Czy można pójść do escape roomu/domu strachu z zupełnie nieznaną osobą i do tego się świetnie bawić? Można! Czy można poznać tam prawdziwą miłość? To się okaże :) Podsumujmy akcję walentynkową zorganizowaną w tym roku w polskich Escape Roomach i Domach Strachu.

14 lutego w 21 escape roomach i Domach Strachu w całej Polsce spotkały się pary osób szukających miłości oraz lubiących tę formę rozrywki. Decydując się na tę akcję mieliśmy bardzo wiele wątpliwości. Czy się uda? Czy to nie jest zbyt ryzykowne? Czy pary się będą dobrze bawić? Postanowiliśmy jednak zaryzykować w imię dobrej zabawy i zaprosić firmy z całej Polski do współpracy w tym projekcie.

Założenie było bardzo proste. Zbierzmy osoby, które nie mają planów na Walentynki i zaproponujemy im wieczór w towarzystwie kogoś nieznajomego. Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło zgłosić się poprzez formularz na stronie i zostać wybranym bądź wybraną do akcji.

Jak wybieraliśmy pary?

Samo dobieranie osób nie było prostym zadaniem. Mieliśmy od każdego uczestnika jego wiek, płeć, konto na lockme oraz preferencje dotyczące płci osoby, z którą zostanie zamknięty w pokoju. Staraliśmy się dobrać osoby jak najbardziej zbliżone wiekowo oraz z podobnymi zainteresowaniami. Nie ukrywamy - nie było łatwo :) Jednak patrząc na zdjęcia par po skończonej rozgrywce większość uczestników Walentynkowej akcji uśmiecha się.

Czy to dobry pomysł na randkę?

Tak! I na taką w ciemno również. Jest bardzo długa lista zalet takiego spędzania czasu we dwoje. Szczególnie za pierwszym razem.

  • nigdy nie zabraknie tematów do rozmów w trakcie spotkania :)
  • od razu możemy poznać drugą osobę od dość nietypowej strony
  • wspólne przeżycie już na starcie znajomości daje wiele wspólnych wspomnień
  • jeśli randka się powiedzie - będziecie mieć świetną historię do opowiadania wnukom
  • jeśli randka się nie powiedzie - to to zawsze odwiedziliście ciekawy escape room lub dom strachu :)

Jaki escape room/dom strachu jest dobry na randkę?

Tak naprawdę każdy :) Wszystko zależy od tego, co lubicie i w jakiej sytuacji chcecie zobaczyć drugą osobę :) Na pewno możemy śmiało polecić pokoje, w których odbywała się randka w ciemno w ramach akcji walentynkowej. Przy okazji dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, którzy wzięli udział w akcji. Zajrzyjcie do nich, nie tylko na randkę. W wielu pokojach można się bawić w więcej niż dwie osoby.

Escape roomy:

Domy Strachu:

Jeśli odwiedziliście już wcześniej pokoje z listy, to zawsze możecie zajrzeć i tutaj:  https://lockly.xyz/e4c3ab6c44

Jak udała się akcja?

Najlepiej będzie jak zobaczycie po prostu zdjęcia par po grze i sami ocenicie :)