Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się

Lubelska Liga Escape Room

08.09.2017

Tego lata nadszedł moment, którego nikt się nie spodziewał… Żar lał się z nieba, Lublinianie w popłochu szukali skrawka ziemi pokrytego cieniem, a w tumanach kurzu opadającego na miasto narodziła się... LUBELSKA LIGA ESCAPE ROOM!

Na czas blisko 3 miesięcy trzy firmy (Ci od Gier, Get away oraz Montownia Zagadek) stworzyły wspólną, wakacyjną akcję. Nie od dziś wiadomo, że kto raz pozna smak escape roomowej zabawy, ten przeżywa nieodpartą potrzebę kolejnych niezapomnianych emocji, dlatego w ramach akcji zaistniała możliwość odwiedzenia aż 7 POKOI ZAGADEK! Wciel się w rolę tajnego agenta (Ci do Gier - Infiltracja), Doktora Watsona (Get away - Pokój Sherlocka Holmesa) lub śledczego wyjaśniającego tajemnicę morderstwa w hotelu (Montownia Zagadek - 4 Pokoje). Przeżyj niesamowitą przygodę w 7 wyjątkowych wariantach!

Pozytywnie zaskakują coraz to kolejne ekipy, która dowiadując się z rana o akcji, z powodzeniem odwiedzają 3 lokale przed zapadnięciem zmroku...

Przyjdź, zdobywaj pieczątki, obniżaj ceny wejść nawet do 0,00 zł! Zacięta rywalizacja, atrakcyjne nagrody, facebookowe konkursy, a także... Reszta niech pozostanie tajemnicą, odsłanianą w ciągu najbliższych 3 miesięcy!

Zdobądź Kartę Ligi i wejdź do Gry już dziś - http://ligaescaperoom.pl/

 

Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

18.05.2018

Do Bredy pojechaliśmy szukać odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość branży ER, bo taki był główny temat tegorocznej konferencji. W ciągu dwóch dni posłuchaliśmy licznych wystąpień i pooglądaliśmy nowe rozwiązania do pokoi, ale czy znaleźliśmy odpowiedź?

Czytaj więcej...

Masz swoje zdanie? Skomentuj ten wpis!

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM