Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Superheroom

Superheroom

Partner lockme

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat! Superbohaterowie! Przybywajcie na... [więcej]

209

209 opinii

|

1

Bydgoszcz: 1 miejsce

|

Kujawsko-pomorskie: 1. miejsce

|

PL 1

Polska: 1. miejsce

|

10/10

2-5 osób

70' minut

Przygodowy

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat!

Superbohaterowie! Przybywajcie na pomoc!
Świat stanął na krawędzi zagłady… Tylko od Was zależy czy przetrwa.

Wasz odwieczny wróg odrodził się i szuka zemsty. Zza kulis wspomaga go potężny i tajemniczy mistrz zbrodni, który uczynił go jeszcze silniejszym, a Was pozbawił supermocy. Razem chcą pogrzebać Nowy York pod milionami ton piachu. A to dopiero początek…

Ostatnią nadzieją ludzkości jesteście Wy! Jeszcze nigdy nie mierzyliście się z takim wyzwaniem. Macie szanse na wygraną w tej bitwie tylko gdy zjednoczycie siły. Przywdziejcie peleryny superbohaterów i uratujcie ludzkość.


PS. Każdy superbohater powinien mieć wygodne obuwie (bez szpilek) oraz swobodny ubiór - w końcu przyjdzie Wam walczyć na polu bitwy! ;)
PS. Gracze robiący kilka pokoi dziennie - polecamy zagrać w SUPERHEROOM jako w jeden z pierwszych pokoi tego dnia, czasem potrzeba na niego sporo energii ;)

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Przycisk bezpieczeństwa

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

Mr Lock Escape Room - Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Cennik

Cennik dostępny po kontakcie telefonicznym lub w trakcie rezerwacji.

Dane właściciela

Partner HR Dawid Trawczyński
Gdańska 49/3
85-005 Bydgoszcz
NIP: 8781708760

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 209 opinii

Ocena ogólna 10.0/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 10.0/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

175

140

105

70

35

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

209 opinii pokoju

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Nawigator
106 pkt

39 opinii

Jeśli nie chcesz mojej zguby, świat wraz ze mną ocal Luby!

26.05.2019 | data wizyty: 25.05.2019

Wiarygodna opinia

Rudy Pudel 39 opinii

Czasem jest tak, że czytając entuzjastyczne opinie tak bardzo wyśrubujesz swoje oczekiwania, że rzeczywistość nie potrafi im sprostać. Tutaj absolutnie nie miało to miejsca! Wręcz przeciwnie: dostałam nawet więcej niż oczekiwałam.
Ten pokój to rzeczywiście coś niespotykanego. .
Myślisz, że przychodząc tu idziesz do EscapeRoomu? O nienienie. Zakładasz pelerynkę, bierzesz swoją superbroń i walczysz o losy świata!
Od razu powiem, że nie trzeba być zafiksowanym na punkcie Superbohaterów fanem komiksów czy filmów spod znaku Marvela lub DC. Jednakże Ci właśnie będą mieli dodatkową frajdę z odkrywania smaczków, jakie Twórca umieścił w tym pokoju! A jest ich mnóstwo (i to jakich)! Niektóre wywołały u nas wybuchy niekontrolowanej wesołości, inne podziw dla "Wariata", który je wkomponował w wystrój i zagadki :-)
W ogóle scenografia pokoju, detale, oddanie klimatu to coś niesamowitego. Chciałabym napisać o tylu szczegółach, ale każda rzecz byłaby odebraniem kolejnym ekipom przyjemności z samodzielnego odkrywania tych perełek.
Po uratowaniu świata powiedziałam Mistrzowi Gry (który za tym określeniem nie przepada, ale lepszego nie znajduję) , że potrzeba byłoby drugiego przejścia pokoju, aby w pełni docenić włożoną tu pracę.
Roboty przy ratowaniu świata wystarczy dla nawet sporej grupy Superherosów. W naszej "Fantastic Five" żaden Bohater się nie nudził. Zagadki są spójne, logiczne, dobrze zbudowane i sprawiające mnóstwo "radochy", a niektóre rozwiązania techniczne narażały nasze szczęki na bliski kontakt z podłogą!
No i obsługa. Pasję widać od razu po wejściu do lokalu, a wprowadzenie do pokoju wynosi inicjację gry na poziom dostępny tylko SuperMistrzom :-)
Dawno nie miałam takiej frajdy (no w końcu uratować świat to nie w kij dmuchał :-)!), zwłaszcza że cała nasza ekipa należy to tych "nienormalnych" co to żadnemu Marvelowi nie przepuszczą, więc dla nas było to podwójne WOW.
Jedno mnie smuci: że nie mogę odkrywać Superheroom jeszcze raz, na nowo .
Życzę powodzenia z drugim pokojem (chociaż łatwo nie będzie, bo poprzeczka jest chyba gdzieś na Kryptonie :-)
A Wy Superbohaterowie, młotki, tarcze, łuki i inne topory w dłoń, pelerynki na grzbiet i do roboty! Świat się sam nie uratuje!
Tamdadadaaaam....

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Madziula
Madziula

Zwiadowca
80 pkt

28 opinii

Nr 1 w Polsce!

03.04.2019 | data wizyty: 31.03.2019

Wiarygodna opinia

Madziula 28 opinii

Niesamowite miejsce! Jeśli jeszcze tam nie byliście, to straciliście coś bardzo ważnego! Po pierwsze: wspaniałą zabawę w niezwykłym, pod każdym kątem dopracowanym pokoju; po drugie: niezwykłe spotkanie z wyjątkowym człowiekiem - twórcą tego miejsca :) Co tu dużo pisać - idźcie się przekonać, bo WARTO! Absolutnie nr w Polsce! :) Dawid - czekamy na kolejne pokoje :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

am.czarnacka
am.czarnacka

Nawigator
129 pkt

36 opinii

Czy to ptak... Czy to samolot?

28.02.2019 | data wizyty: 15.02.2019

Wiarygodna opinia

am.czarnacka 36 opinii

Mogę powiedzieć jedno - WARTO. Gratka dla Geeków, absolutne must-seen dla fanów Marvela i DC. Bardzo zróżnicowane zagadki. Easter eggi, które rozgrzeją serca fanów popkultury. Na szczęście znajomość świata przedstawionego nie jest wymagana. Obsługa daje z siebie 150%. Zagadki zróżnicowane, każdego typu - elektroniczne, analogowe, zręcznościowe, umysłowe... Pokój zdecydowanie zasłużył na swoje wysokie miejsce. Polecam każdemu. Dodatkowy plus: piękne wnętrza!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Damonsson
Damonsson

Zwiadowca
85 pkt

18 opinii

Czy to gra? Czy to rzeczywistość?

25.02.2019 | data wizyty: 24.02.2019

Wiarygodna opinia

Damonsson 18 opinii

Tak naprawdę powinna być stworzona zupełnia inna kategoria rozrywki, do której możnaby dopasować ten pokój. EscapeRoom to zbyt mało, żeby określić czym jest ta przygoda. Atmosfera którą tworzą zarówno sam pokój jak i właściciel jest do odwzorowania tylko w realistycznym śnie, żaden EscapeRoom, żaden film, żadne połączenie tego i tego nie dałoby tyle emocji i przezyć co Superheroom. Przez całe 70 minut, nawet przez sekundę nie przeszło mi przez myśl, że jestem zwykłym człowiekiem i istnieje jakieś zwykłe życie. Przez 70 minut byłem superbohaterm, który ratował świat. Po wszystkim zlany potem, zmęczony i szczęśliwy jak dziecko z udanej misji.

Tutaj nie wchodzi się rozwiązywać zagadek, tutaj wchodzi się przeżyć przygodę, zagadki to tylko "dodatek". Ten "dodatek" to jednak klasa światowa, mnóstwo zagadek, wszystkie logiczne, wszystkie sensowne, wszystkie wykonane z najdokładniejszą precyzją, ten "dodatek" to najlepsza jakość z jaką się spotkałem podczas 30 przemierzonych pokoi. Klimat to coś obłędnego, chyba nie da się zrobić tego lepiej, nie przychodzi mi do głowy pomysł, co możnaby zrobić jeszcze lepiej. Pokój jest doskonały w każdym tego słowa znaczeniu.

Obsługa czyli właściciel, to w sumie sam nie wiem. Czy to obsługa się dopasowało do jakości pokoju, czy to pokój do jakości obsługi, ale tak zaangażowanej osoby nie spotkałem nigdy. Gdyby był nominowany do Oscara (których to gala się rozpoczyna w momencie pisania tego komentarza), a ja bym decydował o nagrodach otrzymałby kilka statuetek, co najmniej za reżyserię, scenariusz i scenografię!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

katherinaa96
katherinaa96

Zwiadowca
81 pkt

20 opinii

Ocalenie

10.03.2019 | data wizyty: 08.03.2019

Wiarygodna opinia

katherinaa96 20 opinii

Genialne wprowadzenie przez Mistrza Gry, widać że, pokój jest zrobiony z pasji. Od samego wejścia czuć klimat jaki tam się znajduje, zagatki ciekawe i zaskakujące, pokój nie jest liniowy więc każdy miał pełne rece roboty( była nas 2). Dużo ester eggów dla fanów Marvela ;) Poziom trudności umiarkowany, dużo elementów logicznych.
Polecam ten pokój każdemu, nie warto zwlekać.
Moim zdaniem jest to pokój obowiązkowy dla każdego fana ER ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Brygada ER
Brygada ER

Przewodnik
300 pkt

221 opinii

superheroom

19.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

Brygada ER 221 opinii

Wreszcie udało nam się odwiedzić pokój pierwszy w rankingu LockMe.
Superheroom faktycznie robi wrażenie pod względem wystroju pomieszczenia. Tematyka jest oryginalna, rekwizyty nawiązują do tematu pokoju. Szkoda jednak że powierzchnia zabawy nie jest większa bo będąc w 4 osoby nie zawsze każdy miał co robić. Wstęp do zabawy bardzo ciekawy, Pan z obsługi zaangażowany w swoją pracę jak mało kto ;) Zagadki raczej na średnim poziomie trudności, sporo elektroniki, fajne efekty wizualno -dźwiękowe.
Nie wiemy jednak do tej pory skąd tak wysoka cena za pokój. Doceniamy oczywiście serce włożone w przygotowanie pokoju, aczkolwiek byliśmy już w wielu pokojach w całej Polsce gdzie poziom wystroju i dopracowania był podobny a cena nie przekraczała 200 zł za grupę. Szczerze mówiąc tak wygórowana cena nastawia graczy na to, że pokój ma w sobie coś wyjątkowego, coś czego nie ma w żadnym innym pokoju w Polsce, a nam tego niestety zabrakło.
Podsumowując - pokój jest świetny, plusem są: obsługa na najwyższym poziomie, ciekawe zagadki , oryginalna tematyka. Z minusów nieduża powierzchnia gry oraz zbyt wygórowana cena.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Trouble_maker
Trouble_maker

Pionier
220 pkt

125 opinii

Super bohaterowie. Super pokój. Super właściciel. Wszystko super!

25.02.2019 | data wizyty: 22.02.2019

Trouble_maker 125 opinii

Naszą wycieczkę po Bydgoskich Escape Roomach zaczęliśmy chyba najlepiej jak tylko mogliśmy. Tematyka pokoju całkowicie nas porwała dlatego z niecierpliwością czekaliśmy aż będziemy mogli zacząć walkę o odzyskanie naszych mocy.

Od progu wita nas bardzo energiczny i entuzjastyczny właściciel pokoju. Nie da się nie wczuć w fabułę po takim wprowadzeniu.

A potem było tylko dużo "łał".

Pokój wykonany jest na najwyższym poziomie. Zostało tam włożone bardzo dużo pracy ale widać efekty i są one niesamowite!

Zagadki również wpasowane w klimat i przemyślane. Nie są trudne dlatego każdy powinien sobie poradzić. Pokój nie jest liniowy w związku z czym każdy bohater może zająć się czymś innym. A jest się czym zajmować.

Pokój został wykonany na najwyższym poziomie od początku do samego końca.

SuperHeroRoom to escape room, który wg mnie nie bez powodu znalazł się na samej górze rankingu.

Polecam zdecydowanie każdemu kto chociaż przez chwilę pragnie poczuć się jak komiksowy super bohater.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Mr.
Mr.

Przewodnik
345 pkt

215 opinii

Mr. & Mrs. z przyjaciółmi: Każdy może zostać bohaterem

06.05.2019 | data wizyty: 22.02.2019

Mr. 215 opinii

Wchodzisz do holu i pierwsze co mówisz/myślisz to "oooo " i nie ważne czy masz 5 lat czy 50 a potem powtarza się to co parę chwil. I to jest w tym pokoju najlepsze że z każdego na te 70 minut potrafi wyciągnąć dzieciaka który bez opamiętania będzie biegał po budynku co rusz zamieniając się w innych superbohaterów i ciesząc się z każdego mechanizmu, przejścia czy przedmiotu jaki dostanie.
Bardzo duża w tym zasługa mistrza gry oraz jego mistrzowskiego wprowadzenia które momentalnie wrzuca nas w wir akcji. Ogólnie obsługa to topowy poziom zarówno po rozgrywce gdzie na spokojnie mogliśmy pogadać i podopytywać o różne rzeczy.

O wystroju ciężko coś napisać nie spoilerując za bardzo ale zdecydowanie każdy poczuje się jak na polu bitwy a fani DC oraz Marvela będą wniebowzięci ilością nawiązań i motywów :)

Same zagadki nie odbiegają poziomem od reszty, jest ich dużo oraz są nieliniowe tak więc trzeba się nagimnastykować by zdążyć o czasie. Mimo to nie czuć znużenia bo tempo które narzuca fabuła oraz to jak my przynajmniej się wciągnęliśmy w bycie super bohaterami sprawiło że niczym w kwantowym wymiarze czas zleciał w przeciągu paru sekund ;)

Zdecydowanie jeden z lepszych pokoi w jakich byliśmy i pozycja obowiązkowa !

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

aiki-homer
aiki-homer

Wędrowiec
46 pkt

14 opinii

Uratować świat!

12.05.2019 | data wizyty: 10.05.2019

Wiarygodna opinia

aiki-homer 14 opinii

Byłam już w ponad 50 pokojach, ale ten jest zdecydowanie numer 1 !
Świetny klimat - fani Marvela (do których też należę) poczują się tutaj jak w raju, mając możliwość spotkania "na żywo" swoich bohaterów. Doskonała muzyka i efekty. Tak dopracowanego pokoju jeszcze nie spotkałam. Na pochwałę zasługuje wszystko, poczawszy od kontaktu z właścicielem w trakcie rezerwacji, przez genialne wprowadzenie i doskonały finał.
Pomimo ciągłego poczucia zagrożenia związanego z ciążącym na naszych barkach obowiązku ratowania świata w pokoju czuliśmy się zupełnie bezpiecznie ;)
Zagadki ciekawe, których było sporo, także cała ekipa miała cały czas co robić, dla 2 osób może być za ciężko.
Myślę że obowiązkowa wycieczka dla każdego zapalonego Escape Roomowicza.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Kuba M. 15
Kuba M. 15

Wędrowiec
48 pkt

8 opinii

Avengers assebmble!

05.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

Wiarygodna opinia

Kuba M. 15 8 opinii

Ciężko tu być obiektywnym bo ten pokój to istny raj dla mnie! Mógłbym z niego nie wychodzić! Czuliśmy się jak bohaterowie komiksu! Wszystko było idealne, klimat, scenografia, gadżety, zagadki, obsługa, mechanizmy no złoto po prostu! Dla mnie 11/10!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM