Jenny70
 • Escape Room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  W cieniu piramid

  02.02.2020 | Besuchsdatum: 25.01.2020

  W zasadzie wszystkie pokoje, w których kiedykolwiek byłam mi się podobały, ale ... dawno nie byłam w aż tak dobrym pokoju! Swój pierwszy pokój odwiedziłam ładnych parę lat temu i muszę powiedzieć, ze od tego czasu dokonał się niesamowity postęp w tej branży. Kocham pokoje, w których nie tylko trzeba przeszukać, znaleźć kluczyk/kod i otworzyć n-tą z kolei kłódkę, kocham być zaskakiwana i ten pokój ma w sobie to coś co generuje "wow!". Przede wszystkim tu nie ma już kłódek, jest cała plejada rożnych ciekawych rozwiązań. I ten moment, kiedy.... [ale to już musicie sami sprawdzić]. Wow! Oby więcej takich pokoi.

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Cela nr 4 - pozdrowienia zza krat

  13.01.2020 | Besuchsdatum: 12.01.2020

  To naprawdę cela, z której trzeba uciec :) zagadki fajne, czuć, że jest to pokój kilkuletni, ale naprawdę starzeje się z godnością. Klimatyczny. Nie mam zastrzeżeń co do zagadek - nie udalo nam się przed czasem, mieliśmy delikatną obsuwkę, ale gdyby nie presja czasu to pewnie rozwiązalibyśmy wszystko bez podpowiedzi. Nie mogę powiedzieć, że coś było z kosmosu i zupełnie nie idzie rozwiązać bez wskazówki. Klimat, spójność, to pokój zdecydowanie godny polecenia.

 • Escape Room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Kolonizacja - bez wody, tlenu i temperatury się nie uda

  01.06.2019 | Besuchsdatum: 01.06.2019

  Bardzo fajny Escape Room. Bez podpowiedzi się niestety nie obeszło - pewnie dalibyśmy radę sami, ale zajęłoby nam to więcej niż przepisową godzinę, wiec nie warto kontemplować co jest w środku, tylko od razu brać się do roboty. Zagadki ciekawe, układające się w logiczną całość, trzeba kombinować, słuchać komunikatów no i nie sugerować się wszelakim dobrem, bo nie wszystko złoto co się świeci, ehem, znaczy się trzeba myśleć logicznie - nie wszystko co znajdziesz w pokoju musi się przydać :-)

 • Escape Room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Prowadzimy śledztwo na miejscu przestępstwa

  21.01.2019 | Besuchsdatum: 20.01.2019

  Bardzo dobry pokój, trzyma klimat. Wcielamy się w aspirantów policyjnych i musimy dokończyć śledztwo. I rzeczywiście czuliśmy się tak, jakbyśmy to śledztwo prowadzili, trzeba było myśleć i kojarzyć fakty. Było super!

 • Escape Room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Assasino

  21.01.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

  Bardzo dobry pokój. Dość luźno związany z filmem / grą, niemniej pewne elementy nawiązują do Assassin's Creed i miłośnicy tematu będą przyjemnie połechtani. Pokój idący z duchem czasu i przestrzeni - to nie jest pokój z oklepanymi kłódkami i kluczykami, tutaj znajdziecie zupełnie inne rozwiązania i warto się z nimi zmierzyć. Szczerze polecam.

 • Escape Room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  Korporacja - 75 minut wyzwań

  06.05.2018 | Besuchsdatum: 05.05.2018

  Pokój ciekawy, dużo typowo logicznych zagadek, dobrze przemyślanych, podobał mi się wymagany tok myślenia aby je rozwiązać, pokój jest nieliniowy, więc grupa 4-6 osób jak najbardziej może (a nawet powinna) podzielić się zadaniami. Polecam.

 • Escape Room Żołnierze Wyklęci

  Żołnierze Wyklęci
  Instytut Pamięci Narodowej
  Warszawa

  Doskonały sposób na edukację

  03.05.2018 | Besuchsdatum: 10.02.2018

  Kiedy spotykamy się z czymś "za darmo" zwykle zapala się czerwona lampka - gdzieś jest haczyk! Albo nie będzie za darmo, albo jakość będzie istotnie odbiegała od komercji. To samo mamy gdy myślimy o produktach edukacyjnych - na pewno nie będzie tak dobre, jak coś, co jest tylko dla zabawy. Otóż uwaga, IPN stanął na wysokości zadania i ten bezpłatny, edukacyjny Escape Room niczym nie ustępuje pozostałym, komercyjnym pokojom. Zagadki trudne nie są, ale nie są też banalne. Klimat obecny. Godzina doskonałej zabawy.

 • Escape Room Legowisko Kanibala

  Legowisko Kanibala
  Zagadkownia
  Warszawa

  Współpraca to podstawa...

  03.05.2018 | Besuchsdatum: 03.05.2018

  ... jeśli nie chcecie się stać kolacją Kanibala. Pokój klimatyczny. Zagadki średniej wagi. Nie jest strasznie, więc nie wiem czemu jest ograniczenie 16+. Ale jednak klimacik jest, więc pewnie psychologowie wiedzą lepiej ;)

 • Escape Room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Pełen artyzm

  03.05.2018 | Besuchsdatum: 03.05.2018

  Inny niż pozostałe. Nie ma kłódek. Trzeba patrzeć, kojarzyć. Obrazy, obrazy i jeszcze raz obrazy. Pokój naprawdę zrobił na mnie wrażenie sposobem realizacji wyzwań. Polecam.

 • Escape Room Polski Skarbiec

  Polski Skarbiec
  FunEscape
  Warszawa

  Napad na bank

  03.05.2018 | Besuchsdatum: 01.08.2017

  Zagadki ciekawe, jedne łatwiejsze, inne trudniejsze - jak wszędzie. To pokój czysto logiczny - nie ma adrenaliny, dodatkowych utrudnień (no, poza tym, że musicie najpierw w ogóle znaleźć gdzie jest ten pokój ;)). Jest oczywiscie w klimacie bankowości, ale raczej symbolicznie. Zagadki fajne. Podobało się.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2