Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się

353 miejsca idealne na firmową integrację

15.09.2017

Chcesz wyjść ze znajomymi z pracy na ciekawy wieczór? Szukacie sposobu na integrację zespołu? Nowi pracownicy potrzebują okazji do lepszego zapoznania z ekipą? Prezentujemy 353 miejsca idealne do każdego z tych celów!

Zanim opiszemy obiecane miejsca integracji firmowej, najpierw musimy podzielić się z Wami propozycjami wypadu, które będzie można tam zrealizować.

Wspólne rozwiązywanie zadań umysłowych i fizycznych

Na co dzień w pracy współpracujecie bądź powinniście współpracować przy rozwiązywaniu konkretnych problemów. Stają się one często rutynowe, mało ciekawe czy nawet nudne. Aby poprawić współpracę idealnym pomysłem jest wysłanie paro osobowych ekip do wspólnego rozwiązywania ciekawych zadań niezwiązanych z pracą. Takie działanie zespołowe angażuje uczestników i buduje nowe więzi, które mogą przydać się w pracy i poza nią.

 

 

Konstruktywna rywalizacja

Umożliwienie różnym zespołom konstruktywnej, czyli pozbawionej negatywnych interakcji rywalizacji jest kolejną dobrą metodą na budowanie relacji międzyludzkich. Kiedy różne zespoły będą rozwiązywać te same problemy z możliwością porównania rezultatów, a w przerwie omawiania problemów, z którymi się mierzyli - opór w kontakcie ustąpi miejsca emocjom. To z pewnością poprawi atmosferę między ludźmi na długo po takim wyjściu.

Sprawdzenie się w niecodziennym środowisku

Przeniesienie imprezy na tereny zupełnie oderwane od rzeczywistości i umożliwienie zespołowi dostosowanie się do nich i znalezienia własnego miejsca w nowej sytuacji to fantastyczne doświadczenie dla wszystkich. Odcięcie się od codzienności nie tylko tej służbowej, ale i prywatnej choćby na godzinę to przeżycie zapadające w pamięć. A nic tak nie łączy ludzi jak wspólne przeżycia :)

Brzmi świetnie, ale gdzie takie cuda?

Obiecaliśmy 353 miejsca idealne na firmową integrację. Prezentujemy więc 353 punktów, w których wszystkie powyższe formy integracji można zrealizować... Na raz! Pod tym linkiem znajdziecie listę najlepszych miejsc na wyjście integracyjne.

Zaraz zaraz - przecież to lista escape roomów!

Dokładnie! Każda firma escape roomowa to świetny wybór na firmowy wypad. W przygotowanych pokojach zespoły będą mogły wspólnie rozwiązywać nietypowe zadania umysłowe i fizyczne. Możecie się też podzielić na zespoły, by porównywać się w ramach różnych pokoi. I w końcu - wystroje i tematy pokoi pozwolą Wam oderwać się od rzeczywistości i przenieść w inne światy. W przerwach w lobby obsługa często zapewni Wam dodatkową rozrywkę, jak gry planszowe czy wprost miejsce na dalszą imprezę. All inclusive ;)

 

 

Biorę to! Tylko co wybrać?

Oferta dla firm będzie się różnić od miejsca do miejsca. Każda firma może zaoferować inne nie tylko pokoje, ale również zaplecze pod integrację czy dodatkowe rozrywki. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmami (dane kontaktowe znajdziecie na profilu każdej firmy na Lockme) ze szczegółami dotyczącymi liczby osób oraz oczekiwanej formy zabawy.

Uzyskajcie ofertę od kilku firm w Waszej okolicy, aby mieć pewność, że dopasujecie całą imprezę pod siebie. Zwróćcie uwagę na takie aspekty, jak wielkość lobby, ewentualna dodatkowa sala na integrację oraz dodatkowe rozrywki oferowane w przerwach między grą. Z pewnością po kontakcie z firmami będziecie w stanie najlepiej ocenić swoje potrzeby i możliwości każdego z lokali.

Nie możliwe! Organizacja integracji powinna być trudna!

Jednak nie :) jeśli nam nie wierzycie - spróbujcie. To nie wiele zachodu, a gwarantujemy, że Twój zespół będzie Ci wdzięczny :)

 

Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

18.05.2018

Do Bredy pojechaliśmy szukać odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość branży ER, bo taki był główny temat tegorocznej konferencji. W ciągu dwóch dni posłuchaliśmy licznych wystąpień i pooglądaliśmy nowe rozwiązania do pokoi, ale czy znaleźliśmy odpowiedź?

Czytaj więcej...

Masz swoje zdanie? Skomentuj ten wpis!

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM