Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Skazani na śmierć

Skazani na śmierć

Bydgoszcz | Kujawsko-pomorskie | Fabryka Czasu

9.9/10
Bydgoszcz: 4. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 4. miejsce | Polska: 16. miejsce

 • 3-4 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Czy macie na tyle odwagi, aby zmierzyć się twarzą w twarz ze śmiercią ?

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Cennik

3-4 osoby 120 zł

Istnieje możliwość zagrania w 5 osób po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz dopłacie 20 zł za kolejną osobę.

Rezerwacje:
696 159 139
www.fabrykaescaperoom.pl/rezerwacja?show=2

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 85 opinii o tym pokoju

9.9/10

Bydgoszcz: 4. miejsce
Polska: 16. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 9.9/10

0

1

21

59

4

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Adam M...

  Adam M...

  Liczba recenzji: 135 Profil FB

  Klimatyczna petarda!

  16.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Jakiś czas temu odwiedziliśmy wtedy jedyny ER firmy Fabryka czasu czyli Tajemnica strychu. To co tam zastaliśmy i to jak ta wizyta wpłynęła na nasz odbiór pokoi typu horror/thriller nie szło opisać słowami, żeby zbyt wiele nie zdradzać. Dlatego wiadomość o otwarciu nowego pokoju przyczyniła się do decyzji o ponownym wyjeździe do Bydgoszczy.
  Zaczęło się już od momentu wyjścia z samochodu, mały niepozorny budynek po środku dużego osiedla a u nas w głowach na zmianę pojawiały się uczucia podniecenia, fascynacji, przerażenia i ciekawości. Ale nie u wszystkich, bowiem dla jednej osoby była to pierwsza wizyta w tym miejscu i ona jedyne co mogła w tym momencie czuć to niepewność. I właśnie niepewność to chyba najlepsze słowo oddające klimat tego pokoju. Towarzyszy nam od momentu przekroczenia progu aż do wyjścia.
  Jeśli chodzi o zagadki to są naprawdę wymagające, zarówno pod względem logicznego myślenia, spostrzegawczości, współpracy a czasem nawet przełamywania lęków.
  W moim osobistym odczuciu lepsza jest Tajemnica strychu, tutaj zabrakło mi trochę nawiązania niektórymi zagadkami do fabuły ale to nie zmienia faktu, że pokój jak i firma to coś fenomenalnego.
  My to przeżyliśmy i polecam każdemu kto w Escape roomie lubi "troszkę" mocniejsze doznania.

 • Ewelina M...

  Ewelina M...

  Liczba recenzji: 85 Profil FB

  Więzienie z koszmarów.

  17.06.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Po opowieściach reszty ekipy, która była wcześniej w Tajemnicy Strychu, byłam niezbyt pozytywnie nastawiona do tego pokoju. Na szczęście dla mnie okazał się mniej straszny. Ciekawe było to, że nas rozdzielono i musieliśmy dużo współpracować, co nie było proste jeśli jest się pod presją, że w każdej chwili może nas spotkać coś złego, w końcu zostaliśmy uwięzieni i nie wiedzieliśmy co się z nami stanie. Mroczny klimat dopełniało surowe wnętrze pełne ukrytych skrytek i przejść. A w tym wszystkich jeszcze trzeba było rozwiązać zagadki, wśród których znalazło się kilka, które pojawiły się pierwszy raz w naszym dorobku. Do tego trzeba wspomnieć o obsłudze, która starała się przez cały czas trzymać nas w niepewności, co będzie z nami. Mimo dużych trudności i lekkiego poślizgu udało nam się uciec.
  Moim zdaniem jest to ciekawa propozycja, ale czegoś mi zabrakło, a może po prostu to nie moje klimaty ;-)

 • katia8906

  katia8906

  Liczba recenzji: 79 Profil FB

  Ciary!

  01.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Od samego wejścia PETARDA! Uwielbiamy, gdy już samo zapukanie do drzwi staje się elementem klimatu. A im dalej w las tym lepiej. Napięcie czuć przez całą rozgrywkę. Ciekawy system podpowiedzi. Zawiesisty klimat powoduje, że pokój jest trudniejszy. Ogromna powierzchnia gry. Ciekawe przejścia. Wszystko co w thrillerze musi być - było! Wyszliśmy usatysfakcjonowani i polecamy grupom lubiącym dreszczyk emocji.

 • Dayman

  Dayman

  Liczba recenzji: 49 Profil FB

  Macie tam może......?

  24.04.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Od Fabryki Czasu zaczęliśmy naszą małą przygodę w Bydgoszczy. Zmęczeni po długawej podróży i problemie z trafieniem na miejsce wchodzimy do niewielkiego budynku.... i już w tym momencie skoczyło nam ciśnienie ;) Nie będzemy za dużo zdradzać, ale wydaje mi się, że nigdzie nie widziałam tak super wprowadzenia! Co z kolei już na wstępie super świadczy o obsłudze!
  Ale zajmijmy się oceną samego pokoju. Wybierając się do skazanych pamiętajcie o drużynie, która potrafi współpracować. Bez tego nie ma co próbować. Bardzo podobał nam się sposób rozgrywki, atmosfera i klimat jaki został stworzony w pokoju. Zagadki nieszablonowe, trzeba być spostrzegawczym, nie wstydzić się głupich pomysłów. Oryginalny rozkład pomieszczenia, który nie raz potrafi zaskoczyć!
  Bardzo polecamy, szczególnie grupom doświadczonym, które chcą się sprawdzić!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Agata W

  Agata W

  Liczba recenzji: 73 Profil FB

  Uciekaj!

  28.05.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  "Skazanych na śmierć" odwiedziliśmy mając za sobą ok. 60 warszawskich ER i myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy. No właśnie... myśleliśmy! Bardzo starannie przygotowany i realistyczny pokój. Świetne zagadki wymagające dużej współpracy całej grupy, sprytu i spostrzegawczości. Genialne wprowadzenie do pokoju, które od samego początku pozwala wczuć się w klimat. Pokój raczej dla doświadczonych i zgranych grup. Dla takiego pokoju warto przyjechać nawet z drugiego końca Polski. Polecam!

 • WojMar

  WojMar

  Liczba recenzji: 85 Profil FB

  Jest tam kto.....

  03.06.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Był to pierwszy pokój który odwiedziliśmy podczas wypadu do Bydgoszczy i był to strzał w dziesiątkę gdyż pokój postawił poprzeczkę bardzo wysoko dla pozostałych pokojów.... Ale wróćmy do pokoju..... a raczej właściciela który jest jednym prowadzącym w tej firmie za co należą się wielki brawa i naprawdę wkłada wszystko żeby grupom podobało się jak najbardziej. Już samo wprowadzenie mocno buduje klimat a potem jest już tylko lepiej.... Same zagadki ciekawe i często nieszablonowe ale dla mnie wielki plus za to że pokój bardzo wymaga współpracy od uczestników co zawsze jest fajnym bonusem.
  Generalnie pokój mega, obsługa mega i na pewno jest to pokój który powinien odwiedzić każdy fan ER będący w Bydgoszczy, dla doświadczonych jest to również świetne miejsce żeby się sprawdzić. Gorąco polecam :)

 • Kapitan Z.

  Kapitan Z.

  Liczba recenzji: 48 Profil FB

  strach się bać!

  06.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  ten pokój to prawdziwa petarda! jest bardzo trudny przez panujące w nim warunki ... jednak to jest prawdziwe wyzwanie dla nawet najbardziej zaawansowanego ERoomowicza!

  POLECAM! dla mnie nr 1 w Bydgoszczy

 • Cyrk Kamiennych Braci

  Cyrk Kamiennych Braci

  Liczba recenzji: 184 Profil FB

  Cyrk Kamiennych Braci w psychodelicznym więzieniu

  07.06.2018 | data wizyty: 12.05.2018

  Cyrk Kamiennych Braci wpadł w pułapkę. Rozpoczęła się gra o nasze własne życie. Szalone więzienie skrywało nie jedną tajemnicę, a kluczem do ucieczki była współpraca.

  Klimat pokoju "Skazani na Śmierć" jest budowany już przy wejściu do lokalu, za co właścicielom należy się duży plus. W kwestii wystroju, ER niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia, ale układ pomieszczeń i ciemność potrafią zbudować odpowiedni nastrój. Zabawa przygotowana jest z pomysłem, a rozgrywka jest całkiem oryginalna.

  Zagadki, to mocny punkt tego ER. Duży nacisk został położony na współpracę, dzięki czemu każdy z uczestników zabawy może się przyczynić do końcowego sukcesu. Same zadania są ciekawe i zróżnicowane. Oparte w głównej mierze na analogowych rozwiązaniach.

  Obsługa spisała się bardzo dobrze. Wprowadzenie do gry było jednym z fajniejszych, jakie widzieliśmy. Poza tym dobrze nam się rozmawiało po grze.

  Podsumowując, "Skazani na Śmierć", to całkiem ciekawy ER w klimatach mrocznego thrillera. Wystrój jest dość surowy, ale pokój nadrabia zagadkami i wprowadzeniem i ogółem pozostawia pozytywne wrażenia.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • kluczypęk

  kluczypęk

  Liczba recenzji: 32 Profil FB

  Skazani? Za co?? Przecież jesteśmy niewi...

  01.05.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  .... o rany i nagle ciemność, budzimy się w ciemnym, ciasnym... co to... gdzie tooo.... jak... Po chwili jednak nadchodzi myśl, że to nie żarty i musimy się stąd wydostać.. ale przecież nie byliśmy sami. Gdzie są nasi towarzysze? Czyżby też utknęli tak jak my? W pewnym momencie towarzysze jednak się znajdują, ale okazuje się, że rzeczywiście nie jesteśmy tam sami i ktoś (a może coś) z utęsknieniem na nas czyha i skutecznie utrudnia (a może i nie :P) każde zadanie przybliżające nas do wyjścia. Klimat świetny, bardzo zimny, mroczny i powodujący ciągłe uczucie kogoś za plecami. Zagadki same w sobie nie aż tak trudne, natomiast dobrze podzielcie drużyny :D Komunikacja przede wszystkim! My zabraliśmy rodziców (ich 3 ER w życiu - pierwszy horror) i radzili sobie na prawdę świetnie :D Z resztą tak im się spodobało, że za jednym zamachem odwiedziliśmy Tajemnicę Strychu :P Chyba każdy lubi te emocje jak z horroru :D Wystrój? Hmm ciężko stwierdzić prawie nic nie widząc :D ale na pewno dodawał klimatu.. Pokój oceniamy bardzo wysoko. Miał wszystko, co horror powinien mieć - miał to coś. No i jest co robić, każdy miał ręce pełne roboty. A ekipa świetna i bardzo pomocna! Dobra kończę te wypociny :P CZEKAMY NA WIĘCEJ! <3

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Marcelina R. 3

  Marcelina R. 3

  Liczba recenzji: 31 Profil FB

  Kozak!

  13.04.2018 | data wizyty: 13.04.2018

  Pokoj z dreszczykiem i jak dla mnie arcydzieło! Zagadki logiczne chodź nie są takie proste. Pan który prowadzi grę jest bardzo sympatyczny i wczuwa się idealnie w rolę psychopaty ? . Polecam serdecznie każdemu ponieważ jest to jeden z najlepszych pokoi w jakim byłam :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 7 8 9

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM