Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Zagraj w pokoju eliminacyjnym Poland Escape 2018!

Zagraj w pokoju eliminacyjnym Poland Escape 2018!

15.10.2018

Wielkimi krokami zbliża się finał Poland Escape 2018. Może nie wszyscy z Was wiedzą, że sami możecie zmierzyć się z niektórymi pokojami, w których rywalizowali nasi zawodnicy podczas eliminacjach lokalnych. Tym wpisem zaczynamy cykl poświęcony pokojom z drugiego etapu Poland Escape 2018. Dziś zapoznamy Was bliżej z pokojem “W cieniu piramid” prosto od Wyjścia Awaryjnego.

Czytaj więcej
Zgadnij kto - recenzja

Zgadnij kto - recenzja

10.09.2018

Życie celebrytów ma swoje plusy i minusy. O plusach szkoda się rozpisywać; z pewną dozą zazdrości obserwujemy je na licznych instagramowych profilach sław; skupmy się więc na minusach. Niewątpliwym minusem życia celebryty jest fakt, że może obudzić się w pokoju zupełnie nieznanego hotelu i niewiele pamiętać z poprzedniego dnia. Samo w sobie nie jest to jeszcze takie złe. Pół biedy, jeśli wytężając pękającą od bólu głowę, zacznie sobie przypominać urywki szalonych wydarzeń sprzed kilku godzin.

Czytaj więcej
Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

Co nam przyniosło UpTheGame 2018?

18.05.2018

Do Bredy pojechaliśmy szukać odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość branży ER, bo taki był główny temat tegorocznej konferencji. W ciągu dwóch dni posłuchaliśmy licznych wystąpień i pooglądaliśmy nowe rozwiązania do pokoi, ale czy znaleźliśmy odpowiedź?

Czytaj więcej
Obowiązek kas fiskalnych dla Escape Roomów

Obowiązek kas fiskalnych dla Escape Roomów

16.03.2018

Czy wiesz, że prowadząc Escape Room już od 1 kwietnia 2018 musisz wyposażyć swoją firmę w kasę fiskalną? Czasu zostało niewiele, ale spokojnie – mamy dla Ciebie super ofertę. Przygotowaliśmy specjalne ceny na urządzenia marki Novitus największego polskiego producenta, dostępne wyłącznie dla firm korzystających z platformy Lockme.pl.

Czytaj więcej
Walentynki w escape roomie i domu strachu

Walentynki w escape roomie i domu strachu

09.03.2018

Czy można pójść do escape roomu/domu strachu z zupełnie nieznaną osobą i do tego się świetnie bawić? Można! Czy można poznać tam prawdziwą miłość? To się okaże :) Podsumujmy akcję walentynkową zorganizowaną w tym roku w polskich Escape Roomach i Domach Strachu.

Czytaj więcej

Znajdź idealny pokój dla siebie

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM