Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Zemsta hydraulika
Partner lockme

Zemsta hydraulika

Białka Tatrzańska | Małopolska | ESC HOUSE

6.5/10
Białka Tatrzańska: 2. miejsce | Małopolska: 95. miejsce | Polska: 823. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 75 minut
 • Fabularny

Podniesienie czynszu w kamienicy, w której mieszka Hydraulik Marian, sprowadziło na Was - członków administracji spółdzielni mieszkaniowej - jego zemstę! A zemsta ta będzie mokra! Zamknięci w jego pracowni musicie rozwiązać wszystkie hydrauliczne zagadki w ciągu 75 minut, w przeciwnym razie wściekły hydraulik wtłoczy do pracowni wodę i wszystkich Was zatopi!!!

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
Firma Usługowa PaintMe Bartłomiej Tomaszkowicz
ul Gładkie 11a
34-500 Zakopane
NIP: 736-168-66-95
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 10 opinii o tym pokoju

6.5/10

Białka Tatrzańska: 2. miejsce
Polska: 823. miejsce

Obsługa 6.5/10

Klimat 5.9/10

0

1

2

6

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Zagadkowcy

  Zagadkowcy

  Liczba recenzji: 82

  Pomysłowe zagadki

  29.03.2018 | data wizyty: 15.02.2018

  Zagadki - fajne, różnorodne, stanowiące wyzwanie. Były ściśle związane z tematyką. Jedna z nich była szalenie pomysłowa - mimo odwiedzenia już kilkudziesięciu ER-ów, nigdzie nie widziałam podobnej. Tak nam się spodobało, że od razu po wyjściu stwierdziliśmy, że następnego dnia przychodzimy pokonać wszystkie pozostałe pokoje :D

  Hydraulik jest pokojem tradycyjnym, prawie "gołym". Miłośnicy niezwykłego wystroju i widowiskowych efektów nie znajdą tu nic dla siebie. Jest tu dużo kłódek, co też nie każdemu przypadnie do gustu.

  Podsumowując - jeśli chodzicie do ER-ów dla zagadek, zdecydowanie warto tu zajrzeć <3 Jeśli dla klimatu - lepiej sobie odpuścić.

 • Stanisław T.

  Stanisław T.

  Liczba recenzji: 6

  Spore wyzwanie

  08.08.2017 | data wizyty: 06.08.2017

  Mały pokój z minimalistycznym, choć dobrze nadającym charakter, wystrojem. Zagadki nie tyle trudne, co w dość sporej liczbie i niekoniecznie logicznie wiodące do wyjścia. Obranie złego tropu i wykorzystanie pewnych elementów nie do tego, do czego winno się je wykorzystać, może spowodować, że w dalszej części rozgrywki kolejnych łamigłówek nie da się już rozwiązać lub wpadnięcie na prawidłowe rozwiązanie okaże się niemal niemożliwe. Niemniej wyjście z pokoju, w naszym przypadku po czasie, daje sporą satysfakcję. Warto spróbować.

 • TheMonia

  TheMonia

  Liczba recenzji: 27

  Rury nie urwało

  20.02.2017 | data wizyty: 20.02.2017

  Odwiedziliśmy Białkę zaciekawieni po tym co zaprezentowała nam ta sama firma w Zakopanym. Różnice? OGROMNE!
  Gdybyśmy odwiedzili najpierw Białkę to na pewno nie udalibyśmy się już do Zakopanego.

  Pokój niedopracowany. Wystrój nie robi żadnego wrażenia, wszystko przymocowane tak, że z łatwością można rozmontować przez co podczas gry nie wiadomo co można ruszyć a co nie, co psuje całą zabawę.
  Odniosłam wrażenie, że Pani z obsługi sama nie rozumiała zamysłu pomysłodawcy.
  Zagadki nawet ciekawe, ale wymagają dopracowania.
  Wyszliśmy z pokoju nie pokonując wszystkich zagadek (pomijając chyba nawet z połowę, jak nie więcej) Pominęliśmy sporą część gry bez siły ani większego trudu, postępując według tego co po kolei odnajdywaliśmy.
  Dodatkowo zapłaciliśmy za pokój 129zł, a za taką cenę oczekiwania są już wyższe.
  Byliśmy w kilkudziesięciu pokojach, ale tak rozczarowani nie byliśmy nigdy.

 • Agata B.

  Agata B.

  Liczba recenzji: 30

  To miejsce jak dla mnie utonęło.

  20.02.2017 | data wizyty: 20.02.2017

  Niestety ten pokój bronią tylko zagadki.

  Jeżeli ktoś wcześniej był w jednym z dwóch pokoi w tym miejscu to po przekroczeniu progu i usłyszeniu, aż 1 zdania wstępu/ historii na temat pokoju (co w ogóle nie wprowadza w klimat) ma się wrażenie, że jest to ten sam pokój. Dlaczego? Bo tutaj również tynki odpadały ze ścian, podłoga taka sama i brud był dosłownie wszędzie. Kolorystycznie jest ten sam "klimat" jak w Gabinecie. Jedynie tam była kozetka, a tu były rury. No i oczywiście nie było żadnej melodii w tle, a za to był bardzo nieprzyjemny zapach.
  Duży i jedyny plus za zagadki, bo były logiczne i spójne, no i ciekawe. Chociaż były trochę niedopracowane, bo czasami trzeba było się namęczyć, aby coś się ukazało.
  No i tutaj muszę napisać, że wyszliśmy z tego pokoju po ok. 30 minutach. Jak to się stało? Okazało się, że można było pominąć połowę zagadek przez bezproblemowe wyciągnięcie jednej rzeczy, której się wyciągać nie powinno, a nie byliśmy o tym poinformowani przed wejściem. I podkreślam tutaj jeszcze raz, że nie robiliśmy niczego siłą, ponieważ Pani z obsługi próbowała nam to wmówić. Jak czegoś ma się nie ruszać to wystarczy nakleić jakąś nalepkę, albo nam powiedzieć. I jeszcze jedno: albo jest jakaś zasada w zagadce logiczna, albo jej nie ma i niestety nie ma logiki w zagadce z nakrętkami.
  Jeżeli chodzi o poziom trudności to uważam, że jest średni.
  Obsługę oceniam na 2 (a kusi mnie ocena 1, ale Pani udzielała wskazówek, a raczej rozwiązań) i zastanowiłabym się nad zmianą personelu. Jeżeli ktoś nas się pyta o zdanie na temat pokoju to musi się liczyć, że mogą paść słowa krytyczne. Ta Pani chyba była w szoku, że ktoś szczerze jej powie co myśli. Na wszystko reagowała ironicznym uśmiechem, była niemiła, ciągle uważała, że to my mamy z czymś problem i była bardzo zniecierpliwiona, że musi nam tłumaczyć kilka sytuacji. Odpowiedzi typu, "bo to kolega źle zrobił, a to koleżanka" itp. uważam, że nie są na miejscu, ponieważ mnie jako klienta nie interesuje co było wczoraj, tydzień temu czy rok temu.
  Cena stanowczo nie jest adekwatna do jakości pokoju i usługi. Z ostatniego pokoju już zrezygnowaliśmy, bo wiedzieliśmy, że może być już tylko gorzej. Chyba nigdy wcześniej nie wyszłam z Escape Room'u tak zawiedziona i tak rozgoryczona, a byłam już w wielu.

  Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie polecam tego miejsca, i że są to najgorzej wydane pieniądze w moim życiu.

 • zawiejka15

  zawiejka15

  Liczba recenzji: 2

  ...

  20.08.2017 | data wizyty: 29.07.2017

  Pomysł świetny, wprowadzenie i wykonanie fatalne. Ilość zagadek duża, ale przez brak dopracowania tracą na "wartości". Po kilku kilku zagadkach chce się po prostu wyjść a nie otworzyć wszystkie kłódki...

 • Łukasz Z. 3

  Łukasz Z. 3

  Liczba recenzji: 93

  Loftogame u hydraulika

  11.07.2016

  Nie wiem kto podpadł temu hydraulikowi, ale musiał go nieźle wkur...zdenerwować. Pokój ma w sobie milion kłódek, ale co ciekawe jak już się wystartuje, to można dość logicznie przez nie przejść. Pokój trudny, wymagający myślenia, liczenia, jest w nim parę bardzo ciekawych rozwiązań. Zdecydowanie warty polecenia!

 • MałaMi

  MałaMi

  Liczba recenzji: 15

  Zemsta hydraulika

  16.07.2016

  Fajny pokój z oryginalnym pomysłem. Ogrom kłódek w pierwszej chwili przeraża, ale zagadki idą spójnie, więc jest to do ogarnięcia. Niektóre zagadki wymagają dopracowania, ale ogólne wrażenie po pokoju - fajny, pomysłowy i w tej lokalizacji warty odwiedzenia.

 • Escapes Runners

  Escapes Runners

  Liczba recenzji: 155 Profil FB

  Zemsta hydraulika

  01.03.2016

  Po wejściu do pokoju pierwsze co zrobiłyśmy to zaczęłyśmy liczyć kłódki :) była ich niesamowita ilość, jakiej jeszcze nie spotkałyśmy... Byłyśmy w cztery osoby i pokój choć jest oceniony jako trudny (na 70 min) w rzeczywistości zabiera czas na strzelanie do której kłódki pasuje kod. Klimat niestety nie zachwycił, mimo że sama tematyka pokoju wydaje się dość oryginalna.

  Podsumowując:
  Plusy: Duża ilość zagadek, zagadki bardzo ściśle związane z tematyką pokoju
  Minusy: Zabójcza ilość kłódek, minimalistyczny klimat

  Zapraszamy na naszą stronę: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Rafał K. 4

  Rafał K. 4

  Liczba recenzji: 2

  Extra pokój!

  11.10.2016 | data wizyty: 01.10.2016

  Polecam Zemstę Hydraulika, ciekawy pomysł na pokój, duża liczba kłódek a czas płynie szybko... Dużo fajnych rozwiązań i trzeba umieć liczyć :P

 • madziekk

  madziekk

  Liczba recenzji: 3

  Polecam!

  01.03.2016

  Super pokój. Bardzo duża ilość kłódek, fajne zagadki i ciekawa tematyka pokoju. Wszystkie zagadki logiczne i powiązane ze sobą. Miła obsługa. Serdecznie polecam!!

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM