Hydroponika
 • Escape Room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Smaerfna przygoda nie tylko dla dzieci

  01.01.2020 | Besuchsdatum: 30.12.2019

  Nasza paczka znowu musiała stawić czoła kolejnej tajemnicy. Tym razem zatrudniły nas smerfy (?).
  Kiedy nasza ekipa znalazła się w wiosce smerfów, nie mogliśmy wyjść z zachwycenia jak Pracuś zbudował wioskę. Dopracowanie szczegółów wystroju zasługuje na najwyższe oceny.
  Zagadki są nie liniowe i każdy znajdzie coś do roboty. łamigłówki są świetnie zgrane z tematyką pokoju. Mimo, że to smerfy, dorośli też będą mieć ogromną frajdę. Serdecznie polecam.

 • Escape Room Licencja 00

  Licencja 00
  LOFTescape
  Chorzów

  Good bye mr Bond

  04.12.2019 | Besuchsdatum: 01.12.2019

  Nasza zgrana paczka tym razem zostala zaangazowna w program szkolenia MI6. Dowiedzielismy sie, ze potrzbuja nowych agentow, wiec naturalnym bylo iz skontatuja sie z nami. Po przybyciu na miejsce, zaprowadzili nas do pokoju szkolen. Musze przyznac ze od razu poczulismy sie jak na wlosciach Jej Krolowej. Wszystko ma znaczenia i wspolpraca jest tez bardzo wazna. Zagadki sa liniowe, ale z roznym charakterem. Zdecydowanie polecamy to miejsce szkolen MI6. Bedzie zadowoleni, nowi i doswiadczeni agentci ER!

 • Escape Room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Musimy dotrzymać deadline!

  20.09.2019 | Besuchsdatum: 17.09.2019

  Super! Szczerze myślałam, że będzie to nudny pokój - ale się pomyliłam! Bardzo ciekawy, bardzo dobrze pomyślany. Zagadki - są takie których nigdy jeszcze nie widziałam. Bardzo fajne odmierzanie czasu. Pokój bardzo realny pokój. Jeśli pracujesz w korporacji - na pewno się odnajdziesz tutaj. Zdecydowanie must have w Bielsku Białej!

 • Escape Room Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości

  Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Wehikuł czasu

  20.09.2019 | Besuchsdatum: 17.09.2019

  Pokój jest nie liniowy. Bardzo ciekawy i niektóre zagadki takie które nigdzie nie widziałam. Pokój starannie zrobiony. Bardzo dobrze wystrojony z uwagą na detale. Zdecydowanie trzeba go odwiedzić! Trzeba!

 • Escape Room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Ja tam (nie)wchodzę!

  20.09.2019 | Besuchsdatum: 17.09.2019

  Rewelacyjny pokój. Wystrój jest bardzo przemyślany i przenosi gracza do czasów alchemika. Zagadki są liniowo-nieliniowe, bardzo fajne i ciekawe. Każdy będzie miał co robić. Zdecydowanie must have w Krakowie.

 • Escape Room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  Co za pokój!

  23.06.2019 | Besuchsdatum: 22.06.2019

  Nasza grupa udała się w podroż, aż tutaj nagle ktoś ją przerywa bezczelnie. Ale dla nas to tylko kolejna okazja do rozwiązania zagadki!
  Wystrój pokoju - WOW WOW WOW. Realizm jest niesamowity, zagadki są świetnie i takie jakich jeszcze nie widziałam. Są nie liniowe, każdy ma coś do roboty. Polecam scenariusz EXTRA - super dodatek. Dla mnie najlepszy pokój w Warszawie.

 • Escape Room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Glaubwürdige Bewertung

  Dżungla w środku Warszawy

  23.06.2019 | Besuchsdatum: 22.06.2019

  Tym razem nasza grupa zagubiła się na bezludnej (przynajmniej tak nam się wydawało) wyspie. Ku naszemu zdziwieniu ktoś jeszcze tam był i utrudniał nam ucieczkę. Ale nie takie zagadki się rozwiązywało!
  Jeśli chodzi o pokoju, wystrój jest niesamowity. Dbałość o szczegóły świetna, można było się z łatwością w czuć w klimat ER-a. Zagadki, raczej łatwe, ale angażowały nawet 5 osobową grupę. Polecam, na pewno trzeba odwiedzić zabawa będzie przednia.

 • Escape Room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Las Vegas w Poznaniu

  26.05.2019 | Besuchsdatum: 25.05.2019

  Znajomy naszej drużyny zdzwonił do nas z prośbą o pomoc. Oszukano go i stracił wszystkie pieniądze w Jaskini Hazardu. Nie pozostało nam nic innego jak tylko pomóc naszemu koledze!

  Pokój jest bardzo fajnie zrobiony. Ma się poczucie jakby się było w kasynie. Nasza 5 osobowa drużyna miała co robić - nikt się nie nudził. Pokój ma i kłódki i mechanizmy, co sprawi że jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Jest liniowy, ale ze względu na specyfikę zagadek - nikt się nie nudził. Ciekawe wykorzystanie rekwizytów oraz historia całego ER, powodują że te jest totalny MUST HAVE na liście ER.

 • Escape Room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Glaubwürdige Bewertung

  Show must go on

  26.05.2019 | Besuchsdatum: 25.05.2019

  Naszą drużynę czekał pracowity dzień. Mieliśmy aż 3 , a później jak się okazało 4 misje do przejścia. Dzień zaczęliśmy jak od pójście na koncert. Miał to być relaksujący czas przy dobrej muzyce. Jednakże jak się okazało ktoś chciał doprowadzić do tego aby koncert się nie odbył. Jako doświadczeni ER-owcy postanowiliśmy powstrzymać zamachowca! Aby to zrobić udaliśmy się na Backstage...

  Wystrój był na prawdę dobry. Przypominał rock and rollowe świat. Podkład muzyczny dodawał klimat temu wszystkiemu. Pokój jest liniowy, z klasycznymi kłódkami. Natomiast tematyka pokoju i to w jaki sposób wpleciono klasyczne rozwiązania powodują, że trzeba zaliczyć ten pokój. Polecam

 • Escape Room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Glaubwürdige Bewertung

  Grota w środku Zabrza

  05.05.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Nasza drużyna wybrała się na poszukiwanie skarbów w grocie w środku Zabrza, aż tu nagle okazało się ze jest ze tak wycieczka będzie ciekawsze niż na się wydawało...

  Wystrój pokój na 6! Na prawdę ma się wrażenie ze człowiek jest w grocie. BardZo dobrze zrobione w połączeniu z tłem muzycznym. Zagadki ciekawe, ale liniowe. Przyda się spostrzegawczość i dokładność. Bardzo fajne rozwiązania, ale pokój polecam na max 3 osoby, gdyż większej grupie będzie się nudzić. Ogólnie polecam pokój. Nie mogę doczekać się na kolejny, gdyż widać potencjał ten firmy. Jak na pierwszy pokój - bardzo fajny.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 ... 6 7 8