O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Legenda Miecza
Partner lockme

Legenda Miecza

Bydgoszcz | Kujawsko-pomorskie | Wyjście Awaryjne

10.0/10
Bydgoszcz: 1. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 1. miejsce | Polska: 17. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Całe życie spędziłeś we wsi, położonej w cieniu Czarnego Zamku. Dotychczasową sielankę zburzyły zasłyszane na targu plotki, które rychło okazały się prawdą. Zostałeś wezwany przed władze, gdzie dowiedziałeś się, że opuszczone mury Czarnego Zamku kryją coś więcej, niż tylko stertę kurzu i gromadę pajęczyn. W warowni tej ukryty został legendarny i potężny oręż, Excalibur, który po zabójstwie króla zaklęty został na wieki w kamiennym posągu, a samo wejście do zamku zostało zablokowane. Problem w tym, że na trop starożytnego miecza wpadli szpiedzy sąsiedniego kraju i lada dzień posiądą wiedzę jak go wydobyć. Aby zdobyć przewagę wskazano Ci alternatywną drogę do Zamku, odkrytą kilka dni temu.

Wahasz się.. Ale tylko przez chwilę. Wreszcie możesz pomóc w odbudowie królestwa. Wyruszysz na przygodę?

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Pokój klimatyzowany
Adres
Cennik

120 PLN

Godziny otwarcia

9:00 - 22:30 (ostatnie wejście)

Dane właściciela
RMR Mikołaj Racki Filip Mroczek Michał Rajszel s.c.
Plac Teatralny 4/4
85-069 Bydgoszcz
NIP: 967-13-87-373

Poznaj 58 opinii o tym pokoju

10.0/10

Bydgoszcz: 1. miejsce
Polska: 17. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

1

49

8

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Agnieszka R.

  Liczba recenzji: 75 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Genialna legenda :)

  26.06.2017 | data wizyty: 25.06.2017 1 0

  Po prostu rewelacja! Widać ogromny wkład pracy w ten pokój, którego efekty są naprawdę powalające. Zagadki są logiczne i wszystko świetnie ze sobą współgra. Przejścia i rozwiązania niektórych zagadek dają dużą frajdę!!! Na pewno jet to pokój konieczny do odhaczenia na liście escape roomów!!!!

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 238 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zaginiony Excalibur

  16.06.2017 | data wizyty: 15.06.2017 2 0

  Jadąc do Wyjścia Awaryjnego byliśmy pewni, że odwiedzimy pokój petardę. I nie zawiedliśmy się. Firma jest dla nas fenomenem, ponieważ każdy jej pokój zasługuje na bezapelacyjną dziesiątkę. W Legendzie Miecza znaleźliśmy wszystko, co jest charakterystyczne dla Wyjścia. Każda zagadka jest logiczna, intuicyjna i wpisana w klimat. Wystrój zrobiony jest z rozmachem i dopracowany w każdym szczególe. Wszystko tworzy wspólną całość i idealne połączenie pomiędzy zagadkami przy których trzeba pogłówkować oraz mechanizmami i elektroniką, które sprawiają dużo frajdy. Właściciele biorą tematy, które uchodzą za popularne, a czasami oklepane i robią z tego dzieło sztuki, często wybitne w swojej kategorii. Na ten moment Wyjście Awaryjne jest dla nas jedną z najlepszych firm ERowych w Polsce ze świetnymi pokojami i zadbaniem o uciekinierów na najwyższym poziomie. Dziękujemy za ten wspólny czas!

 • ania z.

  Liczba recenzji: 58 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pierwszy etap gry <3

  25.06.2017 | data wizyty: 24.06.2017 1 0

  Wykonanie pokoju - majstersztyk, niewiele do tej pory widzieliśmy ER o podobnie wysokim poziomie dopracowania wystroju i zastosowanych mechanizmów. Na początku rozgrywki Mistrz Gry mówi o tym, że ze względu na czasy średniowiecza nie ma zbyt dużo zaawansowanej elektroniki... ale chyba stara się zmylić graczy, bo aż strach pomyśleć w takim razie, co by się działo, gdyby było tej elektroniki DUŻO ;-)

  Klimat pokoju widoczny jest nawet jeszcze przed przekroczeniem drzwi wejściowych - świetna sprawa, bardzo doceniam takie szczegóły.

  W pierwszym etapie gry jestem absolutnie zakochana! Zawsze marzyłam o tym, że gdybym kiedykolwiek otwierała swój ER, to taki właśnie miałby klimat, coś pięknego ;-)

  A do tego, a może przede wszystkim, klimat nie przyćmiewa wcale zagadek, są świetne, zróżnicowane zarówno rodzajem, jak i poziomem trudności, a niektóre potrafią zatrzymać na dłuższą chwilę ;-)

 • ja.ona

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Padnijcie na kolana !

  14.07.2017 | data wizyty: 14.07.2017 1 0

  Wszak stwierdzam, ze pokoj ten nalezy do jednego z lepszych w naszym mieście. Zagadki spojne, poukladane w jedna całość.Pokój nie jest liniowy także spokojnie grupa moze sie podzielić i kazdy ma co robić. Oczywiscie zagadki wymagajace wspolpracy tez sa;)klimat rewelacja, zdecydowanie padamy na kolana by podziekowac ekipie wyjscia awaryjnego za tak fantastyczny pokoj i czekamy juz na więcej! Do zobaczenia 😉

 • sadajmagdalena

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Czarny Zamek zdobyty

  14.07.2017 | data wizyty: 14.07.2017 1 0

  Brak słów aby opisać ten pokój. Pod każdym względem rewelacja. Wystrój, zagadki, klimat. Super.!!!

 • Piotr G. 9

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Absolutny TOP

  04.06.2017 | data wizyty: 04.06.2017 2 0

  Absolutny TOP w Bydgoszczy! Zwiedziliśmy w mieście kilkanaście i możemy bez wątpliwości stwierdzić, że Legenda Miecza jest najlepsza jako całokształt. Wspaniale dopracowany wystrój najlepszej jakości (naprawdę należy podkreślić wysiłek włożony w wystrój), odpowiedni poziom dla zarówno doświadczonych jak i początkujących graczy oraz kilka niespodziewanych zagadek sprawia, że godzina mija niesamowicie miło. 10 na 10 to minimum :)

 • kaska107

  Liczba recenzji: 93 Profil FB

  Genialny pokój!!!:)

  24.06.2017 | data wizyty: 24.06.2017 1 0

  No brak mi słów!:) Już od początku było widać ogrom pracy i wyobraźni, a z czasem to się tylko pogłębiało! Dopracowanie szczegółów, gadżety w klimacie, rodzaje zagadek... wszystko się zgadzało! Bylismy tym razem tylko w 3 osoby, myślę ze o jedną za mało, ale i tak wyszliśmy...a szkoda bo w takim pokoju to by było można zostać na dłużej!:) Wystrojem ER w najlepszej mojej trójce, zagadki też na wysokim poziomie! Musicie zobaczyc!:)

 • 95naati

  Liczba recenzji: 33 Profil FB

  Chciałoby się dać 11/10!

  05.07.2017 | data wizyty: 15.06.2017 1 0

  Wystrój, klimat - MISTRZOSTWO ŚWIATA! Powinno być dodatkowe 15 minut na podziwianie i zbieranie szczęki z podłogi :)
  Świetne zagadki, ciekawe rozwiązania, nic tylko padać na ziemię (z wrażenia oczywiscie!)
  Obowiązkowy punkt na liście każdego fana ER!
  Obsługa jak zawsze w Wyjściu Awaryjnym bardzo sympatyczna i pomocna!
  Polecam:)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Piotr B.

  Liczba recenzji: 51 Profil FB

  Na 40 odwiedzonych przeze mnie pokojów ten jest z pewnością jednym z najlepszych

  20.05.2017 | data wizyty: 20.05.2017 4 0

  Na 40 odwiedzonych przeze mnie pokojów ten jest z pewnością jednym z najlepszych. Reszta ekipy też ocenia ten pokój jako jeden z najlepszych wśród odwiedzonych pokojów. Fantastyczny rycerski klimat. Niejeden zaskakujący element. Nowatorskie zagadki i jest ich pełno. Bardzo dopracowany wystrój i mechanika pokoju. Każda rozwiązana zagadka daje ogromną satysfkację, jest logiczna, spójna klimatycznie z pokojem. Dwa ciekawe, nietypowe "smaczki", których nie będę zdradzać. Obsługa idealnie czuwająca nad rozgrywką. Top topów. 10/10 + zasłużone dodatkowe wyróżnienie. Oceniamy z punktu widzenia 4-osobowej ekipy z średnim doświadczeniem około 20 pokojów. Myślę, że 2-5 osób to dobre ramy dla tego pokoju. Dziękujęmy za genialną zabawę i pozdrawiamy. Do zobaczenia :)

 • tomxyz

  Liczba recenzji: 64 Profil FB

  Legendarny pokój!

  24.06.2017 | data wizyty: 18.06.2017 1 0

  Ostatnio nie mogę oprzeć się wrażeniu, że co nowszy pokój w Bydgoszczy to lepszy od poprzedniego. Tak też było i tym razem. Wyjście Awaryjne bardzo, ale to bardzo wysoko postawiło poprzeczkę konkurencji. W tym pokoju znajduje się wszystko co w idealnym ER znaleźć się powinno:
  - dekoracje stuprocentowo odwzorujące tematykę pokoju, tworzące niezapomniany klimat
  - genialne i oryginalne zagadki
  - rozwiązania i mechanizmy których nie spotkacie nigdzie indziej, doskonale wpasowujące się w klimat
  - znakomita grywalność i płynna rozgrywka
  - dreszcz emocji i kompletne zatracenie się w świecie stworzonym przez autorów
  - doskonała i profesjonalna obsługa

  Serio. Nic dodać, nic ująć. Jest git, jest perfekt. Mogę jedynie napisać że czekam na więcej ER od Wyjścia Awaryjnego. Absolutny MUST dla wszystkich!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM