Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Tajemnica Strychu

Tajemnica Strychu

Bydgoszcz | Kujawsko-pomorskie | Fabryka Czasu

9.9/10
Bydgoszcz: 3. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 3. miejsce | Polska: 11. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Znaleźliście się na opuszczonym strychu . Wydaje Wam się, że jest to zwyczajne pomieszczenie, lecz z czasem odkryjecie, że to tylko pozory. Macie wrażenie, że nie jesteście tu sami. Czy jesteście na tyle odważni, aby to sprawdzić ? Z każdą minutą przeszywa Was coraz większy niepokój. Czas działa tylko na waszą niekorzyść . To od Was zależy czy zdołacie uciec w ciągu godziny, czy zostaniecie tu na zawsze…

 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
Adres
Cennik

poniedziałek - czwartek
2-4 osoby - 100 zł
5 osób - 120 zł

piątek-niedziela i święta
2-5 osób - 120 zł

Brak możliwości płatności kartą.

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 15:30-22:30
(ostatnie wejście 21:30)

Sobota-niedziela 11:00 - 22:30
(ostatnie wejście 21:30)

Istnieje możliwość rezerwacji na inną godzinę, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 261 opinii o tym pokoju

9.9/10

Bydgoszcz: 3. miejsce
Polska: 11. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

6

123

124

8

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • intel i GO

  intel i GO

  Liczba recenzji: 44 Profil FB

  Mroczne klimaty

  04.05.2018 | data wizyty: 03.05.2018

  Tajemnica Strychu bez wątpienia jest pokojem strasznym, a może i najstraszniejszym w całej Polsce. Już samo wprowadzenie do pokoju robi wielką robotę. Gracze mogą poczuć klimat panujący w budynku.

  Zagadki są logiczne, nieliniowe oraz jest ich dużo więc każdy może znaleźć dla siebie zadanie.. aczkolwiek, czy bezpiecznie jest się rozdzielać? :)

  Bardzo sympatyczna obsługa, która stawia na jakość.

  Cieszymy się, że podczas naszego pobytu w Bydgoszczy mogliśmy odwiedzić Fabrykę Czasu i tym samym dobrze się bawić.

 • Dayman

  Dayman

  Liczba recenzji: 49 Profil FB

  Moje kolana są bardziej umęczone niż dusze zamknięte na strychu.

  24.04.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Wychodząc ze skazanych płynnie zostaliśmy przeprowadzeni na strych. Pan z obsługi nawet na chwilę nie wyszedł ze swojej roli! Zapowiadało się strasznie skoro dostaliśmy nawet dawkę czerwonawej substancji (prosto w żyłę) na odwagę ;) Czy to krew poległych? Sok malinowy? Czy może jeszcze co innego? Tak czy inaczej byliśmy zaskoczeni!
  Klimat świetny, lekko przerażający, mało światła i generalnie to nawet w grupie ciężko czuć się w pokoju pewnie. Zagadki dosyć proste, ale jest ich tyle, że łatwo o czymś zapomnieć, więc polecamy zbierać wszystko w jedno miejsce i pamiętać o rzeczach, których się jeszcze nie wykorzystało. Wielkie brawa dla obsługi za umiejętne prowadzene gry, dostosowywanie się w pewnym stopniu do grupy. Z pokoju wyszliśmy posiniaczeni, obolali, ale za to w niesamowicie dobrych nastrojach! Pokój jest jednym z tych, które trzeba odwiedzić i warto przyjechać nawet z innego miasta!
  Serdecznie polecamy gratulujemy zapału!

 • Agata W

  Agata W

  Liczba recenzji: 73 Profil FB

  Strych- tu spełnią się Twoje największe koszmary!

  28.05.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  "Hmmm... Kolejny horror? Pewnie znowu nie będzie straszny." Błąd! Ten pokój sprawił, że pokochałam horrory. Każdy element pokoju jest idealnie dopracowany. Zagadki bardzo oryginalne i zaskakujące. Klimat sprawia, że całą grę czuliśmy niepokój. Mimo iż z pokoju wyszliśmy z siniakami to bawiliśmy się świetnie. Zdecydowanie jest to pokój, który trzeba odwiedzić!

 • WojMar

  WojMar

  Liczba recenzji: 85 Profil FB

  Kuba gdzie jesteś.....

  03.06.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Kolejny pokój na trasie naszego tripa. Tu bonusem jest fajne płyn przejście między pokojem skazani na śmierć a tajemnicą strych, prowadzący nawet na chwilę nie wyszedł z roli. Dodatkowo bardzo niespotykane ale też bardzo fajne i podkręcające klimat jest to że prowadzący tak naprawdę nigdy nie poprowadzi tego pokoju dwa razy tak samo gdyż tak naprawdę dostosowuje się do grupy. Sam pokój ciekawy z różnorodnymi zagadkami i niespotykanymi rozwiązaniami, z resztą system podpowiedzi też można powiedzieć że jest bardzo ciekawy o ile można go nazwać systemem podpowiedzi..... Jest to kolejny pokój Fabryki Czasu który ma świetny klimat ciekawe zagadki i rozwiązania bardzo dużo temu pokojowi daje zapał właściciela któremu życzę go jak najwięcej.
  Gorąco polecam

 • Cyrk Kamiennych Braci

  Cyrk Kamiennych Braci

  Liczba recenzji: 184 Profil FB

  Cyrk Kamiennych Braci i płacz dziecka na strychu

  07.06.2018 | data wizyty: 12.05.2018

  Cyrk Kamiennych Braci dostał się na pewien stary, opuszczony strych, żeby odkryć jego mroczną tajemnicę. Przed laty wydarzyła się tu tragedia, o której duchy tego miejsca nie dają nikomu zapomnieć.

  Wystrój pokoju robi bardzo dobre wrażenie. Jest to jeden z tych przykładów pokoi, które da się bardzo fajnie urządzić mając ograniczony budżet. Wprowadzenie do gry od razu buduje odpowiedni nastrój, a im dalej zagłębimy się w odkrywaną tajemnicę tym jest lepiej, bo pokój kryje nie jedną niespodziankę. Udało nam się trafić, na wersję specjalną z dodatkową atrakcją pod koniec, której nie zdradzimy. Napiszemy tylko, że było to coś naprawdę niespodziewanego i oryginalnego i śmiało możemy nazwać to gwoździem programu.

  Zagadki stanowią solidne dopełnienie scenariusza. Rozwiązania są tradycyjne, ale dobrze pasuje to do klimatu. Pokój nie jest bardzo liniowy, dzięki czemu każdy w drużynie ma co robić.

  Obsługa podobnie jak w przypadku poprzedniego pokoju spisała się doskonale. Widać, że są to ludzie z pasją, którzy potrafią wczuć się w swoją rolę i zbudować odpowiedni klimat przed wejściem do ER.

  Podsumowując, "Tajemnica Strychu" zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Scenariusz jest bardzo ciekawy, a dodatkowe atrakcje tworzą naprawdę fajną całość. Polecamy wszystkim fanom mrocznych klimatów.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • kluczypęk

  kluczypęk

  Liczba recenzji: 32 Profil FB

  Za blokami, za kilkoma ulicami...

  01.05.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  .... w pewnym małym domku mieści się strych. Nie taki zwykły strych, a owiany tajemniczą legendą. Podobno okoliczne dzieci bardzo lubiły tam spędzać czas, lecz kilkoro z nich już nie wróciło.... Czy to prawda? Oczywiście ciekawska ekipa KLUCZYPĘKU musiała to sprawdzić.... a kiedy drzwi zatrzasnęły się za nami żarty się skończyły :O Strych jak najprawdziwszy strych znany każdemu z horrorów. Klimat taki, że tylko czekasz, aż tajemnicza dłoń z zaświatów cię dotknie w najmniej spodziewanym momencie. No i im dalej w strych tym więcej tajemnic odkrytych, tym bardziej czujesz dreszczyk na plecach. Jednak daliśmy radę odkryliśmy imiona wszystkich zaginionych dzieci i uszliśmy z życiem. Jeśli chodzi o zagadki to na średnim poziomie trudności, największym utrudnieniem jest panujący klimat :D Polecamy wszystkim escaperoomowym ekipom ( o ile tylko macie odwagę poznać mroczną tajemnicę strychu ŁA HA HA HA) :D Od nas 10/10 - czekamy na więcej strrachuuu :D

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Bartosz P. 4

  Bartosz P. 4

  Liczba recenzji: 27

  WTF!? :)

  15.04.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  Po odwiedzeniu tego pokoju do dzisiaj się zastanawiamy co się właściwie tam stało:)
  Zaczniemy od najważniejszego - KLIMAT KLIMAT KLIMAT!!! - za ten element dajemy 100/10
  Nigdy wcześniej, w żadnym pokoju nie spotkało nas coś takiego jak tutaj. Jeszcze nie zdążyliśmy wejść do pokoju a już czuliśmy się jakby to działo się naprawdę. Pierwszy pokój w którym dziewczyny z naszej ekipy piszczały na pół osiedla:)
  Co do samego pokoju - obiektywnie trzeba przyznać, że odstaje od liderów w Bydgoszczy pod względem m.in. mechanizmów, jednak naszym zdaniem wcale nie są one potrzebne aby zrobić fantastyczny ER.
  Mistrz gry - kolejne 100/10 - MEGA pozytywny chłopak dla którego ER to przede wszystkim pasja.
  Na zakończenie aby podsumować ten pokój mogę tylko powiedzieć, że dziewczyny stwierdziły że jest to pokój z którego nie chcą wyjść byleby tylko dłużej się w nim bawić:)
  Naszym zdaniem pozycja OBOWIĄZKOWA.

 • rafal-stefanski7

  rafal-stefanski7

  Liczba recenzji: 35 Profil FB

  Strasznie i śmiesznie

  16.04.2018 | data wizyty: 15.04.2018

  Dla mnie bomba bo lubię być straszony, niestety Kasia miała dość już po samym przywitaniu więc weszła do pokoju pięć minut po nas bo musiała ochłonąć hehe. I dobrze że się przełamała bo to mózg matematyczny naszej grupy. Ogromny plus dla naszego gospodarza za fantastyczną inwencję w straszeniu i super opiekę. Zagadki były ciekawe, klimat nastrojowy, czego chcieć więcej. 1:03 to liczba niedzielnego wyjazdu do Bydgoszczy, oba pokoje tego dnia pokonaliśmy dokładnie co do sekundy w tym samym czasie.

 • czar_prysł

  czar_prysł

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  Strychowa wizyta...

  08.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  ...rozwiała wszystkie tajemnice, choć nie obyło się bez krzyków i ucieczki przed... No właśnie co to było tylko wyobraźnia czy ktoś tu rzeczywiście był. Na szczęście nie zostaliśmy tu na zawsze. Pokój bardzo dobry i straszny, klimat zachowany w 100%, oceniamy jako trudny bo dla dwóch osób jest co robić i trzeba sporo się rozglądać. Na pewno wrócimy 10/10

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Zabójcze Pandy

  Zabójcze Pandy

  Liczba recenzji: 42 Profil FB

  Ciekawy pokój w klimatach horroru, ale raczej starego typu

  05.05.2018 | data wizyty: 30.04.2018

  Fajny pokój, z fajnym wprowadzeniem, ale raczej starego typu, gdzie dominują kłódki.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 25 26 27

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM