Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Skarbiec

Skarbiec

Partner lockme

To miało być proste zadanie. Tylko jeden ochroniarz, perfekcyjny plan i grupa najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jednak nie wszystko poszło po Waszej... [więcej]

9.7/10

Bydgoszcz: 9. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 10. miejsce | Polska: 50. miejsce

2-5 osób

60' minut

Kryminalny

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

To miało być proste zadanie. Tylko jeden ochroniarz, perfekcyjny plan i grupa najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jednak nie wszystko poszło po Waszej myśli. Jeden błąd sprawił, że wszystko się posypało. Musicie improwizować, a macie jedynie godzinę zanim zjawią się gliny.

Skarbiec to niezwykła kombinacja nowoczesnych technologii i zaskakującej, sensacyjnej fabuły. Każdy najdrobniejszy szczegół został maksymalnie dopracowany tak abyście poczuli się jak w autentycznej sytuacji. Niezliczona ilość sprytnie rozmieszczonych skrytek, różnorodnych systemów kodujących, oryginalnych rekwizytów oraz porywające i zaskakujące zwroty akcji. Nad całą rozgrywką czuwa ostatni członek Waszej ekipy - hacker Spinol.

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Płatność kartą na miejscu

Możesz tu kupić Escape Tales

Promocje

Tu kupisz Escape Tales

Tu kupisz Escape Tales

Po skończonej grze w tym pokoju możesz kupić egzemplarz gry typu story driven escape game "Escape Tales: The Awakening". Pomóż Samowi odprawić mroczny Rytuał Przebudzenia i razem obudźcie małą Lizzy!

Ważny: 06.12-06.02.2019

Zasady oferty: Możesz tu kupić "Escape Tales: Rytuał Przebudzenia"

Adres

One Hour - Bydgoszcz

Gdańska 163, Bydgoszcz
Teren Kompleksu Sportowego Zawisza, budynek strzelnicy, na przeciwko Hotelu Zawisza.

Inne pokoje w tym miejscu

Cennik

Cena 120zł od grupy 2-5 osób

Godziny otwarcia

Pokój otwarty tylko po uprzedniej rezerwacji. Możliwość wyboru godzin 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00

Dane właściciela

Polbrand Joanna Tuczkowska
Gdańska 68/10
85-021 Bydgoszcz
NIP: 9671252101

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 165 opinii

Ocena ogólna 9.7/10

150

120

90

60

30

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.9/10

175

140

105

70

35

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.9/10

150

120

90

60

30

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

100

80

60

40

20

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

165 opinii pokoju

LockMe
LockMe

Przewodnik
468 pkt

290 opinii

Dawaj łom i wychodzimy!

24.03.2017

Opinia Lockme.pl

LockMe 290 opinii

Skarbiec, osadzony w autentycznym skarbcu - brzmi jak prosty i sprawdzony sposób na zbudowanie historii. Tak też jest w przypadku tego pokoju - ani przez chwilę nie ma wątpliwości, gdzie się znajdujemy.

Ilość zadań do wykonania jest piorunującą! Choć dla dwóch osób część z nich okazywała się być bardzo wtórna, to ogólny odbiór scenariusza jest jak najbardziej pozytywny. Warto zajrzeć! :)

Poziom trudności: Trudny

Biedrona
Biedrona

Obieżyświat
225 pkt

75 opinii

Wejść do skarbca to pestka, tylko jak się z niego wydostać?

25.06.2018 | data wizyty: 24.06.2018

Wiarygodna opinia

Biedrona 75 opinii

Bydgoski Skarbiec to jeden z lepszych pokoi, które odwiedziłam. Zagadek jest tu bez liku, są różnorodne i - co najważniejsze - wszystkie związane z tematem gry, za co ogromny plus. Pokój do najłatwiejszych nie należy, co w połączeniu ze sporą ilością zagadek powoduje, że gry nie kończy się zbyt szybko. I dobrze, bo gra w tym escape roomie to prawdziwa przyjemność. Klimat i wystrój pokoju w temacie, fabuła przyjemna, ciekawe wprowadzenie, miła i pomocna obsługa. Słowem ten pokój ma wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy. Odwiedźcie go zatem i sami się przekonajcie, a zobaczycie, że naprawdę warto.

Zdjęcie grupy na Facebook
(kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

daavcio
daavcio

Nawigator
127 pkt

50 opinii

To jest napad na bank!

11.12.2018 | data wizyty: 03.11.2018

daavcio 50 opinii

Po odkryciu Tajemnicy Władcy Nilu przyszedł czas na podreperowanie budżetu na kolejne wyprawy i zrobienie skoku na Skarbiec! Przyznam się szczerze, że nie miałem żadnych oczekiwań co do tego pokoju, a mimo to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Czym? O tym już za chwilę. :)

Na wstępie powiem, że byliśmy we dwójkę dość doświadczonych graczy, był to nasz czwarty pokój tego dnia i trochę się przeliczyliśmy - zmęczenie nas pokonało i nie daliśmy radę ukończyć tego scenariusza (stąd nie znam całości pokoju), w którym według mnie - roboty jest co nie miara i będąc tutaj w 2 osoby trzeba się naprawdę mocno sprężać i zasuwać na pełnych obrotach. Jednakże to, że nie skończyliśmy pokoju nie wpływa kompletnie na moją ocenę. :)

To co mnie urzekło w tym pokoju - podobnie zresztą jak w Tajemnicy Władcy Nilu - to zagadki. Niektóre z nich, zwłaszcza jedna była moim zdaniem rewelacyjna, taka, z którą się nigdzie indziej nie spotkałem i zapadła mocno w moim serduszku. Niestety przez kilka z nich pokój ten w moim odczuciu traci - zwłaszcza przez jedną, powtarzalną, która przewija się przez cały pokój. Zdecydowanie bardziej wolę myśleć, kombinować niż jak robot wykonywać jedną czynność kilkunastokrotnie. Ta powtarzalność moim zdaniem zabija troszkę potencjał tego pokoju.
Kolejną rzeczą, która mi się tutaj bardzo spodobała to wszystkie easter eggi, które twórca pokoju w nim umieścił. Poczucie humoru, które trafia zdecydowanie w mój gust i nie mogę obok niego przejść obojętnie. Świetna robota pod tym względem, naprawdę. :D Jeśli chodzi o wykonanie i odczuwalny klimat to jest ono dobre, czuć ten unoszący się w powietrzu zapach banknotów. :P

Obsługiwani byliśmy przez właściciela, bardzo pozytywny człowiek. :D

Podsumowując - pokój w moim odczuciu jest świetny, wiele rzeczy w nim mi się bardzo podobało, niestety odejmuję to jedno oczko za tą jedną, niekończącą się powtarzalną zagadkę - która choć w klimacie - zabija troszkę frajdę. Mimo to bawiłem się naprawdę świetnie i polecam pokój - tylko moim zdaniem nie należy on do najłatwiejszych i radzę nie brać z nas przykładu i iść do niego na świeżo i najlepiej w minimum 3 osoby. :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Damian Trzy Świnki
Damian Trzy Świnki

Pionier
165 pkt

40 opinii

A może wentylacją ?

01.11.2018 | data wizyty: 17.09.2018

Damian Trzy Świnki 40 opinii

60 minut i 2 osoby, czy to mogło się udać ? Ano właśnie tak! Pokój jest bardzo dobrze zrobiony. To czy ktoś z niego wyjdzie w dużym stopniu zależy oczywiście od doświadczenia graczy, ale również ogromny wkład ma konstrukcja scenariusza pokoju. Może być trudny ale może być tak dobrze zrobiony, że idzie się przez niego przyjemnie. Tak jest tutaj. Skarbiec jest bardzo dobrym pokojem. Bawiliśmy się świetnie. Bardzo fajne zagadki, manualne, logiczne i matematyczne. Kooperacja jest równie bardzo ważna tutaj. Bardzo lubię takie pokoje :)
Oczywiście pokój nie pokonał Władcy Nilu, natomiast również zasługuje na 10!
Polecam

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape
kapibarabarbara- PoWROmcy Escape

Pionier
158 pkt

136 opinii

#146

22.09.2018 | data wizyty: 20.09.2018

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape 136 opinii

Pokój starszy- przeważają więc tradycyjne rozwiązania- kłódki, kluczyki. Przydałoby się dodanie kilku bardziej nowoczesnych zagadek. Jeden sposób rozwiązania zagadki powtarza się kilkukrotnie, co staje się nudne. Jedno rozwiązanie bardzo ciekawe- spotkaliśmy się z nim po raz pierwszy. Wystrój dość surowy- ale przecież podczas nieudanego włamania nie spodziewamy się luksusów. Choć pokój swoje najlepsze czasy ma już za sobą- nie znaczy to, że nie można się w nim świetnie bawić, może wręcz stanowić ciekawą odskocznię od naszpikowanych elektroniką nowości na bydgoskim rynku.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

kurczaczek
kurczaczek

Zwiadowca
74 pkt

55 opinii

Rączki do góry, to jest napad

14.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

kurczaczek 55 opinii

Er na najwyższym poziomie. Zaczynając już od samej poczekalni i podejścia obsługi, która swoją drogą jest przesympatyczna, profesjonalna i dobrze wymierza czas oraz sposób podpowiedzi, po ostatnią czynność dzielącą nas od ucieczki z miejsca, z którego w sumie wcale nie aż tak bardzo chciało się wychodzić :) Sceneria jest fantastyczna, zachwyca ogólnym wyglądem i odkrywanymi co rusz ukrytymi sposobami na przebieg zagadek, albowiem to, że szafka już została otwarta, nie znaczy, że nie kryje czegoś jeszcze dalej. Wszystko jest ze sobą powiązane, kręci się wokół jednego - obrabowania skarbca - ale zawiera konkretny motyw fabularny, który jest ciekawym zgłębieniem tematyki, lecz absolutnie nie jest narzucany graczom i nie przytłacza głównej linii zabawy. Zagadki wymagają starcia z technologią, i tutaj pragnę przywołać tyle godnych podziwu działających elementów biorących udział w zabawie, ale niestety spojlerowanie jest nieładne. Ale przyznać trzeba, że możliwość użycia tych zaprogramowanych urządzeń, to świetny powód do dziecięcej bezgranicznej radości :)) Jednakże pokój nie stawia przed włamywaczami tylko stosu kluczyków czy pieniędzy do zabrania; na drodze do zawartości skarbca stają też zagadki umysłowe, wymagające dłuższej chwili i dokładności. Wszystko jednak, co się dzieje za kratami, jest wielką całością, bo i zagadki kręcą się wokół jednej misji i kilku jej etapów, i każda z nich daje nam poczucie kolejnego mini sukcesu, przy czym nie ma potrzeby, aby cała grupa zajmowała się jedną czynnością bądź patrzeniem na ręce jednej osoby. Świetnym pomysłem jest sposób wplecenia mistrza gry w historię - motyw hakera, członka ekipy, czuwającego nad przebiegiem operacji, to coś oryginalnego, niestety rzadkiego, ale jak najbardziej trafionego. I nawet rekwizyty są widocznej dobrej jakości, wszystko jest w szczegółach dopracowane i dopieszczone. Profesjonalizm odbił się również na wprowadzeniu do całej historii. I wiadomo, jak to w trakcie napadu, koniec jest najbardziej emocjonujący. Tutaj nie tylko z uwagi na gliny drepczące nam po piętach, ale też na małą batalię - kto wykona ostatni krok do wyjścia. Jedyne, czego nam zabrakło, to maski, choć klimat i panujące emocje wynikające z wczucia w zabawę, robią swoje i i tak nie pozwalają przypomnieć sobie o świecie rzeczywistym, ale jednak maski podbiłyby ten klimat do zenitu, a może nawet sprawiłyby, że niektórzy by odkryli swoje nowe hobby ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Wacjech
Wacjech

Wędrowiec
25 pkt

22 opinie

Hajs, hajs, hajs...

07.10.2018 | data wizyty: 22.09.2018

Wacjech 22 opinie

Czwarty pokój jednego dnia. Napad na skarbiec, tu musiało już pójść coś nie tak...
Nie no, jedyne co było nie tak to jeden rekwizyt nie chciał zadziałać (zdarza się, rozumiemy), ale obsługa szybciutko pomogła więc luz. Jeśli chodzi o sam pokój - prawdziwy skarbiec! Dużo do roboty, czas goni, a gliny tuż tuż... Zagadki bardzo urozmaicone, elektroniczne, kłódki, manualne... dla każdego coś. Kilka podchwytliwych, kilka potrafiących namieszać jak się nie pomyśli. Ostatecznie naszej ekipie się udało na 13 minut przed przyjazdem glin i uciekliśmy bez pomocy (no kto by opłacił kolejną głowę?). Polecamy, najlepiej kilkuosobowym ekipom.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Minion
Minion

Nawigator
133 pkt

99 opinii

Całkiem fajny

12.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

Minion 99 opinii

Pokój mieści się w piwnicy co od razu nadaje pewnego smaczku. Jest to typowy skarbiec, w którym wiadomo z góry co mamy do roboty ;). Jako taki prezentuje się całkiem nieźle, mimo to widać już spore zużycie niektórych elementów, które raczej powinno się wymienić na nowe zamiast próbować je naprawiać. Szczególnie wada jednego z nich doprowadzała nas trochę do niemocy. Jednak sama zabawa całkiem fajna, bez rewelacji, bez fajerwerków. Solidnie zrobiony pokój.
Minusy
- spore zużycie niektórych elementów pokoju
Plusy
- fajny film wprowadzający
- zagadki wymagające myślenia ale nieprzekombinowane
- mieści się w piwnicy co od razu nadaje klimat

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Wioletta Z.
Wioletta Z.

Zwiadowca
60 pkt

11 opinii

Gorączka złota

31.07.2018 | data wizyty: 31.07.2018

Wiarygodna opinia

Wioletta Z. 11 opinii

Krótko mówiąc świetny pokój. Zagadki nieliniowe w dużym stopniu oparte na operacjach matematycznych, czyli moje ulubione połączenie. Bardzo dobre wykorzystanie elektroniki i prosty klimatyczny wystrój dopełniają całości. Zagadki wbrew powszechnie panującej opinii wydały nam się dość proste, choć nieraz łączyły wiele elementów, a ich rozwiązywanie przynosiło niemałą satysfakcję. Pomimo czterech osób w drużynie, każdy miał co robić. Pokój zdecydowanie godny polecenia i odwiedzenia :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM