Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Najlepsze prezenty dla Fanów ER - sprytny poradnik

Najlepsze prezenty dla Fanów ER - sprytny poradnik

20.11.2018

Przeraża Cię świąteczny tłum w sklepach? Nie lubisz kolejek, świątecznych kolęd w listopadzie, w starciu z pełną towaru półką odczuwasz przerażenie, bo nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z naszego poradnika i kup prezenty wygodnie, szybko i bez stresu, że nie trafisz w gust obdarowanego. Szczególnie gdy jest to fan gier, Escape Roomów i dobrej zabawy.

Czytaj więcej
Zgarnij voucher 750 zł do escape room! - KONKURS

Zgarnij voucher 750 zł do escape room! - KONKURS

15.11.2018

Opinie do pokoi są sercem lockme. Dzięki nim budowany jest ranking i to właśnie one pomagają Wam wybrać ten jeden idealny pokój na kolejną wizytę. Teraz nie dość, że możecie pomóc innym w wyborze pokoju, to dodatkowo możecie wygrać voucher, który pokryje koszty Waszych kolejnych wizyt w escape roomach.

Czytaj więcej
Zagraj w pokoju eliminacyjnym Poland Escape 2018!

Zagraj w pokoju eliminacyjnym Poland Escape 2018!

15.10.2018

Wielkimi krokami zbliża się finał Poland Escape 2018. Może nie wszyscy z Was wiedzą, że sami możecie zmierzyć się z niektórymi pokojami, w których rywalizowali nasi zawodnicy podczas eliminacjach lokalnych. Tym wpisem zaczynamy cykl poświęcony pokojom z drugiego etapu Poland Escape 2018. Dziś zapoznamy Was bliżej z pokojem “W cieniu piramid” prosto od Wyjścia Awaryjnego.

Czytaj więcej
Zgadnij kto - recenzja

Zgadnij kto - recenzja

10.09.2018

Życie celebrytów ma swoje plusy i minusy. O plusach szkoda się rozpisywać; z pewną dozą zazdrości obserwujemy je na licznych instagramowych profilach sław; skupmy się więc na minusach. Niewątpliwym minusem życia celebryty jest fakt, że może obudzić się w pokoju zupełnie nieznanego hotelu i niewiele pamiętać z poprzedniego dnia. Samo w sobie nie jest to jeszcze takie złe. Pół biedy, jeśli wytężając pękającą od bólu głowę, zacznie sobie przypominać urywki szalonych wydarzeń sprzed kilku godzin.

Czytaj więcej

Znajdź idealny pokój dla siebie

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM