Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Godzina do zmroku
Partner lockme

Godzina do zmroku

Bydgoszcz | Kujawsko-pomorskie | Ewakuacja

9.8/10
Bydgoszcz: 12. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 13. miejsce | Polska: 52. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Horror

Od jakiegoś czasu jesteście uwięzieni. Nie wiecie, co to jest za miejsce, ani jak się tu znaleźliście. Jedyną oczywistą rzeczą jest to, że tu zginiecie, gdyż każdego dnia o zmroku pojawia się krwiopijca, który w brutalny sposób zabija kilkoro z Was. Zbyt długo czekaliście na pomoc, która nie nadeszła. Została już tylko godzina do zmroku. Wiecie, że tego wieczoru już nie przeżyjecie, dlatego jedyną Waszą szansą na przetrwanie jest próba ucieczki.

 • Możliwość gry po angielsku
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
Adres
Cennik

2 osoby: 100 zł
3-5 osób: 120zł

Godziny otwarcia

pn.-pt.: 17:40* - 21:40
sob.-niedz.: 10:10 - 21:40
(ostatnie wejście 20:40)

* Istnieje możliwość umówienia się na wcześniejszą godzinę po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Dane właściciela
Ewakuacja Arkadiusz Bryk
ul. Aleksandra Fredry 1/1
85-057 Bydgoszcz
NIP: 5542778520
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 118 opinii o tym pokoju

9.8/10

Bydgoszcz: 12. miejsce
Polska: 52. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

3

70

44

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 283 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Jesteś łowcą, czy ofiarą?

  14.03.2018 | data wizyty: 10.02.2018

  W tym pokoju historia rozpoczyna się od zostania ofiarą. Ale co dalej? Zegar tyka, księżyc zaraz wzejdzie a Wy musicie sobie poradzić...

  Jako grupa bardzo lubimy mroczne tematy i klimaty, dlatego w tym pokoju czuliśmy się, jak ryby w wodzie. Świetne umieszczenie zagadek i aranżacja wnętrza doskonale wpływają na percepcję gracza i jego zaangażowanie. Nie sposób nie poczuć dreszczu emocji zbliżając się do wielkiego finału...

  Zdecydowanie polecamy każdej drużynie!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Dayman

  Dayman

  Liczba recenzji: 49 Profil FB

  Polowanie na wampira

  01.05.2018 | data wizyty: 08.04.2018

  Godzina do zmroku to naprawdę solidna propozycja od Ewakuacji! Ciemno, trochę strasznie, nieprzyjemnie - wszystko tak jak być powinno! Kilka elementów w pokoju nas zaskoczyło. Zagadki różnorodne, trzeba trochę pogłówkować i zdecydowanie nie trzymać się schematów. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, którą właściciele musieli włożyć w stworzenie pewnych elementów. Nie zdradzając zbyt wiele - praca w drewnie nie jest łatwa, tym bardziej jeśli chce się wykonać tak delikatny i skomplikowany mechanizm ;) Wielkie brawa za to! Sam pokój dla tych odważniejszych! Ale polecamy wszystkim, trochę dreszczyku emocji nie zaszkodzi. Obsługa wzorowa, na pewno przy okazji kolejnej wizyty w Bydgoszczy wpadniemy przejść drugi pokój, na który tym razem zabrakło nam czasu.
  Bardzo polecamy!

 • Agata W

  Agata W

  Liczba recenzji: 73 Profil FB

  Nie taki wampir straszny... a może jednak?

  03.06.2018 | data wizyty: 08.04.2018

  Trochę przerażający pokój, ale klimat świetnie wpisuje się w tematykę pokoju. Przez całą grę czuć niepewność, która (przynajmniej nam) utrudniała rozwiązywanie zagadek. Dużo ciekawych zagadek i sporo zaskakujących elementów. Każdy najmniejszy detal jest idealnie dopasowany do klimatu pokoju. To kolejny pokój w Bydgoszczy, który nie zawiódł oczekiwań naszej ekipy. Gorąco polecam!

 • WojMar

  WojMar

  Liczba recenzji: 82 Profil FB

  Polowanie na bestię....

  03.06.2018 | data wizyty: 08.04.2018

  Pokój bardzo ciekawy klimatyczny trochę straszny wszystko tak jak być powinno w tego typu pokoju. Sam klimat fajnie budowany od samego początku a potem jest już tylko lepiej.... Największy szacunek dla twórców tego pokoju za stworzenie wielu mechanizmów po prostu z/w drewnie co jest bardzo trudną sztuka.... Same zagadki fajne urozmaicone często niespotykane. Generalnie pokój naprawdę ciekawy i godny polecenia na pewno przy najbliższej okazji sprawdzimy inne propozycje Ewakuacji.
  Polecam :)

 • Cyrk Kamiennych Braci

  Cyrk Kamiennych Braci

  Liczba recenzji: 179 Profil FB

  Cyrk Kamiennych Braci wśród krwiopijców

  07.06.2018 | data wizyty: 12.05.2018

  Obudziliśmy się w nieznanym nam miejscu. W nikłym świetle zdołaliśmy dostrzec kraty - byliśmy uwięzieni. Minęło trochę czasu nim do końca oprzytomnieliśmy i zdaliśmy sobie sprawę z położenia w jakim się znaleźliśmy. Nasze oczy zdążyły przyzwyczaić się trochę do ciemności. Zauważyliśmy znajdujące się w naszym pobliżu ślady krwi oraz kilka strasznych obrazów na ścianach pokoju. Przez niewielkie okienko przy suficie wpadały ostatnie promienie słońca. Zrozumieliśmy, że gdy ono zajdzie i nastaną ciemności, nic już nas nie uratuje. Oni tu przyjdą i staniemy się ich kolejną ofiarą.

  Wystrój pokoju jest przygotowany bardzo solidnie i z należytą dbałością o szczegóły. Widać duży wkład pracy w przygotowanie scenariusza. Muzyka, oświetlenie oraz dodatkowe atrakcje i niespodzianki dodają zabawie odpowiedni nastrój.

  Zagadki również są mocną stroną "Godziny do Zmroku". Mamy tutaj sporo ciekawych mechanizmów i należytą równowagę między rozwiązaniami tradycyjnymi a elektroniką. Łamigłówki nie są liniowe i fajnie nastawione na współpracę, dzięki czemu można się podzielić zadaniami i nikt z drużyny nie stoi z boku bezczynnie.

  Do pracy obsługi nie mamy żadnych zastrzeżeń. Było sympatycznie i profesjonalnie.

  "Godzina do Zmroku", to niewątpliwie jeden z najciekawszych scenariuszy w Bydgoszczy. Zagadki oraz wrażenia wizualne są jak najbardziej pozytywne. Polecamy wszystkim fanom horrorów.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Ewa B. 5

  Ewa B. 5

  Liczba recenzji: 20 Profil FB

  GODZINA JEST OK

  18.03.2018 | data wizyty: 17.03.2018

  Super pokój, fajni własciciele z niesamowitą wyobraźnią i pomysłami , trzeba zobaczyć ten pokój w którym przenosisz się do innego świata.

 • G&F

  G&F

  Liczba recenzji: 30

  G&F w szponach krwiopijcy

  18.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  #35

  Byl to nasz ostatni pokój na mapie Bydgoszczy, a że przyjechaliśmy prosto z Krakowa chcieliśmy się pożegnać mocnym uderzeniem i chłopakom z Ewakuacji udało nam się to zagwarantować ;) Klimat pokoju trafia od samego wejścia, a elementy grozy i strachu były z nami do samego końca. Zagadki są bardzo zróżnicowane, co pozwala wykazać się każdemu uczestnikowi gry. G&F uwielbia się bać więc tym bardziej cieszymy się że tak właśnie zakończyliśmy przygodę w Bydgoszczy za co bardzo chłopakom dziękujemy ;) Polecamy gorąco, bo to na pewno jeden faworytów w tym mieście !

 • Piotr F. 3

  Piotr F. 3

  Liczba recenzji: 18

  Świetny

  19.03.2018 | data wizyty: 17.03.2018

  Pokój trudny, klimat genialny, wszystkie zagadki układają się w logiczną całość - jeden z najlepszych pokoi typu "horror"!
  Byliśmy we 4 i wyszliśmy 12 minut przed czasem :)

 • VooVoo

  VooVoo

  Liczba recenzji: 96 Profil FB

  ...

  21.02.2018 | data wizyty: 20.02.2018

  W tym pokoju podniesienie poziomu adrenaliny gwarantowane. Klimat pokoju mroczny, jak na horror przystało, ciąg naprawdę logicznych zagadek doprowadza nas do spotkania oko w oko z Valdemarem. Pokój trudny dla początkujących, ale myślę, że i oni przy pomocy MG będą się doskonale bawili. Po wizycie w tym pokoju można zacytować słowa z reklamy "satysfakcja gwarantowana". Pozycja niedozowana dla każdego fana horroru. Przyjęcie nas i wprowadzenie do ER oraz rozmowa z właścicielami po grze świadczą o tym, że trafiliśmy na prawdziwych pasjonatów ER.

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 104 Profil FB

  #63

  21.02.2018 | data wizyty: 20.02.2018

  Weszliśmy z super humorami, przywitani przez przemiłych właścicieli, a wyszliśmy z humorami… jeszcze lepszymi :) Patrząc przez pryzmat moich escapowych doświadczeń, wysłałbym do Was kilka firm na korepetycje z cyklu jak należy rozpoczynać grę. To było naprawdę znakomite! Potem było równie dobrze a pokój zaskakiwał nas kilkukrotnie. Uwijaliśmy się we dwójkę naprawdę solidnie, żeby zdążyć przed zmrokiem, a było to niełatwe, bo sporo w tej zasadzce mega satysfakcjonujących i zróżnicowanych zadań, w tym jedno z najlepszych manualnych wyzwań jakie dotąd widziałem. Niezależnie od pory, czeka Was tu godzina świetnej gry! Znakomity pokój!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM