O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się

Blog

wszystko o escape room

Ciekawostki i porady dotyczące tematyki popularnej formy rozrywki, jaką jest escape room.

Czym się różnią Escape Roomy w różnych regionach Polski?

Czym się różnią Escape Roomy w różnych regionach Polski?

05.04.2017

Jeżdżąc po Polsce i zwiedzając różne escape roomy zaczęliśmy zauważać, że każdy lokalny rynek ma określoną charakterystykę. Dość ciekawe jest zjawisko, że w jednym konkretnym mieście właściciele i twórcy pokojów myślą podobnie i podobne przystosowują pokoje do klientów. Dziś chcemy Wam przedstawić nasze obserwacje z podróży po różnych Polskich ośrodkach ER.

Czytaj więcej
Poradnik Escape Room - Strona internetowa

Poradnik Escape Room - Strona internetowa

16.12.2016

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem każdego biznesu. Niestety często się zdarza, że jej moc jest ciągle niedoceniania i cały temat jest traktowany po macoszemu. W branży ER strona internetowa jest jeszcze ważniejsza - to przez nią dokonuje się rezerwacji pokoi. Dziś napiszemy, na co trzeba uważać przy zamawianiu strony internetowej oraz co można poprawić na istniejących stronach.

Czytaj więcej
Poradnik Escape Room - Klient

Poradnik Escape Room - Klient

15.11.2016

Jako lockme zwiedziliśmy już ponad 200 pokoi w całej Polsce. Odwiedzając różne firmy widzimy, w jaki sposób się promują i jak wykorzystują potencjał, jakim są escape roomy do pozyskiwania klientów. Postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać dobre praktyki promocji escape roomów. Dziś prezentujemy Wam pierwszy wpis z tej serii, który powie o tym co zrobić, aby klient do Was wrócił i stał się ambasadorem Waszej marki.

Czytaj więcej
4 prezenty na Święta związane z Escape Room

4 prezenty na Święta związane z Escape Room

09.11.2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją w tym okresie obdarowujemy się nawzajem prezentami. Nie zawsze w tej roli sprawdzają się skarpetki, majtki czy kolejna para rękawiczek. Jeśli masz wśród bliskich kogoś zainteresowanego escape roomami, warto zastanowić się nad prezentem połączonym z jego pasją. A może chcesz zarazić kogoś ideą rozwiązywania łamigłówek w tajemniczych pokojach? Dziś mamy dla Ciebie 4 idealne prezenty dla miłośników escape roomów, które też perfekcyjnie sprawdzą się jako neutralny podarunek dla bliskiej osoby.

Czytaj więcej
Czym jest lockme

Czym jest lockme

07.11.2016

Jest listopad 2016 roku. Wdrożyliśmy właśnie kolejną funkcję naszej strony, którą jest blog. Lockme powstało w grudniu 2014, od tego czasu bardzo wiele się zmieniło. Dowiedz się, czym aktualnie jest lockme i jakie ma plany na przyszłość.

Czytaj więcej
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM