Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Superheroom

Superheroom

Partner lockme

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat! Superbohaterowie! Przybywajcie na... [więcej]

223

223 opinie

|

1

Bydgoszcz: 1 miejsce

|

Kujawsko-pomorskie: 1. miejsce

|

PL 1

Polska: 1. miejsce

|

10/10

2-5 osób

70' minut

Przygodowy

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Wjedźcie na 75 piętro walącego się wieżowca i odzyskajcie swoje SUPER-MOCE. Pokonajcie super-złoczyńcę i ocalcie świat!

Superbohaterowie! Przybywajcie na pomoc!
Świat stanął na krawędzi zagłady… Tylko od Was zależy czy przetrwa.

Wasz odwieczny wróg odrodził się i szuka zemsty. Zza kulis wspomaga go potężny i tajemniczy mistrz zbrodni, który uczynił go jeszcze silniejszym, a Was pozbawił supermocy. Razem chcą pogrzebać Nowy York pod milionami ton piachu. A to dopiero początek…

Ostatnią nadzieją ludzkości jesteście Wy! Jeszcze nigdy nie mierzyliście się z takim wyzwaniem. Macie szanse na wygraną w tej bitwie tylko gdy zjednoczycie siły. Przywdziejcie peleryny superbohaterów i uratujcie ludzkość.


PS. Każdy superbohater powinien mieć wygodne obuwie (bez szpilek) oraz swobodny ubiór - w końcu przyjdzie Wam walczyć na polu bitwy! ;)
PS. Gracze robiący kilka pokoi dziennie - polecamy zagrać w SUPERHEROOM jako w jeden z pierwszych pokoi tego dnia, czasem potrzeba na niego sporo energii ;)

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Przycisk bezpieczeństwa

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

Mr Lock Escape Room - Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Cennik

Cennik dostępny po kontakcie telefonicznym lub w trakcie rezerwacji.

Dane właściciela

Partner HR Dawid Trawczyński
Gdańska 49/3
85-005 Bydgoszcz
NIP: 8781708760

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 223 opinie

Ocena ogólna 10.0/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.9/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

175

140

105

70

35

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

223 opinie pokoju

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Nawigator
106 pkt

40 opinii

Jeśli nie chcesz mojej zguby, świat wraz ze mną ocal Luby!

26.05.2019 | data wizyty: 25.05.2019

Wiarygodna opinia

Rudy Pudel 40 opinii

Czasem jest tak, że czytając entuzjastyczne opinie tak bardzo wyśrubujesz swoje oczekiwania, że rzeczywistość nie potrafi im sprostać. Tutaj absolutnie nie miało to miejsca! Wręcz przeciwnie: dostałam nawet więcej niż oczekiwałam.
Ten pokój to rzeczywiście coś niespotykanego. .
Myślisz, że przychodząc tu idziesz do EscapeRoomu? O nienienie. Zakładasz pelerynkę, bierzesz swoją superbroń i walczysz o losy świata!
Od razu powiem, że nie trzeba być zafiksowanym na punkcie Superbohaterów fanem komiksów czy filmów spod znaku Marvela lub DC. Jednakże Ci właśnie będą mieli dodatkową frajdę z odkrywania smaczków, jakie Twórca umieścił w tym pokoju! A jest ich mnóstwo (i to jakich)! Niektóre wywołały u nas wybuchy niekontrolowanej wesołości, inne podziw dla "Wariata", który je wkomponował w wystrój i zagadki :-)
W ogóle scenografia pokoju, detale, oddanie klimatu to coś niesamowitego. Chciałabym napisać o tylu szczegółach, ale każda rzecz byłaby odebraniem kolejnym ekipom przyjemności z samodzielnego odkrywania tych perełek.
Po uratowaniu świata powiedziałam Mistrzowi Gry (który za tym określeniem nie przepada, ale lepszego nie znajduję) , że potrzeba byłoby drugiego przejścia pokoju, aby w pełni docenić włożoną tu pracę.
Roboty przy ratowaniu świata wystarczy dla nawet sporej grupy Superherosów. W naszej "Fantastic Five" żaden Bohater się nie nudził. Zagadki są spójne, logiczne, dobrze zbudowane i sprawiające mnóstwo "radochy", a niektóre rozwiązania techniczne narażały nasze szczęki na bliski kontakt z podłogą!
No i obsługa. Pasję widać od razu po wejściu do lokalu, a wprowadzenie do pokoju wynosi inicjację gry na poziom dostępny tylko SuperMistrzom :-)
Dawno nie miałam takiej frajdy (no w końcu uratować świat to nie w kij dmuchał :-)!), zwłaszcza że cała nasza ekipa należy to tych "nienormalnych" co to żadnemu Marvelowi nie przepuszczą, więc dla nas było to podwójne WOW.
Jedno mnie smuci: że nie mogę odkrywać Superheroom jeszcze raz, na nowo .
Życzę powodzenia z drugim pokojem (chociaż łatwo nie będzie, bo poprzeczka jest chyba gdzieś na Kryptonie :-)
A Wy Superbohaterowie, młotki, tarcze, łuki i inne topory w dłoń, pelerynki na grzbiet i do roboty! Świat się sam nie uratuje!
Tamdadadaaaam....

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

CzłowiekCałka
CzłowiekCałka

Zwiadowca
70 pkt

28 opinii

Superfajnie!

27.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

Wiarygodna opinia

CzłowiekCałka 28 opinii

Już wejście robi wrażenie, dalej jest tylko lepiej!

Pokój warty swojej ceny, prowadzący super wczuwa się w grę!

Efekt całościowy robi wrażenie, polecam każdemu.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Madziula
Madziula

Zwiadowca
80 pkt

28 opinii

Nr 1 w Polsce!

03.04.2019 | data wizyty: 31.03.2019

Wiarygodna opinia

Madziula 28 opinii

Niesamowite miejsce! Jeśli jeszcze tam nie byliście, to straciliście coś bardzo ważnego! Po pierwsze: wspaniałą zabawę w niezwykłym, pod każdym kątem dopracowanym pokoju; po drugie: niezwykłe spotkanie z wyjątkowym człowiekiem - twórcą tego miejsca :) Co tu dużo pisać - idźcie się przekonać, bo WARTO! Absolutnie nr w Polsce! :) Dawid - czekamy na kolejne pokoje :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Brygada ER
Brygada ER

Przewodnik
300 pkt

221 opinii

superheroom

19.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

Brygada ER 221 opinii

Wreszcie udało nam się odwiedzić pokój pierwszy w rankingu LockMe.
Superheroom faktycznie robi wrażenie pod względem wystroju pomieszczenia. Tematyka jest oryginalna, rekwizyty nawiązują do tematu pokoju. Szkoda jednak że powierzchnia zabawy nie jest większa bo będąc w 4 osoby nie zawsze każdy miał co robić. Wstęp do zabawy bardzo ciekawy, Pan z obsługi zaangażowany w swoją pracę jak mało kto ;) Zagadki raczej na średnim poziomie trudności, sporo elektroniki, fajne efekty wizualno -dźwiękowe.
Nie wiemy jednak do tej pory skąd tak wysoka cena za pokój. Doceniamy oczywiście serce włożone w przygotowanie pokoju, aczkolwiek byliśmy już w wielu pokojach w całej Polsce gdzie poziom wystroju i dopracowania był podobny a cena nie przekraczała 200 zł za grupę. Szczerze mówiąc tak wygórowana cena nastawia graczy na to, że pokój ma w sobie coś wyjątkowego, coś czego nie ma w żadnym innym pokoju w Polsce, a nam tego niestety zabrakło.
Podsumowując - pokój jest świetny, plusem są: obsługa na najwyższym poziomie, ciekawe zagadki , oryginalna tematyka. Z minusów nieduża powierzchnia gry oraz zbyt wygórowana cena.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Swistakk
Swistakk

Obieżyświat
238 pkt

73 opinie

Sztosik

20.06.2019 | data wizyty: 04.05.2019

Swistakk 73 opinie

W trakcie naszej escape roomowej wycieczki na Kujawy nie mogło zabraknąć pokoju, który przebojem wdarł się na na szczyt ogólnopolskiej tabeli. Uważnie czytając stronę wyczytałem przed wyjazdem, że mile widziane jest przywdzianie peleryn superbohaterów. Wpadłem na pomysł, że może o ile nie będą to peleryny superbohaterów, to 3/4 naszej drużyny jest w stanie założyć koszulki naszej drużyny Warsaw Eagles z czasów, gdy startowaliśmy w trójkę jako drużyna na zawodach programistycznych. Tym samym razem z Ewą tworząc gotową do ratowania świata drużynę herogramistów - Ewarsaw Eagles :D.

Idąc do escape roomu, który stoi tak wysoko w rankingu oczywiście ma się wysokie oczekiwania, co sprawia że ciężej jest się zachwycić i łatwiej rozczarować. Być może nawet moja przekorna natura trochę mi podpowiadała, aby się nastawić do gry "niby tak wysoko, a wcale nie jest taki fajny, bo taki i owaki". Oj nie nie nie. Tu nie ma możliwości takiego werdyktu. Jest po prostu "ŁOOOO!", które zostaje jeszcze długo po grze.

Jeszcze przed rozpoczęciem gry mieliśmy okazję odbyć bardzo miłą rozmowę z samym MrLockiem, pałającym energią twórcą tego pokoju. Nastawił on nas pozytywnie do gry, rozbudził nasz entuzjazm i dostarczył odpowiedni ekwipunek do walki ze złem i występkiem (emm, chyba pomyliłem bajki).

Wnętrze miejsca gry zdecydowanie wywiera spore wrażenie. Oj na scenografię to nikt tu nie szczędził ani budżetu ani wysiłku. Chyba jest to nawet pokój z największym production value w jakim byłem albo co najmniej w ścisłej topce.

Oczywiście nie jest też tak, że aby zbudować zbierający laury escape room to wystarczy w niego władować kupę kasy. Trzeba mieć jeszcze niezła dozę pomysłowości, aby stworzyć fajne zagadki. Tutaj zdecydowanie je dostaniemy. Wiele z nich jest niestandardowych. Jedna wykorzystała pewną technologię, której jeszcze nigdy nie widziałem w żadnym innym escape roomie, pomimo bycia już w prawie setce. Ale nawet te, które takich technologii nie wykorzystywały potrafiły być naprawdę oryginalne, a co za tym idzie dawać dużą frajdę i satysfakcję z ich rozwiązywania. Niestandardowość mechanizmów sprawia, że poziom trudności idzie w górę, ale czasu jest wystarczająco i wszystko jest jak najbardziej logiczne.

Większość zagadek poszła nam sprawnie, aczkolwiek nie wykorzystaliśmy na pewno w pełni możliwości zrównoleglania działań, które pokój oferuje i raz się też na dłuższą chwilę zablokowaliśmy, co w efekcie końcowym sprawiło, że uzyskaliśmy całkiem dobry, ale nie bliski rekordowi czas - 45 minut (rekord wynosił wtedy i być może ciągle wynosi - 38 minut). Ale jak tu bić rekordy i się zrównoleglać, jeżeli w tym pokoju tyle się dzieje i efekt każdej wykonanej akcji wywołuje "łoooo!" przyciągające uwagę całej drużyny ;)?

Nie możemy się doczekać kolejnego pokoju - "Klątwa Czarnobrodego"!

Wspomnę jeszcze, że świat superbohaterów to nie moja działka. Nie oglądam żadnych filmów z nimi, nie czytam komiksów o nich itd. Być może bardziej obeznani ode mnie potrafią się dodatkowo dopatrywać jakichś smaczków wszelkiego rodzaju, ale oczywiście zdecydowanie nie jest to potrzebne ani do tego aby doskonale bawić w tym pokoju ani do tego aby być w stanie rozwiązywać pewne zagadki.

Jedynym minusem było to, że z racji tego, że nam całkiem dobrze szło, to MrLock zadzwonił do następnej grupy, że mogą trochę wcześniej przyjść, oni przyszli jeszcze wcześniej i pomimo tego, że byliśmy na czas i tego że zakończyliśmy grę 25 minut przed czasem, to jakoś nie było dane nam się ponapawać pokojem na tyle na ile byśmy chcieli. To znaczy z 5 minut po zakończeniu gry jeszcze pochodziliśmy po pokoju i poanalizowaliśmy z właścicielem różne jego elementy czy tok naszej gry, ale pewnie mieliśmy ochotę na jeszcze trochę, bo było co podziwiać :P. Ale też nie było wcale tak źle i na takiego wariata, a potem jeszcze w smsie za to przeprosił.

Słyszałem pewne opinie, że niektórzy uważają Superheroom pod względem ceny za prowadzący nieczyste zagrywki, czy wręcz prowadzą "bojkot", jednak ja bym się z tym zupełnie nie zgodził. Za jakość się płaci. Przecież ten escape room mógł być zbudowany z dużo mniejszymi nakładami finansowymi, mógł mieć dużo słabiej wyglądający wystrój, mógł w niego zostać włożony mniejszy wysiłek i to wszystko poskutkowałoby istotnie mniejszymi kosztami stworzenia takiego pokoju, ale jednak właściciel postawił na zapewnienie graczom doświadczenia na najwyższym poziomie wkładając w to dużo swoich środków, to czemu mu tego teraz nie zrekompensować i nie wynagrodzić za stworzenie tak docenianego escape roomu? To nie jest święte prawo graczy, że każdy escape room, bez względu czy świetny czy kiepściutki ma kosztować max 130zł. Wszędzie gdzie się nie będzie chciało iść do ERu za granicą to należy się liczyć z 3-4 razy wyższymi kosztami (nieproporcjonalnie wyższymi nawet w porównaniu do zwiększonych zarobków/kosztów życia!) i np. za grę w 2 osoby za kiepski pokój można zapłacić 220zł NA OSOBĘ :P. W Polsce serio jest średnio taniocha.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

SandrexP
SandrexP

Zwiadowca
74 pkt

54 opinie

Drużyna bohaterów wkracza do akcji!

14.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

SandrexP 54 opinie

Od samego wejścia do lokalu aż do końca było inaczej niż zwykle....
Wejście na piętro, Mistrz Gry i jego krótki wstęp... a potem przygoda!
Nagle znajdujesz się kompletnie gdzie indziej. Bez super-mocy, jedynie współpraca może nam pomóc ocalić świat! Trzeba również uważać - w końcu to 75 piętro WALĄCEGO SIĘ WIEŻOWCA! Tylko tacy szaleńcy jak my odważyliby się wejść aż tak wysoko.
...
A teraz do rzeczy:
Pokój jest NIESAMOWITY!
Sam wystrój - od lobby po sam pokój - bardzo dopracowany, w 300% - każdy szczegół znajduje się w swoim miejscu z jakiegoś powodu. Pokój wygląda świetnie, widać, że włożono w niego masę wysiłku i czasu. Rekwizyty też idealne - świetna gratka dla fanów komiksów i filmów o SUPERBOHATERACH. Znajdziecie tutaj symbole bardzo, bardzo wielu waszych ulubieńców :)
Jeżeli chodzi o zagadki - proste, logiczne.. Jest ich sporo, są zróżnicowane, a ich rozwiązanie prowadzi do masy radości nie tylko z powodu ich rozwiązania, ale i efektów, których tutaj jest mnóstwo!
System podpowiedzi nie jest oryginalny, ale tutaj fajnie wpasowuje się w klimat.
Mistrz Gry bardzo miły, bardzo rozmowny i bardzo zaangażowany w rozgrywkę.
Pokój zdecydowanie polecam! Z grup początkujących może wyssać wszelką energię, ale na pewno wyjdą zadowolone. Grup zaawansowanych nie wymęczy, ale na pewno zrobi na nich ogromne wrażenie.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

MTC
MTC

Zwiadowca
78 pkt

97 opinii

Super moc!

04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

MTC 97 opinii

WOW...WOW... pokój trafia do naszej TOP 3, nie dziwi nas tak wysokie miejsce w rankingu w Polsce - nr 1. Pokój jest genialnie wykonany, całą grę człowiek czuje się jak w rozwalającym wieżowcu. Zagadek jest dużo, przy dwójce osób tempo jest zabójcze i nie ma czasu napawać się pięknem pokoju i podziwiać jego wykonanie. Mistrz gry a zaraz twórca i właściciel prowadzi grę w świetny sposób, podkręcając atmosferę superbohatera i superbohaterki. Jesteśmy mega zadowoleni i polecamy go wszystkim fanom ER. Koniecznie musicie go odwiedzić.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

Zwiadowca
91 pkt

68 opinii

PETARDINI

19.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin) 68 opinii

Jest to SUPERpokój, który z pewnością pozostanie w naszej pamięci na dłużej.
SUPERmagiczny klimat od samego początku utworzony przez mistrza gry, SUPERgenialny wystrój i SUPERciekawe zagadki z efektem WOW, satysfakcja po ich rozwiązaniu murowana.
Jest tu wszystko czego SUPERbohaterowie potrzebują do szczęścia. Gorąco polecamy! Niech moc będzie z Wami :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Kuba M. 15
Kuba M. 15

Wędrowiec
48 pkt

8 opinii

Avengers assebmble!

05.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

Wiarygodna opinia

Kuba M. 15 8 opinii

Ciężko tu być obiektywnym bo ten pokój to istny raj dla mnie! Mógłbym z niego nie wychodzić! Czuliśmy się jak bohaterowie komiksu! Wszystko było idealne, klimat, scenografia, gadżety, zagadki, obsługa, mechanizmy no złoto po prostu! Dla mnie 11/10!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Monika1006
Monika1006

Nawigator
101 pkt

44 opinie

Brak słów, żeby to opisać ;)

07.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

Monika1006 44 opinie

O tym nie powinno się pisać w opiniach - to trzeba przeżyć :) Zasłużone miejsce w rankingu Polski, przekonajcie się sami!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM