Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Black Cat Escape Room

Black Cat Escape Room

Partner lockme

3101 opinii | Polska: 55. miejsce

Nasz Escape Room oferuję zabawę w 5 pięciu niezwykłych pokojach zagadek. Przygotowana scenografia jest niezwykle realistyczna, a zagadki, które dla Was... [więcej]

4 pokoje

1 oddział

Opis firmy

Nasz Escape Room oferuję zabawę w 5 pięciu niezwykłych pokojach zagadek. Przygotowana scenografia jest niezwykle realistyczna, a zagadki, które dla Was przygotowaliśmy są ciekawe i niepowtarzalne.Zapoznajcie się z opisem naszych pokoi i spójrzcie na zdjęcia, które są autentyczne.

Organizujemy imprezy firmowe, wyjścia klasowe, wieczory panieńskie i kawalerskie. Do tych dwóch ostatnich świetnie nadaję się pokój sex room. Posiadamy 35 metrowy zadaszony i ogrzewany taras, na którym można zorgranziować before przed imprezą. Organizujemy także wyjazdowe Escape Roomy w całej Polsce.

Galeria zdjęć

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Aleje Jerozolimskie 155/77, Warszawa
14 piętro

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Zamknięte pokoje w oddziale Warszawa

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Organizacja eventów firmowych

Organizacja eventów firmowych

- Proponujemy zabawę w 4 pokojach zagadek do 25 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy także zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 35 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 25 osób na 20:30. Możemy zorganizować zabawę dla 200 uczestników w kilku lokalizacjach w tym samym czasie.

- Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin dla Państwa.

- Koszt zabawy dla jednego uczestnika 35 zł.

- Po zabawie istnieje możliwość zorganizowania chilloutu na tarasie. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 18 uczestników. Koszt wynajęcia na 1,5 h to 500 zł. W cenie kawa, woda, herbata. Możliwość dokupienia cateringu i napoi – ceny ustalane indywidualnie. Taras kryty i ogrzewany, czynny cały rok.

- Zabawa trwa 60 minut. Doliczyć należy czas na wstęp do gry, poznanie zasad i toaletę. Od momentu wejścia do wyjścia z lokalu minie około 90 minut.

- Voucher w prezencie dla osoby, która zarezerwuje wyjście firmowe w co najmniej 4 pokojach zagadek. Voucher jest przeznaczony na dowolny pokój zagadek. Ma wartość 180 zł. Jest przeznaczony dla grupy 3-5 osób do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy.

- Płatność odbywa się gotówką lub przelewem, przed lub po wykonanej usłudze. Wystawiamy faktury vat.

- Zagadki i obsługa są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach.

Cena: 35 zl za osobę

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Escape room mobilny

Escape room mobilny

Proponujemy wyzwania w klimacie escape room nie tylko w Warszawie, ale także w dowolnej innej lokalizacji. Nasza propozycja może stanowić oryginalne urozmaicenie firmowego wyjazdu szkoleniowego czy konferencji, pozwalając połączyć cele biznesowe czy rozwijanie kompetencji z walorami integracyjnymi oraz rozrywką intelektualną i grą przygodową. Dojeżdżamy na miejsce gdzie zakwaterowani są pracownicy w całej Polsce. Wykorzystujemy pokoje hotelowe oraz okolicę do stworzenia niesamowitej zabawy escape room.

- Dysponujemy trzema identycznymi pokojami zagadek, które montujemy w pokojach hotelowych. Maksymalnie w jednym czasie może w nich bawić się 20 osób.
Ceny, czas trwania i liczba uczestników
Zabawa dla 10 – 20 osób. Cena 3500 zł. Wszyscy grają w tym samym czasie. Zabawa trwa 60 minut. Doliczyć należy czas na wstęp do gry, poznanie zasad. Łączny czas zabawy 1,5h.
Zabawa dla 21 – 40 osób. Cena 5000 zł. Gra podzielona jest na dwie tury. Jedna tura trwa 60 minut i bierze w niej udział połowa uczestników. Druga tura zaczyna zabawę zaraz po pierwszej. Łączny czas trwania to 3h.
Zabawa 41 – 60 osób. Cena 6500 zł. Gra podzielona jest na trzy tury. Łączny czas trwania to 4,5h.
Zabawa dla 61 – 80 osób. Cena 8000 zł. Gra podzielona jest na cztery tury. Łączny czas trwania to 6h.
Zabawa dla 81 – 100 osób. Cena 9500 zł. Gra podzielona jest na cztery tury. Łączny czas trwania to 7,5 h.

-Hotel udostępnia pokoje na zabawę zlokalizowane blisko siebie – najlepiej sąsiednie, zlokalizowane na jednej ścianie. Jeśli zabawa odbywa się po godzinie 15:00. To przyjeżdżamy rano tego samego dnia i instalujemy pokoje zagadek. Pokoje muszą być puste i dostępne. Jeśli zabawa startuje do godziny 15:00 to montujemy zagadki dzień wcześniej. Pokoje muszą być dostępne od 17 dzień przed. Oprócz pokoi zagadek (maksymalnie trzech) potrzebujemy mieć zarezerwowany czwarty pokój na tej samej ścianie, w sąsiedztwie pozostałych. Będzie on naszym punktem dowodzenia. Może być bardzo mały. To miejsce na nasze rzeczy, laptopa, monitoring, zaplecze techniczne. Po skończonej zabawie potrzebujemy 3h na posprzątanie pokoi. Opłatę za wynajem pokoje ponosi klient.

-Dla osoby, która zamówi zabawę w wyjazdowy Escape Room, przeznaczamy w podziękowaniu prowizję w wysokości 400 zł. Może to być osoba zamawiająca z ramienia firmy albo pracownik hotelu, który poleca nasze usługi klientom goszczącym w hotelu.

Cena: spójrz na szczegóły

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or call us. +48 881 612 321

Urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny

Proponujemy 4 różnych pokoi gry o rozmaitej tematyce i przeznaczone dla różnych grup wiekowych – patrz szczegóły, poniżej. Łącznie może się jednocześnie bawić nawet 25 osób. Przed albo po wizycie w escape roomie zapraszamy na chillout na naszym 40-metrowym tarasie. Z 14 piętra rozciąga się niesamowity widok na panoramę centrum Warszawy.

Szczegóły:

-Dla uczestników w wieku od 8 lat – mamy 2 pokoje: Złoto nazistów i Przeklęty Obraz. Mogą one pomieścić do 15 osób. Dla grupy wiekowej od 13 lat mamy do dyspozycji 3 pokoje: Dodatkowo Dom Mordercy, a poza tym: Złoto nazistów, Przeklęty Obraz. Mogą one pomieścić do 20 uczestników. Dla uczestników powyżej 16 roku życia mamy do dyspozycji 4 pokoje: Dodatkowo Sex room, a poza tym: Złoto nazistów, Przeklęty Obraz, Dach, Dom Mordercy. Mogą one pomieścić do 25 uczestników

-Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin

-Koszt zabawy dla jednego uczestnika – 35 zł

- Po zabawie istnieje możliwość zorganizowania chilloutu na tarasie. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 18 uczestników. Koszt wynajęcia tarasu na 0,5 h to 250 zł, koszt wynajęcia tarasu na 1h to 400 zł. W tym czasie uczestnicy mogą zjeść tort i skosztować innych napoi i przekąsek przez Państwa zakupionych. Za przyniesienie tortu i innych słodkości nie pobieramy opłaty. Udostępniamy szklanki i talerzyki
- Płatność odbywa się przelewem lub gotówką. Wystawiamy faktury vat

-Zagadki i obsługa zorganizowane są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach

Cena: 35 zl za osobę

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie. Do dyspozycji uczestników oddajemy wszystkie 4 pokoje zagadek.
Na wieczór panieński lub kawalerski szczególnie polecamy pokój Sex Room, który może pomieścić 10 osób. Po zabawie w rozwiązywanie zagadek zapraszamy na before przed imprezą na naszym 40 metrowym tarasie. Z 14 piętra rozciąga się niesamowity widok na panoramę Warszawy. W tym czasie może odbyć się również pokaz striptizera lub striptizerki. Oferta przeznaczona dla grup do 30 uczestników.

Szczegóły:

-Dwa rodzaje zabawy. Pierwsza to zabawa w pokojach zagadek. Możemy naraz przyjąć 25 osób w 4 pokojach zagadek. Druga opcja jest rozszerzona o rezerwację tarasu, który można wynająć na 1,5 h po zabawie w pokojach zagadek. Można do nas przyjść tylko porozwiązywać zagadki, można też usiąść i coś wypić – zorganizować before przed właściwą imprezą. Więcej szczegółów poniżej.

-Grupie do 10 osób, które chcą bawić się w jednym pokoju – proponujemy pokój Sex Room. Jeżeli przychodzicie do nas większą grupą osób możecie zarezerwować kilka pokoi, które będą grały w tym samym czasie.

- Cena pokoju to 160 zł dla 4 osób; 180 zł dla 5 osób; 210 zł dla 6 osób; 240 zł dla 7 osób (dotyczy tylko pokoju Sex Room); 270 zł dla 8 osób (dotyczy tylko pokoju Sex Room ); 300 zł dla 9 osób (tylko Sex Room); 330 zł dla 10 osób (tylko Sex Room).

-Chilloutu na tarasie. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 18 uczestników. Koszt wynajęcia tarasu na 1,5 h to 500 zł. W tym czasie uczestnicy mogą pić i jeść przyniesione przez siebie napoje, alkohole i przekąski. Nie pobieramy za to dodatkowej opłaty. Udostępniamy szklanki, talerzyki, lód i lodówkę. Na dole zdjęcia tarasu. Rezerwacja tarasu musi odbyć się bezpośrednio po rezerwacji pokoi zagadek. Na przykład Sex Room jest zarezerwowany na 17:30 – więc taras startuje od 18:45 do 20:15.

-Pokaz striptizera/ striptizerki w sex roomie w komfortowych, prywatnych warunkach. (podczas 1,5 h czasu wynajęcia Tarasu). Zabawa trwa około 25 minut. Cena 500 zł. Pierwsze 15 minut pokaz, a potem zdjęcia, krótka rozmowa. Tancerze to profesjonaliści pod względem wyglądu i tańca. Zobacz Tancerzy . Nie można wybrać sobie konkretnej osoby – dobór wynika z ich grafiku, urlopów etc.
Aby mieć pewność, że wybrany termin będzie wolny, należy rezerwować z wyprzedzeniem. W soboty, zwłaszcza w sezonie wiosennno-letnim, przychodzi do nas bardzo wielu gości.

Cena: patrz na szczegóły

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Wyjścia klasowe/ Escape Room dla dzieci

Wyjścia klasowe/ Escape Room dla dzieci

- Cztery fantastyczne pokoje zagadek Zabawa dla klasy do 30 osób

- Miejsce parkingowe dla autobusu
Escape Room położony w centrum Warszawy, 100 metrów od niego znajduje się miejsce gdzie wygodnie zaparkuje, nawet duży autobus.

- Niewygórowana cena dla ucznia
Cena dla jednego ucznia to 25 zł. Przy założeniu, że grupa ma więcej niż 15 osób i w jednym pokoju bawi się minimum 5 uczniów. Przedział wiekowy poza opiekunami do 19 lat.

- Nauczyciele lub opiekunowie gratis
Wejście dla nauczyciela lub opiekuna gratis. Do 3 opiekunów.

- Dla uczestników w wieku od 8 lat – mamy 3 pokoje: Złoto nazistów, Przeklęty Obraz i Dach. Mogą one pomieścić do 18 osób. Dla grupy wiekowej od 13 lat mamy do dyspozycji 4 pokoje: Dodatkowo Dom Mordercy, a poza tym: Złoto nazistów, Przeklęty Obraz, Dach. Mogą one pomieścić do 23 uczestników. Dla uczestników powyżej 15 roku życia mamy do dyspozycji 5 pokoi: Dodatkowo Sex room, a poza tym: Złoto nazistów, Przeklęty Obraz, Dach, Dom Mordercy. Mogą one pomieścić do 30 uczestników

-Proponujemy zabawę w 5 pokojach zagadek do 30 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 30 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 30 osób na 20:30. Możemy zorganizować zabawę dla 200 uczestników w kilku lokalizacjach w tym samym czasie.

-Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin

- Płatność odbywa się przelewem gotówką i kartą przed wykonaną usługą. Wystawiamy faktury vat

- Zagadki i obsługa zorganizowane są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach

Cena: 25 zł od osoby, opiekunowie gratis

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Rezerwacja tarasu

Rezerwacja tarasu

Posiadamy 40 metrowy taras na 14 piętrze, całkowicie zadaszony i ogrzewany. Rozciąga się z niego piękny widok na Warszawę. Pomieścić on może do 18 osób. Polecamy go wynająć po zabawie w pokojach zagadek. Podajemy kilka okazji, kiedy możecie z niego skorzysta

Przyjęcie urodzinowe
Koszt wynajęcia tarasu na 0,5h to 250 zł, koszt wynajęcia tarasu na 1h to 400 zł. Mogą Państwo przynieść swoje przekąski, napoje, ciasto. Za przyniesienie tortu i innych słodkości nie pobieramy opłaty. Udostępniamy szklanki i talerzyki, krzesła, stoliki. Można podłączyć własną muzykę:

Before przed imprezą
Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Możecie przynieść swoje napoje, trunki i jedzenie. Dysponujemy szklankami i kieliszkami do wszelkich napojów. Udostępniamy talerzyki i widelce.

Spotkanie integracyjne dla firm
Po zabawie w pokojach zagadek, warto podzielić się wrażeniami podczas chilloutu na tarasie. Możemy przygotować napoje oraz pyszne przekąski. Jeśli pracownicy będą bardzo głodni to możemy zamówić i przygotować dania ciepłe. Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Catering wyceniany indywidualnie

Cena: patrz na szczegóły

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM