Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Superheroom

Superheroom

Partner lockme

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat! Superbohaterzy! Przybywajcie na... [więcej]

10/10

Bydgoszcz: 2. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 2. miejsce | Polska: 2. miejsce

2-5 osób

70' minut

Przygodowy

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat!

Superbohaterzy! Przybywajcie na pomoc!
Świat stanął na krawędzi zagłady… Tylko od Was zależy czy przetrwa.

Wasz odwieczny wróg odrodził się i szuka zemsty. Zza kulis wspomaga go potężny i tajemniczy mistrz zbrodni, który uczynił go jeszcze silniejszym, a Was pozbawił supermocy. Razem chcą pogrzebać Nowy York pod milionami ton piachu. A to dopiero początek…

Ostatnią nadzieją ludzkości jesteście Wy - Liga Superbohaterów! Jeszcze nigdy nie mierzyliście się z takim wyzwaniem. Macie szanse na wygraną w tej bitwie tylko gdy zjednoczycie siły. Przywdziejcie peleryny superbohaterów i uratujcie ludzkość.


PS. Każdy superbohater powinien mieć wygodne obuwie (bez szpilek) oraz swobodny ubiór - w końcu przyjdzie Wam walczyć na polu bitwy! ;)
PS. Gracze robiący kilka pokoi dziennie - polecamy zagrać w SUPERHEROOM jako w jeden z pierwszych pokoi tego dnia, czasem potrzeba na niego sporo energii ;)

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Adres

Mr Lock Escape Room - Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Inne pokoje w tym miejscu

Cennik

Cennik dostępny po kontakcie telefonicznym lub w trakcie rezerwacji.

Dane właściciela

Partner HR Dawid Trawczyński
Gdańska 49/3
85-005 Bydgoszcz
NIP: 8781708760

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 123 opinie

Ocena ogólna 10.0/10

125

100

75

50

25

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

125

100

75

50

25

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 10.0/10

125

100

75

50

25

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

100

80

60

40

20

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

123 opinie pokoju

beras77
beras77

Pionier
187 pkt

168 opinii

Super....bohaterowie...i super...emocje ;)

09.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

Wiarygodna opinia

beras77 168 opinii

Zaczęło się już od poczty głosowej... już wtedy wiedziałem, że efekty zaskoczenia na pewno będą;) Zastanawiałem się, czy pokój za taką cenę (nie oszukujmy się, niemało...) będzie wart ceny... I wiecie co? Jest wart;) Pozytywnie zakręcony właściciel nawet docenił moje elementy supergarderoby, jednocześnie chwaląc się swoja ;DD Wkręcił nas w grę...zostawił...i zaczęło się;) Już na wstępie wszystko szaleje, mojej dziewczynie błędnik wariował, reszcie też było ciekawie;) Wystrój jest mega dopracowany, widać jak wiele czasu i pomysłów to wymagało. Wszystko działa poprawnie. Efekty dźwiękowe są na najwyższym poziomie. Dosłownie czekaliśmy na nie jak na jakąś nagrodę za coś zrobionego. Zróżnicowanie zagadek jest ważne, to że każdy miał co robić, można główkować osobno ale i razem. Poziom był dla nas pomiędzy średnim a trudnym, wyszliśmy 15min przed czasem. Ale każda z tych minut była wypełniona czymś, efekt wooow pojawił się zdecydowanie więcej niż raz!!! Jedynie brakowało mi tu peleryn z opisu, bądź rzeczywistych supermocy. Ale tak to już u nas jest, że w serio świetnym pokoju zawsze coś jeszcze pod siebie byśmy dodali;) Podsumowując top 3 w Polsce na pewno;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Prometeusz
Prometeusz

Zwiadowca
70 pkt

21 opinii

Niesamowity, rewelacyjny, kapitalny!!

22.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

Wiarygodna opinia

Prometeusz 21 opinii

Najlepszy pokój , w jakim byłem do tej pory. Przepiękna , bardzo realistyczna scenografia , dopracowana w każdym calu.
Logiczne zagadki i nieszablonowe rozwiązania. Na pewno nie jest przereklamowany a jego wspinaczka w rankingu niewątpliwie uzasadniona. Bez wizyty w tym pokoju byłbym duchowo uboższym uciekinierem. Obsługa też na wysokim poziomie. Gratulacje !

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Wojciech S.
Wojciech S.

Zwiadowca
65 pkt

19 opinii

Jesteś bohaterem.

10.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

Wiarygodna opinia

Wojciech S. 19 opinii

Naprawdę czujesz że ratujesz świat. Obsługa od samego początku buduje klimat który jest podkręcany w pokoju przez cały czas rozgrywki. Można poczuć że ma się moc. Bardzo fajnie wykonany i ciekawy pokój. Polecam każdemu kto chciał by poczuć się jak Hulk lub Kapitan Ameryka.

zgłoś komentarz | Zobacz zgłoszenia (1)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Pionier
198 pkt

180 opinii

Mavrel i DC Comics w pigułce

10.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

Adashi (dezERterzy) 180 opinii

Na wstępie powiem, że jestem wielkim fanem filmów, które zostały nakręcone na podstawie komiksów a zwłaszcza o superbohaterach z Universum Marvela i DC Comics. Stąd też jak tylko zobaczyłem, że powstaje Escape Room o tej tematyce i do tego w Bydgoszczy to nie mogłem się doczekać żeby odwiedzić ekipę Mr.Lock.
Już samo wejście do siedziby firmy sprawiło, że poczuliśmy się jakoś inaczej, było czuć że spotka nas zaraz coś wielkiego a Mistrzowie Gry tylko podkręcali w nas emocje jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. Choć nie wiem czy ratowanie świata można nazwać zabawą.
Rzadko kiedy nie wiem jakimi słowami określić to jak przeżyliśmy ten Escape Room. Powiedzieć, że wystrój był świetny to jakby nic nie powiedzieć. Zachwycać się klimatem, rekwizytami, zagadkami można bez końca ale cokolwiek teraz bym nie napisał to i tak nie odzwierciedli nawet w małym stopniu tego co działo się gdzieś tam na 75 piętrze wieżowca. To trzeba przeżyć po prostu.
Ale pewien jestem jednego  - LockMe specjalnie dla pokoju Superheroom powinno wprowadzić nową kategorię, bowiem przygodowy to zbyt mało powiedziane. To jest pokój akcji. I to na najwyższych obrotach. CHAPEAU BAS!!!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Alicja 6
Alicja 6

Nawigator
128 pkt

56 opinii

Superbohaterowie do boju!!!

05.12.2018 | data wizyty: 18.11.2018

Alicja 6 56 opinii

Pokój jest zrobiony po prostu znakomicie. Zaczynając od efektów dźwiękowych, poprzez wizualne a kończąc na super obsłudze, o której grzech nie wspomnieć. Właściciel mega zabawny, rozmowny, widać, że połknął haczyk escape roomów. To co zrobił, naprawdę zasługuje na wielkie brawa. Nie dziwię się, że tworzenie pokoju pochłonęło tyle czasu. Ale zaczynając od początku. Wcielamy się w grupę superbohaterów mających za zadanie ocalić świat. Do ocalenia świata potrzebne będą oczywiście super moce i współpraca. Pokój jest złożony, jest nieliniowy, zagadki od łatwych poprzez średnie do naprawdę takich, które potrafią rozgrzać zwoje mózgowe. Nie jest ich mało, więc dobrze dobierajcie współtowarzyszy przygody. Zagadki w dużej mierze zręcznościowe ( czyli takie, które lubię najbardziej) - jaka była radość, że mogłam się przez te 5 min poczuć się jak dziecko :). Jeśli chodzi o wystrój to naprawdę powala, czujemy jakbyśmy znajdowali się w walącym się wieżowcu. Dzieję się to za sprawą scenografii i dbałości o każdy szczegół. Pokój naprawdę godny odwiedzenia i poczucia tego na własnej skórze. Nie wierzysz? Przekonaj się sam :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

agnes.sen
agnes.sen

Pionier
220 pkt

151 opinii

Akcja!!!

12.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

agnes.sen 151 opinii

OMG! co to był za pokój!!! ja nie wiem w ogóle co napisać....
Jedyny pokój , w którym od początku do końca czujemy się jak w filmie akcji i to jakiej... było to niesamowite! cały czas coś się działo, nie było miejsca/momentu na chwilę odpoczynku...akcja, akcja i jeszcze raz akcja!
Scenografia iście z Hollywood...efekty specjalne, muzyka, światło. Bardzo, bardzo dużo pracy włożonej aby ten efekt był osiągnięty.
Zagadki o różnym poziomie ale na pewno do rozwiązania...chyba, że tak jak my, będzie to Wasz kolejny pokój tego dnia (nasz był to czwarty) i zmęczenie daje znać o sobie. Zachęcam tych, którzy tak jak my podróżują po Polsce w poszukiwaniu świetnych ER, aby ten pokój był pierwszym, jeśli chcecie w jednym dniu zaliczyć kilka.
Dodatkowo, jak jesteście we dwoje, tak jak my, trzeba się spieszyć.
Mr. Lock także niesamowity - osoba z pasją, bardzo energiczna, uśmiechnięta, świetnie odgrywająca swoją rolę.
Naszym zdaniem, na ten moment, najlepszy pokój w Polsce, z tych wszystkich, które już udało nam się odwiedzić!!!
Nie wiem, jak można przebić taki poziom.
POLECAMY!!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Can you enter
Can you enter

Pionier
160 pkt

93 opinie

Stan Lee byłby dumny :)

12.12.2018 | data wizyty: 01.12.2018

Can you enter 93 opinie

Mimo, że pokój jest absolutnie rewelacyjny to jednak na pierwszym miejscu chciałabym wyróżnić obsługę - Mr Lock jest pozytywnie zakręcony, wypełniony entuzjazmem i energią, ani na chwilę nie wychodził z roli. Brawo :)
Pokój stworzony na najwyższym poziomie (w końcu to 75 piętro), niby zwykły biurowiec, a jednak z niespodziankami. Tutaj wszystko - wiatr, dym, dźwięki - potęguje efekt wow. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Wiedza o superbohaterach nie jest wymagana do rozwiązania zagadek, ale dla fanów wiele fajnych nawiązań. Dla nas pokój okazał się prosty, bardzo przyjemnie i intuicyjnie nam się grało, skończyliśmy z zapasem czasu (4 osoby).

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

daavcio
daavcio

Nawigator
127 pkt

50 opinii

Superwizyta w Superpokoju!

19.11.2018 | data wizyty: 02.11.2018

daavcio 50 opinii

Autentyczny początek mojej rozmowy z Dawidem (właścicielem) przez telefon, gdy rezerwowałem pokoje na kilkudniowy trip do Bydgoszczy:
- JA: Cześć. Jestem Dawid, pochodzę ze Śląska...
- Dawid: No brawo, niezłe osiągnięcie!
Już wtedy wiedziałem, że obsługa tego pokoju będzie milion/10 i nie pomyliłem się. Ale czego się tu spodziewać, superpokój może prowadzić tylko superczłowiek! Taki niestandardowy początek tej opinii chwalący właściciela, już przechodzę do opisu pokoju. :P

Pokój jest rewelacyjny! Autentyczność wnętrza walącego się superapartemontowca jest olbrzymia, aranżacja pokoju jest naprawdę świetna - nigdy nie spotkałem się z takim tematem otoczenia w pokoju, a więc pomimo braku wzorców został on przedstawiony świetnie. I wszędzie superbohaterowie, a pośród nich my - supergracze. Znajomość komiksów i filmów nie jest konieczna, choć niewątpliwie daje to niesamowitą radochę, gdy spotykamy postacie i przedmioty związane z tak lubianym przez nas uniwersum. Co do zagadek - moim zdaniem zagadki są dość trudne - nie tyle same w sobie, co wiele z nich jest nowatorskich i niespotykanych, co zawsze jest dużym plusem, ale jednocześnie stawia poziom trudności na swoim, dość wysokim miejscu. My byliśmy w 2 dość doświadczone osoby (30 i 50 pokoi) i mieliśmy problemy z niektórymi zagadkami, ale jest to pokój na pewno do przejścia w takim składzie - ja jednak polecam dodatkową parę rąk i pójście do tego pokoju w 3-4 osoby. :) W końcu co trzy głowy to nie dwie.

Zdecydowanie polecam ten pokój, trafia do grona moich ulubionych, 10/10, nie ma w ogóle o czym dyskutować. :D Podejście właściciela oraz jego poczucie humoru robią niesamowitą robotę. Także przybywajcie superbohaterowie, świat potrzebuje waszej pomocy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Quara
Quara

Nawigator
116 pkt

39 opinii

07, zgłoś się! A nie, czekaj...

08.11.2018 | data wizyty: 02.11.2018

Quara 39 opinii

Świat się kończy! Zanim jednak ruszymy go ocalić, lądujemy w eleganckiej siedzibie samego Batmana. "Napijcie się, bo szybko zaschnie wam w gardle na polu bitwy" powiedział Bruce, ale my, głodni wrażeń i nieustraszeni, pobiegliśmy prędko posklejać nasz świat do kupy. "Pole bitwy, dobre sobie" myślałam, po czym wylądowałam na 75. piętrze walącego się wieżowca i opadła mi szczęka. Takiego pobojowiska to dawno nie widziałam, a tym bardziej nie spodziewałam! Wraz z moim superpartnerem rozpierzchliśmy się w poszukiwaniu wskazówek, jak pokonać naszego wroga.
Te były całkiem nieźle poukrywane i wymagały od nas sprytu, godności (jeżeli zostawiliście swoją w domu, to nie martwcie się, może ktoś Wam pożyczy swoją), ciekawości, spostrzegawczości, a nawet braku lęku wysokości ;-) W natłoku emocji (bo przecież za chwilę zawali się pod nami budynek, a ktoś odebrał mi moją umiejętność latania) i ilości napływających informacji nie było to wcale takie łatwe zadanie. Ale za to jak satysfakcjonujące okazywało się rozwiązywanie każdego problemu...

Po prostu rewelacja! Jeżeli kiedykolwiek patrzyłeś na filmy o superbohaterach i myślałeś sobie, że też chciałbyś taką broń/umiejętność, by balansować na krawędzi i wyjść cało z każdych tarapatów - w tym pokoju zrealizujesz swoje ciche marzenie. Możesz być Twoimi ulubionymi bohaterami - i to każdym po kolei.

We dwie osoby było wesoło, ale ciężko (to dość wymagający pokój) - zachęcam przyjść w 3-4 osoby, chociaż szybko pracujące pary raczej sobie poradzą (ja po prostu lubię oglądać rzeczy).

Twórca pokoju totalnie pozamiatał dbałością o szczegóły wystroju i wyposażenia. "Superheroom" nie jest tani, ale warty jest absolutnie każdej wydanej złotówki i każdej minuty Waszego cennego czasu. Polecam!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Alexandra Lewandowska
Alexandra Lewandowska

Zwiadowca
85 pkt

32 opinie

WonderOla

07.01.2019 | data wizyty: 04.01.2019

Alexandra Lewandowska 32 opinie

Kurczę, tyle czasu wahałam się 'iść czy nie iść'. Obawiałam się,że przez brak elementarnej wiedzy dotyczącej superbohaterów-no dobra wiedziałam,że młot można przypisać Thorowi i że Harley Quinn miała kij baseballowy, to wszystko- spowoduje brak zabawy. O jak ja się myliłam. Właściciel tak się wczuł w rolę, że nie dało nie zrobić tego samego. Było MEGA. Świetne zagadki, wszystko wykonane z niesamowitą starannością. KLIMAT ZAPIERA DECH W PIERSIACH,a błędnik wariuje-sami się przekonacie o co chodzi ;) Było czadowo, super i w ogóle mega,mega,mega. Nie mogę doczekać się otwarcia kolejnego pokoju. Z niecierpliwością czekam, aż poczuję oddech Czarnobrodego na karku :) Choć cena za taką atrakcję, jaką był Superheroom, była wysoka, to nie żałuję ani złotówki, było naprawdę warto i koniecznie trzeba poczuć to na własnej skórze!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM