Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się

Blog

wszystko o escape room

Ciekawostki i porady dotyczące tematyki popularnej formy rozrywki, jaką jest escape room.

Lubelska Liga Escape Room

Lubelska Liga Escape Room

08.09.2017

Tego lata nadszedł moment, którego nikt się nie spodziewał… Żar lał się z nieba, Lublinianie w popłochu szukali skrawka ziemi pokrytego cieniem, a w tumanach kurzu opadającego na miasto narodziła się... LUBELSKA LIGA ESCAPE ROOM!

Czytaj więcej
Łamigłówki z przeglądarki, czyli słów parę o online riddles

Łamigłówki z przeglądarki, czyli słów parę o online riddles

26.05.2017

Wielu z nas zagrywało i nadal zagrywa się w gry przygodowe wymagające nieco myślenia – od kultowej Tajemnicy Statuetki, przez Myst i The Secret of Monkey Island, po nieco nowsze i utrzymane w innym klimacie The Witness. Na bazie gier tego typu powstały pierwsze gry komputerowe z rodzaju escape the room, a wśród nich najprawdopodobniej najbardziej znane MOTAS oraz Crimson Room. Jak już było to wspominane na LockMe, ta forma zabawy dała początek rozrywce nowej jakości – naszym ulubionym pokojom; ale ewolucja łamigłówek typu point-and-click poszła również w innym, nieco już zapomnianym kierunku…

Czytaj więcej
Czym się różnią Escape Roomy w różnych regionach Polski?

Czym się różnią Escape Roomy w różnych regionach Polski?

05.04.2017

Jeżdżąc po Polsce i zwiedzając różne escape roomy zaczęliśmy zauważać, że każdy lokalny rynek ma określoną charakterystykę. Dość ciekawe jest zjawisko, że w jednym konkretnym mieście właściciele i twórcy pokojów myślą podobnie i podobne przystosowują pokoje do klientów. Dziś chcemy Wam przedstawić nasze obserwacje z podróży po różnych Polskich ośrodkach ER.

Czytaj więcej
Zobacz więcej artykułów: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM