AgnieszKa
 • Escape Room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Wiktoriańska Anglia i jej tajemnice

  03.04.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Pewnie jak większość grup po nazwie pokoju zastanawialiśmy się, czy będziemy się taplać we krwi a tu niespodzianka. Steam punk do tej pory zawsze był gwarantem dobrej zabawy i T4S jest tak samo cudnie. Wystrój, opowieść, zagadki – aż szkoda, że nie można sobie powoli tego pokoju pozwiedzać, żeby docenić to jak jest dopracowany. Bo czas płynie nieubłaganie a zagadki same się nie rozwiązują. Pokój jest świetny, w pełni bezkłódkowy. Mistrz Gry jak zwykle dbający o graczy. Dziękujemy za miłą pogawędkę o branży. Polecamy i nie możemy się doczekać nowych pokojów. Obowiązkowy punkt na mapie Poznańskich ER.

 • Escape Room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  CentEr Poznań
  Poznań

  Ostatnia droga

  03.04.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Zawsze podchodzimy z pewną rezerwą do „straszących” pokojów, bo często poza strachem nie ma też w nich zbyt wielu zagadek. Ale Fun4Brain zupełnie się z tej zasady wyłamuje – po pierwsze pokój ma tylko niepokojący klimat a nie epatuje strachem, poza tym zagadek jest bez liku. Trzeba się naprawdę sprężać, żeby zdążyć. Zagadki są fantastycznie wpasowane w klimat i fabułę. Pokój jest dość skomplikowany i raczej dla grup choć z lekkim doświadczeniem. Polecam dla grup do 4 osób (albo 5 bardzo drobnej budowy ;0). Mimo to nie ma co się obawiać Mistrzowie Gry bardzo profesjonalnie prowadzą Graczy, każdy będzie się tu czuć mile widziany i spędzi fajnie czas. Wierzę, że wrócicie do gry, bo byłaby szkoda, gdyby miało Was zabraknąć.

 • Escape Room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  co ten Dziadek tam w szopie popijał ...

  03.04.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Pokój, który zapadł w naszej pamięci a przy ponad 350 pokojach nie jest to proste :) wchodzimy do szopy – niby nic ale z każdą chwilą szopa odsłania swoje tajemnice. Zagadki są bardzo pomysłowe a o jedną o mało co się nie pobiliśmy, bo każdy chciał ją rozwiązywać ;) Bawiliśmy się jak dzieci i za pomysłowość, fantazję, wykonanie i sprawienie nam mnóstwa radości wielkie brawa. Pokój dość wymagający ale każdy w nim spędzi doskonale czas. Wierzę, że wrócicie do gry z jeszcze większym rozmachem. Czekamy.

 • Escape Room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Fałszywka czy oryginał

  03.04.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Pokój bardzo dopracowany zarówno pod kątem wystroju, zagadek, dopasowania wszystkich elementów ze scenariuszem. Zrealizowany z rozmachem. Należy bardzo mocno wytężyć umysł, dokładnie oglądać i wiązać poszczególne elementy pokoju. Zasłużone miejsce w topie Poznańskich pokojów. Z pomocą Mistrza Gry propozycja dla każdego poziomu zaawansowania, choć dla osób z mniejszym doświadczeniem będzie na pewno dużym wyzwaniem. My bawiliśmy się bardzo dobrze i polecamy.

 • Escape Room Golden Hajs

  Golden Hajs
  CentEr Poznań
  Poznań

  Plan na włam

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  całkiem świeży pokój, dużo ciekawych rozwiązań i widać nowe spojrzenie na temat włamywania się do banku. Widać, że Mistrzowie Gry to pasjonaci tematu. A 3 Mistrz jest przeuroczy i zna mnóstwo sztuczek ;) Trzymamy kciuki za ich pokój i liczymy, że będziemy mogli zagrać w następnym szybko. Polecamy – my bawiliśmy się super :)

 • Escape Room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  czerwony balonik

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  Nie jestem fanką horrorów ale Coś to inny poziom gry. Mistrz Gry jest tym, co sprawia, że ten pokój nie zatrze się nigdy w mojej pamięci. Polecam tylko tym, którzy mają dystans do siebie i wpiszą się w konwencję prowadzenia. My bawiliśmy się świetnie. Samo wprowadzenie to mistrzostwo świata, potem jest tylko bardziej intensywnie. Zagadki są ale to klimat wyróżnia ten ER. Polecamy!

 • Escape Room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  To jest całkiem dobry pokój ale…

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  To całkiem przyzwoita propozycja od Exodus. Pokój jest duży, ma interesujący scenariusz ale widać, że niektóre zagadki są przebudowywane już po otwarciu i widać, że to takie sztukowanie. Jednak najbardziej zabrakło nam Mistrza Gry pasjonata, po którym widać, że go to fascynuje. Pokój to nie tylko zagadki i wystrój. Jest potencjał ale czegoś brak.

 • Escape Room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  w poszukiwaniu zaginionej kasy

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  bardzo pomysłowe wykorzystanie dostępnych w pomieszczeniu elementów – nie chcę zdradzać szczegółów, żeby każdy mógł mieć swój moment WOW. Ciekawy scenariusz, zagadki różnorodne i wymagające. Widać, że pokój prowadzą entuzjaści – czuć to od pierwszej chwili wprowadzenia. Przyjedziemy do następnego pokoju, bo radość gry mieliśmy tu wielką. Polecamy :)

 • Escape Room Mysterious forest

  Mysterious forest
  CentEr Poznań
  Poznań

  czy można stworzyć las na 3 piętrze kamienicy?

  18.02.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  Tak! Ten pokój nawet pachnie lasem i tajemnicami :) widać, że każdy szczegół jest w najmniejszym detalu dopasowany. Zagadek jest sporo, ważna jest spostrzegawczość i dobra pamięć. Pokój dostosowany dla każdej grupy także z dziećmi. Pokój jest bardzo grywalny, nie ma w nim niczego przekombinowanego. Duży plus za fajne zdjęcie pamiątkowe. Mistrzyni Gry przesympatyczna i mieliśmy poczucie bezpieczeństwa wiedząc, że nas cały czas obserwuje.

 • Escape Room Gniew Wulkanusa

  Gniew Wulkanusa
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Hefajstos rządzi ;)

  23.01.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  Bardzo ciekawy pokój z jedną z bardziej skomplikowanych i sprytnych zagadek analogowych jakie widzieliśmy do tej pory a trochę pokojów zwiedziliśmy ;) . Bardzo spójna gra, dobra kombinacja analogowych i elektronicznych zagadek. Warto odwiedzić. Pokój dla każdego, jakby co Mistrz Gry pomoże.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 34 35 36