziękujemy za rozmowę przed i po grze. Czekamy na kolejne pokoje z niecierpliwością.
  Pokoj super. Polecam z pełnym przekonaniem.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4