Konkurs: Dodaj nowe zdjęcia swojego pokoju i wygraj zestaw Gier do poczekalni. Znamy Zwycięzców!

WYNIKI KONKURSU: Ilość nadesłanych przez Was zgłoszeń bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Zdjęcia pokoi są coraz lepsze i pomagają budować klimat jeszcze przed wejściem do Waszych ER. Nasze jury nie miało łatwego wyboru, bo nagrody były dwie, a pretendentów do nich wielu. Decydujący głos przyznaliśmy autorowi artykułu o fotografii w ER Adrianowi Wernerowi.

Po długiej dyskusji zdecydowaliśmy się nagrodzić:

w kategorii Partner Lockme - Quest-Cage Strych Szalonego Alchemika

w kategorii wszyscy właściciele ER - Broken Key za Pracownię Toniego Starka

Dziękujemy za wspólną zabawę. Ze Zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w celu przekazania nagród.

Konkurs: Dodaj nowe zdjęcia swojego pokoju i wygraj zestaw Gier do poczekalni

Czas trwania konkursu: 20.09 - 30.09. 2018r.
Organizator: Lockme Jakub Caban NIP: 8982093673 ul. Tęczowa 7, 53-601 Wrocław
Uczestnicy: Uczestnikiem konkursu może być każdy Właściciel ER, którego pokój został dodany do serwisu Lockme. Pokój musi być aktywny lub w przygotowaniu, nie może mieć statusu wyłączony/zlikwidowany.
Zadanie konkursowe: Zadaniem Uczestników jest dodanie do serwisu atrakcyjnych zdjęć promujących pokój. Zdjęcie nie musi być autorstwa właścicieli ER. Ale właściciel ER musi posiadać prawa autorskie do wykorzystywanych zdjęć. Zdjęcia nie mogą pochodzić z bazy fotografii i banków zdjęć. Zdjęcia muszą przedstawiać faktyczny pokój bądź jego elementy. Zdjęcia powinny być atrakcyjne wizualnie i zachęcać Klientów do odwiedzenia pokoju. 
Jeśli w chwili rozpoczęcia konkursu Właściciel ER posiada na stronie pokoju na Lockme zdjęcia spełniające wymogi zadania konkursowego - może zgłosić się do konkursu. 
Zgłoszenie należy przesłać na adres: konkurs@lockme.pl w tytule wpisując: FOTO
Nagrody: dwa zestawy gier planszowych i zręcznościowych do poczekalni.
Kategoria wszyscy właściciele ER: zestaw gier o wartości 300 zł.
Kategoria partnerzy Lockme: zestaw gier o wartości 500 zł.
Jury: w skład jury wejdą przedstawiciele Lockme i Adrian Werner, autor artykułu o fotografii w Escape Room. Decyzja jury jest ostateczna. Jury zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagród w przypadku gdy żadne ze zgłoszeń nie będzie spełniało wymogów regulaminu. 
Ogłoszenie wyników: 10.10.2018r. 
Sposób poinformowania Zwycięzców o wygranej: zostaną poinformowani mailem na adres, z którego została przesłana praca konkursowa. Zwycięzca musi odesłać adres, na który ma być wysłana nagroda nie później niż do 15.10.2018r. mailem zwrotnym do informacji o przyznaniu mu nagrody
Wysyłka nagród: do 20.10.2018 na koszt Organizatora