Wypuśćcie Nas
 • Escape Room Legenda o Smoku

  Legenda o Smoku
  Zatrzaśnięci Escape Room
  Orneta

  Ornecki Smok

  16.07.2019 | Besuchsdatum: 14.07.2019

  Będąc w pobliżu odwiedziliśmy Ornetę i zaskoczyliśmy się bardzo pozytywnie. Mamy różne doświadczenia z ER w mniejszych miejscowościach, ale niedzielne poszukiwanie smoka z herbu zdecydowanie zaliczamy do tych przyjemnych. Ciekawy pomysł na fabułę z historycznym, lokalnym smaczkiem, ładny, staranny wystrój, połączenie elektroniki z ciekawymi, prostymi zagadkami, to podstawowe zalety tego pokoju. Czuć fajny pomysł i staranne wykonanie. To świetny ER na pierwszy raz – szybko można złapać flow i bakcyla do zwiedzania kolejnych pokoi. Właściciel otwarty, kontaktowy i z pomysłami na dalszy rozwój. To była duża przyjemność porozmawiać po grze i powymieniać się spostrzeżeniami na temat Escape Roomów. Dorzucamy dodatkowy punkcik do oceny za to, że to bardzo udany debiut i trzymamy kciuka za dalszy rozwój firmy.

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Kolejny wyrok

  01.07.2019 | Besuchsdatum: 07.04.2019

  Z przyjemnością daliśmy się osadzić po raz drugi w celi Wyjścia Awaryjnego. Pierwszy raz w Bydgoszczy ponad dwa lata temu wspominamy z sentymentem, bo po raz pierwszy przekroczyliśmy próg siedziby WA, co rozpoczęło naszą niezwykłą przygodę z tą firmą. To pokój, który najbardziej ewoluował porównując te same ERy w Warszawie i Bydgoszczy, dlatego warto do niego zajrzeć i tu i tam. Pokój przemyślany, logiczny, pełen ciekawych zagadek i niespodzianek. Widać już różnicę w nowoczesności, elektronice i wystroju pomiędzy tym pokojem a resztą w tej siedzibie, ale każdy kto ma ochotę na porządną porcję esencji ER, czyli znakomitych zagadek, koniecznie powinien wybrać się i do tego pokoju. Znakomity pomysł wyścigu i bardzo żałowaliśmy, że we dwójkę nie mogliśmy doświadczyć też tej opcji. A na deser świetna obsługa i zadbanie o uciekinierów, więc polecamy!

 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Egipt w Warszawie

  31.05.2019 | Besuchsdatum: 07.04.2019

  Czasami trafiają się takie pokoje, po których spojrzenie na Escape Roomy ulega zmianie. Okazuje się, że to, gdzie byliśmy i co widzieliśmy było tylko ładnym wstępem do tego czym Escape Room może być. Wyjście Awaryjne po raz kolejny wprowadza tą rozrywkę na wyższy poziom i stawia poprzeczkę, do której tylko nieliczni mogą próbować doskoczyć. Jest bardzo dużo dobrych, bardzo dobrych i świetnych pokoi, ale W Cieniu Piramid to już nie pokój, to po prostu wnętrze egipskiej piramidy. Wystrój jest perfekcyjny, dopracowany i tworzący niezwykłą atmosferę. Wszystko jest w klimacie, rekwizyty sprawiają wrażenie skradzionych prosto z Egiptu. Do tego niezwykła praca dźwiękiem, który jest wszechobecny i nadaje autentyczności. Zagadki są integralną częścią pokoju, innowacyjne, ciekawe, różnorodne. Ten pokój to jeden organizm, tu ciężko dzielić na poszczególne aspekty ocenę, tu trzeba ogłosić ważną wiadomość – ten ER to majstersztyk. Niezwykła przygoda z pełną immersją, którą wspomina się jeszcze godzinami po wyjściu z firmy. Do tego mądrze dobrana obsługa, która świetnie mistrzuje i z łatwością wchodzi w otwarty, dopasowany kontakt z graczami. Wielki szacun dla mądrych głów właścicieli. I pozostaje tylko trzymać kciuki, aby zaczęli przerastać samych siebie, a wtedy możemy być pewni, że każdy nowy pokój będzie wydarzeniem na skalę Polski. Ten jest, więc nie ma co się zastanawiać, Wyjście Awaryjne to punkt obowiązkowy do odwiedzenia. Wielkie dzięki za przekroczenie naszych wyobrażeń i fantastyczny czas!

 • Escape Room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Z wizytą u kapitana Nemo

  26.05.2019 | Besuchsdatum: 07.04.2019

  Ten ER to zdecydowanie nie pokój, to absolutnie przygoda, którą warto przeżyć. Kwintesencja dobrej zabawy, logicznych zagadek, grywalności, pięknego wystroju, immersji i przemiłej, profesjonalnej obsługi. Nautilus jest pokojem, po którym długo trzeba zbierać szczękę z podłogi. Nie ma żółto-czarnej taśmy, bo wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Pokój jest nieliniowy, co nadaje tempo gry, szczególnie dla większych grup. Zagadki mają różną trudność, więc jest szansa, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wszystko osadzone jest w ciekawej historii, która przewija się przez pokój i nadaje klimat i sens działaniom graczy. Konieczny punkt do odwiedzenia na mapie polskich ER. Dziękujemy!

 • Escape Room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Powrót po Excalibur

  22.05.2019 | Besuchsdatum: 07.04.2019

  Okazało się, że ten pokój może być jeszcze lepszy! Ciut inna aranżacja przestrzeni i dopracowane szczegóły dopełniają ten pokój w byciu perfekcyjnym ER. Oprócz tego możemy znaleźć wszystko to, co jest charakterystyczne dla pokojów WA. To nie pokoje, to przygody! Każda zagadka jest logiczna, intuicyjna i wpisana w klimat. Wystrój zrobiony z pieczołowitą dokładnością i rozmachem. Wszystko tworzy spójna całość z idealnym połączeniem pomiędzy logicznymi zagadkami, mechanizmami i elektroniką. Właściciele biorą popularne tematy i robią z tego majstersztyk! Duży szacunek za pomysły, wykonanie i świetną obsługę. Pani pracownik, która nas obsługiwała była przemiłą, profesjonalną osobą, z którą z przyjemnością dyskutowało się o ER. Dziękujemy!

 • Escape Room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Dwóch Muszkieterów

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 06.04.2019

  Na starcie duży plus za oryginalną tematykę. Chyba po raz pierwszy mogliśmy poczuć klimat XVII wiecznej Francji w ER. Pokój z dużą liczbą zagadek, które są bardzo spójne z atmosferą panującą w pokoju. We dwójkę mieliśmy co robić, co dało nam poczucie porządnego nagrania się i zaspokoiło głód po przerwie. Ładny wystrój z meblami z epoki i zadbanymi szczegółami i rekwizytami. Najciekawsza propozycja tej firmy, którą do tej pory odwiedziliśmy

 • Escape Room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Skarby Olimpu

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 06.04.2019

  Odwiedzając kiedyś inny pokój tej firmy szybko doświadczyliśmy, że są to niezwykle grywalne pokoje, które charakteryzują się ciekawą, chwytliwą tematyką. Zabawa jest przednia, przez pokój zagadkowo się płynie i jest kilka bardzo atrakcyjnych momentów doświadczenia i ekscytacji. Twórcy sprytnie czerpią z bogactwa mitologii wpisując ją płynnie w fabułę i zagadki. Wystrój i rekwizyty ładne, choć wciąż pozostaje w pamięci, że to jednak pokój, a nie Olimp. Widać intensywny rozwój firmy przez ostatni czas.

 • Escape Room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Rozbitkowie

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 06.04.2019

  Wyspa to zdecydowanie niezwykły debiut. Spójność gry, rozmieszczenie przestrzeni, piękny wystrój i interakcja z uszczypliwym żartownisiem sprawującym władzę na wyspie tworzą świetny pokój. Czuć świeżość pomysłów i dobrą jakość wykonania, a także innowacyjne pomysły, które w pełni ucieszą graczy. Odwiedziliśmy już kilka „Wysp”, więc zastanawialiśmy się, czym jeszcze można zaskoczyć w tej tematyce i okazuje się, że ojjj można! Serdecznie polecamy i liczymy, że kolejne pokoje tej firmy będą stawiać poprzeczkę wyżej i wyżej.

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Uciekający Pasażerowie

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 06.04.2019

  Prosto z pociągu z Gdańska do Warszawy wsiedliśmy do zupełnie innego pociągu. I to nie pod względem wystroju, bo wystrój idealnie odwzorowuje stare, dobrze znane przedziały pociągów PKP. Różnica była szczególnie w wydźwięku emocjonalnym całej podróży. Podczas tej wycieczki adrenalina może skoczyć aż po czubek głowy. Ewidentne zatopienie w klimacie, to duży plus tego pokoju. Realność zaaranżowanej sytuacji zaskakuje, a w związku z tym nie tak łatwo jest się skupić na wybranych zadaniach, które ewidentnie są w klimacie. My mieliśmy kilka zastojów z tego powodu, ale cała otoczka pokoju wynagradzała te momenty. To była duża przyjemność porozmawiać z bardzo zaangażowanym właścicielem i przed i po grze w pokoju. Pewne szczegóły mogą być niezauważalne podczas zabawy, a po rozmowie o nich można docenić pokój jeszcze bardziej, bo nabiera się świadomości, ile pracy zostało w to włożone. Trzymamy kciuki za kolejne pokoje.

 • Escape Room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Akcja serca zatrzymana

  27.02.2019 | Besuchsdatum: 23.02.2019

  Zawsze z wielką przyjemnością wracamy do Domu Kłódek, bo wiemy, że przywita nas przemiły właściciel, a czas spędzony w jego ERach, będzie świetną zabawą. Tak było i tym razem. Eksperyment pozwala spędzić dobry czas w ciekawej fabule, rozwiązując bardzo logiczne zagadki. Jest tempo i jest różnorodność doznań, za co duży plus. Wystrój przypomina surowe laboratorium, bez przywiązywania uwagi do szczegółów. Fajny, momentami oryginalny pomysł na zagadki w konwencji tematyki pokoju. Dziękujemy za możliwość ciekawej gry i ciepłe przyjęcie. Czekamy na kolejne odsłony pokoi.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 37 38 39