Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się

Blog

wszystko o escape room

Ciekawostki i porady dotyczące tematyki popularnej formy rozrywki, jaką jest escape room.

Zgadnij kto - recenzja

Zgadnij kto - recenzja

10.09.2018

Życie celebrytów ma swoje plusy i minusy. O plusach szkoda się rozpisywać; z pewną dozą zazdrości obserwujemy je na licznych instagramowych profilach sław; skupmy się więc na minusach. Niewątpliwym minusem życia celebryty jest fakt, że może obudzić się w pokoju zupełnie nieznanego hotelu i niewiele pamiętać z poprzedniego dnia. Samo w sobie nie jest to jeszcze takie złe. Pół biedy, jeśli wytężając pękającą od bólu głowę, zacznie sobie przypominać urywki szalonych wydarzeń sprzed kilku godzin.

Czytaj więcej
Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

18.05.2018

Do Bredy pojechaliśmy szukać odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość branży ER, bo taki był główny temat tegorocznej konferencji. W ciągu dwóch dni posłuchaliśmy licznych wystąpień i pooglądaliśmy nowe rozwiązania do pokoi, ale czy znaleźliśmy odpowiedź?

Czytaj więcej
Obowiązek kas fiskalnych dla Escape Roomów

Obowiązek kas fiskalnych dla Escape Roomów

16.03.2018

Czy wiesz, że prowadząc Escape Room już od 1 kwietnia 2018 musisz wyposażyć swoją firmę w kasę fiskalną? Czasu zostało niewiele, ale spokojnie – mamy dla Ciebie super ofertę. Przygotowaliśmy specjalne ceny na urządzenia marki Novitus największego polskiego producenta, dostępne wyłącznie dla firm korzystających z platformy Lockme.pl.

Czytaj więcej
Walentynki w escape roomie i domu strachu

Walentynki w escape roomie i domu strachu

09.03.2018

Czy można pójść do escape roomu/domu strachu z zupełnie nieznaną osobą i do tego się świetnie bawić? Można! Czy można poznać tam prawdziwą miłość? To się okaże :) Podsumujmy akcję walentynkową zorganizowaną w tym roku w polskich Escape Roomach i Domach Strachu.

Czytaj więcej
Czy chcesz zagrać w pokoju PolandEscape?

Czy chcesz zagrać w pokoju PolandEscape?

30.10.2017

W ostatni piątek w ramach PolandEscape 10 najlepszych drużyn mierzyło się ze specjalnie zbudowanymi na tę okazję escape roomami. W sobotę, w ramach konferencji WroEscape uczestnicy mogli odwiedzić te pokoje. Żeby to zrobić trzeba było jednak najpierw rozwiązać pewne zadanie...

Czytaj więcej
Zobacz więcej artykułów: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM