Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Kacper G. 2
 • Escape Room Golden Hajs

  Golden Hajs
  Clue Room Poznań
  Poznań

  Do góry ręce

  05.07.2019 | Besuchsdatum: 30.06.2019

  Nietypowa lokalizacja, można się dość mocno zdziwić lokalizacją. Bardzo miła obsługa (również nietypowa w porównaniu do innych, ale nietypowa w pozytywnym znaczeniu tego słowa :), widać było, że kochają to co robią. Co do samego pokoju - moim zdaniem lekko kulał wystrój, pewne elementy nie tworzyły dla mnie spójnej całości. Zagadki na dobrym poziomie, brak tradycyjnych kłódek i niespotykane dotąd przeze mnie rozwiązania - to wszystko na duży plus. Warto odwiedzić ten obiekt, zwłaszcza gdy w tym samym budynku otworzą się inne escapy. Polecam cieplutko i pozdrawiam.

 • Escape Room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Wygórowane oczekiwania

  04.04.2019 | Besuchsdatum: 25.03.2019

  Świetny pokój, bardzo pomysłowe zagadki, ciekawe rozwiązania, z niektórymi po raz pierwszy miałem styczność, choć pojawiły się i te już dobrze mi znane. Bardzo ciekawie poprowadzona fabuła, należy dobrze się wczuć i wtedy przyjemność z gry wzrasta dwukrotnie. Obsługa również wspaniała, widać że escape roomy to ich pasja. Zdecydowanie punkt obowiązkowy dla każdego miłośnika escape roomów odwiedzającego Poznań. Polecam i czekam na następne pokoje, o ile się pojawią :)

 • Escape Room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Prawie

  25.01.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Określiłbym ten pokój mianem kompletnego. Jest wszystko, co powinno znaleźć się w takim przybytku: ciekawy wystrój, zróżnicowane zagadki, trochę przypadku, stopniowo budowany klimat. Potrzeba zdecydowanie spostrzegawczości, a nawet odwagi. Jedyny minus to wprowadzenie do fabuły, jak i samego pokoju - myślę, że ten element można jeszcze dopracować. Jednak z całej przyjemności czerpanej w trakcie rozgrywki łatwo o tym zapomnieć i samemu wkręcić się w historię. Polecam zwłaszcza grupom, które pierwsze pokoje mają już za sobą.

 • Escape Room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Cuś

  06.12.2018 | Besuchsdatum: 28.11.2018

  1. Wstęp : ciekawa lokalizacja, przekroczenie progu już w pewien sposób wbija nas w klimat, sama poczekalnia bardzo ciekawie zaaranżowana. Wprowadzenie do fabuły na POTĘŻNY plus - wymaga od nas małego zaangażowania, a pozwala o wiele lepiej wczuć się w rolę poszukiwaczy.
  2. Rozwinięcie : sam pokój oczywiście świetnie wykończony, długo mógłbym rozpisywać się o wystroju, więc powiem tylko, że warto zobaczyć to samemu :) Zagadki nie były zbyt skomplikowane (chociaż na jednej zdarzyło się nam zatrzymać na dłuższy czas) - to co czyniło rozwiązywanie ich trudnym to nieprzerwane uczucie niepokoju towarzyszące na każdym kroku. Moim zdaniem jedną z kluczowych umiejętności w tym pokoju jest spostrzegawczość, choć nie każdy musi się z tym zgodzić :) W każdym razie klimat był utrzymywany od początku do końca na tym samym poziomie, za co też ukłony w stronę twórców.
  3. Zakończenie : baaardzo ciekawie poprowadzone, nie jest to typowe "hurra, udało nam się wyjść z pokoju!". Jest to dalsza część naszej opowieści i to my w pewnym stopniu decydujemy w jaki sposób ona się zakończy.
  Oczywiście po wyjściu ucięliśmy sobie z właścicielem jedną z dłuższych pogawędek o escape roomach - widać było, że jest on zagorzałym fanem tej formy rozrywki, przez co miło nam się rozmawiało.
  Całym sercem polecam ten escape room i to wszystkim bez względu na poziom doświadczenia. Z pewnością pojawię się tam ponownie, gdy zostanie otwarty następny pokój lub też trafię na specjalną wersję tego pokoju.

 • Escape Room Tajemnice Templariuszy

  Tajemnice Templariuszy
  Twierdza Tajemnic
  Poznań

  Tajemnice odkryte

  28.10.2018 | Besuchsdatum: 23.10.2018

  Bardzo fajny pokój, w którym jest wszystkiego po trochu: zagadek,szukania,spostrzegawczości. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to idealnie wyważone. Ciekawe zagadki, brak szyfrowych kłódek, ręcznie wykonane mechanizmy, nagłe zwroty akcji czy chociażby samo wprowadzenie do pokoju - wszystko zasługuje na pochwałę. Po tak dobrej zabawie ciężko mi mówić o jakichś minusach, ale tylko jeden przychodzi mi na myśl i nie jest on jakiś wielki. Mianowicie chodzi o klimat pokoju: brakowało mi tego "czegoś", co pozwoliłoby dać 10 za klimat. Niemniej jednak polecam ten pokój grupom, które jakąkolwiek styczność z escape roomami już miały. Choć i początkujące powinny dać radę :)

 • Escape Room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Poznań Horror Story

  28.09.2018 | Besuchsdatum: 26.09.2018

  Trzymający w napięciu przez cały czas pokój. Bardzo dobre wprowadzenie do fabuły, znakomite mechanizmy i zagadki, podobało mi się też to, iż wiele rzeczy trzeba było po prostu znaleźć, co jednak nie należało do najłatwiejszych czynności. Poczucie strachu tak jak już wspominałem obecne cały czas. Mimo że pokój nie należy do najtańszych, to jednak jest wart swojej ceny. Na plus obsługa - zawsze miło jest porozmawiać z kimś, kto faktycznie escape roomy zna i lubi. Jeżeli cena was nie wystraszy, to ten "pokój" z pewnością to zrobi. Polecam!

 • Escape Room Sierociniec

  Sierociniec
  Dark House
  Poznań

  Mama i tata :^)

  22.09.2018 | Besuchsdatum: 21.09.2018

  Przy wyborze tego pokoju miałem zagwozdkę, ponieważ równie kuszącą propozycją wydaje się opuszczony szpital psychiatryczny. Niemniej wybór padł na sierociniec i mogę powiedzieć, że był to świetny wybór. Znakomity prowadzący, który bardzo klimatycznie objaśnił zasady gry i wprowadził do fabuły. Sam pokój bardzo ciekawy, spodziewałem się po nim nieco mniej, jednak wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Dużo zagadek logicznych, wszystkie sprowadzające się do kłódek, znakomity wystrój i klimat pasujący do tematyki pokoju. Potrzeba też dobrego oka, ponieważ wiele rzeczy jest do znalezienia. Polecam ten pokój i nie mogę doczekać się wizyty w szpitalu.

 • Escape Room Olimp

  Olimp
  ENIGMA
  Poznań

  Pobłażliwi bogowie

  07.09.2018 | Besuchsdatum: 07.09.2018

  Bardzo ciekawy pokój, w dużej mierze nastawiony na współpracę. Ciekawe zagadki o zróżnicowanym stopniu trudności. Wystrój bardzo klimatyczny, tak samo lecąca w tle muzyka. Na pochwałę zasługują również zastosowane mechanizmy. Obsłudze jak zwykle nic nie można było zarzucić. W porównaniu z resztą pokoi tej firmy ten niestety wypada trochę gorzej. Mimo to warto go odwiedzić, polecam zarówno początkującym, jak i weteranom.

 • Escape Room Godzina do zmroku

  Godzina do zmroku
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Krwiopijca...

  29.08.2018 | Besuchsdatum: 28.08.2018

  Bardzo dobry escape room, ciekawe zagadki i wystrój pokoju. Pokój miał być horrorem, jednak tylko ściśle na samym początku przygody można się przestraszyć (przynajmniej tak było w przypadku naszej grupy). Dlatego też szczególnie polecam ten pokój na rozpoczęcie swojej przygody z escape roomami w tej tematyce. Podsumowując: bardzo dobry pokój, ale jednak brakuje trochę klimatu grozy. Niemniej polecam.

 • Escape Room Legende des Schwertes

  Legende des Schwertes
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Perfekcja v2

  29.08.2018 | Besuchsdatum: 28.08.2018

  To samo co w innym pokoju tej firmy. Wszystko pasuje do siebie, zaskakujące mechanizmy, jak i zagadki, miła obsługa. Zasłużone miejsce wśród najlepszych pokoi w Polsce. Polecam cieplutko wybrać się do tego i innych pokoi tej firmy :)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4
Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN