Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Obłęd
Partner lockme

Obłęd

Bydgoszcz | Kujawsko-pomorskie | Break The Brain

9.9/10
Bydgoszcz: 6. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 7. miejsce | Polska: 31. miejsce

 • 3-7 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Wybraliście się na wieczorny spacer po okolicy. Przechodząc obok starego, opuszczonego budynku usłyszeliście krzyki i wołania o pomoc. Ruszyliście z misją ratunkową. Nie wszystko jednak poszło po Waszej myśli, teraz jedyne zadanie przed Wami to przeżyć i nie popaść w obłęd.

 • Możliwość gry po angielsku
 • Płatność kartą na miejscu
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
Adres
Cennik

od wtorku do czwartku:
grupa 3-5 osób: 109 zł
piątek-niedziela:
grupa 3-5 osób- 119 zł
każda kolejna osoba +20 zł (max.7 osób)

Godziny otwarcia

wtorek-piątek: 11:30-20:30 (20:30 ostatnie wejście)
sobota-niedziela: 10:00-20:30 (20:30 ostatnie wejście)

Dane właściciela
ESCAPE ROOM BYDGOSZCZ BREAK THE BRAIN Arkadiusz Winkler
ul. Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz
NIP: 5542833348
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 271 opinii o tym pokoju

9.9/10

Bydgoszcz: 6. miejsce
Polska: 31. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

4

80

176

11

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 287 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Obłędnie!

  24.03.2017

  Słyszeliście o eksperymencie, w którym grupę testową podzielono na więźniów i strażników? Wiecie, co się z nimi stało? To dobrze, bo ten pokój nie ma z tym za wiele wspólnego. A może kłamię? I w ogóle - dlaczego ta ściana tak krzywo na mnie patrzy? Przecież dałem jej wczoraj mleczka...

  ...a później jest tylko bardziej. Albo nie. Ależ ja na pewno wziąłem wszystkie tabletki!

  No dobra, tak na poważnie. Tak!

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 140 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #94

  03.05.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Prawdopodobnie najdłużej oczekiwany przeze mnie pokój, w jakim dotąd grałem. Z racji tego, że nie jesteśmy z Bydgoszczy a pokój przeznaczony jest dla grup minimum trzyosobowych, ogarnięcie całości – w sensie zorganizowanie escape tripu z Trójmiasta w grupie większej niż dwuosobowa – trwało dokładnie pół roku. W końcu się jednak udało. Nie bez powodów, w innych opiniach podkreśla się znaczenie współpracy, która rzeczywiście jest tu kluczowa dla rozgrywki. Jeśli jednak myślicie sobie, że „co tam współpraca – damy radę”, zobaczycie w praktyce, że jest ona w Obłędzie bardzo sprytnie utrudniona. Graliśmy we trójkę i to w zupełności wystarczyło, by ogarnąć całość, choć i dla jednej dodatkowej pary rąk na pewno znalazłoby się zajęcie. Mam wrażenie, że chyba trochę oszczędzono nam thrilllu, albo nasz poziom obłędu z powodu problemów komunikacyjnych zwyczajnie wpasował się w klimat pokoju w taki sposób, że po prostu go nie odczuliśmy… :] Mieliśmy jednak co wspominać w drodze powrotnej do Trójmiasta, co znaczy, że pokój swoje zadanie spełnił – emocje wywołane, a o to w końcu chodzi!

 • Krzysztof Z.

  Krzysztof Z.

  Liczba recenzji: 75 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Agagaga gugu! Hihihi! AAAA!!!

  11.06.2018 | data wizyty: 29.04.2018

  Klimat:

  Fabuła wgniata nas w fotel z siłą dziadka siadającego przed telewizorem ze szklanką ciepłego mleka. Otóż wyobraźcie sobie, wchodzimy do starego budynku i musimy się z niego wydostać! Ciężko się oprzeć wrażeniu, że już to gdzieś przerabialiśmy... Jeżeli definicją szaleństwa jest powtarzanie w kółko tych samych rzeczy, to jako zaawansowany escapowicz już chyba jestem kompletnym wariatem:)

  Niedostatki narracyjne wybaczam całkowicie, gdyż klimat pokoju jest niesamowity! Wnętrze zostało bardzo dobrze zaaranżowane, a w powietrzu czuć, że czai się tu coś mrocznego… Szpital psychiatryczny żyje swoim własnym, paranormalnym życiem i kilka razy na pewno będziecie podskakiwać ze strachu. Weźcie kaftan bezpieczeństwa i solidnie owińcie wokół miednicy, bo układ wydalniczy może wysiąść po starciu z niektórymi efektami!

  Zagadki:

  Komunikacja: oto słowo-klucz, które w tym escapie otworzy Wam niejedne drzwi. Została ona tutaj zrealizowana MISTRZOWSKO i jest dla mnie jednym z dwóch największych atutów tej pozycji. Same łamigłówki są także niesamowicie zróżnicowane i satysfakcjonujące, genialnie wykorzystując charakterystyczne cechy pokoju. Twórcy nieraz zaskoczą swoją przebiegłością w tworzeniu zagadek i gwarantuję, że szczęki tak Wam opadną, że będą Was przez tydzień boleć kolana od ciągłego uderzania w żuchwę.

  Wrażenia:

  Rzadko kiedy udaje mi się porządnie wystraszyć w escape roomach, więc tym bardziej cieszy fakt, że Obłędowi ta sztuka się udała. Atmosfera pełna napięcia jest drugim, potężnym argumentem, by ten pokój odwiedzić!

  Ogólnie:

  Pozycja, którą zasłużenie umieszczam na mojej liście Wartościowych Pokojów Godnych Polecenia Każdej Osobie Zafascynowanej Ucieczkami (nazwa w trakcie ustalania). W Obłędzie czekają na Was niesamowite i unikatowe przeżycia - raz będzie to satysfakcja z rozwiązania świetnie przygotowanej zagadki, kiedy indziej okrzyk strachu. Jeżeli lubicie te klimaty, to musicie odwiedzić Obłęd! Jak nie lubicie, to też go odwiedźcie, bo jest to jeden z lepszych escapów w kraju:)

 • Wojciech Li

  Wojciech Li

  Liczba recenzji: 35 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Prawie w obłędzie :P

  15.04.2018 | data wizyty: 10.04.2018

  Nie zawiedliśmy się wystrojem, zachowaniem klimatu i ilością zagadek. Początek gry to ostra współpraca między grupami, bo przecież o to chodzi prawda? Zagadki liniowe, logiczne, tylko jedna łamigłówka sprawiła nam trudność, musieliśmy prosić o podpowiedź,,, obsługa po zakończeniu tłumaczyła o co chodziło w tej łamigłowce no ale nasza grupa nadal nie wie o co chodziło :/ może bylśmy w obłędzie :) Kilka elementów grozy, pozwala graczom czasem się przestraszyć i zmotywować do szybszej ucieczki.
  Polecamy :D

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Jagoda B.

  Jagoda B.

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zastrzyk adrenaliny gwarantowany

  06.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Chociaż nie jestem fanką pokoi w stylu "horror", gdyż uważam gumowe części ciała za kicz - Obłęd okazał się świetną zabawą! Kluczowa dla tego Escape Roomu jest komunikacja między uczestnikami, która już sama w sobie będzie fajnym wyzwaniem. ;) Pokój klimatyczny, klika skutecznych zastrzyków adrenalinki podkręca atmosferę i napięcie, a także gwarantuje dużo zabawnych wspomnień (ah, te krzyki przestraszonych mężczyzn). :D Zagadki należały do średnich i trudnych (ze względu na w.w.) i można było rozwiązywać je równolegle. Jedna zagadka sprawiła nam dużo kłopotu, ale daliśmy radę uciec od tego Obłędu! Pozdrawiamy jak zwykle wspaniałą obsługę Break The Brain. :) (PS. Mati mówi, że wcale się nie bał)

 • Schemsen

  Schemsen

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Obłędnie? Chyba nie...

  24.08.2018 | data wizyty: 23.08.2018

  Zachęceni wieloma pozytywnymi opiniami na temat pokoju, usłyszawszy "ochy i achy" na temat klimatu, zagadek, kooperacji oraz dreszczyku niepokoju podczas zabawy postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze czy faktycznie można popaść w obłęd i....
  Ku naszemu zdziwieniu pokój nie miał ani fenomenalnego klimatu, ani nie wzbudzał strachu.
  Część kłódek wysłużona nie działała tak sprawnie jak powinna. Obsługa miała pełne ręce roboty i wprowadzała w różne historie 3 ekipy na raz (jedna za drugą)- co nieco rozprasza i nie pozwala skoncentrować się na fabule własnego pokoju. Jeśli o niej mowa, to sam zarys historii intrygujący i ciekawy. Dużym plusem jest test współpracy w ekipie - nie da się wyjść bez wsparcia innych członków zespołu :).
  Nie można odmówić twórcom pomysłowości. Jednak po tylu świetnych opiniach spodziewaliśmy się więcej. Brakowało nam efektu"woooow" i dzikiej satysfakcji z rozwiązania jakiejś zagadki, jak w niektórych wcześniej odwiedzonych przez nas pokojach.

  Czy warto odwiedzić?
  Tak, fajnie było sprawdzić się w pokoju nastawionym głównie na współprace i komunikację.

 • natalia.brzezinska

  natalia.brzezinska

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  On żyje

  07.08.2018 | data wizyty: 02.03.2018

  O tym pokoju nie ma co dużo mówić, trzeba to przeżyć.
  Ostrzegam, on [spojler] ! ;)

 • kluczypęk

  kluczypęk

  Liczba recenzji: 35 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Istne szaleństwo!

  17.09.2017 | data wizyty: 17.09.2017

  Popełniliśmy błąd wchodząc do tego opuszczonego?? psychiatryka.... Ewidentnie było tam coś nie tak, a co najgorsze... nie byliśmy tam sami! :O Na szczęście uszliśmy z życiem i 8 minut przed naszym końcem udało nam się stamtąd uciec. A tak na poważnie - pokój, a właściwie cały zakład psychiatryczny rewelacja! Zagadki nie aż tak bardzo trudne, ale dreszczyk emocji przeszkadzał w myśleniu :P Ogromne plus 10 punktów za opcję współpracy, bez czego nie ma szans na wydostanie się (dobrze dobierzcie swoich partnerów :P). Klimat doskonały, no i było czego się przestraszyć! W 100% polecamy i na pewno odwiedzimy kolejne pokoje Break the Brain, a to był już nasz drugi tej ekipy :) Do zobaczenia w dziupli seryjnego mordercy :D

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Krzysztof R. 7

  Krzysztof R. 7

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super ale trudny

  31.07.2018 | data wizyty: 27.07.2018

  Pokoj nie jest dla początkujących . Jest trudny ale daje dużo radości . Nam zabrakło podobno rozwiazania jednej zagadki do wyjscia (czyli znając nasza predkosc pewnie kolejną godzine). Polecam ale nie nowicjuszom.
  Przemila obsluga. Tylko jesli przychodzicie z kims mowiacym po angielsku warto zaznaczyc wcześniej bo nie kazdy z obslugi ma wystarczający angielski

 • Moninia Team

  Moninia Team

  Liczba recenzji: 71 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Totalny Obłęd !

  25.07.2017 | data wizyty: 20.07.2017

  Ciężko pisać cokolwiek żeby nie zdradzić za dużo.
  Przejście miedzy jednym pomieszczeniem a drugim prze kozackie :)
  Klimat w pełni oddany.
  Praca zespołowa i komunikacja na pierwszym miejscu.
  Bardzo duży escape room pod względem powierzchni, za to wielki plus.
  Udało nam się wyjść przed czasem z paroma wskazówkami.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 26 27 28

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM